Search engine optimization Dodaj stronę Email Extractor

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, Walizka Clicquot przybywa w Brazylii, aby zaimponować namiętny marki. Opakowania metalowe, zainspirowany małej walizki, jest reinterpretacja eleganckiej podróżnika. Zabawa, lekki i elegancki sposób, aby nosić Veuve Clicquot.

Uchwyt "żółty Clicquot" skóra, nazwa Veuve Clicquot symbol komety i szczegółów w żółtym gwarancji szczególny urok do nowego zestawu, które mogą być ponownie wykorzystane, kiedy chcesz lub przekształcany w czystej obiektu przeznaczonego dla dekoracji domu, biuro lub gdzie kreatywność przejście.

Po otwarciu, pyszne niespodzianka: butelka Veuve Clicquot Yellow Label.

Cena: USA 355,00 dolarów (Sprawa Walizka + butelkę Veuve Clicquot Brut 750ml)

SAC LVMH: (11) 3062-8388

Czy wiesz, że wiele starożytnych kultur wierzy w przesądy związane z winem?

Poznaj niektóre z tych przekonań. Po tym wszystkim, co wino ma swoją historię:

We Włoszech, jeśli ktoś wlać wino, należy przetrzeć trochę wina rozlanego za każdym uchu. Ten przesąd był propagowany w starożytnym Rzymie. Wierzono, że wylewanie wina był złowieszczy znak.

W Varnhalt w Niemczech, uważa się, że ostatnie winogron zebranych na każdej stacji musi być wniesiona przez woły lub dowolny żniw będzie kwaśny.

Również w Niemczech, istnieje przekonanie, że gdy człowiek umiera, wszystko wina w piwnicy należy wstrząsnąć, tak szybko jak to możliwe.

Rumunia jest wspólne wlać trochę wina na podłodze, by zaprosić przyjaciół, którzy zginęli, aby pić z tych, którzy jeszcze żyją.

W starożytnym Egipcie, królewskie członkowie zostali pochowani z pięciu butelek wina, które zostały podjęte w życiu pozagrobowym. Wierzyli, że wino będzie przynosić szczęście w tym fragmencie i że wina może być spożywany w sprawie ewentualnego spotkania z innymi członkami rodziny królewskiej.

Na Litwie istnieje przekonanie, że dokładnie o północy w Wigilię, woda zamienia się w wino, a zwierzęta zaczynają mówić, gdy ludzie nie słyszy.

W weselach żydowskich, zwyczajowo dla pana młodego na krokowego kieliszkiem wina w celu zapewnienia szczęśliwego i dostatniego małżeństwo.

Niektórzy rybacy w burzliwych dni, mają zwyczaj nalewania wina w morzu, ponieważ wierzą, to uspokoi wody.

Źródło: Grupa Kernel

Opłata Cork Aplikacja została stworzona, aby pomóc znaleźć restauracje, które akceptują, z zastrzeżeniem wypłaty lub nie, zabrać swoje wino. , com ele você pode verificar se há lugares perto de você, buscar lugares específicos, contribuir cadastrando a taxa de rolha (ou informando sobre rolha free) do local que você já conhece e também marcar seus locais favoritos. Dostępne dla iOS i Androida , z nim można sprawdzić miastach Ciebie, szukać konkretnych miejsc, przyczyniają rejestracji opłaty korkowej (lub informując bezpłatny korek) w miejscu, które już znasz, a także zakładki ulubione lokalizacje.

Ducha Świętego Tygodnia restauracji jest 10. edycja sugerujące temat zdrowej żywności do menu 40 instytucji uczestniczących w. Food Festival odbędzie się w dniach 16 i 29 marca z nowości w tygodniu na końcu. Po raz pierwszy tutaj w stanie, menu promocyjne nadal do dnia 30 marca do 05 kwietnia, wyłącznie dla klientów Banescard. Kolejną nowością problemu jest podział kosztów socjalnych, po raz pierwszy zostanie dostarczony do Santa Casa de Misericordia de Vitoria, który przeznaczy wartość na obszarze opieki raka. Każdy sprzedawany menu, restauracja Tydzień podnosi 1.00 £ wpłaty.

