optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archiv za měsíc červenec 2009

DOM

Ne, Alex Atala ne přestat jíst brouky, zda jemný, nebo ne. Alex je lovec. Je to zabiják, ne škoda, no. Každý, kdo viděl maskovaný šéfkuchař s pistolí v ruce. Ale jak dnes, je vybaven degustační menu v DOM je zaměřen výhradně na zelenině, která, mimochodem, nemá nic společného s vegetariánských jídel, které se obvykle nacházejí na město od sebe. To je další věc, další výlet do ocenění brazilských výrobků. Šéfkuchař vysvětluje: "To, co navrhuji, je jídlo, a ne způsob života."
On říká, že jedním z důvodů, které ho vedly k přípravě tohoto menu je, že když lidé mluví o brazilských výrobků jsou zasílány přímo na produkty rostlinné říši: cambuci, pennyroyal, jambū, vada, manioku, švestka a jiné plody, hlízy, mouka, listy, koření a přísady, které se přidávají do seznamu produktů vyrobených v Brazílii, který obvykle obývají mysli ty, kteří rádi jedí.
Nabídka rostlin UK nebude demokratický. Poněkud, tam Alex říká, že ukáže svou aspekt jako diktátor. "V tomto menu nikdo nebude ptát na případné omezení potravin," varuje. Bude dávat nebo brát. Koneckonců, vegetariánská je statečný, radikální zvíře. Nejezte okra? Azar!
Šéfkuchař zajišťuje, že tato nabídka nebude nikdo chybět potěšení z těla. Vysvětlil: s kombinací rostlinných produktů, je věnován extrahovat příchutě zvířata, krmivo výhradně z půdy. Například, s kombinací citron, meloun, sůl a hnědé maticí, říká, že mohou reprodukovat chuť na ústřice. Už chutě masa pocházejí z technik zahrnujících zelenina uhlíky, popel a kouř.
Pro ty, kteří se chtějí ponořit hluboko do cesty, tam jsou ochucené vody, džusy a ovocné esence, jako je švestka, pennyroyal, svatý trávě, mezi ostatními, které budou harmonizovány s vegetariánských pokrmů. Další možností je sladit s přírodními a biodynamických vín.
Vegetariánské menu je k dispozici na oběd a večeři - a měla by ještě vyhrát další dvě verze. Jsou šestkrát více sladké. Stojí 120 dolarů. S vodou a možností šťávy, až do 140 liber. Ale pokud se dostanete do nálady přírodních vín, bude konečná cena se liší v závislosti na etiketách chvíli ...
DOM - R. Baron Capanema, 549, 3088-0761
ZDROJ

