optimalizace pro vyhledávače , pošlete webové stránky e-mailem na odsávání

Archiv za březen, 2012

Tváří v tvář s několika zprávami o tom, že odvolání brazilských vín z dopisů ze Cariocas a Paulistas restaurací, kde váha Restaurateurs se spojili, aby protestovali záruku, která může vést ke zvýšení daně z dovážených vín, také přijdou ti, kteří jsou proti bojkotu.

V zpráva časopisu vidět , Deise Novakoski, jeden z nejuznávanějších sommelierů v Brazílii, odpovědných za služby restaurace ECA, byl proti bojkotu: "Postoj je radikální a má stejnou chuť těžký, že ochrana".

Ať žije demokracie!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Cabernet Sauvignon 2008 Viñedo Chadwick a Carmenere 2007 Carmin z Peumo   na špičce seznamu nejlepších vín Chile, podle analýzy vlivného Wine Advocate .

Z údolí Maipo   a Cachapoal, respektive tyto odrůdy získat 96 bodů ze 100, nebo za "mimořádnou" kvalitu.

Toto je potřetí Carmin z Peumo dostane nejvyšší počet bodů, zatímco pro sklizně 2003 a 2005 byly uděleny 97, nejvyšší skóre doposud ze strany domácího průmyslu , připomněl vinařství Concha y Toro .

Top 10:

Viñedo Chadwick ( Errazuriz )
Cabernet Sauvignon 2008 (96 bodů)

Carmin of Peumo ( Concha y Toro )
Carmenere 2007 (96 bodů)

Montes Folly ( Montes )
Syrah 2007 (95 bodů)

Carmin of Peumo ( Concha y Toro )
Carmenere 2008 (95 bodů)

Viña Seña
Sena 2008 (95 bodů)

Concha y Toro
Don Melchor 2007 (94+ bodů)

Montes
Alpha M 2007 (94 bodů)

Viña Tabalí
Payen Syrah 2007 (94 bodů)

Von Siebenthal Toknar
Petit Verdot 2007 (94 bodů)

Undurraga
Altazor Blend Red 2007 (93+ bodů)

Přes

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Nový lék schopný kontrolovat hladinu glukózy u pacientů s diabetem 2. typu u lidí budou testovány později v tomto roce v Brazílii. Lék obsahuje látku přítomnou v hroznech a šťovík.

Resveratrol, molekula, která chrání proti onemocnění spojených se stárnutím - jako jsou kardiovaskulární onemocnění, osteoporóza, šedého zákalu a ztrátou paměti - to je také schopen snížit hladinu glukózy u pacientů s diabetem typu 2 Velkou předností této látky, která je snižuje hladinu glukózy v krvi, aniž by vedlejší účinky léků diabetem na trhu k dispozici.

Současnost v hroznech a rostlin, jako šťovík (Rumex acetosa), resveratrol je základem nového léku proti cukrovce vyvinutý výzkumníky na Katolické univerzitě v Rio Grande do Sul (Puc-RS), pod vedením chemického André Souto , Se stejným cílem, američtí vědci testují se sloučenina, těžby hroznů. Rozdíl je v tom, že koncentrace použitá při zkoušce (1 g 2 g za den) se, podle Souto, podstatně větší, než je požadováno. Z důvodu utajení, může brazilská výzkumník dosud zveřejnit optimální dávky látky. Pre-klinické studie s velkými zvířaty provádí v laboratořích Biosciences školy pUC RS a státní univerzitě v Campinas (Unicamp), Sao Paulo, ukázal povzbudivé výsledky.

Farmaceutická společnost, která drží molekulu pomocí patentu v Brazílii bude provádět testování na lidech později v tomto roce. Očekávání Souto je lék dostat do lékáren již v příštím roce. Podle vyšetřovatele, až dosud žádný lék na světě obsahuje resveratrol. "V USA a v Evropě existují pouze sloučeniny a potravinové doplňky na bázi látky. "

Víno pro molekulu

Důvodem, proč studovat chemické resveratrol se snaží pochopit kontroverzní "francouzský paradox". Přestože Francouzi mají strava bohatá na tuky, Francie je evropskou zemí s nejnižší mírou kardiovaskulárních onemocnění. Některé práce , které mají souhlas k Světové zdravotnické organizace vyplývá, že příčina může být v souvislosti s klimatem země a denní spotřebu červeného vína.

