optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za měsíc červenec 2011


Vinařství Perini v Farrukhabad (RS), uvádí na trh nebývalý partnerství s vínem v Ósace, proslulý národní sítě japonské kuchyně: Osaka Sushi Wine. Nápoj byl speciálně navržen tak, aby harmonizovala s exotickými pokrmy z ryb a komplexní aroma, jako jsou čerstvé ryby, různé textury, speciální omáčky a sushi a sashimi slavné. Zahájení bude v sobotu 30. července na vinotéce Bocatti v Caxias do Sul, po celý den. Ochutnávka bude volný a otevřený pro veřejnost.

Osaka Sushi Víno bylo vyrobeno z hroznů (Cabernet Franc a Merlot) a částečně nasáklých spolu s technologií použitých při výrobě bílých vín. "Toto rosé má nízké třísloviny zatížení, jemné vůně a jemnost k chuti," vysvětluje vinař vinice Perini, Cleber Andrade. Láhev je transparentní a nese štítek, inspirovaný japonskými dobro, posílení tematický charakter vína. "Chtěli jsme poskytnout osobní produkt, trochu lehčí, ale s osobností k další harmonizaci s japonskou kuchyni," vysvětluje spolumajitel a tvůrce Osaka nápoje, Guilherme Bergamaschi.

Podle Bergamaschi, nápad přišel z požadavků zákazníků, kteří navštěvují šest poboček v domě (jeden z pěti Caxias do Sul a Sao Paulo). Navrhovaný zvláštní lehkost pití objeví i na obalu. Láhve z šarže 6000 jednotek jsou již v prodeji v síti v Caxias do Sul restauraci, a počínaje sobotu i v Bocatti. Ale záměr, v souladu s obchodním manažerem Perini vinařství, Franco Perini, je brzy rozšířit prodej do jiných dceřiných společností Network Osaka, Sao Paulo, a pro maloobchod.

Podívejte se, kde Osaka Sushi Wine lze nalézt v tomto okamžiku:

Boccati Víno, sýr a potravin - Rua Antonio Mendes Ribeiro, 2043 Caxias do Sul -. (54) 3224,9900.

OSAKA CAXIAS SOUTH - plukovník Flores Street, # 776, Barrio San Pellegrino, Caxias do Sul (RS) - (54) 3222-7732.

Síť Osaka v Sao Paulu:

OSAKA ALPHAVILLE 1 - Walk borůvek, č. 19, Alphaville, Barueri (SP) - (11) 4195 - 4287.

OSAKA ALPHAVILLE 2 - Orchid Walk, # 209, Nákupní centrum Alphaville (SP) - (11) 4688-1244.

OSAKA Cotia - Capuava Road, # 448, Shop 13, sousedství Jd. San Vicente, obec Cotia (SP) - (11) 4777 - 0546.

OSAKA CAMPO BELO - Constantino de Souza Street, # 479, Barrio Campo Belo, Sao Paulo (SP) - (11) 5533-1052.

OSAKA NÁKUPY. G. Viana - Rod Raposo Tavares, č. 23600, obchod ne. 409, podlaha terasa, okolí Lageadinho - Cotia (SP) - (11) 4702 - 8256.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Chef Capixaba Barbara Verzola (Soeta restaurace) a Pablo Pavon se účastní tento víkend (28. července do 31) čtvrtého ročníku Taste Kitchen v Brazil Grand Hyatt Sao Paulo. Duo začal druhou třídu v den, pátek 29., s tématem "sladkovodní krevety je" s měkkýšů vyrobených v Duchu svatém.

Základem tříd událostí jsou kuchaři s více profily, které ukazují koncepty a recepty, které pokrývají kuchyň od začátku do haute kuchyně; ochutnávky vín, káva, rum, pivo; přednášky a rozhovory se studenty gastronomie.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Americký kritik známý pro vína, Leslie Sbrocco, spisovatel a pravidelný účastník z Today show na NBC, jen držet dvoudenní návštěvu do pěti vinařství hroznů a vinařské oblasti v Serra Gaucha. Pozván Vína z Brazílie projektu, prováděných ve spolupráci mezi Ibravin (brazilská vína Institute) a (Apex-Brazílie) Brazilská agentura pro podporu exportu a investic, Leslie věděla, vína a šumivého Aurora, domácí Valduga, Lidio Carraro, jádra a Pizzato. "Jsou to elegantní víno, které úzce podobají severní Itálie," řekla po návštěvě na Twitteru (@ lesliesb).