Lidio CARRARO


Ve středu večer jsem byl pozván na symei Enotria ochutnat dvě vína z Lydian linky Carraro, jeho dosažením se setkal se zástupcem vinařství ve státní Gilberto DO milý odborník v oboru, jsme se vydali, aby recenzí první víno ochutnal to da DIVAS Merlot 2006 (ST90), velmi zajímavý tmavý víno barvy, vůně kávy stabilní a dobře nad své cenové kategorii, který by měl být 36.00 na konečné spotřebitele ELOS druhé víno Cabernet Malbec 2007 (ST88) se domnívají, že byli poškozeni karafa, že čas chyběl, ukázal nejčastější poctivé víno vína na trh na trhu, dobrá ochutnávka byla velmi plodná pro výměnu informací o našem světě z vína a některé informace shromážděné vůli čtenáře. Údolí vinic, region, kde se nachází sídlo Vinařství Boutique Lidio Carraro a 7 z jeho vinic, se nachází ve městě Serra Gaucha (severovýchodní oblasti státu), při 29 ° jižní šířky, je jedním z nejtradičnějších částí země v rozvojových kvalitní vína, čímž krajinu, ale především v jeho historii, kontext vína a vývoj brazilského vína samotného. Údolí se rozkládá na ploše 81,23 km2, zahrnující měst z Bento Gonçalves, Garibaldi a Monte Belo do Sul je první oblast Brazílie, která má zeměpisné označení, která byla uznána prostřednictvím vymezení územní hranice satelitu. Od roku 2001 jsou vína, která jsou v souladu s požadavky stanovenými IPVV - označení původu Valley Vinice jsou certifikovány s kontrolou razítko na garrafas.Perfil: půda údolí vinic se čedičové podloží klasifikována jako jíl -písečná. Podnebí je mírné subtropické, mesothermal. Má dobrou teplotní rozsah s průměrnou teplotou vzduchu 17,2 ° C, důležitý pro rozvoj a zachování aromatické profil vín z údolí vinice. A to může být identifikován jako povolání v regionu, jemnost a elegance typických vůní a složitosti nasazení a vývoje organoléptica.A vinic v regionu údolí je dán geoclimatic studií a mapování pozemků pro výběr ideálních klonů pěstovaných odrůd: Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Tannat, kmeny tvořící soud montáž Lidio Carraro. Chcete-li implementovat vinice Lidio Carraro, pokud jsou součástí vědecko-k výběru oblastí, které mají privilegovaný pro pěstování každé odrůdy je k dispozici geoclimatic studií. Vinice jsou vedeny v kordonu, provádění neustálé sledování, přes zelenou prořezávání snížení produkce na rostliny a udržovat správnou rovnováhu vegetace, usiluje o větší výraznost a přirozené koncentraci ve víně. Sklizeň jednotlivých části vinice se provádí ručně oddělí, a když dosáhly ideální okamžik zralosti.

Tvorba ledové víno je dobrodružství: to je nutné nechat hrozny ve vinici až do zmrazení v regionech a let, v nichž jsou nízké povolení teploty. Riziko je obrovský. Čím déle hrozny jsou zralé do nohy, tím větší je nebezpečí, že budou napadeni hnilobou nebo jedli ptáky. Napětí nekončí. Sklizené, musí být stisknuto okamžitě a led, který se vztahuje na hrozny. V mrazu-kousl bobulí vody zamrzne, ale cukrů a dalších součástí, které nejsou pevné. Když stisknete, to je led ven, zvyšuje koncentraci, intenzitu a sladkost vína, což vede k velmi aromatické a chuťově vína. A jak si dokážete představit pro takové obtížnosti, vzácné a drahé. Nejznámější ledová vína jsou Kanaďané, ale eisweins Německo a Rakousko jsou pozoruhodné. Santa Catarina je nyní zcela nové vinařství, Perico, vyhlašuje první brazilský ledové víno. Hrozny, Cabernet Sauvignon barvy byly shromážděny červnu 4 a 12. července s teplotou -7,5 ° C, v 1300 m nadmořské výšky vinic. Víno prostě hit na trhu v roce 2010, ale vinař Jefferson Sancineto Nunes je nadšený. 3,5akr byly sklizeny 3 tuny hroznů, které zbývá 900 litrů mladiny, že fermentarão po dobu dvou měsíců v oceli a pak se přesunout do francouzských dubových sudech.

