optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za měsíc říjen 2009

Elegantní Helene Garcin, vlastní čtyři vinařství v Bordeaux, Francie Clos-L `Eglise a zámky Barde-Haut, Haut-Bergey a Branon a dva v Argentině (Poezie a Clos des Andes), byl uváděn ve dvou prezentacích setkání. Během "Jižní Americe francouzským" panelu, Garcin zdůraznil společný prvek mezi svými víny. "Víno je to, co mě vzrušuje," říká producent, nový obraz žen bylo víno ve Francii. "Snažím se víc pracovat na vinici, než ve vinařství, a umožňují přirozenější víno připraven k pití," Garcin, který představil poezie 2005 Château Haut-Bergey 2005 Barde-Haut 2003 a 2004 Clos L'Eglise řekl. Zdroj : Pleasure & Cia-Agazeta

V pozdních odpoledních hodinách onten, deštivé hlavní město Vitoria-s byl pozván sommelier Max Ville du Vin ochutnat vína s hroznovým Picudo jménem Pietro, který ještě neměl žádnou znalost, že nám ukazuje, že víno a život navždy 're učení. Přiznám se, že předčil moje očekávání dost, tmavé barvy, s vůní pomerančové kůry, citrusů a úst prezentovány s měkkými tříslovinami a úst s exellent vytrvalost. Vřele doporučuji, i za cenu, 68 dolarů. Následujte své záznam: Země původu: Španělsko - sklizeň: 2005 - Alkohol: 14,5% - hrozny: Prieto Picudo (50%), Tempranillo (45%) a Merlot (5%) - Region: Castilla y Léon ST 92.
"Tváří v tvář s bordeaux víno, cítím se avontade se uklonit. Je to doba, kdy budete pít historii, "řekl novinář a sommelier Mario Tellesu JR na začátku jedné z nejrušnějších projevů události," rozdíly v terroir Bordeaux. " Odborník také zvýšil přípitek na víno kritika Saul Galvao, který zemřel před dvěma měsíci. "Kdyby byl naživu, byl by jistě spokojeni s návratem zasedání vína v Blue Stone," řekl. Degustace, které se zúčastnili guvernér Paulo Hartung byla provedena naslepo, se sedmi vín, komentoval tím, že produkuje tři z nich, Helene Garcin.
Zdroj: Pleasure & Cia-Agazeta.
Ve slepé degustace vín z mezinárodního setkání na modré kámen vína znalec španělský Javier Arauz uspořádal anketu mezi účastníky, kteří si vybrali "top 3" kolo: třetí, Alzania del 21. 10. 2005; Za druhé, La Mula toro 2005; a první, ikona španělský Vega Single sicilia 1998. "To ukazuje, že tento pokoj má klasickou chuť," žertoval Arauz. Pleasure & Cia-Agazeta
Bellia harmonizované večeře pořádané Enotria vín a Enoteca Fasano se konala ve Victorii na 28/10 ve středu v restauraci. Tato událost měla začít na vysoké úrovni v současné době a také za vynikající služby nabízené ve velmi synchronizované služby příjezdu pokrmů a vín dal show kompetence a organizaci. Ana Paula Oliveira sommelier Fasano rozjasní noc s jejich radostí a velkou znalostí na téma vína je jasná. agradavel com frescor bastante interessante, harmonizado com uma salada verde com mussarela de bufala, em seguida foi a vez do Rimauresq classic cru classe 2007 st (91), vinho rose de grande personalidade, feito de um corte de uvas, cinsault 45%, tiboren 25%, syrah 5% e grenache 25%, se mostrou bastante aromatico com agravel sabor na boca, o melhor rose que ja degustei. Po příjezdu jsme byli sloužil Prosecco Extra Dry Valdizze st (90) Výrobce: Mionetto, Země: Francie, Region: Veneto Grape: Prosseca, ALC: 11%, velmi pěkný šumivé s svěžestí docela zajímavé, harmonizované s zelený salát s mozzarellou z Bufala pak přišel klasický syrový Rimauresq 2007 třída st (91), růžové víno ​​s velkou osobností, udělal řez hroznů, 45% Cinsault, tiboren 25%, 5% Syrah a Grenache 25%, ukázaly, velmi aromatická s agravel chuť v ústech, nejlépe růže, které již ochutnal. Produtor: Querceto di Castellina, Safra; Byla harmonizována s provensálským chobotnice, ostatní víno ​​bylo Hautes Côtes de Nuits Burgundsko Bbeauversant ulice 2005 (92) Výrobce: Pierre-Andre, Stát: Francie Grape: Pinot Noir, alk: 12,5%, elegance je slovo právě pro tento Bourgogne, s diferencovaným harminização, filet z mořského jazyka s grilovanou zeleninou v poznámce pod čarou 10 na desce a harmonizace dle mého názoru se nepodařilo ani zhoršila víno, al šel do vína noci, ve většinového názoru v Chianti Classico Laura st rok 2005 (92) Výrobce: Querceto di Castellina, Safra; 2005 Země: Itálie Grape: sangiovesi 80%, 10% a 10% merlot Ciliegiolo, Alc: 13% věří, že odvolání z vašich toasty vůní vanilky a krémové tělo velkou schopnost harmonizovat s jídlem bylo nejlepší, deska doprovázet soubor byl filet s rizotem sotobosco. A zavřete noc, kdo Krásné překvapení Sassodoro Vin Santo di Chianti Classico 2002 st (90) Výrobce: Il Colombaio di Cencio, Země: Italy, Region: Toskánsko Hrozny: Trebbiano, Malvasia a Canaiolo, síla a chuť consiguir harmonizace poslat ořechový koláč jeden z deuzes. Já bych opustit své gratulace celému týmu podílející se na akci! Pro ty, kteří nejsou se těší víno ​​a gastronomie nejsou hodnoty k tomu, více je naše vášeň Gratulujeme!
Joseph Drouhin Beaune Hospice de Beaune 1er Cru Cuvée Maurice Drouhin 1999
Francie - Burgundsko - Beaune
100% Pinot Noir
Alkohol: 13

