optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za září 2009


Inspirován zvyku postav z amerického sitcomu Pá a města, Ville Du Vin podporuje od 1. září, "Úterní Sparkling", zaměřené k ženám. Záměrem je vytvořit návyk skupin přátel se schází v obchodě ocenit různé štítky a samozřejmě dát rozhovor teče. A jako pobídka k obchodu bude nabízet 10% slevu na výběr šumivých vín. Služba: Rua Aleixo Neto, 1702, Obchod 4, Canton Beach, Victoria. Telefon: 3314-4070.

Restaurace Vellozia Space bude vykonávat exkluzivní ochutnávku francouzských vín, ke kterému došlo v sobotu 12.09 20:00 hs.Serão ochutnal 6 štítků artesanal.Alguns jejich výrobu jsou téměř výhradní spotřeba ve Francii, přijíždí v Brazílii 10cxs pouze za rok . konec ochutnávky se podává kompletní menu (předkrm, hlavní jídlo, dezert a káva)
omezena na 8 účastníků
ochutnali vína
CHATEAU Carmes CANTILLAC 2006 bordeaux
Malbec DE FRANCE LE DU ROY PLANT 2002 Cahors
2006 CHATEAU BEAUREGARD LAGUPEAU vážně bordeaux
IMPERNAL Malbec 2002 Cahors
2004 Bordeaux CHATEAU ARNAUD sait Estephe
CHATEAU POBŘEŽÍ PUYBLANQUET 2006 Bordeaux Saint
Cena 77,00 - 210,00 vína
kompletní s ochutnávkou 218,00 hodnota jídlo
gildazio kontakt 8156.97.06 3248.00.97
Poznámka 10 ke krčmě Lero Lero, velmi dobrá občerstvení, pivo na místě, a bez spoluúčasti SERVICE ohleduplní.

ASK deska Picanha, pastel úhly, fazole vývar, praskající Fried, vložka Mignon s klobásou a jablečnou omáčkou pikantní.

VÍNA

AMAYNA Chardonnay
SAUVIGNON BLANC SANTA hoden
Miolo LOT 43 2002

Unikl jen o vlásek přítomnosti Cristina (BAXINHA) Vzhledem k tomu, dort!!


Čtvrtek v noci VEČEŘE v domě Audir lišit byl velmi dobrý vstup do hlavní chod, vín:

DOM CANDIDO BRUT ST (90)
ST CATENA Chardonnay 2005 (91)
ST JOSEPH CHABLIS Drouhin (90)
ROSSO OF ST Banfi MONTALTINO 2006 (91)
MERLOT TERROIR ST 2005 (93)
Sandrone Dolcetto d'Alba 2006 ST (88)

Překvapením byla skvělá noc Merlot Terroir 2005 FRUITY FLAVORS, COCO, ANIS a ústa vypadala jako velký ARGENTINSKÉ jak bylo BLIND DATE Nikdo nedostal to bylo NÁRODNÍ SPEAK ve Španělsku, Argentině a Itálii. VELMI DOBRÝ A MAKE slepý!!!