zdroj

ŽENY A VÍNO

V Portugalsku, Filipa Pato. Cvičil se v Bordeaux, etapy v Argentině, Austrálii a Francii, dnes Filipa Pato (na snímku vlevo), vede projekt FP vín. Při představě, že víno je otázkou původu, vinař se snaží prokázat, že jejich výrobky silnou identitu s místem, kde se hrozny vyrobené, tj. přizpůsobit mezinárodnímu spotřebitele. "Nechci, aby víno, které se zmást jiným, New World, například," říká nejžhavější portugalské víno múzou okamžiku. Dnes víno je vyroben enologům módní v Portugalsku, ve vesmíru, až do nedávné doby dominují muži tam. Kvalita je téměř vždy nadprůměrná a uznání, alespoň pro Philippa, přišel rychle, se svými divy Dao a Bairrada.Na Argentina, Laura Catena zabírá dnes, pořadí jedné z největších osobností argentinského vína. Mladý, talentovaný, dcera Mikuláše Catena, kultovní vinařem, že země, Laura studoval biologii na Harvardu a medicíny na Stanfordu, ale od poloviny 1990, se zaměřuje výhradně na vinařství. V současné době, kromě viceprezidenta a pravé rameno otce v Bodegas Catena Zapata, že je vlastníkem prestižní vinařství a Luca La Posta.E řečeno jim, že jsou ženy vína Pozor: ve Francii, se říká, že je víno Bordeaux Muž a žena jsou Bourgognes. V Piemontu, asociace je s Nebbiolo a Barbera hrozny. První a druhý jsou mužské, ženské. Maria Borio, prezident Associazione Nazionale Le Donne del Vino, organizace, která sdružuje 150 žen v manželství nebo majetkových vlastníky vinic v Itálii, říká, že hlavním cílem této skupiny je podporovat víno mezi ženami. Ona se stará o ženských detailů v prezentaci vín, například lahví a etiket. První brazilské ženy bratrstva se objevil od roku 2000, a to samé jako u mužů: shromažďovat pro ochutnávky, komentáře a rozhovory vinho.Mas, protože předmět je ženy a víno, pojďme mluvit o velké "dámy Bacchus "z 19. století. Ve Francii, Veuve Clicquot (1777-1866) a Madame Pommery (1819-1890) zaujímají místo historických výtečnosti. A v Portugalsku, znak, odkaz je vlajková loď Dona Antonia (1881-1896) (obrázek vpravo), která se potopila v Rabelo (ty čluny, které plout na řeku Douro) s manželem - zemřel a ona přežila díky sedmi sukně, které sloužily jako jeho float - a že při útoku phyloxera, "zabiják houba", který zničil vinice v Douro, zaplatil za let přežití / údržbu svých zaměstnanců (nájemce), dokud se ovládal mor Dům a Ferreirinha může vrátit do zdravé sklizně hroznů, a proto, aby se dobré víno, stůl a Porto.Detalhe: všichni žili dlouho. Veuve Clicquot zemřel ve věku 89, Pommery Dona Antonia s 71 a 85 let. Má ještě někdo pochybovat, že víno je dobré pro zdraví?

ZDROJ

Esporão Private Selection White 2007 - Spur soukromý Selection je vlajkovou lodí bílého výrobce. V případě, že výrobce má nešetřil a poukazuje na jasné obavy jak pro výběr dřeva jako s výběrem surovin. Volba padla na Semillion, Antao Vaz a Arinto hroznů převážně na první, což je trochu odrůdy vysazeny v Portugalsku, ale proslavil v Bordeaux. Je to intenzivní víno s "klíšťat" ze dřeva zřetelně přítomné v obou opečené máslové tóny tak silný. Ale také významní tóny broskví, meruněk a torrada.A důkazu tuku vína chuti, kulaté, plné, bílé docela odlišný od standardního běžného portugalštině. Dřevo je přítomen, s vynikající kyselost dávat větší živosti, ne dělat plán. Je vidět, že víno je ambiciózní a dobře udělal.

vzorky na 27/07/2009

St (91)

