optimizavimas paieškos sistemoms pateikti svetainės Email Extractor

Archyvas rugsėjo, 2011

Prisijungti skatinimą>

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

Bulvė mikrobangų!

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

1. Kuris, kai jūs manote apie Provence neišvengiamos asociacijos, kuri daro vynų su rožių? Šioje gražioje regione Prancūzijoje šie vynai sudaro 80% savo produkcijos.

2. Pasak istorinių šaltinių, Provanso vynas atrodo, padarė sėkmingą keliones, kai romėnai nešė namo Amfora, ir beveik neabejotinai geriausias buvo dažyti.

3. Tai Provanso pažangiausias Prancūzijos vyno regionas pagal vyno turizmą? (Vyno turizmas).

4. Kad šis regionas turi aštuonis skundus? Jie yra: Baux-de-Provence, Coteaux d'Aix-en-Provence, Paletė, Cassis Bandol, Bellet, Coteaux VAROIS ir Côtes de Provence.

5. Bandol, vienas iš seniausių Prancūzijos pavadinimų, tai buvo sodrios vynai, kurie buvo populiarūs dėl sekundes teismą. XVI ir XVII, turintys taškas sakė, kad Liudviko XV davė jam "gyvybiškai sula ir intelektą."

6. Côtes de Provence yra svarbiausia paviršius ir tūris, ir turi Syrah vynuogių, kaip savo vynų montavimo veikėjas?

7. Bandol, paletė ir Bellet, pagyvenę skundai, vadinamas "les cinquantenaires" išsiskyrė vynuogių veislėms, ir oro sąlygų įtakai.

8. Mourvedre, kuris dominuoja Bandol vietos nuorodą, yra gerai pritaikytos prie jūros artumą. Bellet gamina raudonas vynas su unikaliu surinkimas Braquet ir noir folle (Vino di Gio yra garsus vyno regionas su 100% noir Folle) Pallet ir pristato save kaip "boutonière aux portes d Aix."

9. Šviežios mocarelos sūris, du pomidorai ir geriausių alyvuogių aliejaus dulksna sukurti vieną iš geriausių ir paprasčiausių harmonija su rožinė sausas?

10. Vasaros saulė, yra metų laikas, šviesos vynų - ypač šviežia balta, ne sausas ir vaisių rožiniai madeirados? Dažyti? Taip, nuo šviesos ir šiek tiek vaisių.

Via: Vynas ir lytiškumo

Autorius: Gerson Lopes

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

Būkite ba vynas: ""

Abocado - (iš Italijos "Abbocato") - Cukriniai

ATIDARYTA - šviesios spalvos

ATIDARYTA - jis sakė, kad vynas "atveria" (arba "Open"), kai yra (arba buvo) augimo charakteristikos (ypač kvapas), su tam tikro laiko po buteliuko atidarymo

Bitter - rūgštus, žalia

Rūgštingumas - pojūtis malonus vėsa, sukelia vyno rūgščių (citrinų, vyno, obuolių, pieno, gintaro), dėl kurios atsiranda seilėtekis

Lakiųjų rūgščių - nemalonus rūgštingumas sukelia blogų vyno rūgščių (acto, propiono ir sviesto)

Rūgštinės - pernelyg rūgštingumo

Adamado - vyno moterims, minkštas ir saldus

Saldus - saldus, su mažu rūgštingumu, nesubalansuotas

Sutraukiantis - su daug tanino, kuris gamina šiurkštumo jausmą (panašus į jaučiausi, kai valgyti yra žalias bananas), pati arba tanino sunku

Tuned - gerai amžiaus, subrendęs, subalansuotas

ADATOS - smulkinta pojūtis ant liežuvio pagamintos putojantiems vynams

ALKOHOLIO - per daug alkoholio, nesubalansuotas

Bitter - karčiai rodo defektais

NATŪRA - lygus arba šiek tiek

AMBIENTAR - (Prancūzijos CHAMBRER) palikti vyno kambario temperatūroje, patalpoje, kurioje jie tarnavo

