meklētājprogrammas optimizācija iesniegt mājas lapā e-pastu nosūcējs

Arhīvs par May, 2011


Ja jums ir niša, kurā vīni faktiski nostrādāto pasaule (ēna) blogus. Profesionalitāti daudzu blogus līmenis, ne tikai dod mums labu nodrošinājumu attiecībā uz informāciju par vīna pasaulē, kā arī, analizējot vairāku garšoja etiķetēm.

Ne tikai to, ka daži blogi ir teaming uzņemt notikumus enogastronomia. Es varu minēt, piemēram, Vīns Encounter (attēlā), kas notika ielā 6 augusts 2010, ko organizē blogeri Daniel asari (vīni tiesas) un Beto Duarte (Papo Vīns), un nesen sanāksme Vīni off, kas notika pirms ExpoVinis.

Mobilizējot jauda enoblogs ir tāda, ka, pēc Komisijas iniciatīvas Aleksandrs Frias, blog dienasgrāmata Bacchus, radīja portāla ENOBLOGS, kas ne tikai apvieno svarīgākās blogus valstī, jo viss, kas ir norīkots darbā uz vienas no tām, tiek nodots otru reālajā laikā.

Citi instrumenti, piemēram, čivināt, Orkut, Facebook un kā parasti izmanto kā alternatīvu līdzekļu izplatīšanas.

Anyway, tiem, kas ir ziņkārīgs, lai uzzinātu vairāk par vīna pasaulē, tad enoblogs ir neapšaubāmi viens no labākajiem iespējām.

Saites objekti:

http://www.enoblogs.com.br/

http://www.vinhosdecorte.com.br/

http://www.diariodebaco.com.br/

http://levinaublog.blogspot.com/

http://www.peqprazeres.blogspot.com/

http://www.vivendoavida.net/


Autors: Marcelo Carneiro / rakstīja šajā mēnesī

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!


Vīni un dzirkstošie brazīlieši piedalīsies inaugurācijas jaunā Campus no University grupas Estació de Sa, kurā atrodas Pārtikas un viesmīlības kursus International Sao Paulo. Notikums, kas plānota šī trešdien (1 jūnijs), piedalīsies ģenerāldirektoram Šveices skolas Lozannā, tradicionālajā Viesmīlības pasaulē, Michel Rochat, kā arī filmējusies franču šefpavārs Alain Ducasse radītājs mācības skolā pavāri ar savu vārdu. Slavenības piedalīsies lielas viesības universitātes pilsētiņā Augu Ranch, 500 viesiem, kuriem būs iespēja nobaudīt vīnus un dzirkstošos vīnus no 11 vīna darītavās (House Valduga, decembris, Dons Žuans, Don Guerino, Don Laurindo, Guatambu, gofrētais, Pizzato, Salton, Sanjo un Suzin) apkopotā Ibravin (Brazīlijas Vīna institūts). Vīni un dzirkstošie trauki būs saskaņota ar maziem Brazīlijas šefpavāriem veltīta jaunu skolu.

Uz etiķetes Brazīlijas gadījumā klātbūtne bija uzaicinājums slavenais šefpavārs Alain Ducasse, kurš garšoja dzelteni zaļo produktu 2008.gadā, SIAL (International Food izstāde) Parīzē. "Tajā laikā viņš īpaši patika vīnus Don Laurindo," saka mārketinga vadītājs Ibravin, Diego Bertolini. Īpašnieks trīs restorānu reitingu ar trim zvaigznēm, ko Michelin Alain Ducasse apmeklēja stends par vīnu Brazīlijas SIAL Parīzē, pierādot un apstiprinot etiķetes Don Laurindo rezervāts Tannat. "Viņš ir mīksts un equilibradíssimo" teica tajā laikā.

Bertolini uzsver Ibravin būs stendu notikumu vīnu Brazīlijā, kas notiks divos stāvos jaunajā Campus Estacio Sanpaulu. "Katra iesaistītā darītavas būs skaitītājs, kur viņu produktus var garšoja ar viesiem," viņš skaidro. Estacio de Sa ir viena no lielākajām un cienījamākajām grupās augstākās izglītības Latīņamerikā, kas pabeigti 40 gadu darbību 2010. Viesmīlība un ēdināšana - - abu kursu nodarbības sākās 2011.gada martā.

Avots: Preses birojs / Orests de Andrade Jr

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!


