optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za květen 2010

Vinice Chateau Rauzan-Segla má 51 tam, s převahou Cabernet Sauvignon (61%) a Merlot (35%) a 2% každý Cabernet Franc a Petit Verdot. Půdy jsou typické štěrk Gunzian, plody sklízené ručně, zkvašené zápary z nerezové oceli s řízenou teplotou. Víno pak stráví v sudu, 60% nové každý ročník, a to až na dvacet měsíců. Konečný produkt je plněno bez filtrování. Grand vin je Chateau Rauzan-Segla, 8000 lahví se vyrábí ročně.

Degustační poznámky:

Slije po dobu dvou hodin, zátku v bezvadném stavu. Světle červené zbarvení bez evoluce halo a bez sedimentu mísy. Vůně švestek v sirupu, koření, světla trávy, a nesčetné množství vůně, které se střídaly. V ústech velmi elegantně integrovány alkohol, třísloviny, vynikající kyselost s dlouhým závěrem.

2ème cru classé Margaux (90WS a 88RP); Margaux; 60% 40% Cabernet Sauvignon a Merlot; Francie; ST95 +


Podle Forbes.com místě následuje 10 nejlepších destinací mezinárodních vín George Taber, autor "In Search of Bacchus: Putování v Báječný svět vinařské turistiky".

1. Castello Banfi, Toskánsko, Itálie

Banfi vinařství byla zahájena John Mariani, dovozce amerických vín. Jedna z nejkrásnějších vinic v Toskánsku, která má krásný zámek s dvěma velkými restaurace, degustační místnost a vinný sklep návštěvu.

2. Montes, Colchagua Valley, Chile

Hills je jedním z nejznámějších výrobců chilského vína, ale neztratil svoji výstřednost. "Je to jediný vinařství na světě, kde jsou vína věku s gregoriánského chorálu se hraje v pozadí"

3. Ken Forrester, Stellenbosch, Jihoafrická republika

Stellenbosch je považován za jeden z nejkrásnějších vinařských oblastí na světě se středomořským klimatem a scenérie připomínající Napa Valley, bez davů. Vinař Ken Forrester dělal několik výletů do údolí řeky Loiry ve Francii, před použitím své znalosti doma v Jižní Africe

4. Fournier, Mendoza, Argentina

Toto vinařství je jen asi 10 kilometrů od Andách "v pozadí, takže můžete vidět zasněžené vrcholky hor po celý rok," říká Taber. Vinařství má moderní design, skoro jako kosmická loď, která přistála v poušti.

5. Leeuwin majetek, Margaret River, Austrálie

Margaret River je blíže k Singapuru, než je Melbourne, takže je to dlouhá cesta jak se tam dostat. "Je to malý váček, který dělá jen vynikající vína," říká Taber. Krásná krajina se starými lesy "je tak izolovaný není tak přeplněný -. Získáte skvělý servis"

6. Felton Road, Central Otago, Nový Zéland

Relativně nového ve světě vína, Central Otago je také nejjižnější vinařskou oblastí na planetě. Některé oblasti, jako je údolí Gibbston, jsou více esteticky než ostatní, jako Bannockburn prostoru, místa Felton Road. Ale pinot noir superstars Otago, jako Carrick, Mt. Obtížnost Akarua a Felton Road v Bannockburn jsou zde.

7. Ysios Bodegas La Rioja, Španělsko

Tato oblast se proslavila v posledních letech, někteří rádi architektury Frank Gehry. Bodegas Ysios, navrhl Santiago Calatrava, se podobá hory, která leží těsně za ním. "Oni také dělají velké víno"

8. Quinta do Vale, Portal Douro, Portugalsko

Dosažení tohoto vinařství při jízdě po úzkých, klikatých silnicích. Pokud máte v plánu na prokázání víc než sklenice vína, zvažte strávit noc. "Mají penzion hotel, který má nádherný výhled"

9. Chateau Lynch-Bages, Bordeaux, Francie

Bordeaux je známý pro výrobu některé z nejlepších vín na světě. Ale až donedávna, region nemá pověst krásným výhledem či přátelské turistické zkušenosti. Lynch-Bages nyní nabízí hotel, restaurace a obchody.

10. Peter Jakob Kuhn Oestrich, Rhein / Mosel, Německo

To je jeden z nejromantičtějších míst na světě, s výhledem na hory-top hrady a sklep, útulný. Nenechte se odradit tím, čepice lahví sklep všechno, říká Taber - vína jsou dnes lepší a konzistentnější než kdy jindy.


Wine Encounter www.encontrodevinhos.com.br musí shromáždit 20 vystavovatelů ve zlatém pokoji Hotel San Raphael, v Sao Paulu. V jiném partnerství, opakování ročník setkání Papodevinho v loňském roce a nyní ve spojení s www.vinhosdecorte.com.br Daniel hřady, jiný blogger vášnivý o víně.

