otsingumootori optimeerimine esitada veebilehel Email Extractor

Ürituse eesmärk on parandada looduslike veini ja selle omadusi, pakkudes otsest kontakti spetsialistid Brasiilia turul ja tarbijate rahvusvaheliste eksponenti ja edendada vahetusi Prantsuse ja Brasiilia tootjad.

Vastuvõtva linnad, Rio de Janeiro ja Sao Paulo, saavad üle turu täieliku päevas, seitse Prantsuse tootjat ja kuus Brasiilia, kõik looduslikud veini, mis isiklikult esitama oma veine. Eelõhtul õhtusööke toimub nende samade veine.

Selle esimene trükk, juhul autasustab Pierre Overnoy sümboolikaga tootja Jura piirkonnas ning ajaloolise, tuntud oma tähtsust stsenaariumi looduslike veini Prantsusmaal ja kogu maailmas, mis isiklikult panuse Brasiilia veinituru loomulik.

International tootjate

 • Emmanuel Houillon ja Pierre Overnoy - Domaine Houillon Overnoy
 • Jean ja Agnes Foillard - Domaine Jean Foillard
 • Eric ja Pfiferling - Domaine l'Anglore
 • Catherine ja Pierre Breton - Domaine Breton
 • Sébastien Bobinet ja Emeline Calvez - Domaine Sébastien Bobinet
 • Patrick ja Mireille Meyer - Domaine Julian Meyer
 • Marcel Richaud - Domaine Richaud

National tootjate

 • Marco Danielle - Storms
 • Mauricio Ribeiro - Vineyard Serena
 • Lizete Vicari - Vicari Domeeni
 • Eduardo Zenker - Art Vine
 • Marina Santos - Vineyard Unna
 • Luiz Henrique Zanini - Age of Winds

Millal ja kus: Kontakt (21) 98123-6834 - Alain Ingles

Rio de Janeiro

Õhtusöök ühtlustatud Rio de Janeiro päev 2015/03/30 juuresolekul tootjate juures 20 tundi restoranis Casa Vieira Souto: Avenida Vieira Souto, # 234 Ipanema R $ 300 inimese kohta.

Fair Rio de Janeiro päev 31.03.2015 Pleasant restoran: Pleasant Street, 62 - Santa Teresa - 13-16 tundi tööstuse spetsialistide ja 16-20 üldsusele £ 100 eurot inimese kohta.

Ostma aqui

Sao Paulo

Harmoneeritud õhtusöök São Paulo juuresolekul tootjate päev 2015/01/04 in Bravin restoran - Mato Grosso Street, # 154 lohutus £ 300 inimese kohta.

Fair Sao Paulo päev 2015/02/04 Space Erakogu: Arthur Street Azevedo, 51 Pinheiros - 13-16 tundi tööstuse spetsialistide ja 16-20 üldsusele £ 100 eurot inimese kohta.

Ostke - http://www.blueticket.com.br/?secao=Eventos&evento=13771&obj=listagem-tipo

Algtaseme spetsialistid võivad olla konsulteerimist ekspertidega projekti "Dr. Vein "

Konsolideeritud suurim Ladina-Ameerikas veini juhul ExpoVinis Brasiilia jõuab 19 ediçãoe lubadused 2015. aastal, mis koondab peamised osalejad veinisektori lisaks esitades segmendi uudiseid ja vahendada suuri tehinguid. Et hõlbustada külastajate ja töötab messi ajal, ABTS Informa, korraldaja ExpoVinis, teatab avamine akrediteeringu setore spetsialistid ajakirjanikele, mis katab üritus, mis toimub ajavahemikus 22. ja 24. aprillil Expo Center Norte.

Akrediteerimise ettevõtted, erialaliidud, liberaalse / sõltumatud spetsialistid ja haridusasutuste tuleks teha saidi www.expovinis.com.br in "akrediteerimine". Sest profissionaispré akrediteeritud kuni 16. märts mandaat saadetakse posti teel aadressil registreerimise aadress.

Ajakirjanikele tuleks pöörduda CH2 teatis telefoni teel (11) 3253,7052 või e-mail [email protected] saada akrediteering.

Esimesel päeval ürituse eranditult pühendatud tööstuse spetsialistide ja lõpus imprensa.Consumidores meeskonnad on juurdepääs ExpoVinis 23. ja 24. aprillil 17 tundi ja varsti olema avatud eelnevalt pileteid osta.

