אופטימיזציה של מנועי חיפוש להגיש את אתר דואר אלקטרוני Extractor

טור לחיות את החיים שפורסם היום, 26/07, בספר תענוג & Cia ז'ורנל גאזט

התהליך של טעימות יין, הערכת התכונות שלהם, מורכב משלושה שלבים. בתור התחלה, יש את המראה של המשקה. ואז לשבת בניחוחותיהם ולבסוף אפשר לטעום אותו. זה הזמן שרבים מופתעים, כי אתה צריך לגרגר, העברת יין מצד אחד למשנהו לתוך הפה שלו, תשומת לב כדי ללכוד את רוב התכונות שלך. הריטואל הזה נמשך כמה שניות, תלוי בטיפול ביין. במהלך תקופה זו, את בלוטות הטעם לרשום את התחושות שונות החושפות את עצמם ברצף, כפי שיתארו בהמשך.

דבש

היין יכול להיות מסווג כיבש, יבש בינונית או מתוק. בדרך כלל, מתייחס למתחילים oenophiles יינות יבשים עם ממתקים, כי לבלבל טעם פירות עם טעם מתוק. כאשר יין הוא ניחוחות פירותיים ויש טעמי פירות שונים. האם אתה מרגיש את טעמו של פרי עם האף שלו, פה, לך "מריח" טעם שעל ידי מסלול retronasal. הממתקים, לעומת זאת, הרגיש בשפת הדפסה. במקרה של ספק, מכסה את האף שלך בזמן טועם את היין. אם הוא ממש מתוק, אתה תרגיש את המתיקות, למרות שהוא לא היה יכול להרגיש את טעם פירותי. סוכר ואלכוהול, אם בכלל, לרכך את היין.

חומציות

אם יש תכונה חשובה ביותר בטעימות, הוא ללא ספק החומציות. היא נותנת רעננה, אלגנטיות ואיזון ליין, והוא גם מרכיב מרכזי שילווה את ארוחה. ענבים, כמו שאר פרות בדרך כלל מכילים חומצות שיוצרות תחושה של רעננות ובמיוחד בלבן ורוד, אלא גם באדומים, הקמת שותפות עם טאנינים בולטים. יין עם חומציות נמוכה הופך להיות משעמם, חסר אישיות. מצד השני, אם החומציות גבוהה, זה גורם לאי נוחות בטעם. טאנינים וחומציות הם אלמנטים שנותנים למבנה היין, ישאירו טעם בפה הדוק יותר.

טאנינים

הטאנינים הם אלמנטים המצויים בקליפות והזרעים של ענבים. האם שחולץ במהלך תסיסה האלכוהולית ביין. יש יינות לבנים אין טאנינים כי הקליפות אינן משמשות בתסיסה. כבר ביין אדום, החומר נמצא, כי הקליפה היא צורך לקבל wort לצבע בירה. מתי לשתות, אתה לא בטוח אם מה שאתה מרגיש הוא טאנין או חומציות, לשים לב לתחושה שתישאר בפה שלך לאחר שבלע את היין, החומצה תגרום לך להזיל ריר, טאנין היבש ישאיר את הפה שלך.

אלכוהול

יינות אלכוהול נוצר במהלך תסיסה סוכר ענבים כחומר בהמרות. לכן, את הענבים ובשלים יותר הם מתוקים יותר אינטנסיבי מעיסת התוכן / סוכר, אלכוהול הגבוה של יין. הגורמים העיקריים להבשלה נוספת של ענבי יין ביתיים האקלים וטכניקות. בעת ניתוח יין, אנו מבינים את המראה יש אלכוהול. מפנה את הכוס, אנחנו יכולים לראות היווצרות של "דמעות" או "רגליים" שציור שנעשה על ידי היין רץ במורד משטח הזכוכית. גדול יותר את כמות הדמעות, היין אלכוהולי יותר.

