optimalizace pro vyhledávače , pošlete webové stránky e-mailem na odsávání

Archiv za září 2011

Zapojte se do propagace>

Sledujte blog žít život na Twitteru

Sledujte blog žít život na Twitteru

1 .Co když přemýšlel o vína z Provence nevyhnutelné skupina, která dělá to s růžových vín? Na tomto krásném kraji Francii tato vína představují 80% své produkce.

2. Podle historických záznamů, vína z Provence se zdá, že z úspěšné cesty, kdy Římané prováděné domů amfor, a to je téměř jisté, že nejlepší jsou červené.

3. To, že Provence je nejpokročilejší Francouzská vína region ve vinařské turistiky? (Vinařská turistika).

4. To, že region má osm odvolání? Jsou to: Baux-de-Provence, Coteaux d'Aix-en-Provence, Pallete, Cassis, Bandol, Bellet, Coteaux Varois a Côtes de Provence.

5. Bandol, jeden z nejstarších francouzských označení, byl plnohodnotné víno, které byly populární u soudu sekund. XVI a XVII, bod Ludvíka XV, co řekl, že dal mu "zásadní SAP a inteligenci."

6. Tato Côtes de Provence je nejdůležitější v povrchu a objemu, a má Syrah hroznů hrát v jejich montáž vín?

7. Bandol, palet a Bellet, starší odvolání, nazvaný "les cinquantenaires" jsou rozlišeny odrůd révy vinné a vlastní povětrnostními vlivy.

8. Mourvedre, který je dominantou Bandol označení se dobře hodí k blízkosti moře. Bellet vyrábí červená vína s jedinečným kompletaci Braquet et noir folle (Vino di Gio je známý vinařský region se 100% folle noir) a palety je prezentován jako "boutonière aux velikosti D Aix."

9. Co chladný mozzarella sýr, dvě cherry rajčata a jeden z nejlepších olivového oleje vytvořit jeden z nejlepších a nejjednodušší harmonizaci se suchým Rose?

, 10. Že letní slunce, to je období pro lehká vína - zejména čerstvé bílé, ne madeirados a ovocné suché rosé? Red? Ano, za předpokladu, že světlo a lehce ovocná.

Via: Wine & sexuality

Autor: Gerson Lopes

Sledujte blog žít život na Twitteru

BE ba víno: "A"

Šikana - (italský "Abbocato") - Sladké

OPEN - světlý

OPEN - to se říká, že víno ​​"otevírá" (nebo "otevřít"), v případě, že je (nebo bylo) růstové charakteristiky (zejména aroma), se po určitou dobu po otevření lahve

Bitter - kyselý, zelená

Kyselost - pěkný osvěžující pocit v důsledku vinné kyseliny (kyselina citrónová, kyselina vinná, kyselina jablečná, kyselina mléčná, kyselina jantarová), což má za následek slinění

Obsah těkavých kyselin - Kyselost nepříjemné způsobeny špatnými vína kyselin (octová, propionová a máselné)

Kyselý - s nadměrnou kyselostí

Semi-sladké - víno ​​pro dámy, měkký a sladký

Sladká - sladké, s nízkým obsahem kyselin, nevyvážený

Adstringentní - s velkou taninem, který produkuje pocit drsnosti (podobným jako pocit při konzumaci je zelený banán); stejné jako tříslová nebo tvrdé

Rafinovaný - no ve věku, zralých, vyvážený

Jehly - mleté ​​pocit na jazyku vyrobené šumivá vína

ALKOHOLICKÉ - s příliš mnoho alkoholu, nevyvážená

BITTER - hořce, indikuje defekt

KIND - hladký nebo mírně

AMBIENTAR - (ve francouzštině chambrer) nechat víno ​​při pokojové teplotě, v místnosti, kde se podává

OFF - v kamenném aroma

Vodné - slabý, který se přidá voda

AROMA - zápach vycházející z vína. Primární pochází z hroznů. Sekundární je výsledkem vinařství. Terciární vychází z stárnutí a nazývá kytice

Chrup vůně - viz dochutí

HRUBÝ - s nadměrným svíravosti a kyselosti (to o něco menší)

ASSEMBLAGE - směs různých vín; i v případě, že řezná

STARK - adstringentní

Sametově - měkký, mastný, viskózní se sametovou texturou

Kyselý - s vůní a chutí octa, poškozené, nepoužitelné pro spotřebu

Via: Vinné Akademie

Sledujte blog žít život na Twitteru

"Výrobce roku 2009" v Journal of Wine, Julio Tassara Bastos dvě přesvědčení: po ruce nejkrásnější farmě v regionu Alentejo Estremoz, král John V této své milence Dona Maria, volal v té době Quinta do Carmo; a že to může vyvinout některé z nejlepších vín z Portugalska, v zametání výkonu stylu, ale nádherně svěží a minerály. Chcete-li vrátit partnerství s Domaines Barons de Rothschild, Julius neváhal, vybavil vinařství, který produkoval víno ​​před 130 lety a koupil vinice 40 let. Znovu až na vrchol, tentokrát zůstat.

