optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za měsíc duben, 2012

Britský časopis Restaurant Magazine vydala své nejnovější žebříčku světových top 50 restaurací. DOM., Alex Atala, São Paulo je uveden čtvrtý.

S tímto výsledkem, Atala stoupá tři pozice na předchozí pořadí. V loňském roce běžel 11 ve srovnání se seznamem 2010. "S DOM   vyplývá jako nejlepší adresu v Jižní Americe

Dánská Noma , Rene Redzepi, je na prvním místě pro třetí rok po sobě.

Jak hlasovat

Restaurant Magazine vybere horní padesát na světě od roku 2002.

Výběr restaurací je členy tzv. "fitness". Novinář a kritik jídla Brazilský Josimar Melo je předseda poroty Latinské Ameriky.

Podle časopisu, bankovnictví je podle kritiků, gurmány, kuchařů a restauratérů ze všech kontinentů ve snaze, aby se "nejspravedlivější" průzkum.

Zdroj : IG

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Kreativita je mízou podnikání mých přátel. Suck to teď. Vydáno lízátko s příchutí šampaňského a zlaté vločky v jeho složení.

24K Gold Lix je vyrobena z maltitol sirup a přírodní a umělé aroma, plus 24 karátovým zlatem a prodávány za ceny 4,50 až 4,95 dolarů na obchod Harvey Nichols.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

V rámci svého cíle v roce 2012 ExpoVinis jít pouze při hledání novinek, vína, která se dosud setkali v poháru, bych vám představit novou řadu brazilského vína Perini, jediná frakce.

Název odkazuje na speciálně vybraných frakcí půdy na produkci surovin. Řada odrůdy, jejichž technický konzultant, vinař Mario Geisse, si klade za cíl odlišit vína, která po více než deseti letech pěstování hroznů v špalír systému "Y" a procesu vytváření jedinečné vlastnosti vyvinuté v údolí Trentino .

Podle majitele vinařství, pan Benildo Perini, vinaři vybraných vinic, které představují speciální frakce půdy s omezenou produkci hroznů, upřednostňování formy pěstování, které nejvíce odhalit vlastnosti údolí. Byla to léta studií pro každou parcelu vinné révy, dokud se víno balené v dubových sudech, ochutnal a schválil rozumného tým.

Kromě skleněných vín ukázal skvělý poměr nákladů a přínosů, 48 US $, unikátní vlastnosti, příjemné překvapení v misce.

  • Perini Single frakce Chardonnay 2011 - ST (88)
  • Single Frakce Perini Merlot 2010 - ST (85)
  • Single Frakce Perini Cabernet Sauvignon
    2010 - ST (87)

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Plné vyšetřování čeká u Nejvyššího soudu (Supreme Court) a audio Operation Monte Carlo ukazují, že v srpnu 2011 Vodopád a jeho pobočník Gleyb Ferreira da Cruz mluvit o vína Cheval Blanc, ročník 1947.

Nápoj, který má speciální láhev dražbě za více než 500.000 liber, byl zakoupen pro senátora Demosthenes Torres (ex-DEM-GO), v ceně do 2950 dolar jednotky (...)

Slaví dohodu tím, že pět jednotky opustily méně než 14000 dolarů (...)

Zdroj: Leaf

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Po mimořádném úspěchu prvních čtyřech verzích, které zaznamenaných vyprodání v hlavních evropských metropolích, mezi nimiž byly Berlín, Londýn, Paříž, Moskva, Praha, Oslo a Stockholm, letošní turné byla rozšířena o sérii událostí, v Asii a Jižní Amerika

Cesta byla přepracována na základě nové rovnováhy globálního trhu s vínem. Tuzemská spotřeba vína zůstává stabilní po mnoho let, rostoucí spotřeba v Evropě, ale jen s obtížemi. Udržovat vysokou poptávku po vinařských velkých asijských městech, Jižní Ameriky a Severní Ameriky. Spojené státy a Kanada budou zapojeny do určité formě: Tre Bicchieri World Tour. Celkové postavy italského vývozu jsou povzbudivé, protože zásilky ve srovnání se stejným obdobím roku 2010 zvýšily o 14%. Po pečlivém výzkumu na trh, Gambero Rosso vybral některé trhy, které nabízejí v perspektivě, nejlepší potenciál pro italských vinařství. Uveďme některé další podrobnosti.