Skatīt lielāku karti

Tas ir jauki no Burgundieši atstāt lietas, jo skaidrs, vai ne? Premier Cru Burgundija vienmēr ir labāk nekā no komūnas vīnu, un Grand Crus ir labākais no visiem, vai ne? Nu, ne vienmēr. Svarīguma secībā, šie ir tie kritēriji, kas jāievēro, pērkot vīnu Burgundijas:

  • Reputācija ražotāja: Pamatojoties uz vīniem, viņš ir ražoti pēdējos gados;
  • Vīnogu ražas gads: kvalitāte ievērojami atšķiras no gada uz gadu;
  • Nosaukums: nosaukums komūnas vai vīna dārzu un tās specifiku.

Ražotājs un kultūru, ir krietni svarīgāki nekā vārdu Burgundijas. Labas ražas sarkano Burgundy ir: 2003, 2002, 1999, 1997, 1996 un 1995. Par baltumi, labākais bija 2002, 1999, 1997, 1996 un 1995.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!

Masterpiece Gran Reserva Iepazinušies Maximus ir viens no tiem vīniem, kas komandu cieņa. Pudele spēcīgs, smags, spīdīgs etiķete, kurā aicināts skaistumu. Tā ir gatava ar samazinājumu 66% Malbec, 17% Syrah un 17% Cabernet Franc, kura termiņš beidzas 18 mēnešus jaunās franču ozolkoka mucās.

Familia CASSONE ir trīs vīna dārziem, kas atrodas uz dienvidrietumiem no pilsētas Mendoza, Lujan de Cuyo, uzskata par vienu no labākajiem reģionu Argentīnas, kas iegūts no viena no pasaules labākajām Malbecs.

Personal Novērtējums: ST (92)

Vizuālā dinamiskas sarkans, aromāti sarkano augļu, vaniļas un garšvielas. Uz aukslējām rāda labu ķermeņa, mīksto tanīni, koka tālu, tīrs augļi ar augstu kvalitāti. Vīns, kas izceļas ar līdzsvaru, dodot pietiekami daudz prieks degustācija.

Argentīna - Mendoza - 14,5% - R $ 190,00 - Importētājs: Masterpiece

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!

Degustācija vīnu konsekrēto ar lielo kritiku vienmēr izraisa lielas cerības. Šajā konkrētajā gadījumā, mana zinātkāre riņķo ap šo Sauvignon Blanc, Casas del Bosque Sauvignon Melns Pequeñas Producciones 2009 uzvarētājs konkursā ExpoVinis 2011/SP kā labākais savā kategorijā, kur tā piedalījās pasākumā, man bija iespēja garšu.

Casas del Bosque atrodas 70 km attālumā no Santjago, Čīles galvaspilsētā un 30 kilometru attālumā no vienas no galvenajām ostām Čīle, Valparaíso. Tā tika izstrādāta 1993.gadā, lai būtu ģimene boutique vīna darītavas tikai orientēta vīnu ražošanai un augsta kvalitāte. Casablanca Valley, ir priviliģēta vieta ražošanai baltvīnu, iziet dzesēšanas efekts Klusā okeāna tagad ir neapšaubāmi visvairāk piemērots tā audzēšanu vīnogu Sauvignon Blanc.

Personal Novērtējums: ST (91)

Vizuālā zaļgani dzeltens, ļoti intensīva deguns ar notīm vepris plūmju, mango un garšaugi. Aukslējas sabalansēts skābums, kas nodrošina daudz svaigumu, labu augļu un vidēja neatlaidību. Ļoti jauka vīns, gastronomijas, kas varētu būt pieejamas, jo tās cena R $ 130,00, biedē ....

Čīle - Kasablanka - 100% Sauvignon Blanc - 3 mēnešus mucās - 13,4 - Importētājs: Masterpiece

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!

Lūdzu ziņojumu Olive Pieredze gadījumā olīveļļu, kas notika Sanpaulu. Līdztekus mācībām noble garšu olīveļļas, runāja ražotājiem vietā, jo Argentīnas José Alberto Zuccardi.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Es mīlu vakariņas piektdien ar saviem draugiem, ir diena gaida visu nedēļu. Tā ir kļuvusi rituāls. Šajā dienā, kad sievas arī, socializing, vienmēr izvēlas mūsu labākos pudeles ne tikai mūsu garšas, kā arī domājot par personīgo gaumi draugu, pēc tam, kad visi mēs zinām, uz ilgu laiku vai bļodas un vēlaties iepriecināt.

Šajā nedēļas nogalē viens no draugiem, paņēma pudeli 1998 Almaviva vadošo vīnu no Čīles, visā pasaulē, kas rada interesi, un nopūšas jebkurā vīna mīļāko. Varbūt es esmu laimīgs, lai būtu iespēja nobaudīt vairākas viņu kultūru vairākas reizes, kas man vienmēr ir apmierināti ar to kvalitāti šajā čempionātā.