Konsolideeritud kohtumispaik riiklike ja rahvusvaheliste spetsialistide, 2015. aastal ExpoVinis Brasiilia esitab taas trende ja turu kaatrid lisaks arutada sektori oodatud loenguid ja degusteerimisi, mis on osa ametlikku programmi, mis avaldatakse see kuul.

Keskendudes algtaseme spetsialistid või ei ole asjatundlikku nõu luua veinikaart, 2015. aastal näitus toob midagi uut: Dr. Vein, mis võimaldab professionaalset korraldada päeval ja kellaajal avab selle menüü korral konsultandid, kes annab näpunäiteid ja soovitusi, et muuta kirjas restoranid, Pitsa ja baarid. Sõiduplaani kohtumisi ja üksikasjad kohtumine dr Vein on peagi kättesaadav ürituse kodulehel.

"Spetsialistid messi külastamine on ulatuslik veinikaart proovide võtmiseks ja võimalus suhelda tootjate ja ärimehed, kes külastavad Brasiilia otsima uue äri. Lisaks tahame, et rikastada kogemusi spetsialistid, kes on hakanud sektorisse tööle, täites olulist rolli üritus, mis on aidata kaasa majanduskasvule ja professionaalsemaks segment, "järeldab Ana Ishida, näitama juht ExpoVinis Brasiilia.

Veinimeistri Bueno veinid veinikelder, Roberto Cipresso, üks kõige austada veinivalmistajate Itaalias, kus Galvão Bueno oli Candiota, piirkonna riigi kampaania, mis on Bellavista Estate veinikelder, mille asutasid saatejuht. Paari läksid kvaliteedi kontrollimiseks viinamarju ja veinitootmise algusest saagi 2015. aastal veinide Bueno veinid, mis peaks jõudma turule alates 2016. veinid levitatakse Bueno veinid Brasiilias.

Asub Bento Gonçalves (RS), viinamarjaistanduste Valley, Valduga pere juhib tähelepanu veinitootmise tulekust alates lõuna riigist Itaalia üheksateistkümnendal sajandil. Aga see oli tema vahuveini, kõik ettevalmistatud champenoise meetod, mis on kogunud kuulsust. Alguses ei olnud lihtne, 1990ndate keskel üle 90% pudelid hüppasid, sest tara, mis oli nõrk ja ei suutnud seista survele, mis on loodud sees pudel.

Kolm põlvkonda hiljem, alluvad vennad Erielso, Juarez ja John Valduga, veinikelder on investeerinud tehnoloogia- ja tööjõukulude, saavutamas suurt kvaliteeti ja auhinnad üle kogu maailma. Täna on suurim vahuveini koobas Ladina-Ameerikas, kus 5000000 pudelite võivad olla majutatud, kuigi see on praegu puhkavad seal 1,8 miljonit.

Eelmisel nädalal neli tema siltide avatud õitseda üks suurepärane degusteerimine vana Riojas, üllatades kõigile osalejatele. Vaata minu võtma neid:

Casa Valduga 130

Valmistatud viinamarjadest Chardonnay ja Pinot Noir erilist kultuurid läbi champenoise meetod, ülejäänud 36 kuud kokkupuutel pärmi. Visual õlgkollane väikeste mullide hea kogus ja püsivust. Hea intensiivsuse aroomid, eriti valge ja lilleline vilja. Maitse näitas värskuse, tasakaalu, ning märgib, et kinnitada nina. ST (91) - keskmine hind: R $ 90

Casa Valduga 60 kuud Nature (suhkrut lisatud)

Valmistati Champenoise meetod, kus 60 kuud kontaktis pärmi. Visual õlgkollane väikeste mullide hea kogus ja püsivust. Intense aroome, kerge röstitud leib, valge ja lilleline vilja. Maitse on rikkalik ja keerukas, kusjuures kihid maitse ja puuviljane ja mineraalne. ST (90) - keskmine hind: R $ 100

Casa Valduga 60 kuud Extra-Brut

Valmistati Champenoise meetod, kus 60 kuud kontaktis pärmi. Vahuveini näitavad minu arvates. Väga lähedal Champagne. Esitleti kulla värvi, Perlage õrn, õhuke, tihe ja püsiv. Complex lõhn, mandlid, aprikoosi, mett, röstitud leiva- ... .The suulae on suurepärane struktuur, kooretaolisus on hästi tasakaalustatud ja värskendav. ST (93) - keskmine hind: R $ 100