Začátek byl v Bombaji (24. října 2011), o tři dny později byla řada Singapuru, zatímco Jižní Korea, konkrétně Soul 31. října. Pak přestávka téměř měsíc, byl ruský řadě. A v případě, že poptávka v Indii roste v průměru o 25% ročně v Rusku, a to i přes zvýšení daní v roce 2011 téměř zdvojnásobil dovoz italského vína (91%).

Dne 23. tohoto měsíce, nejprve se stalo Brazílie, kde je zájem o pěstování vína na působivé úrovních: 2002-2010 dovoz o 183% v zemi. A údaje o růstu hodnoty je ještě více zarážející, ostře v rozporu s celosvětovým trendem. Takže firmy potěší nejvíce zalidněné město v jižní polokouli: Sao Paulo 23/04. Pak šel do Rio de Janeiro dnes, 27/04, kde záclony zavřít tuto Seznámení víno.

Protagonisté byli padesát firem, které tvořily historii italského vína. Byli udržet vysokou image italského vína na světě. Roadshow byl formulován v ochutnávky, workshopů a seminářů pod vedením odborníků Gambero Rosso. Cíl? Restaurace, maloobchodníci, mínění a milovníci dobře vybrané víno.

Blog Living Život byl přítomen v São Paulu a byl ohromen s úrovní vín a organizaci akce, bez nehody, jak by taková významná událost.

To bylo významnou příležitostí pro kulturní rovnoběžky; musí navázat nové obchodní vztahy; důležitá zkouška národní soudržnosti enologických systému. Záměr byl jasný: zvýšit podíl hodnoty italského vína na světě. Gambero Rosso je to jasné, internacionalizace projekt, který bude klást společnost stále přední linii při podpoře domácí excelence ve světě.

Nejsem hezká, ale já jsem trendy .... lol

Vína ochutnali, která upoutala mou pozornost:

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Adriano jádra poskytuje exkluzivní rozhovor Chat blogu Víno Beto Duarte přítelem, takto:

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Parana La importu Violetera právě zahájila řadu značky Bruschettas Mastroianni, věnovaná středomořské kuchyně. Výrobek je předkládán v lahvích 295g, Artyčok, pepř a chřest verze. Součástí linky, Antipasto grilované papriky v balení 135g. Bruschettas Mastroianni jsou připravené k jídlu a je ideální pro podávání v couverts, předkrmů a občerstvení. Může být také podávána v sendviče, těstoviny, na ryby, kuře, maso a předkrmů.

Seznamte se všechny výrobky z La Violetera a dává tipy a recepty na webu www.lavioletera.com.br / recepty .

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku


Sportovní komentátor Galvao Bueno vedl otevřenou veřejnou víno ​​Bellavista Bellavista majetek majetek Pinot Noir a Sauvignon Blanc na druhý den ExpoVinis 2012, ve středu, na stánku jádrech Ochutnávka vín Group.

Rozvedena v kampani ve spolupráci se MWG, vína rozšířit produktové portfolio projektu Galvão Bueno, Bellavista Estate.

Foto úvěru: Marcelo Moscardi

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Dokonalost v kultivaci a příznivému klimatu zajišťuje výjimečnou kvalitu hroznů pro vína vyrobená v Rio Grande do Sul a Santa Catarina, výzkumník pozoruje Embrapa hroznů a vína Celito válka.