Pro testování účinnosti resveratrolu, Souto studoval molekuly izolován od ostatních 400 nalezené ve víně. Analýza odhalila významné rozdíly ve vztahu k jiným látkám, a to zejména v modelech vytvořených ověřit oxidaci tuků (lipoxidation) a srážení krve. Resveratrol, kromě zabránění srážení krve zrychluje proces lipoxidation.
Problém identifikována výzkumníkem vzhledem k biologické dostupnosti léčiva, to znamená rychlost, kterou se dostává do systémové cirkulace. Jak resveratrol přišel velmi rychle do krevního oběhu u pokusných zvířat, jejich účinek je omezený. Řešením bylo vytvořit komplexní zahrnující resveratrol s cyklodextrinu. Tato molekula, při použití s ​​jinou látkou, a udržuje jeho vydání kontrolující stabilitu systému.

Azedinha

Ve svém výzkumu využití resveratrolu v boji proti diabetu typu 2, Souto se extrahuje podstatu závodu také známý v Brazílii jako šťovík. Tato zelenina, říká výzkumník, má sto krát více resveratrolu než z hroznů. Ale vzhledem k brazilské právní předpisy upravující těžbu původních rostlin, R. acetosa založené na léky by měly trvat podstatně déle, kdo se má vyrábět.

Přes

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Po velkém úspěchu v Soirre scedit r tvaru zátky, které se zapojí do úst láhve, dobro milenců a staré víno ​​vyhrál další zajímavý produkt, je jim nápomocen při okysličení procesu nápojů, nebo populární rčení, vinařství dýchací technika využita k posílení vůní a chutí.

Inspirován fontány di Trevi v Římě, Itálie, Trevi Aerační Wine Glass je sklenka vína s neobvyklým přívodem vzduchu, uvnitř menší miska s devíti jamkami umožňuje průtok vína jako fontána, vytvářet vzrušující vizuální efekt sloužit.

V sadě misek vytvořených designér Martin Jakobsen je evidentní umělcova obavy inovovat tak, jak jsme se podpořit a držet pohár. S názvem Revolution víno, kus vyniká asymetrický tvar a je popisován jako kulový vrchlík je konstruován pro na jeho okraji, který má plochou stranu, jak se hřídel jednoduše na akt přidržování nemá základ , Upozorňuje na úhlu, pod kterým se tyč umístěna na okraji misky, udržování téměř paralelně ke stolu.


Nechte návrháře Alvaro Uribe , rozhodl se jen změnit úhel hrany, držet stonek a základny ve svých tradičních forem, ale výsledek je stejně zajímavá jako. Jméno poháru je Opilý a návrhář říká, že to jde daleko nad rámec koncepčního návrhu, což je praktické jednat naklonit pohár, jakož i poskytování lepší čichový zážitek snadněji uvolnit aroma.


V Calici Caratteriali kolekce Gumdesign , poháry představují lidské vlastnosti celkem zde sedm: introvertní, extrovertní, vášnivý, nesobecká, dvojznačný, konzervativní a uvolněně. Každý se náznakovým designu osobnost.

Přes

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Manoel Beato, jeden z nejuznávanějších sommelierů v Brazílii, se také rozhodla vzít brazilská vína z dopisů z deseti restaurací ve skupině Fasano. Národní štítky se sklepy Rogério Fasano domovů písmena každé restaurace jsou předělaný v nadcházejících měsících. "Nebudu měnit písmeno teď, ale jak vína jsou u konce, nebudeme kupovat víc. A nové karty nebudou mít brazilská vína, "řekl Beato.

Sommelier se rozhodl přijmout všechna brazilská vína na karty jako způsob, jak tlačit na Ibravin a další sdružení, které podporují ochranu vzdát projektu. "Já vím, že toto opatření je silný, obraz Fasano, ale to je to, jak jsme se reagovat na projektu, omezit rozmanitost vína," říká Beato. "Zabezpečení je nastaven zpět v době, kdy se kvalita obrazu brazilského vína roste," dodává. Z více než 350 etiket dopisu Fasano, Brazilci tvoří 10 štítků - je malý objem, ale důležité pro kvalitu obrazu domácího vína.