Odrůda: Malbec. Crop: 2005 Datum sklizně: 15.dubna 2005 Vineyard umístění: Sierras de Lunlunta 33 ° 03 '54 "(sur) - 68 ° 50 '16" (West) Nadmořská výška od moře: 910 m Sector: provincie Lujan de Cuyo: Mendoza Jméno Vinice: Finca La Serrera. (Pohořích Lunlunta). Stáří vinohradu: 15 let Řidičské systém: High špalír Tento typ systému umožňuje nižší výnos hroznů na hektar, s velmi přesným řízením plodů před sklizní. Být vysoký také poskytuje velkou plochu listů a uskupení, čímž se dosáhne výrazně zlepšit koncentraci barvy a vůně. Půda: Slope, a také velmi kamenitá hlína. Kamenité půdy, a omezení vitality rostlin zvýhodňuje soustředění, umožní dosažení optimální úrovně zralosti, protože nemůžeme předvídat, ani kontrolovat úrodu. Způsob Harvest: Manual v krabicích po 18 kg. Tato forma sklizně je dostatečná k dosažení Bodega bez poškozených plodů. Zadejte vinařství: Ruční výběr klastrů a zrn, pre-fermentaci studenou macerací v průběhu 05 dnů s vybranými kvasinkami a kvašení při nízkých teplotách, s 02 denní remuagens. Krátká macerace a ruční lis řemeslné nízký tlak. Víno také prošla jablečno-mléčné kvašení v sudech a poté zraje v dubových sudech po dobu 12 měsíců první použití. Po barel stárnutí, zůstal v láhvi po dobu 12 měsíců před propuštěním na trh. Analytické údaje: Álccol: 14,5% Celková kyselost: 5.76 g / l Cukr: 02:11 g / l Degustace: hluboké rubínové barvy s fialovými odstíny. Ukazuje, vůně koření, černého pepře, švestek a čokolády. V ústech dostatečný objem, vyváženou kyselinkou a dlouhou dochutí. Jeho třísloviny jsou měkké a skvělé splatnosti. Stárnutí potenciál: velký potenciál a může být uložen na dalších 10 let, pokud uložených dobře. Komentáře: síla, koncentrace a elegance definovat tuto skvělou víno stráž. Výsledek unie hroznů a nejexkluzivnějších vinic Mendoza (pohořích Lunlunta), s mimořádným pojetí vinařství. Snaha o dokonalost se odráží v tomto víně velké osobnosti.
Víno ochutnal při večeři výročí svatby.
St (92)

vzorky na 25/07/2009

Víte, že žijete v jednadvacátém století, kdy ...
Můžete poslat e-mail, nebo msn mluvit s osobou pracující u psacího stolu vedle vás.
Použití telefonu v jeho garáži se zeptat někoho, kdo vám pomůže vzít nákupy automobilů.
Pokud jste zapomněli telefon doma - něco, co jste udělali to před 20 lety - je vyděšený a zpět, aby si to.
Se dostanete až do rána a téměř zapíná počítač před provedením kávy.
Říkáte, že "dobré ráno" torpédem, telefonicky.
Nikdo neví, jaké jsou vaše hudební vkus, jak budete poslouchat, osamělý, váš oblíbený song se sluchátky na uších.
Nemusíte znát cenu společné obálce.
Většina z vtipů, které znáte, které jste obdrželi e-mailem (a na vrcholu se zasmál sám ...).
Když se váš počítač přestane fungovat, zdá se, že jeho srdce bylo zastaveno.
Víte, že žiješ v XXI století ...
Když slyší všechno a souhlasí s tím.
Dobře, technologie je dobrá. Usnadňuje, urychluje, umožňuje pohodlnější život ...
os cabos, desconectar as baterias, desligar aquele monte de luzes que ficam acesas na escrivaninha de casa ou na mesa do escritório… Ale jednou za čas, zkuste odpojit kabely, odpojte baterii, vypněte že hodně světla, která jsou osvětlené na stůl nebo domácí kanceláře stůl ...
Zkuste vyprávění kamaráda, dívat se do očí, jak důležité je pro vás!
Udělat nečekanou návštěvu jeho rodiče, strýcové, syny a mládenci, před prací, stačí říct "miluji tě".
Jděte do místnosti vedle té vaší, v kanceláři, a zeptejte se svého spolupracovníka, jak byl víkend.
Psát dopisy, posílat květiny, ruční polibky.
Úsměv, zpívat spolu, chodí spolu, zvýšit přípitek k životu, jeden plný lidí, kteří znají svou adresu tabulky barev ...
Zprávy přes internet může být přátelský a oživit svůj den, ale chutná kůže dotek, objetí, že nemá technologii nahradit.

VEČEŘE Confraria

POD příkaz Master Cuca Audir a podpora MY zahájeno večeře

Rizoto cuketa, a Damašek MINT RESTAURANT LET VE VICTORIA papuče!!

Vpusť Tento snímek byl jeden z nejlepších odvolávat!!

Ta tvář A že můj přítel!!