Ve svědectví ředitele Komerční Vína z Brazílie, Andreia Gentilini Miláně, USA řekl, že rád celkovou kvalitu brazilských vín a zejména na náklady a přínosy štítků ve vzorku. "Výrobky jsme ochutnali jsou konkurenceschopné na americkém trhu," řekl. Leslie také upozornil na evropskou eleganci žlutozelené víno, s nízkým obsahem alkoholu a dobrou kyselinkou.

V zaznamenané prohlášení k Vína Brazílie výše, řekl, že doufá, že se dokázat, do jiných regionů v zemi vína, věří, že budoucnost je velmi slibná pro brazilská vína. To byl jeho třetí návštěva v Brazílii, ale pouze první z hroznů a vinařské oblasti v Serra Gaucha. Před, Leslie okusil několik brazilských vín. V loňském roce, doporučil Lot 43 na televizní show na NBC, v nichž se podílí.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Dobrý den přátelé, včera v noci jsem se rozhodl otevřít láhev Syrah, že ještě nevím mísu. Vybráno víno ​​bylo argentinský Luca Laborde Double Vybrat Syrah 2007 vypracuje dcera velitele Nicolás Catena, Laura Catena.

Laura Catena má vizi vytvořit novou generaci argentinských vín: malé množství, řemeslnou zručnost a věrný původnímu terroir.

Dvoulůžkový pokoj Loborde 100% Syrah, 14,5% alk, pochází z vinic 45 let, La Consulta, Mendoza. To bylo ve věku 12 měsíců v 50% nového francouzského dubu a lahví bez pokutování nebo filtrace.

Osobní aktualizace: ST (91 +)

Do mísy ukázala směs červeného ovoce, černá, vanilka, koření, olivový, minerální, kouř, vysokou intenzitou. Chuť je silná s velkou strukturou, "sametově", integrované dubu, dobré vyvážení, ukazuje hodně ovoce s finální "loooooongo" a příjemné. Krásná Syrah, se strukturou držet harmonie s kořeněným jídlem.

Kdo je věc Vinci, větší poptávka na místě našli ještě koupit, 100,00 dolarů dolarů.

Sledujte blog žít život na Twitteru


Zobrazit větší mapu

Nemusíte být expert víno ​​se připojit k vlně vináren, který narušuje Sao Paulo. Domy, kde je nabídka nápoje určené výhradně na vína a nápojů vyrobených s ním (zapomenout na populární pivo) se staly atrakcí s pomocí nové a neodolatelné výhody: italština Enomatic stroje. Díky ní je možné prokázat štítky (a hrozny), sloužil v oddělených misek bez náročné celou láhev. Stroj si zachovává aroma a chuť po otevření, to udržuje tekutinu v kontaktu s kyslíkem.

"Když jsme si vybrali regionů nebo různých zemí, aby v obráběcích vína," říká Clara Mei, 21 let, mladí sommerlière adresa Santovino Ristorante v okrese Jardim Paulistano, že je jedním z nejnovějších sázení v žánru. Po poslední týden v červnu, se zaměřuje na veřejnost "kolem 30 je", který láká okouzlujícím balkonem, ideální strávit odpoledne popíjení.


Balkon SANTOVINO, Idela vychutnat sklenku červeného nebo bílého během pozdního

Košíčky stojí mezi r $ 19 a R 26 dolarů každý, a tam jsou možnosti, mezi červenou a bílou. Porentradas Italská duše může být doprovázena, jako brie bruschettou (£ 16 do části s dvěma), dobrá volba kombinovat s chladným počasím. Pokud chcete natáhnout degustační večeře, plná nabídka přináší tradiční i popraven těstoviny, jako bramborové noky s domácí rajčatovou omáčkou nebo špagety carbonara (oba 42 liber).


Intimní KLIMA božské vinárna pomoc v pravý čas datování

Mají malé Divine Wine Bar funguje od března v ​​suterénu v zahradách. Z intimní náladě, bod flirtování zapnutý důvodu jejich mladý často. Při zvuku většinou elektronického soundtracku, zákazník si může vybrat mezi 50 etiket bílá a červená vína, růžová vína a šumivého vína, pocházet z butiku vinařství po celém světě. SERVIS: Santovino Ristorante - Alma Lorena, 1821 - Divine Wine Bar - Al Jau 1844 C

Zdroj: Globo.com

Sledujte blog žít život na Twitteru

Chcete-li zobrazit celý článek, klikněte zde: http://www.vivendoavida.net/?p=15401 .