Podnebí je mírné středomořské a kontinentální rysy, vyznačující se tím, prameny a příliš horká, suchá léta. Roční srážky jsou 500 - 650 mm, se zaměřením zejména v zimních měsících. Údaje za slunečního svitu, jsou velmi vysoké, a to zejména ve druhém čtvrtletí předcházející sklizeň, přispívá k dokonalé zralosti hroznů a kvality vína.

Půdy převážně jíl-vápencové bohaté minerály (břidlice, žuly a mramoru). Zvláštností vinic je, že nejsou zavlažovány, tak často vystaveny řízeným vodnímu stresu. Co přispívá k dosažení menší klastrů v nízkými příjmy a vysokou koncentrací extraktu a kyselosti.

Osobní Hodnocení: ST (87) = velmi dobré

Zářivé aroma červeného ovoce, dušená, černá a červená, květinový, koření a zeleniny světlo. Chuť je středně plné, vyvážený obsah kyselin, měkké taniny, integrované dřevo, s ovocnou dochutí úpravou s dobrou vytrvalost.

Portugalsko - Alentejo - Borba - Estremoz - 30% Syrah, Petit Verdot 30%, 30% Cabernet Sauvignon, 10% Touriga Nacional. - 14,5% alk - dovozce Decanter

Sledujte blog žít život na Twitteru

Víno smysly

Alexandre Santucci Daniella Romano rozhovor mluví o vůní vína ... žije ... v programu Good di vína každý pátek v 10 hodin ... www.clictv.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru


Oscar Daudt Editor webu Enoeventos znovu ukazuje se tradičně očekává a srovnávací analýza cen dovozců vín v Brazílii.

Není pochyb o tom, že tato práce je již ve svém 5th Edition a nabízí hezkou služby zákazníkům orientaci vín, jak již obětoval, ukazuje, kde můžeme být méně kůže ... .fazendo spravedlivější nákup.

Chcete-li zjistit přístupové údaje:

Sledujte blog žít život na Twitteru

Blog Living Life se představí příští měsíc 25. října, úterý, další ochutnávka. Tentokrát vína ochutnali jsou Bodega Catena, catena Zapatův vertikální Estiba Reserved, Ročníky 2000, 2001, 2002, 2003 a 2004, pět plodin.

Red uctíván pouze produkoval ve výjimečných letech, s důsledným výběrem těch nejlepších Cabernet Sauvignon, Catena Zapata Reserved Estiba je bezpochyby jedním z nejlepších červených vín z Argentiny. Zobrazuje třídu a eleganci vynikající. Pro Parker, "je nádherný víno, které si zaslouží být ve srovnání s nejlepší Cabernet Sauvignon z Napa Valley."

Místo: Taurus Restaurant

Čas: 20:30

Adresa: dřevěný Freitas 174

Hodnota: 270,00 za osobu (tato hodnota je v ceně, víno, voda, předkrmy, hlavní chod si můžete vybrat, dezert a káva)

Poznámka: * je podávána 60 ml vína na účastníka * částka bude uhrazena v hotovosti nebo šekem * opustí 6 volných pracovních míst


Další portugalských vín od skla. Tentokrát Alentejo 100% Touriga Nacional, který běží po dobu 12 měsíců ve francouzských dubových sudech s výrobou 10 milionů lahví.

Plansel je malý vinný výrobce se sídlem v regionu Alentejo ohraničený, podoblast Évora. Vinařství je úzce spojena s jinou společnost, Viveiros Jorge Böhm, jedné z největších portugalských společností v produkci vybraných révy a olivovníků rostlin. Dorina Lindemann, dcera majitele Jorge Böhm a kompetentní enologa, ve spolupráci s vynikající Paul Laureano, jsou okouzlující stále se svými masitými víny a harmonické, ale s typickou kosmopolitní přízvukem.

Od svého vzniku, ve čtvrtek Plansel snaží být odlišné od svých konkurentů. Tradiční hrozny a pečlivý výběr surovin, se stala značka společnosti. V současné době vinařství vývozy do 11 zemí, 60% své produkce.

Osobní Hodnocení: ST (88+) = velmi dobré

Vzhled je fialová, nos exploduje aroma zralých červených a černých plodů s lehkým kořením. Chuť je jemná, velké, hodně ovoce, dobře umístěné dřeva, vyvážená kyselost, ovocná dochuť a skončil s průměrným vytrvalostí.

Portugalsko - Alentejo / Évora - 100% Touriga Nacional - 14% - dovozce Decanter

Sledujte blog žít život na Twitteru

Má kněze, který se nelíbí toto opatření !!!

Diecéze Phoenixu v Arizoně, ve Spojených státech, se přestat nabízet zasvěcený víno ​​pro přijímání na většině mších, měnit považován za jeden z nejvíce zásadní zvyklostí římskokatolické církve v posledních desetiletích.

Diecézní prohlášení uvedl, že změna byla založena na pochopení biskupa Thomase J. Olmsted na novém překladu Obecné poučení Římského misálu a dalších církevních dokumentů.

Žádné jiné diecéze, ale je známo, že následovat, řekl, že Konference katolických biskupů ve Spojených státech řekl The Arizona Republic.

Změna bude jedním z nejvýznamnějších v římskokatolické liturgii od roku 1970, kdy byl ukončen prodej vína schválen v USA.

To nebyl nastaven, pokud tato změna vstoupí v platnost.

Via: Sklep


Sledujte blog žít život na Twitteru