Vinobrani letos v Rio Grande do Sul měl přidat 700 mil. liber, podle projekce Ibravin (brazilská vína Institute) ve čtvrtek oznámil, (26), v poslední den ExpoVinis 2012 v Sao Paulu. "Trpěli jsme ztráty v důsledku krupobití, které zasáhlo vinice ve státě, což představuje asi 90% z brazilské produkce vína a 55% produkce hroznů, ale na druhou stranu, tam byl nárůst pěstební plochy než kompenzovat tyto ztráty" hodnotí předseda představenstva Ibravin, Alcaeus Dalla Molle. Poslední období, RS sklidili největší sklizeň ve své historii, s 707200000libra hroznů odebraných z vinic Gaucho.

Chardonnay zaznamenal 17,08 průměrný promoce, ve srovnání s 17,44 2005

Odborníci jsou zajedno v tom, že v roce 2012 hroznů určitě vstoupí do historie vinařství v jižní části země. Jako by chtěl dát pravdivost obvyklému vtip mezi výrobci Rio Grande do Sul a Santa Catarina, tvrdohlavost byl odměněn. "Kultivace byla stejná jako v loňském roce, například, které zaznamenaly méně významné plodiny z hlediska kvality. To neznamená, že tam byl nějaký nedostatek péče v roce 2011, protože výrobci již udělal přesně to samé, v roce 2012. Rozdíl je v tom, že tentokrát, přírodní podmínky spolupracovali, "vysvětluje badatel brazilské zemědělské Research Corporation (Embrapa ), hroznů a vína segmentu, Celito válka, 48..

Pro studenta, před 22 lety v subjektu, jistě v roce 2012 ve dvou nejjižnějších států Brazílie je mezi prvními třemi v posledních 50 letech, což odpovídá úrovni kultovní 2005 a 1991 sklizně kvalitní. "Nebudeme vědět, jak dobré to bylo v této sezóně, když přijdou vína ze svých hroznů. Ale jistě, kvalita byla velmi vysoká. To může dokonce být hodně dobrých sklizní v roce 1970, například, ale v té době jsme neměli žádné slušné hrozny, nebo nejnovější technologie, jako je teď. "

Merlot hroznů měl průměrnou úroveň 18,02 v letošním roce, v těsné blízkosti 18,13 2005

Vysoká kvalita této plodiny může být potvrzena analýzou Stupeň Babo 280 vzorků odebraných z divize vinařství státní oddělení zemědělství a agrobyznysu (Seapa). Merlot hrozny, například, měl průměrnou úroveň 18,02 v letošním roce, zatímco v roce 2005 byl 18,13 a 16,12 v uplynulém roce. Chardonnay zaznamenal 17,08 průměrný promoce, ve srovnání s 17,44 v roce 2005 a 16,78 v roce 2011. "Toto je nejlepší ročník z Valley Vinice viděl," říká technický ředitel Aprovale, Daniel Dalla Valle. "To je nejlepší plodina jsem mohl sledovat ve 30 letech v Brazílii," řekl Carlos Abarzua, ředitel vinařství v ABE (brazilské sdružení enologie).

Válka vysvětluje, že pěstování vinné révy v Rio Grande do Sul a Santa Catarina, v roce 2012, byl zvýhodněný La Niña - obvykle se vyskytující registraci střídají anuity. Suché počasí, nicméně, mohl jen být dobře strávený díky péči ve výrobě, s vinicemi rozmístěných v nejvhodnějších lokalitách v aspektech slunečním zářením a vlastností půdy. "Měli jsme sezonu příliš mnoho slunce, nízkou vlhkostí a malým množstvím srážek, vyšších teplotách během dne a mírné v noci. Sušené počasí dovolilo hrozny zůstaly stát na delší dobu a proto získat vyšší zrání. "

Výzkumník José Fernando da Silva Protas také Embrapa hroznů a vína, jde ještě dále. Podle něj, pokud jde o kvalitu, můžete očekávat, že vína pocházející z hroznů sklizně 2012 s "nejlepší kvalitou příběhu." "Důvodem je, že tato plodina v sobě spojuje výjimečnou klimatickou chování s významnými pokroky v obou odborných znalostí v oboru a na technologické struktuře průmyslu," řekl Protas.