OFF - įspūdingas aromatas

Vandeniniai - silpnas žmogus, kuris turėjo vandens papildymas

AROMA - kvapas sklindančius iš vyno. Pagrindinis ateina iš vynuogių. Vidurinė yra iš vyndarystės rezultatas. Tretinis atsiranda senėjimo ir yra vadinamas puokštė

Aromatas BURNĄ - žr prieskoniu

GRUBLĖTAS - pernelyg Atšiaurių ir rūgštingumo (tai šiek tiek mažesnis)

Montavimas - sumaišius skirtingų vynų, net jei teismas

STARK - sutraukia

Aksominis - minkšta, riebi, klampus tekstūros su aksomo

Acto - kvapu ir skonio actas, pablogėjo, netinkami vartoti

Via: Vyno akademija

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

"Gamintojas" Metų "2009 Vyno žurnalas Júlio Bastos Tassara iki dviejų įsitikinimų: ranka gražiausių ūkių Alentejo regione Estremoz karalius D. João V dovana savo meilužio Dona Maria tuo metu vadinamas ketvirtadienis do Carmo, ir kad jis gali sukurti vieni iš geriausių vynų Portugalijoje, atsižvelgiant į valymo galia stiliaus, tačiau nuostabiai gaivus ir mineralai. Norėdami atšaukti partnerystę su Domenai Barons de Rothschild Julius nedvejodama, retooled vyno gamyklai, gaminančioje vynus prieš 130 metų ir nusipirkau vynuogynų 40 metų amžiaus. Vėl pasiekė viršūnę, šį kartą gyventi.

Klimatas yra vidutinis ir kontinentinis su Viduržemio jūros regiono savybes, būdingas pernelyg karštų šaltinių ir sausomis vasaromis. Metinis kritulių kiekis yra 500-650mm, sutelkiant daugiausia žiemos mėnesiais. Už saulės skaičiai yra labai didelis, ypač ketvirčio iki derliaus nuėmimo, prisidedant prie tobulos brandos vynuogių ir vyno kokybės.

Vyrauja moliu klinčių dirvožemiai, turtingas mineralais (skalūnas, granitas ir marmuras). Savotiškas bruožas yra tai, kad vynuogynai nėra drėkinamos, todėl dažnai patiria kontroliuojamos sausros streso. Kas prisideda prie gamybos mažesnių klasterių mažas pajamas ir aukštos ekstrakto koncentracijos ir rūgštingumo.

Asmeniniai apžvalga: ST (87) = Labai gerai

Ryškių raudonų vaisių kompotai aromatas, juodos ir raudonos spalvos, gėlių, šviesos prieskonių ir daržovių. Gomurys yra vidutinio darbingi, subalansuotas rūgštingumas, švelnūs taninai, integruota ąžuolo, su vaisių prieskoniu apdailos geros atkaklumo.

Portugalija - Alentejo - Borba - Estremoz - 30% Syrah, 30% Petit Verdot, 30% Cabernet Sauvignon, 10% Touriga Nacional. - 14,5% alk - Importuotojas Grafinas

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

Vyno pojūčiai

Alexandre Romano Daniella Santucci interviu kalba apie vynų aromatai ... gyventi ... Geros di vyno programą kiekvieną penktadienį 10:00 ... www.clictv.com.br

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter


Oskaras * ssp svetainė Enoeventos redaktorius vėl turi savo tradicinį dabar ir tikimasi lyginamąją analizę kainų importuotojų vynus, Brazilijoje.

Nėra abejonių, kad šis darbas yra dabar savo 5-asis leidimas suteikia gražus paslaugų vartotojų konsultacijas vyno, kaip jau paaukojo, rodantis, kur galime būti mažiau oda .... daro teisingą pirkimo.

