optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za leden 2011

Další dva Španělé ochutnal štítky v těchto dnech v Grand Cru vítězství . Tentokrát region byl Rioja, největší výrobce vína ze Španělska, Ribera del Duero pak po a Priotat. Region je rozdělen do tří okresů Álava Rioja, La Rioja Alta a Rioja Alta.

Převládající hroznů Tempranillo je inkoust, další pravidla umožňují oblast tři hrozny "barvy", Garnacha, Graciano a Mazuelo, složení vína. Prchající pravidlo, někteří výrobci také používají Cabernet Sauvignon vína.

Rioja vína jsou klasifikovány jako:

Crianza: zrají po dobu dvou let, jeden v bariil a jeden rok v láhvi.

Kniha: zrají tři roky, dva válce a povinnou láhev.

Gran Reserva: zralý na pět let, další dva v sudu a tři v láhvi.

Informace o vinařství, navštivte jejich stránky: http://www.herascordon.com

Heras Cordon Reserva 2004 - 85% Tempranillo, 10% Mazuelo a 5% Graciano - Rioja - 13% Alc - ST (91) PR (92) - 120.00

Vizuální již ukazuje mírné zlepšení, charakteristické vůně sušeného ovoce, karamelu, vanilky a dubu. Chuť ukázal, elegantní, vyvážené, měkké taniny, svěží kyselinkou s ovocnou dochutí a dobrou vytrvalost.

Heras Cordon Vendimia Vybrat 2007-85% Tempranillo, 10% Mazuelo a 5% Graciano - Rioja - ST (88) PR (90) - 78.00

Nahnědlý vzhled, vůně zralého ovoce, švestky v sirupu, třešně, vanilky a lehkým kořením. Na patře se ukázala opět, s pevnými taniny, svěží kyselinkou, věřím, že je to víno ​​s dobrou schopností evoluce.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Při nákupu iPad a iPhone začal hledat způsoby, jak lépe využívat jeho funkčnost a pohodlí. Jeden pro nás velmi důležité bloggerů, editaci a převod účtování přímých spotřebiče našem blogu.

Pak jsem zlomil iTwon Apple Store hledá pro aplikaci integrační pro blog. No, nebylo to snadné, žádný poradce věděl. Zavolali jsme 0800 Apple a po 22 minutách čekání jsem to vzdal na jejich ústřední, protože tam také nedokázal se se mnou setkat.

Dnes hledání na vlastní pěst našel aplikaci, která integruje různé platformy. Název je BlogPress CLT Studio . Hodnota je $ 2.99.

Kompatibilita s operačními systémy:

- Blogger / Blogspot - MSN Live Spaces - WordPress - Movitý Typ - TypePad - LiveJournal - Drupal - Joomla - Tumblr - Squarespace - My Opera

Zpočátku jsem si myslel v pohodě, já jsem integraci, testovány a teď jsem přizpůsobení formátu textu a fotografií.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Minulý týden se skupinou znalců nápoje Bacchuse ochutnali dva štítky Campina Bodegas, Španělsko .

Víno má skutečné náklady a přínosy, a příslušné poznámky Jay Miller se zavazuje, recenze španělských vín pro Robert Parker-E.

Oblast Toro vystupoval po ztracených let, kde obnovuje podporovány v explozi španělských vín.

Teplé podnebí a jedinečné půdy uvolnit svá vína, které mají silný a tříslová, na rozdíl od jiných sousedních prvků. Tempranillo grape je nejvíce zasadil a důležité v této oblasti, jak je stanoveno v DO (označení původu Toro), 75% ze složení Tempranillo vína.

Vína jsou dováženy Grand Cru v Brazílii, které lze nalézt vítězství ve své místní povolení.

Sabor reálný / Young 2008
- 100% Tempranillo - Toro - 14,5% Alc - ST (90) PR (90) - R $ 35,00 - Grand Cru

Vizuální černá s fialovým lemem, aroma tmavého zralého ovoce, ostružiny, třešně, káva a minerální dotek. Chuť potvrzuje ústa ukazuje spoustu ovoce, pevné třísloviny, kvalitní dárek s kyselinkou a média + vytrvalosti.

Skutečné Chuť / Viñas stého výročí 2007 - 100% Tempranillo - Toro - 14% Alc - ST (89) PR (91)-R 49,00 dolarů - Grand Cru

Vizuální tmavá, vůně kouře, země, červeného ovoce a světlý dub. Chuť ukazuje, měkké taniny, tuto kyselost, ovocnou retrosto žádný zjevný alkoholu a dobrý povrch.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Šéfkuchař Alex Jorge učí krok za krokem, jak vytvořit ceviche s "wasabiano" dotek, se rovná tomu, co je ve vaší občerstvení a současného japonského wasabi.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Cassoulet je typické francouzské jídlo jako náš feijoady. Bere na bílé fazole, kachna, vepřové, jehněčí, klobása a zbývající ingredience. To se podává v hliněné nádobě, z níž jeho jméno pochází. Podívejte se na video, kde hlavní restaurace Freddy Geraldo Rodrigues vysvětluje chytrý.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Otevřete láhev Aalto PS 2005 pro ty, kteří vědí, vědí, že je to jen na zvláštní okamžik. Tato ikona Ribera del Duero, Španělsko, je "orgasmus", jak řekl přítele u stolu. Jak již bylo poplatné Humberto Freire, který by rád věděl, víno, dokonce jít do Španělska nemohl koupit, spojující comphania lidi na té nejvyšší úrovni, chápu, že je nejlepší čas, aby si to. Pak jsme šli do restaurace Tauros, nejlepší "nesporný" maso město, které se na Veuve Clicquot Ponsardin k vyprázdnění cívku a PS.