Menu będzie miał dwie opcje wprowadzania, danie główne i deser w wysokości R 37,90 dolarów w porze lunchu i R 49,90 dolarów na kolację. Niektóre restauracje były poza, takich jak Ristorante Valentina, który stworzył trzy opcje wprowadzania, danie główne i deser, na lunch i kolację. W ogóle, menu restauracji 10th Duch Święty Tydzień ma 474 kombinacje opcji. Kombinacje są 198 do 276 na lunch i kolację.

Comm to wszystko, po raz kolejny impreza pozwala Espirito Santo podróżować do jedzenia, gdyż wśród 40 uczestników są domy ze specjałami kuchni japońskiej, Argentyny, Brazylii, francuski, portugalski, arabski, Szwajcarów i włoskim, który ponownie jest rejestrować zdarzenia, w sumie 12 zakładów z tej specjalności.

Oprócz 26 zwycięstwa i 11 restauracji w Vila Velha, teraz Serra, Colac i Venetia mają również swoich przedstawicieli na festiwalu. Sierra, Restauracja Mistrz Dom w Manguinhos udział po raz pierwszy w wydarzeniu. W Colac, udział jest restauracja pić i Venetia jest Don Benin. Tutaj, po raz kolejny podkreśla dzielnicy Garden Cambridgeshire, który ustala się w nowym centrum gastronomicznym. Obwód Ducha Świętego Tygodnia restauracji jest jeszcze opcja, aby wypełnić smak Wielki Tydzień dla tych, którzy poszczą mięsa, od 35 uczestników 40 oferują menu bez czerwonego mięsa lub wegetariańskie.

Tematem ma kucharze używają dużo kreatywności, zachowując smak i jakość oprócz światła i menu zdrowe. Przykładem tego jest danie "trzy oceany" restauracja wioska na wyspie, który odbywa ośmiornicy macka, połowów dorsza i łososia filet, marchew, brokuły i ryż siedem ziaren; mediterran menu Le wyposażony pierścienie kalmary marynowane w oliwie z czerwonej papryki serwowane z sosem pomidorowym smakowej ryżu z szafranem i świeżego groszku, restauracja wejście również sprzedaży petit ciasto, lekką wersję tradycyjne francuskie ciasteczka która jest faszerowana lekko pikantnym pomidorowym ragout i tuńczyk pelati z oliwą z oliwek; w Aroeira Bistro i Warehouse, łosoś z grilla z aromatycznym risotto najwyższego marynowany imbir sok pomarańczowy w cytrusowych-of-Chiny jest opisywany. D'Dobrze rozwinięta deser zera glutenu i laktozy zera, pełne smaku zastrzyk z orzechami i karmelizowaną kuskus ananasem.

Wszystkie restauracje i dania -

Wydarzenie ma na celu wzmocnić naturalne wino i jego atrybuty, zapewniając bezpośredni kontakt ze specjalistami na rynku brazylijskim i konsumentów z wystawców międzynarodowych i wspieranie wymiany między francuskimi i brazylijskich producentów.

Miasta gospodarze, Rio de Janeiro i Sao Paulo, otrzymają, w ciągu całego dnia na rynku, siedem francuskich producentów i sześciu Brazylijczyk, wszystkie naturalne wina, który osobiście zaprezentować swoje wina. Na kolacje eve odbędzie się w tych samych win.

W pierwszej edycji, impreza będzie honorować Pierre Overnoy, symbolicznego producenta Jura, i charakter historyczny, ceniony za jego znaczenie w scenariuszu naturalnego wina we Francji i na całym świecie, który osobiście wnieść wkład w brazylijskim rynku wina naturalne.