Více: Požehnaný je sommelier znám tím, domácí výroby. Často se dá brazilské červené důkazů slepě s velkými evropskými značkami pro zákazníky a milovníky vína. Jsou vždy vína ochutnal to, líbil a byl překvapen. A to důležité pracovat na snížení (nebo zastavení) předsudek mnoha spotřebitelů se vín v naší zemi.

Kromě Fasano, několik vysokých gastronomie domů oznámil, že oni berou brazilské vinařství, vína, která podporují zachování jeho vinařství. Roberta Sudbrack, Claude Troisgros a Felipe bronz, v Rio de Janeiro, a Tasca da Esquina, v São Paulu, jsou ty hlavní. Včera, DOM a Dalva e Dito, Sao Paulo, oznámil, že se s ohledem na všechny štítky, a to nejen vinaře, které podporují ochranu svých dopisů.

Přes
By Suzana Barelli

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Modlitba kuchaři

Mirapoix dotazy, jenž jsi na Bouillon,
Posvěť se Chinois,
přijít k nám černý pepř,
... ... ... Je naše perfektní Roux,
Oba pro Velouté jako bešamelovou.
Snížení náš každodenní dej nám to,
Clareai naši consommé
jak jsme to jasné
Dutch pro máslo,
a nenechte to snížit špičku palce,
nebo předat Salt Point.

Via: Alessandro Eller

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Každý den, který uplyne vítězství ukazuje svou sílu ve světě vína do trasy nejlepších vinařských akcí v Brazílii. Na 22/03, se stalo v krbu Up (příloha do restaurace portugalština krb), bezprecedentní událost v hlavním městě, Wine Day Road Show se specializuje na dovoz portugalská vína a olivového oleje, Qualimpor. Road Show bude města Brasília, Botucatu, Bauru, Ribeirão Preto, Curitiba, São Paulo a Rio de Janeiro.

Ve Victorii, se 120 privilegované hosty, novináři a milovníci vína měli možnost ochutnat celou řadu červené, růžové, bílé a uvolní vinařství, Esporão, Quinta do Crastro a Quinta das Murças. Na fotografii nahoře ukazuje radost ze všech!

Byla to skvělá příležitost ochutnat v jeden den, všechna vína z vinařství, a vidět kamarády. Obecně vína jsou velmi dobré, s některými zdůrazňuje, že budu mluvit v exkluzivním příspěvek příští týden.

David Baverstock a Tomás Roquette

Součástí akce je přítomnost vinaře Esporão David Baverstock a výrobce páté Castro Tomás Roquette vedoucí prostě jako na ochutnávky.

Esporão: obrovský majetek v Spur, v blízkosti Reguengos de Monsaraz, Alentejo, patří společnost s názvem Finagra. Zasadil v 70. letech, vinice jsou doplněny o dalších 500 ha, které patří k výrobcům třetích stran. Podnět měl počátek života, plný vzestupů a pádů, ale vychytralý řízení vlastníka, finančník José Roquette, investice je nyní vytváření zisku. Spur je hlavní značka, ale Monte Velho je velmi úspěšná značka v Portugalsku. Odrůdová vína Reserve a Private Selection jsou nejvíce vzrušující. Hodně úvěr pro úspěch výběžku je vzhledem k vinař David Baverstock australské.

Quinta do Crasto: rodinný se nachází v Douro, dělat nějaké víno ​​neobohacené inspirující, a Port. Podařilo se jí zkrotit drsné třísloviny, které zkazit hodně vín z regionu, které mají viditelný úspěch v ovocné vína mladé a plné rezervy. Poslední přírůstky do řady patří Touriga Nacional, je obrovský vinný Maria Teresa málo acarvalhado a břidlice, méně vytěžené vína vyrobeného ve spolupráci s Jean-Michel Cazes Château Lynch-Bages.