Marcelo Retamal a Carlos Oliveira (Puerto Madero)

Rose a FAE

Helio (ENOTRIA) a Fabricio

Fabiano a přítel

Dole: Sidney, Boris a Leonardo, třída Ville du Vin / Méně Cristina a Retamal (De Martino)

Silvestre a Welington


Marli, CACA a Gabriel Lordello

Cristiane, Alan a Marcio

Sledujte blog žít život na Twitteru

Tým vědců z Ústavu molekulární a buněčné biologie (IBMCP) - centrum spojené s Polytechnické univerzitě ve Valencii (UPV) a španělského národního rady pro výzkum (CSIC) - identifikovat nové a silný přírodní antioxidant vyskytující se v rostlinách rajčete. Je to látka, která je fenolová syntetizován rostlin rajčete, když se podrobí biotický stres. Až do teď, to bylo zcela neznámé.

UPV a CSIC registrované národních a mezinárodních patentů antioxidační a laboratorní postupy používané ji izolovat a syntetizovat chemicky.

Výzkumníci IBMCP naznačují, že antioxidační vlastnosti nové směsi je 14 krát vyšší, než je například resveratrol, známý antioxidant nachází v červeném víně, který může zpomalit stárnutí buněk. Kromě toho, že je 4,5 krát silnější než vitamín E a 10 krát silnější než vitamin C.

Tato látka může mít více aplikací. Například, v potravinářském průmyslu, by mohly být použity jako konzervační prostředky v potravinách pro lidskou spotřebu a krmení zvířat kvůli jeho retardační působení oxidace lipidů. Tento silný antioxidant by se zabránit změnám, které snižují kvalitu potravin výrazně, jako oleje a tuky žluknutí. To může být také použit jako doplněk k funkční produkty.

Je třeba také poznamenat, že antioxidanty mají blahodárné zdravotní vlastnosti, prevenci onemocnění srdce a rakoviny, takže se sloučenina může mít hlavní aplikace ve farmaceutickém průmyslu.

Další možné využití pro něj bude: v petrochemickém průmyslu jako konzervační a plynu v průmyslu polymerů, kde by mohly být použity při výrobě vláken, pryžových výrobků, geotextilií a dalších. V tomto případě, antioxidant byl použit jako stabilizátor ve výrobním procesu, a také ke zvýšení trvanlivosti konečného produktu.

Kromě toho, v kosmetickém průmyslu, by mohla být použita v přípravcích pro péči o pleť, protože jeho vlastnosti v souvislosti s možnou prevenci stárnutí.

Polytechnic Město inovačních laboratoří, vědci zjistili, že látky, které jsou přítomny v rostlinách rajčete vystavených biotického stresu, a vyvinul jednoduchý a ekonomický způsob syntetizovat ji v laboratoři.

Výzkumný tým IBMCP vysvětluje, že je-li zařízení stimulován stresor, že reaguje a aktivuje mechanismy, které ovlivňují množství některých sloučenin. "Mnoho fenolové sloučeniny jsou produkovány rostlinami v reakci na biotických a abiotických stres; Tyto sloučeniny mají více efektů, včetně antioxidační aktivitu, "řekl ředitel výzkumné skupiny Vicente Conejero.

Při studiu těchto neobvyklé podmínky rostlin-stres - objevili vyvolání této sloučeniny. "Stejně jako horečka u lidí je spojena s poplašným obranných mechanismů nemocné rostliny mají podobný alarm, který je syntézou řady chemických sloučenin. Jedním z nich je zjištěno, že tato sloučenina má pozoruhodnou antioxidační kapacitu. Dále jsme schopni syntetizovat v naší laboratoři, "vysvětlil výzkumníky IBMCP José María Belles a M. Pilar López.

V tomto ohledu je třeba poznamenat, že postup syntézy je jednoduchý a levný, takže odborníci IBMCP bod, kompost je připraven k uvedení na trh. Kromě toho, že má významné výhody ve srovnání s jinými komerčními antioxidanty.

Zdroj: Isaude.net (26/07/11)

Sledujte blog žít život na Twitteru

Bravo! Bravo! Bravo! První vítězství v Winery chilské vinaře Marcelo Retamal dává show jednoduchosti a znalostí.

V úterý v noci Karafa dovážející více prosazovat harmonizovaný Win večeři. Místo bylo Minuano Steakhouse. 26. Účastníci této historické noci měl nejen možnost poznat vína po skleničkách, a jeho vinař, a také naučit jednoduchý a objektivní způsob, jak všechny vlastnosti půdy a klimatu, které vedou De Martino vína kvality skutečný, s spravedlivé ceny. "Výraz terroir" obklopen pěti faktorů je maximální v práci: geologie, půdy, podnebí, vinné révy a muž. To vše prezentovat vína s osobností, ne globalizuje.