Producenci międzynarodowe

 • Pierre Emmanuel Houillon Overnoy - Domaine Houillon Overnoy
 • Jean i Agnes Foillard - Domaine Jean Foillard
 • Eric i Pfiferling - Domaine l'Anglore
 • Katarzyna i Pierre Breton - Domaine Breton
 • Sébastien Bobinet i Emeline Calvez - Domaine Sébastien Bobinet
 • Patrick i Mireille Meyer - Domaine Julian Meyer
 • Marcel Richaud - Domaine Richaud

Producenci krajowi

 • Marco Danielle - Burze
 • Mauricio Ribeiro - Winnica Serena
 • Lizete Vicari - Vicari domeny
 • Eduardo Zenker - Sztuka Vine
 • Marina Santos - Winnica Unna
 • Luiz Henrique Zanini - Wiek Wiatrów

Kiedy i gdzie: Kontakt (21) 98123-6834 - Alain Ingles

Rio de Janeiro

Kolacja zharmonizowane w Rio de Janeiro dnia 30.03.2015 z obecnością producentów na 20 godziny w restauracji Casa Vieira Souto: Avenida Vieira Souto, nr 234 w Ipanema R 300 dolarów za osobę.

Targi w Rio de Janeiro dnia 31/03/2015 w Pleasant restauracji: Pleasant Street, 62 - Santa Teresa - od 13 do 16 godzin do profesjonalistów z branży i 16 na 20 dla ogółu społeczeństwa na 100 funtów za osobę.

Kupować aqui

São Paulo

Zharmonizowany kolację w São Paulo w obecności producentów dnia 04.01.2015 w restauracji Bravin - Mato Grosso Street, # 154 w pociechy do 300 zł za osobę.

Targi w Sao Paulo dnia 04.02.2015 Kosmicznej Private Collection: Arthur Street, Azevedo 51 w Pinheiros - od 13 do 16 godzin do profesjonalistów z branży, a od 16 do 20 dla ogółu społeczeństwa do 100 funtów za osobę.

Sprzedam - http://www.blueticket.com.br/?secao=Eventos&evento=13771&obj=listagem-tipo

Wpis na poziomie specjalistów może mieć do konsultacji z ekspertami w ramach projektu "Dr. Wino "

Skonsolidowane jako największy w Ameryce Łacińskiej przypadku wina, ExpoVinis Brazylia osiąga swoje 19 obietnic ediçãoe w 2015 roku, jest zebranie najważniejszych graczy w sektorze wina, oprócz prezentacji nowości segmentu i pośredniczą świetne okazje. Aby ułatwić dostęp użytkowników i działa w czasie targów, ABTS Informa, organizator ExpoVinis, ogłasza otwarcie akredytacji dla specjalistów setore do korpusu prasowego, która będzie obejmować zdarzenia, który odbywa się między 22 a 24 kwietnia w Expo Center Norte.

Firmy akredytacji, stowarzyszenia zawodowe, liberalne / niezależnych specjalistów i instytucje edukacyjne powinny być wykonywane w miejscu www.expovinis.com.br w "akredytacji". Dla profissionaispré-akredytowane do marca 16, danych logowania zostaną wysłane pocztą na adres rejestracji.

Korpus prasowy powinien skontaktować się z CH2 komunikat przez telefon (11) 3253,7052 lub ​​e-mail [email protected] uzyskać akredytację.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony jest wyłącznie specjalistów z branży i końcowych imprensa.Consumidores zespołów mają dostęp do ExpoVinis na 23 i 24 kwietnia od 17 godzin, wkrótce będzie otwarta do góry bilety zakupu.

Skonsolidowane jako miejsce spotkań dla specjalistów krajowych i zagranicznych, w 2015 ExpoVinis Brazylia zaprezentuje kolejny, trendy i premiery rynkowe, oprócz omawiania sektora w przewidywanych wykładów i degustacji, które są częścią oficjalnego programu, który zostanie opublikowany w tym miesiącu.