Maria Valduga Brut

See vahuvein on austusavaldus pere matriarh, Maria Valduga. See oli tema unistus töötada vahuveini Valduga House poolt champenoise meetodiga vastavalt traditsioon Champagne piirkonnas Prantsusmaal. Valmistatud valitud viinamarjadest Chardonnay (80%) ja Pinot Noir (20%), kulutada vähemalt 48 kuud kokkupuutel pärmi. Visual õlgkollane, väga peene mulliga, hea kogus ja püsivust. Nina elegantse ja tugeva lõhnaga, märkustega puuvilja siirup, röstitud leiva- ja hõrgult kreemjas maitse, pikk ja keerukas. ST (92) - keskmine hind: R $ 198

Kriitiline Publishing Patricio Tapia ja Inner Kirjastus on oluline infoallikas Argentiina, Tšiili, Uruguay veinide ja käesoleva aasta algusest, Brasiilia vahuveini

Viide avaldamise maailma veini Lõuna-Ameerikas, Descorchados Guide, kriitiline Patricio Tapia, toob välja Inner Kirjastus ja sündmused 23. märtsil São Paulo. Üritus toimub St. Lawrence Square restoran Vila Olimpia, kogudes ajakirjanduses ja tootjate suurepäraste maitseomadustega koos kinnitatud esinemisest üle 60 Tšiili veinitootjate, Argentina, Uruguay ja Brasiilia. Professionals (ostjad, importijad, levitajad, sommeljeed) ja veini austajad saavad ka üritusest osa võtta, mis on kohtade arv piiratud ja vajalik eelnev registreerimine [vt juhiseid allpool]. "See on kõige põhjalikum juhend Lõuna-Ameerika veine kunagi toodetud," ütleb kirjastaja Inner Christian Burgos.

Oma 17. väljaanne, Juhend annab degusteerimise, harmooniad, esitlemist ja veinitootmispiirkondadele Tšiili, Argentina, Uruguay ja Brasiilia. Aastal 2015, avaldamise sisaldab ka uudne: esinemine Brasiilia vahuveini. Detsembris 2014 peamine veini kriitik Ladina-Ameerikas, Tšiili Patricio Tapia, hinnati Brasiilia vahuveini külastate Valley viinamarjaistanduste. "On tõenäoline, et Brasiilia vahuvein on veel teadmata maailmas. Ja see on häbiväärne. Maastik Serra Gaucha, lopsakas ja dramaatiline, peidab mõned parimad vahuveini Lõuna-Ameerikas. Bubbles, et väga vähe aega, oli muljetavaldav ette, "ütles Tapia, kes tõestas, 150 riikliku etiketid.

Riikliku katvusega ning igal aastal avaldamine Inner Kirjastus on nüüd oluline vahend teabe veini tarbijad, jaemüüjad ja importijad. Mis ringlusse viis tuhat eksemplari, juhend on esitatud kokkuvõte kõige olulisematest veinipiirkondade Tšiili, Argentina, Brasiilia ja Uruguay. Samuti sisaldab skoor ja pingerida valitud veinid, ja sobitamine alt.

Selle koosseisu ei maitsnud veine rohkem kui 190 Tšiili veinitootjate 150 Argentiina, Uruguay ja 25 15 Brasiilia, põhjustades umbes 3000 veine hinnati Patricio Tapia. Eelmise väljaande on osutunud 2500 veine. Veini lovers maailmas, Descorchados Guide valmib Virtual Store Cellar Magazine ( www.lojaadega.com.br ) ja suuremates raamatupoodides riigis juba märtsi lõpus. Väljaanne on saadaval ka osta üritusel.

Käivitada Descorchados Guide

Päeval: 23/03

Kus: Restoran St. Lawrence Square: Street House of Näitleja, 608 - Vila Olimpia, Sao Paulo SP.

- Lõunasöök ajakirjanduses ja kutsus veinivalmistajate 12:00

- Degusteerimine avatud 16h kuni 22h, tuues kokku järgmised tootjad: Norton, Tres 14 ja ebatäiuslik, Concha y Toro, Doña Paula, Chakana, Maximo Boschi, kümnes nimel, Mauricio Lorca, Casarena, Geisse Winery, Casa Valduga, Miolo, De Martino , Zuccardi, Pizzato, Terranoble, More (Tupungato), Caliboro / Erasmus, Trapets, Santa Rita, Zorzal veinid, Gen Del Alma, Maquis / arvutama, San Pedro, Leyda, Tarapaca, Maitia, Chief Maravilla, Andes Plateau, Cousino Macul, JA Jofre, Bodegas RE, tuisulume, Santa Carolina, La Celia, Catena Zapata, Rep. De Chachingo, Aleanna, Andeluna, Tabalí, Los Toneles, Undurraga, More Tupungato, CASSONE Family, Dominio del Plata ja Bouza.