Hotel nabízí klimatizované pokoje v nejvyšším patře, s privilegovaným výhledem na město, 4 druhy těstovin a spoustou vnímavosti pro návštěvníky a hosty.
Před odesláním stejné prezentační akce pro dovozce a výrobce měl vnímavost incrível.Com, zda budeme mít více vína, než v loňském roce, kdy byli návštěvníci moci ochutnat okolo 150 značek.

Gratulujeme přátel Beto Duarte a Daniel bidýlka neúnavné propagátory vína v Brazílii. Můj lístek již koupili!

Setkání se stane vína Dne 5. srpna 15 do 22 hodiny, Hotel San Raphael.Fone 11 91 08 57 81Largo Arouche, 150
Informace o blogy www.papodevinho.blogspot.com , www.vinhosdecorte.com.br a www.encontrodevinhos.com.br
Telefon 11 91 08 57 81

Nejnavštěvovanější restaurace ve městě Sao Paulo, tentokrát byl Walter Mancini Mancini Family, která je ve své podstatě je Ital. Celá ulice byla znovu oživený, s kamennými podlahami. Před dvěma lety, ve spolupráci s městem, provedli komplexní revitalizaci Avanhandava ulice, která se nachází jeho restaurace. Proto tedy, to okouzlující centru São Paulo, se stal turistickým místem, označené jídla, hudby a umění.

Jakmile jsme vstoupili do restaurace jsme dostali rozkaz jít do tabulky předkrmy, nádherné, chutné předkrmy, zejména plněné artyčoky a mozzarellou s sušenými rajčaty. V noci byl zvuk jazzu s klavírem. Tato služba byla velmi milá a trpělivá.

Pak vyrazili na nádobí, objednal jsem ossobuco s šafránovým rizotem a polentou, který je dodáván s lžičkou odstranit dřeň a vmícháme do rizota (na obrázku dole), můj přítel objednal ravioli omáčkou z rajčat. Jen toužil být s manželkou, není nehodné společnosti svého přítele Wellington, který je velmi dobří lidé, více .....

Misky byly harmonizovány s Coke Zero, protože po 80 dnech v ExpoVinis důkaz toho byla situace dramatická mé játra!

Schváleno restaurace!


Avanhandava ulice, 126 | Bella Vista | São Paulo
Kontakt: 55 11 3258.8510 -

Kapacita: 153 míst

Otevírací doba: neděle až středa od 12h do 01h. Čtvrtek od 12h do 02h. Pátek a sobotu od 12h do 03h. Couvert 9,00 libry.

Komorník 12,00 liber.

Přístup pro osoby se zdravotním postižením.
Přijímá všechny hlavní kreditní karty, debetní karty a stravenky.


Maďarsko Royal Tokaji Company plánuje zdvojnásobit produkci otevřením nové vinařství s investicí 3,25 milionů € září.

Nový závod zvýší roční výrobní kapacitu z 30,000 na 60,000, a zaměří se na rostoucí objemy suché Furmint a pozdní sklizně vína, spíše než v regionu stylu podpis Aszú.

Zvýšená produkce, si klade za cíl zvýšit prodej ve svém největším trhu, ve Spojených státech, než ve Velké Británii a Evropě.

Zdroj:

Chtěl bych povzbudit každého, aby následovat Blog žít život na Twitteru .

Přátelé, na své nedávné cestě do São Paulo šel navštívit steakhouse, který není ještě znát montérkách Grill.

Krása pro ty, kteří jsou masožravec, jako jsem já. Se nachází na Avenida dos Bandeirantes, V. Olympia.

Velmi pozorný servis, vždy číšník na tebe dívá. V tabulce chladu, zvýraznit, široká škála mořských plodů, salátů a předkrmů. Plátky chobotnice je jedinečný. Steaky nejsou pozadu, velmi chutné s velkou prezentací a různých prasete pururuca jehněčí, hovězí nemluvě, že to byli bohové. Vinařství je rozmanitá, s několika zeměmi s cenami která vyhovuje každému rozpočtu vína. Schváleno!


Avenida dos Bandeirantes, 1001 - Vila Olimpia - Sao Paulo

3845 - 0299

www.jardineiragrill.com.br
Byl jsem v obchodě včera ENOTRIA, Praia do Canto, Vitoria-ES, ochutnat oceněné vína z Národního vinařského Villa Francioni, který je nyní exkluzivní domu. V účasti byli přátelé a noví přátelé, Ademar Bermond, Sergio Zuliane, Roberto Lima, Luis Polese, Orlando Caliman, Hedy Locatel, Gilberto Faria a majitelé obchodů Massoni a Helio Santos Simey. Chat byl velmi přátelský a milý se všichni chtějí dozvědět více o domácím víně. Vína překvapil všechny, pro skvělou kvalitu. Je to úžasný počet Brazilců, kteří nevědí, skvělé víno ​​své země.

Sauvignon Blanc z vinařství byl uveden v Descorchados průvodce, v 37 °, 50 vede žebříček Jižní australského vína americké lépe.

Byly odebrány vzorky z Joaquim Tinto a uznávaný Villa Francioni Rosé, Sauvignon Blanc, Chardonnay, a Francesco Francioni Vila Tinto.