Z naciskiem na pracowników entry-level lub nie masz porady ekspertów utworzenia wina, w 2015 roku pokazują przynosi coś nowego: dr Wine, która umożliwi profesjonalną zorganizować dzień i czas, aby wyświetlić menu do konsultantów zdarzeń, które dać wskazówki i sugestie, list restauracji, pizzerii i barów. Harmonogram spotkań i szczegóły spotkania z dr Wina będą wkrótce dostępne na stronie internetowej imprezy.

"Profesjonaliści odwiedzający targi będą mieli szeroki wybór win do spróbowania i możliwość nawiązania kontaktów z producentami i biznesmenów, którzy odwiedzają Brazylii w poszukiwaniu nowych klientów. Ponadto chcemy, aby wzbogacić doświadczenia profesjonalistów, którzy zaczynają pracę w tym sektorze, odgrywa rolę zasadniczą zdarzenie, które ma przyczynić się do rozwoju i profesjonalizacji branży ", podsumowuje Ana Ishida, pokaż kierownik ExpoVinis Brazylii.

Winiarz Bueno Wina winnicy, Roberto Cipresso, jeden z najbardziej cenionych producentów wina we Włoszech, z Galvão Bueno był w Candiota region kampanii państwa, które jest Bellavista Estate Winery, założona przez prezentera. Para poszła sprawdzić jakość winogron i rozpoczęcia produkcji wina ze zbiorów w 2015 win z Bueno Wina, które powinny dotrzeć na rynek począwszy od 2016 r Wina są dystrybuowane przez Bueno Wina w Brazylii.

Położony w Bento Goncalves (RS), winnic Doliny, rodzina Valduga zwraca w produkcji wina, ponieważ zbliża się do południa, pochodzących z Włoch w XIX wieku. Ale to było z jego musujące, przygotowywane metodą produkcji szampana, który zyskał sławę. Początek nie był łatwy, w połowie 1990 ponad 90% butelek pojawiło, ponieważ ogrodzenia, który był słaby i nie wytrzymał ciśnienia, który jest tworzony w butelce.

Trzy pokolenia później, pod dowództwem braci Erielso, Juarez i John Valduga, winnica zainwestował w technologii i pracy, zyskuje dużo jakości i nagród na całym świecie. Dziś ma największą jaskinię musujące w Ameryce Łacińskiej, gdzie 5 milionów butelek może być zakwaterowane, chociaż obecnie odpoczywa tam 1800000.

W zeszłym tygodniu, czterech jego etykiet otworzył z rozmachem jednej wspaniałej degustacji starego Riojas, zaskakując wszystkich uczestników. Zobacz moje zdanie na nich:

Casa Valduga 130

Wykonane z winogron Chardonnay i Pinot Noir specjalnych upraw dzięki metodzie produkcji szampana, pozostałe 36 miesięcy w kontakcie z drożdżami. Wizualne słomkowy z małych pęcherzyków w dobrej ilości i wytrwałości. Wielka intensywność zapachów, szczególnie białe i kwiatów owoców. Podniebienie pokazał świeżość, równowagę i notatki, które potwierdzają nos. ST (91) - Średnia cena: R 90 dolarów

Casa Valduga 60 miesięcy Natura (bez cukru)

Wytworzono sposobem Champenoise, w którym 60 miesięcy w kontakcie z drożdży. Wizualne słomkowy z małych pęcherzyków w dobrej ilości i wytrwałości. Intensywny aromat, z lekkim pieczywem, białe i kwiatów owoców. Podniebienie jest bogaty i złożony z warstw smak i owocowy i mineralnych nut. ST (90) - Średnia cena: R 100 dolarów