גוף

הגורם הראשון שאנו רואים בבחירת יין הוא האם גוף קל או בינוני, או בין אם הוא בעל גוף מלא (כאשר היא מספקת את התחושה של להיות לעס). זהו גורם עיקרי להרמוניה לשתות עם אוכל. היין יכול להיות קל או בין אם הוא לבן בעל גוף מלא או אדום. גבוה יותר של ריכוז אלכוהול, טאנינים וחומציות עבה יותר שזה יהיה. לכן, עצה היא תמיד לבדוק את תכולת האלכוהול בתווית לפני הקנייה.

לאחר שהשתתף לתכונות אלה, זה זמן להשלים את הניתוח. האם אתה אוהב יין? זה מאוזן? נתן הנאה? מבחינה טכנית, היין נחשב לטוב כאשר אף אחד מדוכנים אלה במהלך הבדיקה - או אלכוהול חומציות מוגזמת מאוד נראית לעין, לדוגמה.

מחקרים הראו כי בשל כמות בלוטות טעם, התפיסה משתנה מאדם אחד למשנו. לכן, חלק מהאנשים רגישים יותר למאפיינים שתוארו לעיל. אלה נקראים superdegustadores, לא על ידי ניסיון, אלא משום שהם תופסים את התחושות בצורה מדויקת יותר. זה עושה את זה ברור, כי למרות כל הטכניקות, יין הוא עניין של טעם.

בריאות!

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

יקבים ברזילאים יחזרו על המגרש בין 5 ו 8 באוגוסט, ביריד של איגוד סיטונאים ומפיצים של מוצרים תעשייתיים (עבאד). האירוע מתקיים בשיתוף עם הוועידה השנתית של המפיץ סיטוני, שהוא מהדורת 33th. נחשב לאירוע הגדול ביותר של המגזר שלה באמריקה הלטינית, זוהי הפעם הראשונה שהוא מתרחש בצפון מזרח, בפורטלזה (CE). באסו ויינות מבעבעים, ויינות מבעבעים גראן Legacy, קבוצת פרור יין, שיר יין, אורורה יקב, יקב Mioranza, יקב והיקב החדש האמנה Peterlongo מייצגים את הבחירה שתהיה נוכחים בביתן של יינות של ברזיל.

מנהל השיווק של מכון היין הברזילאי (Ibravin), דייגו Bertolini, מציין כי, כי זה הנושא הראשון באזור, פעולה צריכה להביא תוצאות חשובות למגזר. "אנחנו רואים בצפון מזרח כשוק פוטנציאלי, במיוחד למיץ ענבים. אז יש לנו ציפייה חיובית מאוד ביחס ליריד, "צופה.

הבכיר ציין השתתפות הקולקטיבית של יינות ומיצים ברזילאים כדרך לחיזוק קשרים עם סיטונאים ומפיצים באזור ובכל רחבי הארץ "אחד מצווארי הבקבוק העיקריים במגזר הוא ההפצה ולוגיסטיקה והמטרה שלנו היא להביא חברות לסגור מגזרים אלה, כך שאנו יכולים לחזק את השתתפותם של היינות שלנו ומיצים בשוק זה ", אומר Bertolini.

השתתפות ביריד מוערכת כאסטרטגי על ידי Ibravin זה יתרום כדי לעמוד ביעדים שנקבעו בהסכם שיתוף הפעולה לקידום מסחרי של יינות ברזילאים שנחתמו בין סופרמרקטים, יבואנים ומפיצים. בין התוצאות שבקשו, הוא לכבוש 25% מסעיף גונדולה רווחים של יינות בסופרמרקטים ברחבי הארץ, בנוסף להגדלת ההשתתפות של מיץ ענבים.

הפרס השתתפות

הציבור שמבקר בביתן של יינות ברזיל / מיץ ענבים 100% של ברזיל יכול להתחרות על טיול לGaucha סרה. כדי להשתתף במבצע, המבקר צריך לטעום יינות מיקבים בתערוכה, ובאמצעות יישום דיגיטלי, אתה יכול לעשות יריות על מטרה כדי להרוויח נקודות על פי הכוונת של השחקן. הציון יהיה מורכב ממספר היינות טעמו (לפחות חמש מסכום כולל של שמונה ייבחר בכל יום של היריד), כשהוא מוכפל במספר הלהיטים באוספים. מי שמקבל את הציון הגבוה ביותר הוא המנצח.

יינות הביתן של ברזיל משתרע על שטח של 95m ² ועוקב הנושא קשור לתחרויות ספורט המוצעות בתכנון אירועי Ibravin מגה - עם דשא סינטטי, זרקורים ואלמנטים אחרים המתייחסים לשלבים של גביע העולם. בימי 5 ו -8 באוגוסט, בשעה 15:30 ייפתח הוגן ובימים 6 ו -7, יהיה פתוח משעת 14:30.

יש השתתפות ביין / מיץ ענבים 100% מעבאד ברזיל ההוגן ברזיל תמיכת הקרן לפיתוח גידול גפנים (Fundovitis) על ידי מזכירות החקלאות, משק חי וחקלאות של ריו גרנדה דו סול (Seapa / RS) , אוקספורד Cisper וקריסטל.

היריד מתקיים במרכז האירועים של סיארה (ועדת הבחירות המרכזית), בוושינגטון סוארס אווניו, 999, מחוז אדסון קיירוז, פורטלזה (CE).

על הוגן

הכנס השנתי של המפיצים הסיטוניים של ההתאחדות הברזילאית של סיטונאים ומפיצים של מוצרים תעשייתיים (עבאד) מוכר ככינוס הגדול ביותר של מגזר עסקי באמריקה הלטינית. מטרתו לחזק את הקשר בין התעשייה, סוכנים, הפצה קמעונאית ונותני שירותים. זהו מקום שבו אנשי מקצוע בשרשרת האספקה ​​הם מוצרים, ציוד ושירותים השואבים את מגמות וליצור הזדמנויות עסקיות חדשות.

השנה תהיה מאתיים מציגים וקהל צפוי של למעלה מ 31,000 אנשים. באירוע בן ארבעת הימים, מבקרים ומציגים יש גם גישה להרצאות טכניות ושירותים חינם הזמינים למשתתפים.

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

היבואן Grand Cru מקדם קידום סופר בסוף השבוע הזה, עם הנחות של עד 60%. בזמנים של משבר, לא רע אה!

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

julho3 ידי Gonçalves טבארס סילבסטרה

מגזין Exame השבוע מציג את סיפור ההצלחה של אנשי עסקים ברזילאי אנסלמו Endlich וRogerio Salume (www.wine.com.br) שהועסקו על ידי היבואן של מוצרי מזון ומשקאות וביטוריה, אספיריטו סאנטו והחליט ליצור אתר אינטרנט כדי למכור יין בעיר. נראה החוק מטורף ... סיפור המלא כאן.

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

סופת ברד אלימה נגרמה נזק קיץ "קטסטרופלי" בכרמים של בורגונדי, עם עד 70% מגידולים שהושמדו במספר המאפיינים. ראה את הפרטים כאן.

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

כפי שכבר צוין כאן, חביות עץ אלון הם יקרים ויש להם השפעה ישירה על המחיר הסופי של בקבוק. המתמטיקה היא פשוטה: חבית של 600 דולרים שמחזיקים 225 ליטר או 300 בקבוקים, לא כלכלי ליין, משני דולרים. אם ערך זה מוכפל בשלושה כאשר הספירה עד מסים, רק 6 דולרים לחבית מתכוונים, כעשרה דולרים על המחיר הסופי של בקבוק. זה קל להסיק, אם כן, שיינות שעולים פחות מ 30-40 בפועל כמעט ולא בילו קרוב לחביות עץ אלון חדשות.

חלופה זולה כדי לתת טעם של עץ אלון ביין היא השימוש של "שבבים" מה שנקרא. שאריות של בדי עץ או נסורת. בחלופה זו, יכולות להיות שנתפסו כל השאריות של עץ אלון והניחו במגע עם היין בזמנים שונים. שבבים יכולים לשמש מהתסיסה עד שהיין מוכן, במיכלי נירוסטה, שבו הם יכולים להיות ממוקמים חתיכות עץ או אפילו ענקי שקיות תה, המכילים אלון נסורת.

בהתאם למדינה והאזור, תחבולה זו עשויה או לא עשויה להיות חוקית. באופן כללי, זה לא הודה על ידי המפיקים. באוסטרליה, הנוהג הוא חוקי ונפוץ בייצור יינות זולים יותר. בבורדו ובורגונדי, למשל, הפרקטיקה אסורה.

מה שחשוב הוא, למעשה, הוא מה שמשפיע על את השבבים ביין? באופן טבעי, הם לדמות את ניחוחות חבית עץ אלון העץ אחרונים ליין, אבל לא באותה האיכות ומייקרו חמצון, אשר נותנים את מורכבות יין ואריכות ימים. צ'יפס בדרך כלל עובד היטב עבור צריכת יין פשוט מאוד, מיידית, אתה באמת יכול להרוויח על ידי קבלת זריקה זו של הארומה וטעם. מעולם לא ניתנו לייצור של מבנה גבוה באיכות יינות, במורכבות, ושומר ארוך במיוחד כאשר נתונים חומרי טעם עץ אלון על ידי שיטה זו נוטים לאבד כמה חודשים לאחר הביקבוק יין.

מקור: מגזין בכחוס (מספר 6)

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

המצוינות בעשיית יין ונוצצים תשואות ברזילאיות פרסים חדשים למגזר היין בכל חודש. עד אז, את משקאות colecionavam מדליות מצרפת, יוון, אנגליה, שוויץ, סלובקיה, הונגריה, מקסיקו וארצות הברית. והפעם השלישית השנה, ספרד מכירה את האיכות של מדבקות המיוצרות בברזיל. הפעם זה היה ביין והאלכוהול הבינלאומי - CINVE 2013 התרחש בימים 25, 26 ליוני 27 בפסגה דל Milenio, וביאדוליד, ספרד. חמש תוויות ויין מבעבע ברזילאי אחר הוענקו.

היו שם יותר מ -600 דגימות מ -16 מדינות מפיקות, על ידי 40 ייננים טעמו. שייצג את ברזיל בתחרות היה היינן ומנהל איגוד enology (אייב), קרלוס Abarzua. "תחרות זו הופכת להיות חשובה להתרחש גם באזורים מרכזיים ויין של ספרד. מה אנחנו יכולים להסיק כי, למעשה, היין המבעבע הברזילאי עושה סיבובים בפינות שונות של העולם ", אמר Abarzua.

מדליית זהב

מרקוס ג'יימס מבעבעים, ברוט - אורורה שיתופית יקב

מדליית זהב

בית Valduga מבעבעים, מוסקט 2012 - יינות משובחים בית Valduga

מדליית כסף

מבעבעים, שרדונה אורורה - אורורה שיתופית יקב

מרלו רזרב 2011 אורורה - אורורה שיתופית יקב

בית Valduga מבעבעים, ברוט רזרב 2010 - בית Valduga יינות משובחים

ירח זהב מבעבע ברוט 2012 - Famiglia Zanlorenzi

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

ואם כבר מדבר על דרום אפריקה, טעם אתמול בלילה, במסגרת הפרויקט Winebar (יודע כאן), "בית של מנדלה" יין מותג, בפיקודו של Tukiwini Makaziwe מנדלה ומנדלה, בתו ונכדתו של הדרום האפריקאי היסטורי הנשיא נלסון מנדלה. למרות היותו חדש בעסק, שניהם מאמינים כי המותג הוא מותג מנדלה בדרום אפריקה, זה ייתן יותר חשיפה ליין של דרום אפריקה, ענף חשוב מאוד בכלכלה ומעסיק עיקרי בשוק העבודה.

