optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za září 2009

"Šampaňské je Francouz?"
Na návštěvě v Brazílii, personál prezidenta Nicolase Sarkozyho byl překvapen s kvalitou Extra Brut Šumivé dům Valduga

Díky jemné nápoje šumivé dárky patří mezi nejlepší na světě, proslulý vinařství Casa Valduga právě vyhrál náročné a zvyklí na tradiční oblasti šumivých Champagne znalce patra.

V pondělí 7. září pracovníci francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, během večeře s guvernérem federálního okresu, José Roberto Arruda, by se mohlo ukázat a dokázat, nespornou kvalitu oceněné Gran Reserva dům Valduga Extra Brut, sloužil schůzka mezi top mosazi z brazilské a francouzské politiky.

Gran Reserva Extra Brut se vyrábí metodou champenoise, postupu používaného ve slavné vinařství v elegantním francouzském regionu. Přináší kultivovanosti a šumivé chuť starého světa v průběhu jednání nebyly chybí členy doprovodu Sarkozyho přemýšlel, jestli nápoj byl francouzský sekt.

_____________________________________________________________Sabores A Delights zastoupení Ltda.Rua Ferreira Coelho, 330 - Sala 1014 - Cep: 29050-280 Beach Sua - Eldorado Ed Center - Victoria - Estel: (27) 3084 - 6.034 - Fax: 3235-7013 - Cel..: 9989-0698 E-mail:

K dispozici bude více než 50 vín a šumivých!
Anaimport, AOC Víno z Brazílie, Cantu, starověké jeskyně, jeskyně Jado, Port House, Chaves Oliveira, Emporium Sorio (vína z Korsiky), Interfood, MMV, Poslední večeře a víno milovníky TradeBanc již potvrdili svou účast.
Zlatý pokoj na dvacátém patře hotelu San Raphael, v Arouche náměstí, je klimatizovaný a nabízí krásný výhled na město.
Hotel nabízí těstovinách pro účastníky a dokončit Café Nobile.
Pro každého, kdo miluje víno ​​je další příležitost setkat se s novými štítky a dovozci.
Blahopřejeme vám k iniciativě.

Výrobce: Matua údolí
Země: Nový Zéland
Region: Marlborough
Grape: Sauvignon blanc
Crop: 2008
Typ: Bílá
Objem: 750 ml
Obsah alkoholu: 12%
ST (86)

Matua Valley Víno začalo jako malá rodinná vinařství ve West Aucklandu, na Novém Zélandu, v roce 1973, v následujících letech, vinaři Ross a Bill Spence rychle získal si reputaci pro inovativní, oceněné novozélandských vín -. Včetně prvního Nového Zélandu Sauvignon Blanc.
Dnes, Matua Valley produkuje celou řadu různých vín, tato inovativní a oceněné Nový Zéland vína se nyní těší po celém světě.
que para um sauvignon blanc é essencial para meu gosto. I velmi aromatické víno, s více než nedostatkem kyselin, které pro Sauvignon Blanc má zásadní význam pro můj vkus.