Casa Valduga 60 miesięcy Extra-Brut

Wytworzono sposobem Champenoise, w którym 60 miesięcy w kontakcie z drożdży. Pokaż musujące w mojej opinii. Bardzo blisko do Szampanii. Prezentowane złoty kolor, perlage delikatna, cienka, intensywne i trwałe. Kompleks aromat, migdały, morele, miód, chleb tostowy ... .Powierzchnia podniebienia ma doskonałą strukturę, kremowości, będąc dobrze wyważone i orzeźwiający. ST (93) - Średnia cena: R 100 dolarów

Maria Valduga Brut

Wino musujące jest hołdem dla samicy rodziny, Maria Valduga. To było jej marzenie wypracowanie musujące Valduga Domu metodą produkcji szampana, zgodnie z tradycją regionu Szampanii we Francji. Wykonane z wyselekcjonowanych winogron Chardonnay (80%) i Pinot Noir (20%), spędzić co najmniej 48 miesięcy w kontakcie z drożdżami. Wizualne słomkowy, z bardzo drobnych pęcherzyków, dobrej wielkości i trwałości. Nos z eleganckimi i intensywnym aromacie z nutami owoców w syropie, tosty z chleba i cudownie kremowy podniebienia, skomplikowane i długie. ST (92) - Średnia cena: R 198 dolarów

Krytyczne wydawnictwa Patricio Tapia i wewnętrzna Wydawca jest podstawowym źródłem informacji o Argentynie, Chilijska, win Urugwaju, a od tego roku, brazylijski musujące

Publikacja odniesienia w świecie wina w Ameryce Południowej, Descorchados Przewodnik, krytycznej Patricio Tapia zostanie wydany przez Wewnętrznej Wydawca i Wydarzenia w dniu 23 marca, w Sao Paulo. Impreza odbywa się w St. Lawrence Square Restaurant w Vila Olimpia, zbieranie prasy i producentów w wielkiej degustacji z potwierdzoną obecnością ponad 60 chilijskich winnic, Argentynie, Urugwaju i Brazylii. Profesjonaliści (kupujący, importerów, dystrybutorów, sommelierów), a miłośnicy wina mogą również uczestniczyć w tym wydarzeniu, które ma ograniczone przestrzenie i wymaga wcześniejszej rejestracji [patrz niżej instrukcje]. "Jest to najbardziej wszechstronny przewodnik południowoamerykańskich win kiedykolwiek wyprodukowano," mówi wydawca Wewnętrznej chrześcijańskiej Burgos.

W swojej 17 edycji, przewodnik zawiera notatki degustacje, harmonie, prezentacji i regiony produkcji wina Chile, Argentynie, Urugwaju i Brazylii. W 2015 roku, publikacja zawiera także nowość: obecność brazylijskiego musujące. W grudniu 2014 roku głównym krytykiem wina w Ameryce Łacińskiej, chilijskiego Patricio Tapia, oceniane brazylijskiej musującego odwiedzając Dolinę Vineyards. "Jest prawdopodobne, że Brazylijczyk musujące są nadal nieznane światu. I to jest wstyd. Krajobraz Serra Gaucha, bujnej i dramatyczne, ukrywa niektóre z najbardziej musującego Ameryki Południowej. Bubbles, że w bardzo krótkim czasie, miał imponujący postęp, "powiedział Tapia, który okazał się 150 etykiet krajowych.

Z krajowym zasięgu i każdego roku, publikacja Wewnętrznej Wydawca jest obecnie podstawowym narzędziem do informacji na temat wina dla konsumentów, sprzedawców i importerów. W nakładzie pięciu tysięcy egzemplarzy, przewodnik zawiera podsumowanie najważniejszych regionów winiarskich Chile, Argentyny, Brazylii i Urugwaju. Obejmuje ona również ocenę i klasyfikację wybranych win oraz kartę dopasowania.