Bylo to opravdu cool, že se můžeme podílet na tomto. Pro ty, kteří chtějí více informací o vinařství, navštivte www.demartino.cl . Videa měl jako reportér žít život Sommelier Boris Azevedo.

Pohled dolů vína ochutnat a můj osobní přehled o nich.

Boris Azevedo, Marcelo Retamal (vinař), Silvestre Tavares, Cristinan Castro (Export Menager) a Julio Antunes

Krásné Minuano maso z grilu!

Quebrada Seca Chardonnay 2009 - Valley Limarí - 100% Chardonnay - 13,5% - R 84,00 dolarů - ST (92)

Klimatické charakteristiky: Geograficky, Valle Limarí běží paralelně s stejnojmenné řeky, v oblasti, která dostává dost horké, jak se pohybovat od moře. Srážky je velmi nízká, nepřesahuje roční 100mm a velké denní teplota se pohybuje mezi 15 a 20 ° C.

CHARAKTERISTIKA půdy: půda byl bývalý lužní terasa řeky Limarí, označený na první nízká úroveň organické hmoty a vysokou úrovní uhličitanu vápenatého, a druhý stupeň, s písčito-jílovitých Gavras (řízků), přijíždějící na hloubka hlinitopísčité půdě s mnoha Gavras a velkými kameny.

Příprava: Kvašení mladiny ve francouzských dubových sudech s nízkou úrovní zhnědnutí respektovat integritu nejvíce terroir. Pobyt na dobu jednoho roku v dubových sudech.

Doba zrání 12 měsíců ve francouzských dubových sudech různých pasáží.

ODHAD GUARD: 10 let

Osobní aktualizace: ST (92)

  • Začali jsme v noci suchým Chardonnay Quebrada, který jasně ukazuje, jasné vizuální, intenzivní vůně citrusů, světla a příjemný máslo. Chuť ukazuje fantastický kyselost, uvolní tolik svěžest a rovnováhu. Harmonizovat s dvěma deskami, jeden lososa že víno ​​šel znovu a dostat perfektní s vepřovou panenkou.

Legado Carmenere 2008 - Maipo Valley - 100% Carmenere - 14% - (63,00 liber) - ST (87)

VLASTNOSTI Podnebí: mírné klima s teple a suchu mezi měsících od prosince do března léta s průměrnou teplotou 25 ° C. Deště soustředil od dubna do září, s průměrem 330 mm. Bajo Maipo je nejteplejší oblast v údolí, s nadmořskou výškou přibližně 550 metrů a 50 km vzdáleného Tichého oceánu.

VLASTNOSTI PŮDY: Lužní. Písčité hlíny s vynikajícím odvodněním, s průměrnou hloubkou. Plodnost je střední a zavlažování je s vodami řeky Maipo.

PŘÍPRAVA: Ruční sklizeň v optimální zralosti v druhém květnovém týdnu se 100% ekologických hroznů. De-plynoucí, lisování a kvašení v nerezových tancích s přísnou kontrolou teploty na 28 ° C. Po stárnutí, víno ​​prochází mírné vyjasnění s albuminem a želatiny, a lehké filtrační desky s mocnými.

Doba zrání: 12 měsíců v sudech z francouzského dubu.

ODHAD GUARD: 8 let

Osobní aktualizace: ST (87)

  • Vizuální vibrující červená, vůně s lehkým dřevem, pepře a červeného ovoce. Chuť ukazuje, střední tělo, vyvážené, ovoce daleko. Harmonizace byla narušena s žebrem, ne podporovat svého tuku, a to bylo mnohem lepší, s sukně steak.


Alto Los Toros 2008 - Elqui Valley - 85% Syrah a 15% Petit Verdot - 14,5% - R 92,30 dolarů - ST (93)

Klimatické charakteristiky: Klima pouštní vzor, ​​s zanedbatelné množství srážek (100 mm ročně), s více než 300 dnů slunečního svitu, což vede k velmi vysokým UV záření faktorů. Zvýhodňuje koncentrace barev a vůní.

Vlastností půdy: Sector vinice se nachází na svahu žulové půdy na písku základny, s vynikající propustností a nízkou plodnost.