Opět Enotria je třeba poblahopřát, ve spolupráci s Vitis vinifera povýšen v noci z 28/09 švýcarských ochutnávkou vín, které mě překvapilo hodně. Předtím, než mluvit o vína repassarei některé kuriozity ze světa švýcarského vína José Augusto Saraiva příslušným profesním dovozce. Swiss a země velikosti Ducha svatého s 15.000 HCT pěstování vína je osmý spotřeba na jednoho obyvatele na světě s 40 l je devátý rok rezidentem dovozce vín a zvědavost vývoz pouze 1% ze své produkce. Profil spotřeba vína je 44% z bílého vína a 56% červených vín a spousta dalších kuriozit. Vzorky jsou z oblasti Valais. Následuje seznam v pořadí služby:
1 - Petite Arvine plně AOC 2007 - bílá Valais - Švýcarsko Vyrobeno 100% s autochtonní hroznů Petit Arvine, víno ​​má typické citrusové aroma. Poznámky Minerální typické pro terroir arvines Fully.O poslední útok odhalit všechny sílu a vytrvalost, které vinho.ST (91) cena 110.00
2 - Johannisberg Chamoson 2007 - Valais - White - Švýcarský Tradiční vinifikace s dlouhým pobytem v kontaktu s jemnými kalů. Typicality z Sylvánské Chamoson ve své vlastní terroir podle vůní praženými mandlemi a minerální poznámky. Krásná šířka na patře, umocňuje kyselinkou a impozantní objem aromático.ST (93) nejlepší koupit cena 79,80
3 - AOC Syrah 2006 - Valais - červená - Švýcarsko Hrozny jsou sklízeny na vinicích o velmi nízkými příjmy. Tyto výhody Syrah z dlouhé macerace po dobu 15 dní, aby se mohly vyjmout součásti ultra-koncentrovaný ovoce. Pak prochází dlouhé zrání v sudech z carvalho.ST (88) Cena 123,00
4 - Cornalin AOC 2005 - Valais - červená - Švýcarsko uhličitá fermentace po dobu dvou týdnů, poté stisknutím tlačítka. Zraje v dubových sudech po dobu patnácti měsíců jsou intenzivní vůně červených lesních plodů a višní. V ústech, taniny a koncentrované a komplexní struktura prostupují patra se všemi šlechta pocházející z vína velké força.ST (90) Cena 123,00
5 - AOC Domaine Eveche 2006 - Valais - červená - Švýcarsko přísná kontrola příjmů a speciální péče sklizně jsou klíčové faktory ve výsledku tohoto vína s hroznovým Diolinoir. Víno zraje v dubových sudech a velkých sudů borovice. Nos přináší koření. Víno se silným charakterem, plná. Váš konec je intenzivní a trvalá, víno s velkým potenciálem guarda.ST (92) Cena 138,00

Chtěl bych říci, že jsem našel všechny velmi dobrá vína byla skvělá příležitost k učení pro všechny přítomné na této skvělé noci.

www.enotria-es.com.br

www.vitisvinifera.com.br
Gloria Reynolds
umění a tradice
Regionální víno z Alentejo - Portugalsko
Vína, rodinný podnik, 180 let v Portugalsku

Reynolds je jméno, které je spojeno s historií výroby vína v Portugalsku. V rodinném původu byl přítomen v Douro a je nyní dává Estremoz dopisy v tomto vesmíru, která se vždy řídí výkonnostní odvahou a inovací ve výrobě korkových zátek a stroje pro výrobu nádobí s vínem a, více nedávno, V nových odrůd, které přinesl do Alentejo. Vydáno v roce 2005, "Gloria Reynolds 2002" je prvním krokem k úspěchu, vína byla vytvořena ve spolupráci s jedním z Portugalska nejznámějších vinařů, Paul Laureano, který od roku 1998 je s Casa Gloria Reynolds, platební hold matce Julian Cuellar Reynolds, zakladatel, Gloria Reynolds právě při pohledu následovat rodinnou tradici ve výrobě vína.
Gloria Reynolds je součástí, která bere Výrobci Alentejo víno, které bylo dosaženo postupné nahrazení některých tradičních odrůd ostatními, a to zejména ze strany Alicante Bouschet, kasty, která pouze jednou existoval žádný Mouchão a Quinta do Carmo, pouze vlastnosti, které patřily k Reynolds rodiny .
Vína, rodinný podnik, 180 let v Portugalsku
Vyplývá jejich různé štítky s vysokým vinifikace podle rozsahu GLORIA Reynolds.

Gloria Reynolds Tinto 2004 - Alentejo R 490,00 dolarů gf velmi osobní a výrazné víno, příčinou radosti a uznání pro náročné spotřebitele. Struktura, která vám umožňuje vynikající vývoj v láhvi. Zelená prořezávání 50% produkce. Náležející k odrůdám, Trincadeira a Alicante Buschet se sklízejí ručně a fermentované ve francouzských dubových sudech a 24 měsíců v sudech z francouzského dubu Seguin Moreau.Produção, 3000 lahví / rok.

Gloria Reynolds 2006 White - Alentejo R 190,00 dolarů GFAS Hrozny kasta Antao Vaz, byly sklizeny v brzkých ranních hodinách, a po celkovém de-plynoucí a měkké drcení, bylo stisknuto v pneumatickým lisem, a výsledný musí se vyjasnit staticky duarante 48 hodin nízká teplota. Kvasil po dobu 30 dnů v nových francouzských dubových sudech při teplotě 15 ° C, následuje asi 8 měsíců praxe s týdenním batonnage. byla následně udržována po dobu jednoho měsíce až 6 ° C, z nerezové oceli, pak se do lahví.