Do jej składu skosztował wina z ponad 190 chilijskich winnic, Argentyny, Urugwaju 150 25 15 i Brazylijczykiem, powodując około 3000 win ocenionych przez Patricio Tapia. W poprzedniej edycji okazały 2500 win. Dla miłośników wina świata, Descorchados przewodnik będzie dostępny w Wirtualnej Store Cellar Magazine ( www.lojaadega.com.br ) oraz w największych księgarniach w kraju już w końcu marca. Publikacja będzie również dostępne do nabycia w przypadku.

Wprowadzenie Descorchados Przewodnik

Dzień: 23/03

Gdzie: Restauracja St. Lawrence Square: Ulica Dom Aktora, 608 - Vila Olimpia, Sao Paulo SP.

- Obiad dla prasy i zaproszonych winiarzy z południe

- Degustacja otwarty 16h do 22h, przynosząc ze sobą następujących producentów: Norton, Tres 14 i niedoskonałe, Concha y Toro, Dona Paula, Chakana, Maximo Boschi, Dziesiąta Grupa Mauricio Lorca, Casarena, Geisse Winery, Casa Valduga, Miolo, De Martino , Zuccardi, Pizzato, Terranoble, Więcej (Tupungato), Caliboro / Erasmus, Trapez, Santa Rita, Zorzal Wina, Rdz Del Alma, Maquis / obli, San Pedro, Leyda, Tarapaca, Maitia, dyrektor Maravilla, Andach Plateau, Cousino Macul, JA Jofre, Bodegas RE, Zaspa, Santa Carolina, La Celia, Catena Zapata, Rep. De Chachingo, Aleanna, Andeluna, Tabalí, Los Toneles, Undurraga, Więcej Tupungato, Cassone Rodzina, Dominio del Plata i Bouza.

Poniżej znajdują się linki do udziału w inauguracji Descorchados Przewodnik

- Wino zawodowe: darmowa rejestracja poprzez link

- Konsument końcowy: aby przejść kupić przewodnik w wirtualnym magazynie sklepu Cellar):

- Pytania i innych informacji w (11) 3876.8200 (przedłużenie 34).

Wine.com.br rozszerza portfolio w nowy rynek z nabyciem patentów Monodor i firm Mocoffee, uruchomiona przez Szwajcarski inżynier Eric Favre, twórca patentu i wynalazcy kapsułek w systemie kawiarni

Wine.com.br , większość e-commerce wina i piwa w Ameryce Łacińskiej, a trzecie miejsce na świecie, ogłosił największych międzynarodowych przejęć w produkcji i sprzedaży kawy w segmencie high-tech typu "espresso" kapsułek.

Brazylijska firma, której głównym partnerem cyfrowe e.Bricks, nabyła kontrolę marek szwajcarskich Monodor SA patentów, przedsiębiorstwa patentowej, badania i rozwój w kapsułce kawy i MocoffeeTM, firmy kawy pojedynczej dawki do konsumenta końcowego.

Z tych przejęć, firma podejmuje kolejny krok w ekspansji na rynku konsumentów napojów, po wprowadzeniu branży piwowarskiej w października 2013 r.

Mocoffee będzie znak, że wina na świecie działają w kapsule segmentu kawy. Operacja, która jest obecna w 17 krajach przez szereg umów i już jest jednym z liderów rynku w Szwajcarii, Francji i Australii, zostanie uruchomiona w tym roku i sprzedawane w Brazylii i Holandii w przewidywaniu wejścia w USA w 2016 roku.

Celem tego nowego biznesu rośnie w tym segmencie oferuje nowe doświadczenia w konsumpcji kawy w kapsułkach, tworzenie synergii operacyjnych i wykorzystując całą wiedzę platformy cyfrowej opracowanej w udanych operacji wina i piwa.

Wino jest znany w e-commerce za to, że zbudował jedną z największych operacji Wino Brazylia pionowych w mniej niż pięć lat. Skonstruowany model z wyboru statywu (kurator), wyświetlacz i usług, z wydajnego dostarczania WineBox odpowiednich polach (do transportu butelek wina) dla konsumentów w całym kraju.