Cabral lidé mluví VELMI DOBRÝ!!!!! !
BÍLÁ VÍNA ochutnal ventolera (CHILE) st 92

ŠUMIVÁ BRUT ochutnal Miolo MAGNUN 1,5 Litrů (Brazílie) ST90


Můj soused JEOMAR DEO čest navštívit naši Confraria.
ČERVENÉ VÍNO vzorky vévodů 2005 Bordeaux (Francie) ST87, VELLONTANO Tannat 2004 (Brazílie), SALTON WISH 2004 a 2005 (Brazílie) ST91
WAITING FOR všechny komentáře spolubratry OK.

Al se seznam v pořadí podle klasifikace

95 MAYCAS DEL Limarí zvláštní rezerva sauvignon blanc 2008
94 DE MARTINO část 5 sauvignon blanc 2008 Casablanca
94 Matetic EQ pobřežní sauvignon blanc 2008 san antonio
93 CASA Marin Cipreses Vineyars sauvignon blanc 2008 san antonio
93 DOMY DEL Bosque sauvignon blanc 2008 Casablanca
93 Concha Y Toro terrunyo sauvignon blanc 2008 Casablanca
KUŽEL 93 SUR 20 sudů sauvignon blanc 2008 Casablanca
93 COASTAL ventolera sauvignon blanc 2008 Leyda
93 TH Undurraga suvignon Blanc 2008 Casablanca
92 AMAYNA barel fermentované sauvignon blanc 2006 Leyda
92 Canepa pořádku Gran Reserva Sauvignon Blanc 2008 Casablanca
CASABLANCA 92 nimbus sauvignon blanc 2008 Casablanc
92 DOMY DEL Bosque Gran Reserva Sauvignon Blanc 2008 Casablanca
92 CHOCOLAN Mavilla sauvignon blanc 2008 san antonio
92 Indomita rezerva sauvignon blanc 2008 Casablanca
92 guruma Leyda sauvignon blanc 2008 Leyda
92 MAYCAS DEL Limarí rezerva sauvignon blanc 2008 Casablanca
92 Morande terrarum rezerva Sauvignon Blanc 2008 Casablanca
92 Q FOURNIER Centauri sauvignon blanc 2008 Layda
92 SAN PEDRO Castillo de Molina Sauvignon Blanc Reserve 2008 Elqui
92 SAN PEDRO 1865 jeden vinohrad Sauvignon blanc 2008 Layda
92 Tarapacá terroir la isla sauvignon blanc 2008 Leyda
92 TH Undurraga sauvignon blanc 2008 san antonio

DNES do nákupu VÍNA V domě PORTO dostal Descorchados GUIDE 2009 začíná ČTĚTE zkontrolovat vysoké skóre Morande LIMITED EDITION Carignan ochutnal, ŽE SUPER ZAJÍMAVÉ Expovinos A já jsem si myslel, postupujte podle následujících VÍNA Klasifikace ROKU 2009:

96 ALMAVIVA 2006 Puente vysoká
95 CONCHA Y TORO karmín z Peumo Carmenere 2005 Peumo
94 Morande limitovaná edice Carignan 2006 Loncomilla
94 Loma WIDE BK BL-2007 Casablanca syrah
93 CASA SILVA microterroir jim Carmenere linghes 2006 Colchagua
93 CONCHA Y TORO terrunyo Carmenere 2006 Cachapoal
93 CASA DEL Pequi prestiž cabernet sauvinhon 2004 Cachapoal
93 CHADWICK Cabernet Sauvignon 2005 Maipo
93 Loma WIDE Malbec 2007 Casablanca
93 Casa Lapostolle Clos Apalta 2006 colchagha
93 CASA SILVA výška colchagha 2004
Cousiño 93 macul 2006 aukce Maipo
93 Morande dům Morande 2005 Maipo
93 ODF želé spojil Central 2005
93 Loma WIDE Cabernet Franc 2007 Casablanca
93 KINGSTON Bayo oscuro Syrah 2006 casalanca
93 MAYCAS Z Limarí zvláštního rezervního Syrah 2006 Limari

93 Tabali Special Reserve Syrah 2007 Limari