Allpool on lingid osaleda käivitamist Descorchados Guide

- Vein Professional: tasuta registreerimine lingi kaudu

- Lõpptarbija: edasipääsu osta juhend virtuaalne poest ajakirja Cellar):

- Küsimused ja muu info at (11) 3876.8200 (pikendamine 34).

Wine.com.br laiendab portfelli uue turu omandamist MONODOR Patendid ja Mocoffee ettevõtted, mille käivitas Šveitsi insener Eric Favre looja patent ja leiutaja kapslit kohvikud süsteemi

Wine.com.br enamik e-kaubanduse vein ja õlu Ladina-Ameerikas ja kolmas maailmas, teatas täna suurte rahvusvaheliste ülevõtmiste tootmine ja turustamine kohvi segment kõrgtehnoloogia kapsel tüüp "espresso".

Brasiilia ettevõte, mille peamine partner digitaalne e.Bricks omandas kontrolli Šveitsi marki MONODOR SA, patentide ettevõte, teadus- ja arendustegevuse kohvi kapslit ja MocoffeeTM, kohvi firma ühekordse annuse lõpptarbijale.

Nende omandamist, firma on võtmas veel üks oluline samm laieneb joogi tarbijaturg, pärast sisenemist õlletööstuse oktoober 2013.

Mocoffee on märk veini maailm, mis töötavad kohvi segment kapsel. Operatsiooni, mis on olemas 17 riigis läbi rea kokkuleppeid ja on juba praegu üks turuliidrid Šveitsis, Prantsusmaal ja Austraalias, käivitatakse ka turustatakse sel aastal Brasiilia ja Holland sisendiga ennustus USAs 2016. aastal.

Eesmärk on see uus äri kasvab selles segmendis pakuvad uusi kogemusi kohvi tarbimise kapslid, luues toimima sünergiat ja ära kõik teadmised digitaalse platvormi arenenud edukas vein ja õlu operatsioone.

Vein on tuntud e-kaubanduse eest, et ta ehitas ühe suurima vertikaalse tegevuse Wine Brasiilia vähem kui viis aastat. Mudel on struktureeritud statiivi valik (kuraator), väljapanemiseks ja koos tõhusa kohaletoimetamise WineBox (vastavatesse kastidesse transportida pudelit veini) tarbijatele üle kogu riigi.

MONODOR Patendid asutas Eric Favre, tuntud kogu maailmas, kes on leiutanud, patenteeritud ja arendatud süsteem kohvi kapslit - telefone ja kohvikud ühekordsete annuste - eest NespressoTM märki (vt rohkem Wikipedia: http: //en.wikipedia Org / wiki / Nespresso ). Praegu poole kõigist kapsel kohvi tootmise müüakse kogu maailmas põhineb originaal leiutis Eric Favre. In MONODOR, Eric suutis patendi ja arendada arenenud mudel kapslid tõmmata veelgi kohvi maitse.

Mis lõpetamist tegeleda, tegi ametliku täna asutaja Eric Favre, 69, jätan kaks ettevõtet, mida käsitletakse nüüd Pascal M. Schlittler, kaas-asutaja Mocoffee ja Ricardo Flores direktor turustamise ja uute ettevõtete veini.

Sest Rogerio Salume tegevjuht, "kandmise kohvi segment mõtet ja on jätkuvalt meie valige disain, ekraan ja kõrge kvaliteediga tooteid meie klientidele kogu Brasiilia ja nüüd teistes riikides. Brasiilia on suurim tootja ja maailma eksportija kohvioad, kuid ei suutnud välja töötada, et sellel päeval ühtegi ülemaailmset brändi. Ma arvan, et saame anda oma panuse mingil moel juhtiv tooteid, mis on sisuliselt meie riigi ja jätkab teed innovatsiooni ja ettevõtlust, valu uudiseid ja ennetades turu trendid silmatorkav omadused veini turustamise mudelid e-kaubandus. Veelgi olulisem on, loodame nüüd edasi kõik Mocoffee on bränd segu ja sisuliselt talent Brasiilia koos täpsus ja tehnoloogia Šveitsi. "

"Kogu see motion veelgi veini väärtuspakkumine ja on kooskõlas meie veendumust, et digitaalne on muutmas tööstusharudes, tuues väärtust ja tõhusust, et sektoris," ütleb Fabio Bruggioni tegevjuht digitaalne e.Bricks.