Rovnováha a harmonie

Kvalita vín, které budou vypracovány později, vyplývá z jemné harmonie mezi všemi vlastnostmi suroviny sklizené nyní - Stupeň Babo (stolní cukr), kyselost, aroma (zejména v případě bílých), taniny a polyfenoly (zejména v červené barvě ). Polyfenoly jsou organické sloučeniny, které udělují na vína jeho barevné charakteristiky, a dlouhověkost tělo.

"Tam zvláštnosti pro každý region v zemi. São Francisco Valley (zejména v oblasti výroby Pernambuco interiéru), například, má jinou atmosféru a oříznutí systému, nelze srovnávat. Region káva na jihu Minas Gerais, v jiném případě se zobrazí s dobrým potenciálem, bylo velmi dobré v tomto roce, ale má jen čtyři nebo pět ročníků historie. Rio Grande do Sul a Santa Catarina, obecně ve všech svých drobných výrobců, byly velmi oblíbené počasím. Ale to jen výsledky v kvalitě hroznů, protože tam byl vynikající výsledky v oblasti zemědělství, "válka končí.

Fotografie úvěry připojen: Gilmar Gomes

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku

Esporão umístil na likvidaci milovníky olivového oleje webové stránky s podrobnými informacemi o jeho původu, výroby, spotřeby narážky, produkty, vztah s potravinami a jejich přínos pro zdraví.

Tato stránka byla vytvořena, aby poskytla hlubší porozumění každého z olejů Esporão, myslet na lidi, na hlavních trzích značky (Portugalsko, Brazílie, Angola), ale také v zemích, kde jsou lidé, kteří se hodnota produktu původu vysoce kvalitní a diferenciace.

Nový web byl vyvinut Whitestudio, které již vyvinul novou image oleje, udržování silné odhodlání Spur v designu, jednoduché a intuitivní, což odráží identitu a diferenciaci Oleje Esporão. Tento závazek byl odměněn několika cen za design na úrovni obalu, a to buď na národní nebo mezinárodní úrovni.

Přístup k informacím o nových webových stránkách je velmi jednoduché, snadné a intuitivní, a byl navržen tak, aby jej bylo možné na mobilních platformách příští generace. Obsah lze snadno detekovat z on-line vyhledávačů, které mají být referenční příručka pro rostoucí skupinu znalců excelence portugalského olivového oleje, a zejména, oleje z Esporão.

"Konstrukce oleje, začal před 15 lety, je oblast strategickou hodnotu k Spur. V tomto období jsme dosáhli 85% podílu na prémiovém trhu s olivovým olejem v Portugalsku (olej nad 4,5 €) a my jsme vyhráli důvěru náročných spotřebitelů pojistného olivového oleje z Brazílie. Vzhledem k jeho významu, specifičnost a velmi vysoká angažovanost lidí s našimi oleji, jsme se rozhodli pokročit s touto novou platformou, bez ohledu na Spur místa, takže to může splnit vaše požadavky a očekávání, "vysvětluje Philip Gaetano, ředitel Marketing výběžku.

Olive Esporão jsou vyrobeny výhradně s olivami z olivových hájů jižního Portugalska, včetně těch, které shromažďují od háji 82HA Esporão. Jsou vyráběny ve vlastní továrně, respektování tradičních kulturních hodnot. Jsou vyráběny pouze u extra panenského a panenského olivového oleje, a odmítl se přidat jakýkoli rafinované, nebo z vnější strany Portugalska oleje. Tímto způsobem se 100% čistý olivový olej, který zachovává všechny vlastnosti chuť, aroma a čerstvost ovoce.

Navštivte zde novou on-line platformu, "Oleje Esporão":
http://www.esporaoazeites.com/index.php

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku Blog žít život na Facebooku