Norėdami patikrinti prieigą prie duomenų: http://j.mp/oC6VEx

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

Spalio 25, antradienis, plius degustacija mėnesį dienoraštis Gyvenimas gyvenimas bus atlikti kitą. Šį kartą vynai skonis yra iš Bodega Catena Zapata Catena vertikalios Estiba saugomos, derliaus 2000, 2001, 2002, 2003 ir 2004, penkios derlių.

Tinto garbino, gaminamas tik išskirtiniais metais, su griežta atranka geriausių vynuogių Cabernet Sauvignon, Milano Zapata saugomos Estiba yra neabejotinai vienas iš geriausių raudonos iš Argentinos. Rodo klasė ir elegancija diapazono. Dėl Parker "yra puikus vynas, nusipelno būti palyginta su geriausiu Cabernet Sauvignon iš Napa Valley.

Vieta: Restoranas Jautis

Laikas: 20:30

Adresas: Rua de Freitas medienos # 174

Vertė: 270,00 žmogui (ši vertė yra įtraukta, vynas, vanduo, starteris, pagrindinis patiekalas pasirinkti, desertas ir kava)

Pastaba: * 60 ml vyno vienam dalyviui bus įteiktas * suma bus mokama grynais arba čekiu * palieka 6 vietas


Kitas portugalų vyno taurės. Šį kartą Alentejo 100% Touriga Nacional, kuris trunka 12 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse, kurių gamybos 10 milijonų butelių.

Plansel yra nedidelis vyno gamintoja, įsikūrusi paženklintoje Alentejo, Évora regione paregionyje. Vyno darykla yra glaudžiai susijusi su kita bendrove, Daigynai Jorge Böhm, vienas iš didžiausių Portugalijos bendrovių pasirinktų vynuogynų ir alyvmedžių gamybai. Dorina Lindemann, dukra savininkas Jorge Böhm ir kompetentingos vyndario, padedama puikių Paul Laureano, vis labiau žavi su savo Chubby ir harmonija, bet su tipiškų vynų kosmopolitinis akcentu.

Nuo savo veiklos pradžios, ūkio Plansel stengiasi būti skiriasi nuo savo konkurentų. Tradiciniai vynuogės ir kruopščiai atrinkti žaliavas, tapo bendrovės prekės ženklą. Šiuo metu vyno gamyklai eksportas į 11 šalių, 60% savo produkcijos.

Asmeniniai apžvalga: ST (88 +) = Labai gerai

Išvaizda yra raudonos, nosis sprogsta aromatus prinokusių juodųjų ir raudonųjų vaisių su šviesos prieskonių. Gomurys yra minkštas, platus, daug vaisių, geras medis, subalansuotas rūgštingumas, baigė su vaisių prieskoniu ir vidutinio atkaklumo.

Portugalija - Alentejo Evora / - 100% Touriga Nacional - 14% - Importuotojas Grafinas

Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter

Ar kunigas, kuris nepatinka tai iki šiol!

Phoenix, Arizona, JAV vyskupija bus nebeteikti pašvęstąjį vyną Komunijos daugelyje Mišiose, pakitimas, laikomas viena iš labiausiai esminė Romos Katalikų Bažnyčios muitinių dešimtmečius.

Vyskupijos pareiškime pokytį remiantis vyskupo Thomas J. Olmsted supratimą apie naująją vertimo Bendruosiuose Romos mišiolo ir kitų bažnytinių dokumentų.

Jokia kita vyskupija, tačiau yra žinoma, kad pasekti, sakė Vyskupų konferencijos Jungtinėse Valstijose sakė Arizonos Respubliką.

Kaita bus vienas svarbiausių Romos katalikų liturgijos nuo 1970, kai vyno paskirstymas buvo patvirtintas JAV.

Dar nebuvo nustatyti, kada šis pakeitimas įsigalios.

Via: Rūsys


Sekite Blog'as Gyvenimas gyvenimas Twitter