ENRIQUE FOSTER
Malbec 100%
MENDOZA
14.5% ALC
12 v dubových sudech

Vizuální a rubínově červenou PURPLE

AROMA-FRUIT červené, švestkové a čokoláda

Chuťové tělem, perzistentní, taniny MATURE A ROUND

ST (90)
vzorky na 26/08/2009

Kdo jsou Brazilci se pohádkové kolekce vín stojí až do výše 5 milionů?
Existuje malá skupina Brazilský štěstí, že kromě peněz, moci, velkého byznysu a slavné jméno, vlastní lahvového neuvěřitelné poklady. Pouze přátelé, kteří sdílejí vášeň, aby milionář tušení, co se držet v jejich podzemí báječný. To je nejvíce fantastické vinařství Brazílie. Patří do kolektorů jako bývalý starosta Paulo Maluf, televizní muže Jose Bonifacio de Oliveira Sobrinho, Boni, Emilio Odebrechtem zhotovitele, dodavatele i dědicové Sebastião Camargo, průmyslové Ivo Rosseta, bývalý senátor Gilberto Miranda, Hvězdy medicíny Silvano Raia a Fulvio Pileggi, bankéř Walter Moreira Salles, Mall magnáta Roberta Baumgart a některých dalších velkých zvířat. Je úžasné, co se uložit do svých jeskyní hodných Ali Baba: Vína a další vína z legendárních štítky v hodnotě 1000, 2000 a až do výše 10.000 dolarů za láhev. Jeden sklo podobné skvosty může stát 25 násobek minimální mzdy, nebo 230 gramů zlata. Ne na koni sklep jako velikost menší než 500,000 dolarů. Největší je odhadován mezi 3 a 5 milionů odborníky na trhu.
Pět milionů dolarů ve víně? Chcete-li klonovat jeden stejně jako sklepě Baumgart, milý čtenáři, že se raduje s pěkným Chianti 20 skutečném sledování nedělních nudle, bude mít množství více či méně podobné.
Změna Maluf - V Burgundsku, z nejvyhledávanějších šperky pocházejí z Domaine de la Romanée-Conti. Odchod malou nemovitost s kamenným křížem u vchodu do osmnáctého století, sedm různých vín, stratosférických ceny. V horní části je mýtus nazvaný Romanée-Conti, která je balící 6000 lahví za rok, vášnivě sporné nejbohatších konzumentů na planetě. K sklizně ještě k dispozici, číslo 1, je 85 let. V Brazílii, každá láhev se prodává za 11,800 dolarů. To je pravda: 20300 reais pro obchodní výměnu, stačí koupit dva jedna nula-kilometr (čtyři boxy pro náhradní změny společné chilského vína). Velmi dobře. V jednom z desítek nádob Baumgart spočívá tucet Romanée-Conti 85. Tj. více než 141600 dolarů. Krabice byla nabídnuta prodejce, kteří vyhrazeno šest lahví pro Baumgart a šest pro Emilio Odebrechtem. Baumgart řekl, že si koupil nebo nekoupil nic nebo všechno. Mám dvanáct.
Materiál odstranit časopis vzhled z roku 1999

Nestačí zamknout aspiranta na celebrity v domě, omezit semifamosos venkovské farmě, nebo testovat hranice lidské bytosti, teď vlna reality show přišel na svět vína - Spojené státy, samozřejmě.

První série se nazývá Vinaři a zobrazí se v americké televizi příští měsíc, jak je uvedeno v britském časopise místě Decanter .

Program má charakteristické rysy jakékoliv reality show, skupina šesti mužů a šesti žen, v rozsahu stísněná zkoušku dal svou enologické znalosti v různých způsobech. Nejhorší bude diskvalifikován a vítěz bude mít možnost, aby se jejich vlastní víno, zahájit svou značku a podporovat nápoj podle zemí.

První série byla zaznamenána v Paso Robles, Kalifornie. výrobců bylo zjištěno, myšlenka tak dobrá, že druhé vydání bude provedeno v údolí Rhôny ve Francii. Výběr účastníků je u konce.
www.estadao.com.br

Pro milovníky nic jako dobré víno se zajímavými lidmi, pěkné počasí a velkolepé místo. Takže bude International Wine schůze, která se bude konat mezi 22. a 25. října v krásném regionu Pousada Pedra Azul. Program akce bude zahrnovat ochutnávky devět (sedm důstojníků a dvou sezeních Premium), více než 50 vín a deset reproduktorů, s osmi mezinárodními, přináší vinařů, milovníky vína, kritiků a dovozce z Brazílie a jiných zemí produkujících víno. Mezi řečníky, papež biodynamické víno, Francouz Nicolas Joly, Hélène Garcin, Héctor Vergara, Pascal Marty a Jean Pascal Lacaze. Registrace na mezinárodním setkání vína mohou být umístěny přes Premium webu , se platby kreditní kartou.

EXPAND 50% OFF

EXPAND WIN PROMOTION dělá tento MĚSÍC. VÍNA s až 50% slevou pro producenty Itálie, Francie, Argentiny a Chile.

Jméno: Moma Rubicone

Crop: 2005

Země: Itálie

Region: Rubicone - Emilia-Romagna

Výrobce: Umberto CesariSite

Hrozny / Řezání: Sangiovese, Merlot a Cabernet Sauvignon

Alkohol: 13%

tmavě hnědé oko

čichový kafr, čokoláda, jahoda a komplexní

Kulatý chuť, jemná, dobře kyselost, víno na jídlo

vzorky na 19/08/2009

St (90)

www.enotria-es.com.br