W Patenty Monodor została założona przez Erica Favre, znany na całym świecie za to, że wymyślił, opatentowany i opracowany system kapsułek kawy - telefony i kawiarnie w pojedynczych dawkach - dla NespressoTM znakiem (więcej w Wikipedii: http: //en.wikipedia org / wiki / Nespresso ). Obecnie połowa całej produkcji kapsułek kawy sprzedawanych na całym świecie są oparte na oryginalnej wynalazku Eric Favre. W Monodor, Eric był w stanie opatentować i rozwijać zaawansowany model kapsułek wyciągnąć jeszcze więcej smaku kawy.

Wraz z zakończeniem umowy, wykonane oficjalne dzisiaj, założyciel Eric Favre, 69, pozostawi dwie firmy, które będą kierowane od teraz Pascal M. Schlittler, współzałożyciel Mocoffee Ricardo Flores, oraz dyrektor marketingu i nowego biznesu wina.

Dla Rogerio Salume, CEO, "wpis w segmencie kawy sens i nadal naszą wybierz projekt, wyświetlanie i dostarczać produkty wysokiej jakości dla naszych klientów w całej Brazylii, a teraz w innych krajach. Brazylia jest największym producentem i eksporterem świata z ziaren kawy, ale nie udało się rozwinąć do tego dnia nie globalną markę. Myślę, że możemy przyczynić się w jakiś sposób wiodącą produkty, które są istotą naszego kraju i nadal ścieżką innowacji i przedsiębiorczości, rzucając wiadomości i przewidywanie trendów rynkowych, uderzające cechy wina w swoich modelach marketingu dla e-commerce. Co ważniejsze, mamy nadzieję, że teraz do przodu wszystkie Mocoffee to marka z mieszanką i istoty talentu Brazylijczyka z precyzją i technologii Szwajcarów. "

"Cały ten projekt jeszcze bardziej wartość wina propozycja i jest zgodne z naszą wiarą, że cyfrowa przekształca i konsumentami, przynosząc wartość i efektywność sektora", mówi Fabio Bruggioni, prezes cyfrowych e.Bricks.

Eric Favre, założyciel patentów Monodor i kawy systemu kapsułka wynalazcy dodaje: "Jestem bardzo szczęśliwy, że nasza technologia enkapsulacji, która utrzymuje wszystko na jakość i integralność produktu do czasu jego zużycia, został przejęty przez grupę biznesu Brazylia, kraj, który produkuje więcej niż jedną trzecią kawę na całym świecie. Uprawa i rynku kawy w Brazylii obejmuje więcej niż osiem milionów ludzi i około 300 tysięcy producentów.

Eric Favre opuścił NespressoTM z upoważnienia do opracowania nowych systemów kapsułek kawy i założył Monodor SA w roku 1991. Według niego, "od tego czasu pracował bez wytchnienia, w celu opracowania nowych i ulepszonych systemów, które umożliwiają najlepsze smaki z najmniejszy wpływ na środowisko. "

Obecnie połowa zużywanej kapsułek kawy świata oparte są bezpośrednio na oryginalnym wynalazkiem Erica Favre lub pochodzi. Ich innowacje zostały uznane przez Global Coffee Recenzja (najbardziej międzynarodowa nagroda rynku kawy) i nadał mu pierwszy "Lifetime Achievement Award" za jego ogromny wkład w segmencie kawy podczas Międzynarodowego Sympozjum kawy.

Favre mówi "jeszcze raz w lewo mogę wreszcie poświęcić się zadaniu doradztwo dla młodych przedsiębiorców i nowych przedsiębiorstw." Część jego nauki można uzyskać w swojej najnowszej książce, "Jak włączyć pszczół miodnych i pszczoły pieniądze (bez ukąszony)" ("Jak włączyć pszczół miodnych w gotówce - Bez posiekane" w wolnym tłumaczeniu), które ma tylko które zostaną opublikowane w języku angielskim.