Figueira de Cima 2003 Tinto - Alentejo R 243,00 dolarů SóciosAs gfEspecial hrozny Alicante Buschet, Aragonés a Trincadeira byly ručně zadat poslední týden v srpnu a třetí týden ze září 2003 fermanteção došlo ve francouzských dubových sudech pro. 14 dní při teplotě 27/28 ° C, pak prošly stádiem ve francouzských dubových sudech 1/3 nové, 1/3 1 roce užívání 1/2 letech používání. Po 18 měsících praxe byla do lahví a věku ve sklepích dosáhnout vynikající rovnováhu. Výroba, 3000 lahví / rok.

Julian Reynolds Tinto Reserva 2004 - R 162,00 dolarů GFAS Alentejo hroznů odrůd Alicante Buschet, Aragones a Trincadeira byly sklizeny ručně v malých krabičkách na vinicích o Herdade da Figueira de Cima, které obklopují vinice. Po plné desegace hrozny kvasí v sudech z francouzského dubu Seguin Moreau, část s regulací teploty pozemku později v sudech z francouzského dubu bednářství stejné po dobu 12 měsíců. Stáčení předcházela pozemní filtrace střední pórovitosti a lahví zraje nejméně dalších šest měsíců před comercializadas.Faça váš nákup po telefonu nebo e-mailem, dodávané v jeho rezidenci a odeslaného po celé Brazílii, doprava na vyžádání. Výroba, 5400 lahví / rok.

Carlos Reynolds Tinto 2006 - Alentejo R 89,00 dolarů
Charles Reynolds, vnuk Gloria Reynolds, syn Julian, je sedmý geraçãodos Reynolds Portugalsko vyrábět kvalitní vína v Alentejo. Je to víno, které je zabaleno mladší, než je obvyklé v domě a je výrobcem entry-level. Je vinifikace pod dohledem zkušeného a prestižní vinaře Paulo Laureano, od Touriga Nacional a Alfrocheiro. Kvasí v sudech ze dřeva pocházejícího z nejlepších francouzských dubových sudech francouzského bednářství Seguin Moreau, kádě a věku, ve stejném roce a půl.

Gambero Rosso 2010

Dnů před zveřejněním na víno průvodce italské silnější, Gambero Rosso Vini d'Italia, informace o vítězích z nejvyhledávanějších Tre Bicchieri důležité (Three Glass) ocenění bylo unikly do tisku. Skeptici tvrdí, že únik byl řízený Víno Novinky a Daniele Cernilli průvodce nakladatelství ve snaze vytvořit potřebný impuls k jeho nejnovější verzi. Vydání 2010 bude první po hnutí Slow Food snížila své vazby s Gambero Rosso, svého partnera od zveřejnění prvního vydání v roce 1987. Slow Food se rozhodl ukončit své dlouholeté partnerství poté, co zakladatel Gambero Rosso, Stefano Bonilli byl vyhozen nečekaně v tom, co se zdá být politická reorganizace karet, s Cernilli za předpokladu, že pozice Bonilli je. Od té doby, Gambero Rosso musel bojovat proti finančním potížím, stejně jako obvinění z subjektivity a protekce ve svých postupech ochutnávek. Na začátku října je tradičně čas, kdy mnoho vína průvodci uvolnit své nejnovější verzi, včetně L'Espresso's I Vini d'Italia, Duemilavini AIS, Sommelier Asociace italských a I Vini di Veronelli, zatímco Slow Food netrpělivě očekávaný nový italský průvodce víno je zatím být oznámen. Níže jsou uvedeny výsledky ze speciálních ocenění Gambero Rosso:
Vinařství roku: Bruno Giacosa Piedmont
Víno roku: Antoniolo Bone 2005 San Thankful Gattinara
Bílé víno ​​z roku: Clelia Romano, Colli di Fiano di Avellino 2008 Lapio
Šumivé víno ​​z roku: Cavit, Altemasi Graal Brut Riserva 2002 Trento
Výrobce roku: Gianfranco Fino Puglia
Sladké víno ​​z roku: Barattieri, Albarola Val di Nure Vin Santo1999 Colli Piacentini
ohledu na to, odstranit z webových stránek
www.jancisrobinson.com