Eric Favre asutaja MONODOR Patendid ja kohvi kapslit süsteemi leiutaja lisab: "Ma olen väga õnnelik, et meie kapseldus tehnoloogia, mis säilitab kõik kvaliteeti ja toote terviklikkus, kuni selle tarbimine, on tekkinud kontserni Brasiilia on riik, mis toodab rohkem kui üks kolmandik kohvi maailmas. Kasvatamise ja kohvi turg Brasiilia hõlmab rohkem kui kaheksa miljonit inimest ja umbes 300000 tootjad.

Eric Favre lahkus NespressoTM loal arendada uusi kohvi kapslit süsteemid ning asutas MONODOR SA 1991. Tema sõnul on "ajast on väsimatult, mille eesmärk on arendada uusi ja paremaid süsteeme, mis saavad kõige maitsed madalaima keskkonnamõju. "

Praegu poole tarbitud kohvi kapslit maailma põhinevad otseselt originaal leiutis Eric Favre või saadud. Nende uuendusi on tunnustatud Global Coffee Review (kõige rahvusvahelise auhinna kohvi turul) ja talle antud esimene "elutööpreemia" tema tohutu panuse kohvi segment ajal International Coffee Symposium.

Favre ütleb "rohkem aega võin lõpuks pühendada ennast ülesanne nõustamine noortele ettevõtjatele ja alustavatele ettevõtetele." Osa tema õpetusi pääseb oma viimases raamatus "Kuidas muuta mesilased ja mesilased raha (ilma et see oleks nõelata)" ("Kuidas muuta mesilased sularahas - Olemata hakitud" on vaba tõlge), mis on lihtsalt mis avaldatakse inglise keeles.

Matter avaldati algselt veerus Elu Life | Notebook C2 + Pleasure & Co. | Journal Gazette

Võib-olla olete kuulnud palju sõna "Terroir". Aga saate seda? Terroir on maapinna ühtsuse, kliima, viinamarjasordist ja töö mees. Nende kombinatsioonina sünnivad iga viinamarjaistanduse unikaalne veine, mis moodustab isiksuse iga eri piirkondades - teisisõnu oma identiteedi.

Nii et kui räägitakse terroir veinid, põhimõtteliselt on määratleda vein, mis väljendab piirkonna või eelkõige viinapuude kasvuala. Paljud veine, mis on olemas maailma, nende nimed ja päritolunimetuste (kasvatamine reeglid), erinevad üksteisest, sest lisaks erinevaid kombinatsioone sordid, alkoholisisaldus ja saagikus hektari kohta, pinnase või kliima, kus nad olid loodud puhkus, igas neist, tugev isiksus.

See on põhjus, miks Rioja (Hispaania) - põhiliselt valmistatud Tempranillo viinamarja - või Chablis (Prantsusmaa) - valmistatud eranditult Chardonnay viinamarja - on väga erinevad valmistatud sama sort, mujal maailmas.

Tšiilis, kuigi seal on mõned reeglid kasvatamise, pärast aastakümneid, riik on muutunud suurtootja veine nii sissetulev lisatasu. Mis juhib tähelepanu on üha rohkem veinitootjate, et toota uusi ja huvitavaid veine äsja avastatud kohtades. Rannikualadel külma kliima, nagu Casablanca, San Antonio, Elqui ja Limari mitu veinitootjate on valmis suurepärane Sauvignon Blanc, väga mineraalne ja elegantne Pinot Noir. Enam parasvöötmes Maipo, Aconcagua, Colchagua ja Cochapoal, nad on spetsialiseerunud aromaatne ja maitsev Carmenere. Ja Lõuna-Tšiili, Bio-Bio, Malleco ja Maule Valley veinitootjate tõestavad, et nad suudavad toota eristav Pinot Noir, Chardonnay ja ka jalgratta Carignan.

Rafael Prieto, looja tippveinivalmistajat - olen rääkinud siin - ja üks nendest nimedest, mis allkirjastati Tšiili Wine Guide, aastaid hinnatud ja järgisid neid terrois, õnnestunud kindlaks teha, kust nad tulid parimad viinamarjad. Seega on loodud projekti visionäär veinid ja kutsus Juan Alejandro Jofre hääletasid parimad noored veinimeistri Tšiili aastal 2014, mille eesmärk on arendada line veine, mis võivad liikuda erinevaid stiile, kliima ja piirkondades Tšiili kajastub klaas, mis Iga terroir on pakkuda. Et saada aimu, kus nad tahavad saada viinamarju Cabernet Sauvignon osteti otse Maipo Valley ja Carmenere Peumo erandlikel micro-terroir seisuse in Cachapoal Valley.