Příprava: Tento Syrah má zvláštní charakteristické clusterů s méně než 50% normální velikosti ve srovnání s centrální oblasti, velmi tlustou kůrou a malé množství šťávy, což zajišťuje velkou strukturu a osvěžující kyselost. Úroda byla sklizena ve druhém týdnu dubna, ručně, s velmi nízkými příjmy. Pečlivý výběr klastrů zaměřených na maximální rovnováhu ve víně. Alkoholové kvašení v nerezových tancích za řízených teplotách.

Doba zrání: 14 měsíců v nových sudech z francouzského dubu.

ODHAD GUARD: 10 let +

Osobní aktualizace: ST (93)

  • Toto víno ​​bylo zvolen jedním z nejlepších 2 Syrahs Chile Patricio Tapia, vydělávat 94 bodů (Descorchados 2011). Do mísy ukázal vynikající vanilka, švestka, černý pepř, mírné balsamico poznámky. Chuť je tuk, čerstvý, vyvážený, uvolňuje příliš mnoho potěšení z ochutnávky. Harmonizovaný dobře Short žebra. Stojí za každý cent!

De Martino Familia 2005 - Valle de Maipo - 91% Cabernet Sauvignon, 4,5% Malbec, Carmenere 4,5% - 14,5% - R 239,70 dolarů - ST (92 +)

VLASTNOSTI Podnebí: mírné klima s teple a suchu mezi měsících od prosince do března léta s průměrnou teplotou 25 ° C. Deště soustředil od dubna do září, s průměrem 330 mm. Bajo Maipo je nejteplejší oblast v údolí, s nadmořskou výškou přibližně 550 metrů a 50 km vzdáleného Tichého oceánu.

Vlastností půdy: Od velmi starou údolní původu. Sandy hlína s kameny různých velikostí, které umožňují, aby kořenový systém ponořit hodně na zemi.

PŘÍPRAVA: Ruční sklizeň v optimální zralosti. Výběr z hroznů, destemmed, lisované a kvasí v malých nerezových tancích s divokých kvasinek na 28 ° C, který také dal maceraci.

Doba zrání: 24 měsíců v sudech z francouzského dubu, nových sudech.

ODHAD GUARD: 15 let

Osobní aktualizace: ST (92 +)

  • Chcete-li večer uzavře s rozmáchlým gestem ochutnal Top Winery. Velmi elegantní, sametová, plná, aromatická s výbornou stativu mezi třísloviny, kyselost a alkohol ... jdi pryč!

Sledujte blog žít život na Twitteru


Světový rekord za nejdražší bílé víno ​​na světě, byla rozbita v úterý v Londýně, s prodejem láhev 200 let staré Chateau d'Yquem strany 75.000 liber, nebo o US 190000000000 dolarů.

Francouzský podnikatel Christian Vanneque řekl, že se přepne na láhve za neprůstřelným videa na svou restauraci na ostrově Bali v Indonésii.

Ve videu výše, vinař Stephen Williams Antique Wine Company, se zabývá "rozdíly" mezi společné a vzácné víno.

Zdroj: BBC Brazílie

Sledujte blog žít život na Twitteru

No moji přátelé, včera dokončil osm let manželství. Tvorba analogii na víno ​​na svatbě v případě, že je kvalitní, se vyvíjí velmi dobře. A díky bohu, moje manželství, aby se velké víno, strukturovaná a jemná zároveň, vestavěné, vyvinul velmi dobře.

Na oslavu jsem se rozhodl otevřít první Yacochuya 2001 ST (94 +), argentinská vína z Michael Rolland, což mě překvapilo v pozitivním smyslu v šálku. Vizuální ukázal typické nahnědlé vína vyvinuly, komplexní vůní fíků v sirupu, cedr, koření, propolis, které se střídaly po celou dobu v misce. Chuť je smetanová, intenzivní, vyvážené, že i přes jeho neuvěřitelnou 16% alkoholu, není cítit. Víno, které se bude vyvíjet dobře v průběhu let, má pro zavazadla.

Nejsou splněny, pak se rozhodli, že se zápas pro Argentiny, otevřel láhev Don Melchor 2002 ST (90 +), jeden z předních chilských vín dnes. Rozdíl v pohárovém stylu dokázal jasně a hlasitě. Přes devět let vína sklizně je primární, zavřeno zbarvení, téměř nepřekonatelné, mléčné aroma, které mi vadí trochu. Chuť ukázal sílu, hezčí než na nos, sametová, velmi dobře vyvážená s velkou vytrvalostí.

Sledujte blog žít život na Twitteru