Aalto je relativně nová vinařství bylo založeno v roce 1998 Mariano Garcia pro ty, kteří nevědí, byl vinař za 30 let Bodega Vega Sicilia, ve spolupráci s Javierem Zaccagnini, ředitel Ribera del Duero DO. Jeho rozloha je 42 hektarů vlastních vinic s průměrným věkem 60 let.

Ročník 2005 je 100% Tempranillo, podstoupí 32 měsíců v dubových sudech 70% nových.

Vodítkem je pít z 2018-2040, nejvíce předvídat tento den v roce 2011 ... lol

Osobní hodnocení:

Díky krásné rubínové barvy s výrazným nosem ukázal, aroma černého ovoce, vanilka, kokosové ořechy, fialky, tabák, karamel patra ..... Ve velké síly, zatímco elegance ruky, pravda, sametové s příchutí vanilky a lékořice. Rovnováha je vaše další silná, ideální stativ mezi třísloviny, kyselost a alkoholu.

Španělsko - Ribera del Duero - 100% Tempranillo - 15% Alc - ST (99 +), PR (98) - dovozce Peninsula

Humberto, Baracho, CACA a Aurelio

Sledujte blog žít život na Twitteru

Viz toto video na den sklizně na vinici Eugenio de Almeida Foundation, s vinařem roku podle časopisu Wine Pedro Baptista a poznamenal, že doprovázel celý proces.

  Sledujte blog žít život na Twitteru

Jak vždycky říkám, je na správném místě ve správný čas. Poslední noc dokončuje ochutnávku v Grand Cru Uchovávejte v Vitoria nových etiket měl příjemné překvapení. Kolega se ptá tabulku mluvit, varuje stojící s vínem slepé vůli představit. Pro spolubratra úroveň očekávání měl být štítek velmi kvalitní. Brzy jsme byli požádáni, aby reagovaly na jejich funkcí plodin, zemi a regionu. On otevřel víno ​​doma, kde jim dát zarážku Don Melchor, který hrál na začátku degustační tabulky zaměnit členy, a fungovalo to, někteří dostali návrh, logicky, ne vědět, že to byl vtip.

Château Palmer je Troisièmes Gran Cru Vin, Bordeaux 1855 klasifikace, se nachází ve městě Margaux, Medoc obec vlevo, okraj.

Sklizeň v roce 1999 byla považována za 7 10 Zobrazit stránky ve vinařství mluví o této plodiny:. "Během zrání, která následovala v Palmer došlo vzácné a přirozené koncentrace spolu s běžnými fyziologickými změnami: což mělo za následek mimořádné bohatství cukry ".

Osobní hodnocení:

Vizuální stále velmi tmavé, s lehkým nahnědlé okraje, krásné vůně tabáku, cedr, švestka v sirupu, máta, koření ..... Chuť ukazuje nezpochybnitelné kvality, temperamentní kyselost, třísloviny ještě kousat, což potvrzuje nos dřevo daleko, Tato umírněnější ovoce s dlouhým závěrem. Krásné víno!

Francie - Bordeaux / Margaux - 48% Cabernet Sauvignon, 46% Merlot a 6% Petit Verdot - 12,5% - ST (94 +), PR (95)

Sledujte blog žít život na Twitteru

Tam většina Oenophiles vědět, které sbírají zátky, včetně mě. K dispozici je několik nápadů pro zdobení vašeho domova s využitím Vašeho skladem!

Sledujte blog žít život na Twitteru


Dnes vidím mnoho lidí, kteří mají rádi víno ​​více nemá základní znalosti. Dostávám e-maily s dotazem ukázat dobrý kurz.

Stejně jako moji čtenáři jsou 50% z São Paulo, je tu skvělý tip od kurzu k jeho zasvěcení do světa vína.

Winet je poradenská a konzultační společnost, která vede svět vína v jednoduché, interaktivních, kreativních a instruktivní způsob, jakým podniky a spotřebiteli.

Jeho tvůrcem je reklama André Rossi, tvořené anglickým Institute Víno & Destiláty Education Trust (WSET), nejuznávanější vzdělávací instituce vín na světě, které také cestoval a navštívil více než 20 vinařství v Brazílii a v zahraničí, jako je Chile (údolí Maipo, Colchagua a Aconcagua), Argentina (Mendoza) a Itálie (Piemonte, Toscana a Lobardia).

V roce 2008 rok vytvořil blog EnoDeco to, co je nyní oficiální blog vín z R7 (portál www.R7.com/enodeco ), jednoho z nejnavštěvovanějších blogů vína v Brazílii, a byl nominován podle Guia 4 Rodas 2009 jako jeden en z 10 nejlepších blogů v Brazílii. Je zakladatelem a aktivním členem 2 Bratrstev, bratrství přátel (3 roky) a Bratrstvo propagaci (2 roky).

Zde jsou fotky z minulých událostí a kurzů:

Andrew Rossi - - www.winet.net.br - (11) 8126-3322