Olin hiljuti Casa Marina vanalinnas eksklusiivne importija line Brasiilias, et tõestada oma terve rida, sealhulgas selle sisendi veinid (lihtsam), Single Edition ja Special Edition keskmises ja ülemises Private Edition ja Premium Edition. Kena ja gastronoomiline veinide hea kvaliteediga x hind, mille emito isiklik arvamus järgmise read.

Visionäär Single Edition Carmenere 2013 - R $ 39,90 - Kust leida: Wine Vix

 • 100% Carmenere, no puidu teekonda, näitab selget visuaalset rubiin, vaarika aroomi ja kerge õie. Maitse kerge, mahlakas, tõestades atraktiivsem kui nina.

Visionäär Single Edition Cabernet Sauvignon 2013 - R $ 39,90 - Kust leida: Wine Vix

 • 100% Cabernet Sauvignon, läbimata puit, näitab selget visuaalset rubiin, meeldivat nina punane ja must puu, millel kerge puudutusega vürtsikas. Maitse on kerge, värske, maitsed rõhutades vilja.

Visionäär veinid Special Edition Carmenere 2012 - R $ 59,90 - Kust osta: Wine Vix

 • 100% Camenére, 50% veinist on laagerdunud tammepuust umbes 12 kuud, mis aitas rohkem struktuuri ja pehmus veini ja hea esinemise vilja.

Visionäär veinid Special Edition Cabernet Sauvignon 2012 - R $ 59,90 - Kust osta: Port House

 • 100% Cabernet Sauvignon, 50% veinist on laagerdunud tammepuust umbes 12 kuud, pehme, ümar, hea kontsentratsioon puuviljad ja vürtsid.

Visionäär Private Edition veinid Cabernet Sauvignon 2012 - R $ 89,90 - Kust osta: Port House

 • 85% Cabernet Sauvignon ja Cabernet Franc 15% läbib uutes Prantsuse barrelit. Nice, elegantne, must ja punane puu märkmed ja maitsetaimed. Tasakaalustatud, pehme tanniin ning pika järelmaitsega.

Visionäär veinid Premium Edition Blend 2012 - R $ 189,00 - Kust osta: Port House

 • 80% ja 20% Cabernet Sauvignon Carmenere. Visual tume granaat, keerukas nina kirsid, ploomid ja nahk touch. Suulae pehme rünnak, sametine, kinnitades nina märkmeid. Guard veini.

Fair viib siseriikliku sündmus Serra Gaucha, mis koondab tuntud peakokad praktilisi klasside külastajatele avatud, keskendudes kõrgemate veini piirkond

ExpoBento 2015 lavastada "Live Tabel", reisimisega enogastronomic sündmus, mis kulgeb piki Brasiilia aastast 2004 koondab kuulsus kokad. Nagu tõeline reaalsus toimetuse show, nad teevad remodeled tulu profiiliga piirkonna, mis pakub roogasid maitstes osalevate avalik. Debuting Rio Grande do Sul, "Tabel Live" ExpoBento 2015 tuleb tugevdada veini tootmise valdkonnas ausa kallinemine kohaliku köögi hõrgutisi. Üritus toimub 4., 5. ja 6. juunil Hall of Bento Gonçalves Events Park.

Praktiline klassid on avatud köök, kokkupandud valdkonnas veinitootjate, mis võimaldab külastajatele suhelda tippkokad reaalses eno-gastronoomilist areenil. Nimed nende nelja riigi kokad on juba kinnitanud: Ivan Achcar (Restaurant Alma, SP ja üks kokad peategelased Action, GNT), Emmanuel Bassoleil (üks Prantsuse köök ikoonid Brasiilia Skye restoran, SP), YannCorderon (Prantsuse kokk bistroo L'amitier, SP) ja Katia Barbosa (üks kõige prestii ja leidlik kokad Rio täna teha Aconchego Carioca, RJ). Koos nendega, muud 11 piirkondlikku kokad on osa Mesa Live, suurendades toidu ja piirkondliku andeid riiklike sündmus. Programm hõlmab ka veini degusteerimine klasside peatoimetaja Bureau Prazeres, Ricardo Castilho.

Üle tuhande inimese võivad osaleda 15 tundi ette, 80 iga. Aga interaktiivsust publik on püsiv, sest külastajaid saab vaadata live klassid. Projekt on ühiseid jõupingutusi vahel ExpoBento ja rõõmud tabel, sündmuse ajal saab toota elada ajakirja inimeste ees, üleriigilise levikuga ning viia piirkondlik kultuur kogu riigis. Sissekanded on tasuta ning seda saab teha kuul aprillil saidi www.expobento.com.br .

Mess on suuri investeeringuid projekti ja kavatseb laiendada kohalolekut veinitootjate korral. President ExpoBento 2015 Laudir Michael Piccoli, rõhutatakse sektori õiglane. "Valisime teema Bento Gonçalves ja koos sellega bet sissenõudmise kohta veinikeldreid aja jooksul. Uuendusena selle küsimuse Bureau Live ligilähedaseks kuldne võti algatusel. " Tänavu õiglane suunab jõupingutused arvu suurendada osalevate veinitootjate pannes nad silmitsi tarbija publik umbes 200.000 inimest, kes hakatakse näitama paviljonid 11-päevase õiglane.

Ees on hagi direktor Projektid ja Wine Country, Diego Bertolini, kes usub laieneb liikmete veinitootjate sest uus projekt. "Me toome riigi suurim toidu sündmus ExpoBento, tegevus, mis loob riikliku meedia ja meelitada tähelepanu avaliku kiindunud head toitu ja suurepäraseid veine. Võimalus on unikaalne, teeb ruumi neile, kes tahavad olla julgem ja kohalolekut turul. "

Veinisektoril on oluline roll linna arengut ja selle projektsioon riiklikul tasandil. Vastutab meelitada sadu tuhandeid turiste igal aastal, veini turism on olnud oluline sissetulekuallikas elavate perede viinamarjade ja veini, pluss teenindusvõrk, et täna pakub erinevat kaubandust. President Industry Centre, kaubandus- ja Bento Gonçalves Services (CIC / BG) - Fair edendaja - Leonardo Giordani, toetab investeeringuid mitte ainult otsest kasu veinitootjate, vaid ka kogu ahela, mis kasu tugevdamist sektoris. "Vein on meie peamine toode on institutsionaalne kaebuse ja turundus. Alates isegi siis, aastal 1967, meie linna akna ja võttis linnavalitsus luua uue töö, täna suuremates riikides vald: mööbel ja metallurgia "ütleb ta.

Bureau Live on sponsoriks Verallia Brasiilia, Orchid jahu, pasta ja küpsised, Italínea Planeeritud Mööbel, Giordani Turism, Ibravin, Bento Gonçalves City Hall, Municipal Turism nõukogu (Comtur), Senac BG, Hotel Union, Restoranid, Baarid ja Sarnased (SHRBS) - piirkond ja viinamarja Desk ja São Bento do Sul käivitamist Live tabel ja Wine Country toimus 5. märtsil Grand Hall of Bento Gonçalves prefektuuris koondavad asutused võivad külalised juhid. ja ärisektori ja meedia.

O Supermercado Perim preparou para hoje e amanhã, a partir das 18h30 , uma degustação especial para as mulheres. Quem comparecer na loja da Mata Da Praia vai ter a oportunidade de provar uma variedade de espumantes e tintos selecionados pela competente equipe de vendas, Amilton Siqueira e Elias Junior.

O evento visa homenagear as mulheres antecipadamente pelo Dia Internacional da Mulher comemorado no dia 08 de março.

Cozinha autêntica, simples, rápida, e que preza pelo sabor e qualidade dos produtos. Este é o conceito de “bistronomia” (bistrô + gastronomia), escola seguida pelo chef francês François Teissonnière e que ele leva para o Fuegos, em Jardim da Penha, ao assumir o comando do restaurante. Com cerca de 70 itens no total, o chef renovou 50% do cardápio. Quem for até lá, já pode conferir as novidades.

Com opções de entradas, pratos principais variados – frutos do mar, frango e carne – e sobremesas que diferem da culinária tradicional e carregam o toque da culinária francesa, o chef traz consigo a cultura e o conceito de bistrô adquirido por meio do trabalho desenvolvido em seus dois restaurantes na região da Normandia, na França, “Le Bougnat” e “Le Baligan”. “Procuro selecionar os melhores produtos, sempre frescos e leves, para que a qualidade e o sabor possam ser percebidos em cada prato. O diferencial é que tenho muito respeito pelos produtos: corto, armazeno e preparo as porções, de forma simplificada, e isso tudo pode ser percebido por quem prova as minhas criações”, ressaltou François.