Otevřené a převedeny do karafy.
Vizuální ruby ​​hnědavý, velmi světlé a lesklé, ukazuje víno se vyvinula.

Velmi příjemná a komplexní nos s compotadas červeného ovoce, zemité tóny a suché trávy, hub, květinové rysy a dobře integrované dřevo.
Ústa, měkké, odstoupil jeho nos s plně vyřešeny taniny, dobrou kyselinkou a střední / dlouhé provedení. Docela elegantní.
Je v chladném fázi, ve které ovoce je tam dávat své poselství, ale již plná dalších zajímavých věcí kolem. Nevykazovaly žádné známky únavy v době, kdy byl opilý (asi 1 ½ hodiny). I když jsem přesvědčen, že jsme stále ještě může zachránit několik let, bych ne.

Pro riskovat jedna věc je už tak v pohodě?

Hodnocení: 91
Napsal po MF

La Joya Gran Reserva
Carmenére
2006
Colchagua Valley
Chile
Vina Bisquertt
14.5 alc
ST 88
Víno, že bude apelovat na začátečníky mnoho vína, pro jeho velkou mocí a ovoce.
Slije by 2HS, prezentované vizuální nádhernou rubínově červené, velmi jemné aroma papriky (charakteristické z Carmenere hroznů), spoustou červeného ovoce, alkohol vlevo v poháru, ústa byla měkká tříslovina a vytrvalost v průměru +.
Myslím, že ne seje na víno skvěle šetří na nejvýše tři roky. Stále jste slyšeli nebo četli o Carmenere se vyvinul, bylo by to ouver účast na blogu.
Odebrány vzorky na 27/10/2009

Mouchão 2000

Mouchão 2000
Portugalsko - Alentejo
Alicante Bouschet (většina kasta) a Trincadeira
Alkohol: 13,5 º
Otevřít a převedeny do karafy asi 1 hodinu a půl před opilosti.
Vizuální ruby ​​spíše žít bez předložení velmi znatelné známky evoluce.
Nos zralé červené a černé plody, levandule a dřevo vlastností v pravém opatření.
V ústech, víno se ukázal jako velmi zajímavý strohost, s vyváženými taniny však velkou kyselostí a vytrvalosti

středně / dlouhý. Zcela strukturované.

Nejlepší obraz, který přichází na mysl, je nyní "červené suché", pro zřejmé, jak se to může zdát.
Zdá se, že mají před sebou dlouhou cestu, i když věřím, že větší ztrátu ovocného vína může zahrnovat "kostru", kde "maso" jde pryč, ale "kosti" jsou tam, neporušené, takže víno příliš vyprahlá.

Hodnocení: (? +) 90

PS: perfektně doprovází skvělý pečená panenka tresky obecné v olivovém oleji s bramborami, brokolicí, cibulí, česnekem a rajčaty doprovodu rýže sypaná bylin, vyrobený jeho přítel Luiz Cola.

Přidal MF

Dnes je naše velké potíže při nákupu vín je x hodnota pro kvalitu, spousta časy jsou nákladné a špatné, a to, co hledáme, je v "BB" dobré a levné, je velmi obtížné jednou jeden zná svět vína více široce. V několika ochutnávek Chodila jsem hodně času nejlevnější získaných v několika aspektech, více slepých, metoda, která umožňuje nám zlepšit naše smysly a obecné znalosti o víně, a ne páčením na štítku koná.
Nový svět vína zejména Chile a Argentina mohou získat více výhod, věřím, že pro jeho výrobu ve velkém, protože k rozvoji vyšší kvality vína více tráví, drobné výroby, kvalita sudy, karenční doba v lahvi před prodejem, atraktivní láhve a atd. ...
Ai pak jsem se zeptat, kolik by stálo víno zvané nákladů a přínosů?
Tam je krátký seznam vinařství můžete koupit vína vstup (nejlevnější), nebudete litovat!
Catena Zapata, Montes, Concha y Toro, Colome, Carmen Alto las mravenci, Viu Manent, Errazuriz, Tabali a atd. ......
Víno zářivě žluté zbarvení a složitosti vůně, citrusy, hrušky, broskve a mastný, měkké úst, s dobrou kyselostí.
Meursault Clos de St Mazeray (92)
Francie
Burgundské
Chardonnay
13% Alc
2004
Jacques Prieur