Vairāk tas 1998 vintage pudeli izrādījās atšķiras no visiem citiem jau garšoja ar mani šodien. Vienkārši svītrots. Jānovieto kauss bez Dekantēšanas, izskatījās tikai runāt: vīns šo off, mums ir, lai norēķinātos. Pat pēc vairāk nekā 1 stundu dacanter parādīja, ka tas nav vai nav degunu un muti.

Nu, pēc tam es domāju, kas varētu būt izraisījis šo vīnu stendu. Slikta raža, vīna darītavas, un pat šausmīgi aizdomas būt viltota vīna. Pēc korķa nebija izrādīties cauraugusi.

Tas ir vairāk, tas bija tikai vīnu, kas flopped augšā un nekas cits. Mēs esam dzīvi .....!

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!

Pēc uzaicinājuma importēt karafe (www.decanter.com.br), Gonzalo Guzman, kas ir viens no visvairāk revered Čīles vīndaru šodien, iet gada 17 plkst Churrascaria Minuano (Av Dante Michelini, 337, Camburi) Victoria ES, vakariņas-degustācija, kur jūsu vīna tiks saskaņota ar īpašām gaļas gabalus.

Pirms El galvenā vīna darītavas, kas atrodas Maipo ielejā, Gonzalo pārstāv jaunu posmu vīna darītavas. Pēc daudz paredzēšanu tad El rektors vīni atsāka savu veiksmīgo kartēšanas augstu piezīmes Wine Advocate ar saviem vīniem, piemēram, tiem, kas tiks pasniegtas vakarā, Memorias 2006 92RP un El rektors 2006 92 + RP. Pārbaudiet iepriekš (baneris), vīni un vakariņas menu (cena ir US $ 150,00 vienai personai) Atrunas un vairāk informācijas:.. Tel (27) 9986. [email protected] 60.41 vai [email protected]

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!


Jūs varat atrast šādus operatorus spāņu vīna etiķetes:

Blanco: Balta

Bodega: Winery

Cosecha vai Vendimia: vīnogu novākšanas gadu

Crianza: Sarkanajiem vīniem, tas nozīmē, ka vīns izturēts uz diviem gadiem, ar vismaz sešus mēnešus ozolkoka, lai baltumi un rozēm, kas nozīmē, Crianza vīnus vecumā uz gadu, ar vismaz sešus mēnešus ozolkoka. (Daži reģioni ir stingrāki standarti).

Atruna: Šī atruna sarkanie vīni jābūt vecumu vismaz trīs gadus, tostarp vienu gadu ozolkoka, rezerves baltumi par tādām vecumu par diviem gadiem, ieskaitot sešus mēnešus ozolkoka.

Gran Reserva: Ja minimālais vecums ir vismaz pieci gadi, ieskaitot divu gadu minimumam ozola, lielie baltie jārezervē vecums vismaz četrus gadus pirms atbrīvošanas, ieskaitot sešus mēnešus ozolkoka.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!

Kad es nopirku pāris pudeles šī vīna pirms gada, es atzīstu, es gandrīz atpakaļ. Es atklāju, vīnu ļoti sūknē, ar lieko augļiem, cloying. Vairāk baudīt šo pudeli vakar ar draugu grupu, es mainīja manu prātu. Es domāju, ka par pudeles gadā bija jums labs!

Vīna darītava Haras de Pirque tika izveidota 1991.gadā ar uzņēmēju Eduardo Matte, kas atrodas Maipo ielejā, no Maipo upes dienvidu, starp 550 un 660 metrus virs jūras līmeņa, ar pusi pie pamatnes no Andes. Šis vīna reģions tika kristīts ar nosaukumu upes. Tās augsnes nogulumi un māla pussausajos klimats raksturīgs Vidusjūras labu lēnāku nogatavošanās un augstas kvalitātes vīnogu ražošanai.

Personal Novērtējums: ST (90)

Linda krāsošanas asins Shyrah vīnogu aromāts, nogatavojušies augļi, melnos piparus un kādu zaļumu. Sabalansēta un saldie miecvielas pieradināja, apstiprina degunu ar labu augļu, vidēja skābuma, laba noturība un ar vēsu traukā zem partnerību.

Čīle - Maipo - 85% Syrah un 15% Cabernet Sauvignon - 14 mēnešus mucā - 14,5%


Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Pārmērīga alkohola ir kaitīga veselībai! Ja jūs dzert nav braukt!