Quinta dos Murças: V roce 2008 se v dalším velkém balkonem a pak plnou konsolidací svých vína z oblasti Alentejo, Roquette získal velmi zvláštní čtvrtka Douro, Quinta dos zasvěcený Murças, který se nachází v Covelinhas, na Cima Corgo. Hostům je 156 ha a rozprostírá se na 3,2 míle podél pravého břehu řeky Douro, mezi městy Pravítko a pastorku Hmotnost. Několik kilometrů od Quinta dos Murças, pravítko hmotnost směrem k pastorku, se nachází Quinta do Crasto, bratr José Roquette, Jorge Roquette, která vyrábí jedny z nejvíce šumivých vín Douro a Portugalska. Velitelství Spur konglomerátu je dnes v rukou Johna Roquette, syna Josefa. Vinař z Quinta dos Murças je také australský David Baverstock, akumulaci, od roku 2008, odpovědnost vín Quinta Murças, vedle vinař funkce vedoucí ze všech výběžku vín vyrobených v Alentejo.

Hostitel

Leonardo Dantas zástupce dovozce v Duchu svatém

V den příjezdu hosté mohli ochutnat různé druhy olivového oleje z Esporão

Hosté

Boris Azevedo (Vile Sommelier du Vin), Rocio Lopez Muiño a Carlos Oliveira (Puerto Madero)

Andrea Pena (Social komentátor), João Carlos (Qualimpor) a Arnaldo Pettinari Bastos (Rovné vozidla)

Mario Dobal, Marcos Fonseca, Vinicius Dobal (vedoucí restaurace Vero) a Helio Massoni (Enotria vína)

André Andres (publicista vín z The Gazette) a Leonardo Dantas (Qualimpor / ES)

José Henrique NEFA (Sup, St. Joseph), Rogerio Salume a Anselmo Endlich ( www.wine.com.br )

Eudir Lopes, Carlos José Vieira a Paul Gaudio (La Cave Restaurace)

Orly a Laucimar (Supermecado Perin)

Vanderlei Martins (Supermarket Carone) a Leonel Ximenes (sloupec Vitor Hugo, Gazette)

Luiz Paulo a David Baverstock (Esporão)

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

"Ve středu ráno, sommelière Gabriela Monteleone, zodpovědný za vína z restaurace DOM a Dalva e Dito v Sao Paulu, oznámil spáchání Ibravin, která se táhne všechny brazilská vína z dopisů dvou domů. Ve všech tam je 20 různých značek. Akce byla stanovena ve spojení s Alex Atala, brazilský šéfkuchař z nejprestižnějších mezinárodních. Při hodnocení Atala a Gabriela, ne natolik, aby přestat pracovat s víny z vinařství, které podporují ochranu - protože jen málo firem, které informují oficiálně být ve prospěch opatření.
"Lidé si neuvědomují, jak těžké je prodat brazilská vína. Často děláme skvělou práci zákazníka přesvědčí pro něj přijmout brazilské víno, "říká Gabriela. A teď, při hodnocení Gabriela a Atala, ochranné klade ztratit veškerou práci obrazem brazilského vína. "

Zdroj: Facebook Page of Suzana Barelli

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Společnost byla založena v roce 1860 a ještě v rodině řízení Bodega Faustino má všechny své hrozny pocházející z oblasti kolem Oyon v Rioja Alvesa. Rudí jsou uvedeny další zrání v lahvi místo prochází má jiný dub. V poslední době vinárna zahájila více modernoso víno, autor Faustino, ve věku dva roky v francouzského dubu.

Včera v rozhovoru s přítelem hovořil o typické vlastnosti tradičních vín Rioja. Sotva změnit své vlastnosti, a to jak čichové i gustatory, které se liší pouze v intenzitě. Po mé popis níže.

Osobní Hodnocení: ST (90) - Espnaha - Rioja

  • Vizuální nahnědlých bez sedimentu, s krásným halo vyvinul. Vůně ukázal velmi karamel, tabák, sušené ovoce a starého dřeva. Na patře se ukázalo suchý, strohý, což potvrzuje nos, kolo, dobrou kyselost a dlouhým závěrem.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku