بهینه سازی موتور جستجو ارائه وب سایت استخراج ایمیل

انبار مغازه اغذیه فروشی و DZ مرکز فروش در پرایا da Costa از (شهر قدیمی)، یک دوره شراب عمومی ترویج، که در آن نوشیدنی از دوستداران علاقه مند به فرهنگ است که احاطه ممکن است دانش از انگور به دست آوردن، و مراحل آماده سازی و تولید و همچنین هماهنگ سازی مفاهیم و راهنمایی در انتخاب یک برچسب. کلاس، آموزش داده شده توسط استاد فرانکلین مارتینز است برای مارس 21، شنبه، برنامه ریزی شده، از 10 تا 18 ساعت در اتاق مزه کردن از فروشگاه. سرمایه گذاری 250 reais (هر نفر) است. اطلاعات بیشتر: تلفن: 3062.70.70

با طراحی نوآورانه، چمدان Clicquot می رسد در برزیل تحت تاثیر قرار دادن نام تجاری پرشور. بسته بندی فلزی، با الهام از یک چمدان کوچک، یک تفسیر مجدد از مسافر شیک است. سرگرم کننده، نور و راه زیبا برای حمل خود را Veuve Clicquot.

دسته "زرد Clicquot" چرم، نام Veuve Clicquot نماد ستاره دنباله دار و جزئیات در تضمین زرد جذابیت خاص به کیت جدید، که می تواند مورد استفاده مجدد قرار زمانی که می خواهید و یا به جسم طراحی خالص برای تزئین خانه خود را تبدیل، دفتر و یا که در آن خلاقیت شما طول می کشد.

هنگامی که باز است، تعجب خوشمزه: یک بطری Veuve Clicquot برچسب زرد.

قیمت: US $ 355.00 (مورد چمدان + بطری 750ml Veuve Clicquot چای سبز)

SAC LVMH: (11) 3062-8388

آیا می دانید که بسیاری از فرهنگ ها در خرافات باستانی مربوط به شراب باور؟

آشنایی با برخی از این باورها. پس از همه، هر شراب است تاریخ خود:

در ایتالیا، اگر کسی پور شراب، باید برخی از شراب ریخته پشت هر گوش مالش. این خرافات در روم باستان منتشر شد. اعتقاد بر این بود که ریختن شراب علامت شوم بود.

در Varnhalt در آلمان، اعتقاد بر این است که آخرین انگور برداشت در هر ایستگاه باید توسط یک ارابه آورده، و یا هر فصل برداشت خراب خواهد شد.

همچنین در آلمان، است اعتقاد به این که وقتی که یک شخص می میرد، تمام شراب در انبار شما باید در اسرع وقت متزلزل وجود دارد.

رومانی مشترک است پور کمی شراب در طبقه، به دعوت دوستان که به نوشیدن با کسانی که هنوز زندگی می کنند کشته شده اند.

در مصر باستان، اعضای سلطنتی با پنج بطری شراب که در زندگی پس از مرگ گرفته شدند به خاک سپرده شد. آنها معتقد بودند که شراب می موفق باشید در این قطعه و شراب می تواند در این نشست ممکن است با دیگر اعضای خانواده سلطنتی مصرف به ارمغان بیاورد.

در لیتوانی، است اعتقاد به این که، دقیقا در نیمه شب، در شب کریسمس، آب را به شراب تبدیل و حیوانات شروع به صحبت کردن در زمانی که انسان ها در اطراف به گوش وجود دارد.

در مراسم ازدواج یهودی، مرسوم برای داماد پله در یک لیوان شراب به منظور اطمینان از ازدواج شاد و موفق است.

برخی از ماهیگیران در روز طوفانی، از سنت از ریختن شراب در دریا چون بر این باورند این آبهای آرام.

منبع: هسته گروه

برنامه هزینه چوب پنبه به شما کمک کند رستوران ها که شرایط، منوط به پرداخت پیدا یا نه، شما را شراب خود را ساخته شده است. , com ele você pode verificar se há lugares perto de você, buscar lugares específicos, contribuir cadastrando a taxa de rolha (ou informando sobre rolha free) do local que você já conhece e também marcar seus locais favoritos. در دسترس برای سیستم عامل iOS و اندروید ، با آن شما می توانید برای مکان در نزدیکی شما بررسی کنید، برای مکان های خاص نگاه کنید، کمک ثبت نام هزینه corkage (و یا اطلاع رسانی درپوش رایگان) از سایت که شما می دانید و همچنین مکان های مورد علاقه خود را ذخیره کنید.

روح القدس هفته رستوران می آید نسخه 10 نشان می دهد موضوع مواد غذایی سالم به منوها از 40 موسسات شرکت کننده. جشنواره غذا خواهد شد بین 16 و 29 مارس برگزار، با اخبار در هفته در پایان. برای اولین بار در اینجا در دولت، منوها تبلیغاتی 30 مارس ادامه به 5 آوریل، به طور انحصاری برای مشتریان Banescard. اخبار دیگر از مسئله تخصیص مالیات اجتماعی است، برای اولین بار خواهد شد به سانتا Casa د Misericordia د ویتوریا، که ارزش به منطقه مراقبت سرطان اختصاص خواهد تحویل. هر منو به فروش می رسد، هفته رستوران را افزایش می دهد £ 1.00 اهدا.

منوهای دو گزینه ورودی، البته اصلی و دسر در مقدار R $ 37.90 در موقع ناهار و R $ 49.90 در شام. بعضی از رستوران ها فراتر مانند Ristorante والنتینا، که سه گزینه ورودی، البته اصلی و دسر، برای ناهار و شام ایجاد شد. در همه، منو روح القدس هفته رستوران 10 است 474 ترکیب از گزینه. ترکیب هستند 198-276 برای ناهار و شام.

COMM این همه، یک بار دیگر این رویداد اجازه می دهد تا Espirito سانتو سفر برای مواد غذایی، از میان 40 شرکت کننده از آن خانه وجود دارد با تخصص غذاهای ژاپنی، آرژانتین، برزیل، فرانسوی، پرتغالی، عربی، سوئیس، و ایتالیایی، که دوباره است ثبت رویداد، در مجموع 12 میلادی با این تخصص.

علاوه بر 26 برنده و 11 رستوران از ویلا Velha را، در حال حاضر سرا، Colac و Venetia نیز نمایندگان خود را در جشنواره داشته باشد. سیرا، رستوران استاد خانه در Manguinhos شرکت برای اولین بار از این رویداد. در Colac، مشارکت نوشابه رستوران و Venetia دان بنین است. در اینجا، یک بار دیگر تاکید محله باغ کمبریج، که خود را به عنوان یک مرکز وابسته به غذا و پخت و پز جدید برقرار می کند. مدار از روح القدس هفته رستوران است که هنوز هم یک گزینه برای پر کردن طعم هفته مقدس برای کسانی که گوشت ناشتا، از سال 35 از 40 شرکت کنندگان ارائه منوها بدون گوشت قرمز و یا گیاه خواری.

موضوع طول می کشد سرآشپزها استفاده از بسیاری از خلاقیت، حفظ طعم و کیفیت علاوه بر نور و منو سالم است. یک نمونه از این ظرف "سه دریا" روستای رستوران جزیره، که طول می کشد موی حساس جانور هشت پا، COD و ماهی قزل آلا فیله، هویج، کلم بروکلی و برنج هفت دانه است. منوی mediterran لو ویژگی های حلقه کالاماری در روغن زیتون با فلفل قرمز خوابانده شده با برنج سس گوجه فرنگی طعم دار به زعفران و نخود فرنگی تازه خدمت کرده است، ورودی رستوران همچنین دارای یک فروش gâteau خرده، نسخه سبک کوکی سنتی فرانسوی است که با تند و با مزه گوجه فرنگی کمی تند و ماهی تن pelati فوق العاده روغن زیتون پر. در Aroeira غذا و مشروب فروشی و انبار، ماهی قزل آلا کبابی عالی با زنجبیل ریزوتو معطر خوابانده شده در پرتقال مرکبات SAP-از-چین برجسته است. D'خوب توسعه یافته دسر صفر گلوتن و صفر لاکتوز پر از عطر، طعم، یک شات از آجیل کوسکوس و آناناس caramelized.

همه رستوران ها و غذاهای -

این رویداد با هدف افزایش شراب طبیعی و ویژگی های آن، ارائه تماس مستقیم با حرفه ای در بازار برزیل و مصرف کنندگان با غرفه داران بین المللی و ترویج مبادلات بین تولید فرانسه و برزیل.

شهرستانها میزبان، ریو دو ژانیرو و سائو پائولو، بیش از یک روز کامل بازار را دریافت،، هفت تولید فرانسوی و شش برزیل، همه از شراب طبیعی، که شخصا شراب خود را ارائه. در شام شب خواهد شد با این شراب همان برگزار می شود.

در این نسخه برای اولین بار، این رویداد پیر Overnoy، تولید سمبل منطقه دورهء زمین شناسی ژوراسیک، و شخصیت های تاریخی خواهد افتخار، برای اهمیت آن در سناریوی از شراب طبیعی در فرانسه و در سراسر جهان، که شخصا سهم به بازار شراب برزیل را خواهد تحسین طبیعی است.

تولید کنندگان بین المللی

 • امانوئل Houillon و پیر Overnoy - Domaine Houillon Overnoy
 • ژان و اگنس Foillard - Domaine ژان Foillard
 • اریک و Pfiferling - Domaine L'Anglore
 • کاترین و پیر برتون - Domaine برتون
 • سباستین Bobinet و Émeline Calvez - Domaine سباستین Bobinet
 • پاتریک و Mireille مایر - Domaine جولیان مایر
 • مارسل Richaud - Domaine Richaud

تولید ملی

 • مارکو دانیل - طوفان
 • موریسیو ریبریو - تاکستان سرنا
 • Lizete Vicari - Vicari دامنه
 • ادواردو Zenker - هنر واین
 • مارینا سانتوس - تاکستان اونا
 • لوئیز هنریک Zanini - سن باد

هنگامی که و که در آن:

ریو دو ژانیرو

شام هماهنگ در روز ریو دو ژانیرو 2015/03/30 با حضور تولید در 20 ساعت در رستوران کاسا ویرا Souto از: Avenida ویرا Souto از، # 234 در ایپانما R 300 دلار در هر فرد.

نمایشگاه در ریو دو ژانیرو روز 31/03/2015 در رستوران دلپذیر: خیابان دلپذیر، 62 - سانتا ترزا - 13-16 ساعت به متخصصان صنعت و 16 تا 20 برای عموم مردم به 100 پوند در فرد.

خرید aqui

سائو پائولو

شام در سائو پائولو هماهنگ با حضور تولید در روز 2015/01/04 در رستوران Bravin - ماتو گروسو خیابان، # 154 در تسلی به 300 پوند در فرد.

نمایشگاه در سائو پائولو روز 2015/2/4 فضایی مجموعه خصوصی: آرتور خیابان Azevedo از، 51 در Pinheiros - 13-16 ساعت به متخصصان صنعت و 16 تا 20 برای عموم مردم به 100 پوند در فرد.

فروش - http://www.blueticket.com.br/؟secao=Eventos&evento=13771&obj=listagem-tipo

حرفه ای ورود به سطح ممکن به کارشناسان مشاوره در پروژه دکتر دارند شراب '

تثبیت به عنوان بزرگترین در امریکا لاتین رویداد شراب، ExpoVinis برزیل 19 وعده ediçãoe خود می رسد در سال 2015، با گرد هم آوردن بازیکنان کلیدی در بخش شراب، علاوه بر ارائه اخبار بخش و واسطه معاملات بزرگ. به منظور تسهیل در دسترسی از بازدید کنندگان و در طول این نمایشگاه کار می کند، ایبیتیاس اطالعات، سازمان از ExpoVinis، اعلام باز شدن مجوز رسمی برای حرفه ای ها setore به فشار سپاه است که این رویداد، که می گیرد بین 22 و 24 آوریل در پوشش نمایشگاه مرکز شمالی.

شرکت مجوز رسمی، انجمن های حرفه ای، لیبرال / حرفه ای مستقل و موسسات آموزشی باید در سایت انجام www.expovinis.com.br در 'اعتباربخشی. برای profissionaispré-معتبر تا 16 مارس اعتبار خواهد شد از طریق پست الکترونیکی به آدرس ثبت نام ارسال می شود.

سپاه مطبوعات باید CH2 ارتباطات از طریق تلفن (11) 3253.7052 یا ایمیل تماس [email protected] به دریافت مجوز رسمی.

روز اول از این رویداد است به طور انحصاری به متخصصان صنعت و imprensa.Consumidores پایان تیم اختصاصی دسترسی به ExpoVinis در 23 و 24 آوریل از 17 ساعت دارند و به زودی باز برای پیشبرد خرید بلیط باشد.

تثبیت به عنوان یک نقطه جلسه برای حرفه ای ها ملی و بین المللی، در سال 2015 ExpoVinis برزیل دوباره ارائه خواهد شد، روند و بازار راه اندازی، علاوه بر بحث در مورد بخش در سخنرانی پیش بینی و tastings که بخشی از برنامه رسمی که این منتشر خواهد شد ماه.

با تمرکز بر حرفه ای ورود به سطح و یا مشاوره برای راه اندازی یک فهرست شراب را نداشته باشند، در سال 2015 نشان می دهد چیزی جدید به ارمغان می آورد: دکتر شراب، که حرفه ای را قادر می سازد ترتیب روز و زمان برای نمایش منو خود را به مشاوران رویداد که راهنمایی و پیشنهادات خود را با نامه ای از رستوران ها، pizzerias و بارها به من بدهید. برنامه ریزی جلسات و جزئیات برای دیدار با دکتر شراب در دسترس خواهد بود به زودی در وب سایت رویداد باشد.

"حرفه ای دیدن این نمایشگاه خواهد فهرست شراب گسترده به نمونه و این فرصت را به شبکه با تولید کنندگان و بازرگانان که در جستجوی کسب و کار جدید بازدید برزیل داشته باشد. علاوه بر این، ما می خواهیم به غنی سازی تجربه حرفه ای که شروع به کار در بخش، انجام یک نقش کلیدی در این رویداد، که به منظور کمک به رشد و حرفه ای از بخش، "نتیجه آنا ایشیدا، مدیر نشان می دهد از ExpoVinis برزیل.

شراب از کارخانه شراب سازی Bueno از آب گوجه فرنگی، روبرتو Cipresso، یکی از شراب سازان محترم ترین در ایتالیا، با Galvão Bueno از در Candiota بود، در منطقه از مبارزه دولت، که Bellavista کارخانه شراب سازی و مستغلات، توسط مجری تاسیس شد. این جفت ارز رفت و به بررسی کیفیت انگور و شروع آب گیری از برداشت سال 2015 شراب از Bueno از آب گوجه فرنگی، که باید بازار شروع در سال 2016. رسیدن به شراب توسط آب گوجه فرنگی Bueno از در برزیل توزیع شده است.

واقع در بنتو Gonçalves به (RS)، از دره باغ های انگور، خانواده Valduga توجه در تولید شراب از آمدن به جنوب، در آینده از ایتالیا در قرن نوزدهم. اما آن را با نوشابه های الکلی آن، همه آماده شده به روش champenoise، که شهرت به دست آورده بود. آغاز آسان نیست، در اواسط 1990s بیش از 90٪ از بطری های ظهور، به دلیل حصار که ضعیف بود و می تواند فشار است که در داخل بطری ایجاد ایستاده است.

سه نسل بعد، تحت فرمان برادران Erielso، خوارز و جان Valduga، کارخانه شراب سازی در فن آوری و کار سرمایه گذاری، به دست آوردن مقدار زیادی از کیفیت و جوایز سراسر جهان است. امروز بزرگترین غار درخشان در امریکا لاتین، که در آن 5 میلیون بطری را می توان جایگزین، اگر چه در حال حاضر استراحت وجود دارد 1.8 میلیون.

هفته گذشته، چهار لیبل خود را باز با شکوفا شکوه مزه قدیمی Riojas، تعجب آور همه شرکت کنندگان است. مشاهده برداشت من در آنها:

کاسا Valduga 130

ساخته شده از انگور Chardonnay و پینونوآر محصولات ویژه از طریق روش champenoise، باقی مانده 36 ماه در تماس با مخمر. نی ویژوال زرد با حباب های کوچک در مقدار خوب و پشتکار. شدت بزرگ رایحه، به ویژه سفید و میوه گل. کام طراوت، تعادل، و یادداشت ها که تایید بینی نشان داد. ST (91) - میانگین قیمت: R $ 90

کاسا Valduga 60 ماه طبیعت (بدون شکر اضافه)

تهیه شده توسط روش Champenoise، که در آن 60 ماه در تماس با مخمر. نی ویژوال زرد با حباب های کوچک در مقدار خوب و پشتکار. رایحه شدید، با نان تست نور، سفید و میوه گل. کام پیچیده و غنی است، با لایه هایی از عطر و طعم و یادداشت های میوه ای و مواد معدنی. ST (90) - میانگین قیمت: R $ 100

کاسا Valduga 60 ماه فوق العاده چای سبز

تهیه شده توسط روش Champenoise، که در آن 60 ماه در تماس با مخمر. نمایش درخشان به نظر من. بسیار نزدیک به شامپاین. ارائه یک رنگ طلا، perlage ظریف، نازک، شدید و مداوم است. عطر مجتمع، بادام، زردآلو، عسل، نان تست .... در کام دارای ساختار بسیار عالی، چربی، که به خوبی متعادل و طراوت. ST (93) - میانگین قیمت: R $ 100

ماریا Valduga چای سبز

این غیر وگا ادای احترام به مادر خانواده، ماریا Valduga است. این رویای او به شرح درخشان در Valduga خانه به روش champenoise با توجه به سنت منطقه شامپاین فرانسه بود. ساخته شده با انگور انتخاب Chardonnay (80٪) و Pinot نوآر (20٪)، صرف حداقل 48 ماه در تماس با مخمر. نی ویژوال زرد، با حباب های بسیار ریز، مقدار خوب و پشتکار. بینی با عطر ظریف و شدید همراه با یادداشت های میوه در شربت، نان تست و کام خوشمزه خامه، پیچیده و طولانی است. ST (92) - میانگین قیمت: R $ 198

انتقادی انتشارات پاتریسیو Tapia از و داخلی ناشر یک منبع ضروری از اطلاعات در مورد آرژانتین، شیلی، شراب اروگوئه و، با شروع این سال، درخشان برزیل است

انتشار مرجع در جهان از شراب در جنوب امریکا، راهنمای Descorchados، مهم پاتریسیو Tapia از، خواهد شد داخلی ناشر و رویدادها منتشر شد در 23 مارس، در سائو پائولو. این رویداد می گیرد در سنت لارنس رستوران میدان در Vila اولیمپیا، جمع آوری مطبوعات و تولید در یک مزه بزرگ با حضور تایید بیش از 60 از wineries شیلی، آرژانتین، اروگوئه و برزیل. حرفه ای (خریداران، وارد کنندگان، توزیع کنندگان، sommeliers) و دوستداران شراب همچنین می توانید از این رویداد، که دارای فضاهای محدود و نیاز به ثبت نام قبل از حضور در [زیر دستورالعمل کنید.]. "این راهنمای جامع ترین شراب آمریکای جنوبی تا کنون تولید شده است، می گوید:" ناشر داخلی مسیحی بورگس.

در نسخه 17 آن، راهنمای یادداشت مزه کردن، هارمونی، ارائه و مناطق تولید شراب از شیلی، آرژانتین، اروگوئه و برزیل را فراهم می کند. در سال 2015، انتشار همچنین شامل اخبار: حضور درخشان برزیل. در دسامبر سال 2014، منتقد شراب اصلی در امریکا لاتین، شیلی پاتریسیو Tapia از، درخشان برزیل دیدن از دره باغ های انگور بررسی قرار گرفت. "این احتمال وجود دارد که درخشان برزیل هنوز ناشناخته به جهان است. و این مایه تاسف است. چشم انداز از سرا Gaucha، سرسبز و نمایشی، پنهان برخی از بهترین درخشان جنوب امریکا. حباب که در زمان بسیار کمی، به حال یک پیشرفت قابل توجه، گفت: "Tapia از، که ثابت 150 برچسب ملی است.

با پوشش ملی و در هر سال، از انتشار داخلی ناشر در حال حاضر یک ابزار ضروری برای اطلاعات در مورد شراب برای مصرف کنندگان، خرده فروشان و واردکنندگان. با شمارگان پنج هزار نسخه، راهنمای خلاصه ای از مهم ترین مناطق شراب شیلی، آرژانتین، برزیل و اروگوئه را فراهم می کند. این همچنین شامل نمره و رتبه بندی از شراب انتخاب، و تب منطبق.

برای ترکیب آن شراب از بیش از 190 از wineries شیلی، 150 آرژانتینی، اروگوئه و 25 15 برزیل طعم شدند، و در نتیجه حدود 3000 شراب توسط پاتریسیو Tapia از ارزیابی شده است. در نسخه قبلی 2500 شراب اند ثابت شده است. برای دوستداران شراب جهان، راهنمای Descorchados در دسترس خواهد بود در مجازی فروشگاه انبار مجله (است www.lojaadega.com.br ) و در کتاب فروشی های بزرگ در کشور به عنوان اوایل به عنوان پایان ماه مارس. انتشار نیز برای خرید در دسترس در این مراسم باشد.

راه اندازی راهنمای Descorchados

روز: 23/03

در کجا: رستوران سنت لارنس میدان: خیابان کاخ از بازیگر نقش اول مرد، 608 - ویلا اولیمپیا، سائو پائولو SP.

- ناهار برای مطبوعات و دعوت شراب سازان از 12:00

- مزه 16h باز به 22h، گرد هم آوردن تولید زیر است: نورتون، تره 14 و ناقص، بوق Y تورو، دونا پائولا، Chakana، MAXIMO Boschi، دهم گروه، موریسیو لورکا، Casarena، Geisse کارخانه شراب سازی، کاسا Valduga، Miolo، د مارتینو ، Zuccardi، Pizzato، Terranoble، بیشتر (Tupungato)، Caliboro / اراسموس، طناب بند بازی، سانتا ریتا، Zorzal آب گوجه فرنگی، ژنرال دل آلما، حب السکر / Calcu، سان پدرو، Leyda، Tarapaca، Maitia، رئیس Maravilla، آند فلات، Cousino Macul، JA Jofre، Bodegas RE، برف باد اورد، سانتا کارولینای، لا سلیا، زنجیر زاپاتا، تشکر. د Chachingo، Aleanna، Andeluna، Tabalí، لس Toneles، Undurraga، بیشتر Tupungato، Cassone خانواده، Dominio دل پلاتا و Bouza.

در زیر لینک به مشارکت در راه اندازی راهنمای Descorchados هستند

- شراب حرفه ای: ثبت نام رایگان از طریق لینک

- نهایی مصرف کننده: برای پیشبرد خرید راهنمای در مجازی انبار مجله فروشگاه):

- سوالات و اطلاعات دیگر در (11) 3876.8200 (فرمت 34).