אוסף היינות Thembu, ללכוד את המהות של התרבות, מורשת, שורשים, ערכי משפחה ואת כל ערכים האחרים שהם להגן. משקף את הלקחים שנלמדו מאבותיו של שבט Thembu ובכך בקבוקי סיפורים אלה, כך שהם מגיעים לכולם. ביתו של מנדלה מיוצג על ידי סמלי "הדבורה", שהוא גם סמל לעם של דרום אפריקה. "הדבורה" היא האביק של יבולי מזון, בלי זה, העולם ישתנה לנצח. לביתו של מנדלה, הדבורה מייצגת אומץ לב, חמלה, דאגה לזולת, דרך מעשי חסד ושיתוף. הכנפיים של דבורים גם מייצגות את הענפים של המשפחה ומתארת ​​את המחזור של יין life.The האינסופי משתפר עם גיל, והוא סמל רב עוצמה של שינוי.

אני מודה שלפני שטועם את היינות היו ציפיות נמוכות. אבל על ידי הצבת את הקערה, הופתעתי עם הערך הגדול שלה במחיר X.

בית של מנדלה Thembu סוביניון בלאן אוסף - אזור: כף מערבית - דרום אפריקה ענבים: 100% סוביניון בלאן

יין די קריר ונעים. המון הטיפוסיות. הוכיח את עצמו לא מכחיש reapest ענבי סוביניון בלאן. פרנק ארומטי, הכולל רמזים של פסיפלורה, אננס ודשא קצוץ דק. טעם טרי, המאשר את האף. מאוזן. כל מה שהיית מצפה מSB, נהדר עבור לוגם ומשרות פתוחות. . שימו לב 88/100 | ארה"ב 39.00 $ עבור רכישות דרך האתר www.ravin.com.br.

בית של מנדלה Thembu אוסף פינוטאז' 2012 - אזור: כף המערבית - דרום אפריקה ענבים: פינוטאז' 100%

טעים, קל לשתייה, אבל קורא פעם על זכוכית. העיקרון אינו מוקסם, אבל עם 20 דקות, נפתח, והראה אותו נכנס. יין גוף בינוני, ארומטי ועם typicity טוב - הכולל רמזים של שזיף, זרחן, עישן ונצלה מקסים. . דירוג: 90/100 | ארה"ב 39.00 $ עבור רכישות באמצעות האתר www.ravin.com.br.

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

על פי הדו"ח הרבעוני האחרון מRabobank התמקדות בשוק הברזילאי, הירידה בשיעורי צמיחה כלכלית, רמות גבוהות של אינפלציה ואיומי מגן פוגעות במכירות של יין מיבוא בברזיל. קראו עוד כאן.

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN

מדריך יין המרתף בברזיל, Publisher הפנימי, מציג את תוצאות הערכות של 82 יקבים ו575 תוויות יין, שבו יהיה לך בהישג יד לסיור אמיתי של Terroirs בברזיל.

עם צוות של טעימות שהלחינו אדוארדו מילאנו, Mascella סילבה רוזה, הונג סופ קים ופרסום Sobral ונסה הוא המדריך השלם ביותר ליינות שנעשו אי פעם בברזיל, שבו המהדורות חדשות בבקבוקים של השנה הוערכו על האיכות שלהם, מערכת יחסים מחיר ורצינות של עבודתם של מפיקיו.

המדריך הוא סיכום עם מפות של כל אזורי vitinícolas ברזיל: סאו Vale do פרנסיסקו, פרנה, סנטה קטרינה סרה, קמפיין Gaucha, פרנה, קאמפוס דה Cima, עמק DO של הכרמים ואזורים חדשים של מינאס ז'ראיס וגויאס

מדריך יין המרתף של ברזיל 2013/2014 זמין בחנות היקב, ואתה יכול לרכוש על ידי לחיצה כאן.

עקוב אחריי -> פייסבוק | Instagram | טוויטר | Linkedin | רדיו CBN