Osobní Popis:

1 ° Villa Francioni Sauvignon Blanc 2008 - 13% - 100% Sauvignon Blanc

Světlé nazelenalá barva, s vůní Caja, sekání trávy a nějakou lehkou minerální. V ústech se ukázalo, s dobrou strukturou, vyvážený, dobrá vytrvalost.

2 ° Villa Francioni Chardonnay Lot II 2008-13% - 100% Chardonnay

Nejlepší víno ​​z panelu, dojem každému vinhaço!

Slámově žluté barvy, silné aroma útoku, ukazuje složitost vůní, toasty, med, sladké mléko, který byl pestrý a trval až do konce ochutnávky, nepřestal růst. Ústa byla baculaté, příjemná, vyvážená s dlouhým dozníváním. Velká společnost pro humra.

3. Joaquin Rose 2008 - 13,4% - Cabernet Sauvignon a Merlot - Kvašení v nerez oceli

Zářivé červené barvy, vůně červeného ovoce, s vaší velké silné svěžesti.

4 ° Joaquim Red - Cabernet Sauvignon a Merlot - 13,6% - 10 měsíců v sudech z francouzského dubu

Rubínová barva, jemné vůně santalového dřeva, švestky ústa s kulatým, středním tělem a dobrou vytrvalost.

5 ° Francesco 2006 - Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Malbec a Syrah - 13,8% - 12 měsíců v sudech z francouzského dubu

Tmavý vzhled s příchutí švestky, černý rybíz, třešně a koření. Na patře, dobrá struktura, jemná, vyvážená s dobrou perzistencí.

6 Villa Francioni Tinto - Sauvigon Cabernet, Merlot, Cabernet Franc a Malbec - 13,3% - 15 měsíců v sudech z francouzského dubu

Vizuální světlé Rui, počáteční vůně čokolády, koření a červeného ovoce. Ústa se sametovými taniny, integrovaný alkoholu a dlouhou perzistencí. Byla připravena z vybraných vinic v nejlepší, dlouhou macerací, oddělení tisku a nefiltrovaných vinných hroznů.

Historie:

Vinařství Villa Francioni byl založen v regionu São Joaquim v Santa Catarina, pan Manoel Dilar, který našel přes věnování a závažnosti cestu za slibný a udržitelného designu.

Dnes Villa Francioni má několik ocenění znovu světovou znalosti, jak je uvedeno španělský kritik José Penin, ".... proslulý větev Médoc, Saint Emilion, Toskánsko a Burgundsko. Zázrak čerstvé, vysoké a panenského hroznů schopné produkovat nejlepší vína v Brazílii. "

Není pochyb o tom Villa Francioni je dnes jedním z brazilských nejlepších vinařství, vyrábějící vína výraznou a jedinečnou kvalitu.Château Calon-Segur je 3eme Cru Classé nachází ve městě St Estephe. Objekt se skládá z vinic 74 hektarů Cabernet Sauvignon, Merlot a Cabernet Franc. Srdeční motiv rozpoznatelné značky odvozené od původního majitele, markýze de Segur, který řekl: "Mé srdce patří Calon", a to navzdory vlastnící vlastností, jako je Latour a Lafite. Od roku 1894 byl zámek ve vlastnictví rodiny Gasqueton. Úspěšné poslední ročníky jsou 1995, 1996 a 2000. Calon-Segur se vyznačuje pozoruhodnou silou a zahuštěné ovoce.

Degustační poznámky:

Slije po dobu dvou hodin předtím, než se zátkou 70% za mokra. Bright fialové vzhled bez sedimentu mutantní aroma černého rybízu, pečení, maso, ukazuje velký balkon z velkých vín různé příchutě, elegance a rovnováhy s dlouhým závěrem.

Francie - Saint Stephen - 50% Cabernet Sauvignon / Merlot 25% / 25% Cabernet Franc - 3eme cru classé - ST94

Cadus Syrah 2002

Společnost byla založena italskými přistěhovalci v roce 1905, toto víno ​​mělo velkou změnu v roce 1969, když to bylo získané rodinou Nieto Senetiner, se stal jedním z hlavních odkazů Argentiny a získává mezinárodní prestiž. Nieto Senetiner perfektně kombinuje tradici a inovaci, využívající nejnovější generaci moderních technik vinařství zařízení, tedy překládat do svých vín pod terroir Mendoza. Jednou z největších předností společnosti je, jak kultivuje ušlechtilé vinné révy, dát jim všechny podmínky pro produkci ovoce nejvyšší kvality, který je nezbytný pro výrobu vín s velkou osobností založených.

Degustace:

Báječný tmavý vzhled bez známek pokroku, vůní toasty, zralého ovoce, jako jsou mango, černý rybíz a vyvíjí se pražení. V ústech záviděníhodné struktura se zralými a sametovými taniny s integrovaným alkoholu a velkou vytrvalostí.

Argentina - Agrelo, Lujan de Cuyo - Mendoza-100% Syrah (vinice 30 let) - 24 měsíců v sudech z francouzského dubu - ročník 2002 - ST95