Chcete-li začít tento rozhovor byl jeden z nejlepších pocitů, jaké jsem kdy měl enologický. Říká se, že tato vína nejsou tyto things're legraci, jsou fantastické. V noci se točí kolem dítěte, které bylo objednané vepřové obchodní středisko Santa Luzia, která doprovodu rizoto se zeleným chřestem dokonale vyrovnané. , maça e muito mineral alc 12%. První víno ​​bylo jeden Agrapart & Fils Brut Blanc de Blancs terrois ulice (93) grand cru krémová souladu s vůní hrušek, jablek, a balenou šampaňské 12% alk. Druhý Clos de la Bergerie st 2005 (90) moštová Chenin blanc 100%, Loire Valley, 14,5% alk magisterský Nicolas Joly biodynamické víno ​​pro mého názoru Chenin hroznů, které nebyly do vzorku dobrá zkušenost, zdálo velmi složitý, že musí mít trpělivost k analýze. Sun Melchor ulice 2001 (95), Concha y Toro vinařství, Maipo regionu a 14% alc, nejlepší nos v noci byl s charakteristickými vůněmi Chile Maipo a ústa velmi složitá a dlouhá perzistence. Nejočekávanější Nicolas Catena Zapata 2004 st (96) vinařství Catena Zapata, Mendoza regionu 78% Cabernet a 22% Malbec z slavným Nicolas catena a poznámky rp (98) Jedna opravdu fantastické vůně ve většině patra ještě málo rozvinuté exploze chutí a vytrvalostí 50 +. Byli přítomni Audir a Cristina, Mark a Hilka a já a Keila.

LIVE LIFE!

1. slunný Alvarinho 2007 zelená bílé víno ​​António Esteves Ferreira
2 SCALA COELI 2006 Alentejo Red Foundation Eugenio de Almeida
3 Hrozny hněvu v roce 2006 Alentejo Red José Henrique da la Puente sancho hroznů
4. QUINTA VALE. MARIA 2006 Red Douro Lemos & Van Zeller
5 PÁTÁ KNIHA tkalců 2006 Douro červená vína celkové
6 QUANTA EARTH 2006 Red Douro, kolik půdy
7 usedlost REZERVACE jeřáby 2006 Alentejo Red usedlost jeřáby
8 hp 2006 Red Douro Lemos & Van Zeller
9 PÁTÁ VESUVIUS VINTAGE 2006 portské víno ​​Symington Family kanceláře

Dow 10 Qinta Senhora da Ribeira Vintage 2006 portské víno ​​Symington Family kanceláře

Zdroj: JOURNAL WINE

Sangiovese

Sangiovese je hroznové inkoust rodina Vitis vinifera , který je také odkazoval se na těmito názvy: Sangiovese Grosso, Brunello, Uva Brunella, Morellinu, Prugnolo, Prugnolo Gentile, Sangioveto, Tignolo a Uva canina.
Obecně řečeno Sangiovese, ale ve skutečnosti je tento pojem definuje velké množství odrůd (nebo klony), ve kterém diferencovaný staletí a v různých územích.
V Toskánsku je rozlišit do dvou velkých skupin: Sangiovese Piccolo používá v hodně z regionu a Sangiovese Grosso , zahrnující mimo jiné hroznů odrůd Brunello , který se používá při výrobě stejnojmenné víno ​​a Prignolo Gentile , který se používá při výrobě vína Nobile di Montepulciano .
I když je možné nalézt v odrůd, jako je Brunello di Montalcino , se obvykle používá ve shromáždění s jinými kmeny.
To je hlavní hroznů používá v vín Chianti , Brunello di Montalcino , Rosso di Montalcino , a je také používán u soudů na "Super Tuscans", všechny vyrobené v regionu Toskánsko , Itálie .
Sangiovese zažil velkou popularitu v posledních letech také v Kalifornii , a to díky mezinárodnímu úspěchu "Super Tuscans". Napa Valley se šíří nejlepší regiony kalifornských vinařství z Sonoma County do San Luis Obispo.
Informace převzaty z wikipedia.org

Tignanello 1990

Toto skvělé víno ​​ochutnal na mé 35. narozeniny, fantastické víno ​​pro jeho první příběh v roce 1990 a pak po sklizni, je 19 let. . Tignanello atijolada prezentovány s jasnou barvou, intenzivní vůní ze sušených švestek průchodu pro doutníky a pražení box a mastný v ústech a velkou vytrvalostí, jeden z top 10.

Výrobce: Antinori

Země: Itálie

Region: Toskánsko

Grape: Sangiovese

Crop: 1990

Typ: červená

Objem: 750 ml

Obsah alkoholu: 13%