Parma de pato

Para o menu de entradas, o chef trouxe algumas novidades, tais como: o presunto serrano fatiado com torradas e azeite; os croquetes de aipim e queijo brie com geleia de pimenta; a salada de pera, bacon, nozes e gorgonzola; a empanada de shitake e muçarela; o velouté de champignon, quenelle de frango no azeite de trufas; e os ovos cocotte com champignon e foie gras. Além destas opções, o cardápio traz algumas inovações do chef, criadas aqui, durante esse tempo que assumiu o Fuegos: o parma de pato – que no cardápio é acompanhado por melão, redução de balsâmico e torradas –, e o foie gras de pato – que acompanha toast.

Filet Rossini

Foram mantidos os clássicos das carnes premium do antigo cardápio, como, por exemplo, o bife de ancho, o bife de chorizo, a costela, entre outros. No entanto, foi incorporado o corte ancho da raça bovina WAGYU , originada do Japão e considerada a carne bovina mais saborosa e cara do mundo, além de ter menor porcentual de gordura.

Frango no azeite de trufas

O chef também criou a seção de “frutos do mar” no cardápio, que inclui pratos como a cioba recheada com legumes na crosta de sal e o badejo grelhado, acompanhado por legumes na parrilla, batata ao alho, azeite e limão. Já na seção dos pratos com carne, François acrescentou duas opções: o filet au poivre, que pode ter dois acompanhamentos de preferência do cliente; e o filet Rossini, servido com foie gras no topo, tostado em molho ao porto suculento. Na seção de massas, o risoto de abóbora, brie e amêndoas torradas e o nhoque com creme, alho poró e cenoura são os destaques.

Cioba recheada com legumes na crosta de sal

Osa magustoidud on täiesti uus ja silmapaistev osa, sest ta on metsalise kondiitrite. Seas hõrgutisi valmistada chef on "Vacherin" - ohkama, vanillijäätis valmistada chef maasikatega ja vahukoorega - ja pirni murenema ja mango vaniljejäätisega, valmistatakse ka François. Kõik kaheksa magustoidud menüüs on unikaalne väärtus R $ 17,00.

A la carte teenus on kättesaadav alates teisipäevast pühapäevani lõuna- ja õhtusöögi ajal.

SPECIALITE

Veel üheks uuenduseks lisatud chef selles uue etapi Fuegos on sektsiooni nimega "SPECIALITE" erinevate roogade, põgenevad traditsioonilist kööki leitud Greater Victoria. Mõned toidud, mis on koka eripakkumist ja kuulusid Fuegos menüü on: praad sigade sidruni- koos kreemja risotto sidruni- zester ja abrobrinha grill; pardikonfiiga kartuli anna confites ja rohelise salatiga; ja ka lambaliha praad küüslaugu ja rosmariiniga risotto FUNGHI.

Executive menu

Lisaks a la carte menüüst Fuegos pakub kommenteeritud lunch teisipäevast reedeni. O restaurante trabalha com duas opções para este menu: a tradicional – com as três opções de entrada, prato principal e sobremesa – ou uma dobradinha de entrada-prato principal, ou ainda prato principal-sobremesa, que segundo o chef, é a opção preferida das mulheres. O valor para as três opções é R$45,00 e para duas é R$38,00 . A princípio, as opções do menu executivo mudarão a cada duas semanas.

Funcionamento

O Fuegos está aberto de terça a domingo. De terça a sexta, das 11h30 às 23h30, aos sábados, das 11h30 às 00h30, e aos domingos, das 11h30 às 17 horas, somente para almoço.

Sobre o chef

Nascido em Soisy-sous-Montmorency, na França, François Teissonnière é chef de cozinha há 28 anos. Em Normandia, região histórica de balneário do noroeste francês, ele estava à frente de dois restaurantes: Le Bougnat – de sua propriedade por 15 anos – e Le Baligan – ainda sob o seu comando.

FUEGOS – Cuisine au Grill, comandada pelo chef francês François Teissonnière. Avenida Anísio Fernandes Coelho, 88, Jardim da Penha, Vitória. Telefone: (27) 3029-1813. Funcionamento: de terça a sexta-feira, das 11h30 às 15h30 para almoço, e das 18h30 às 23h30 para jantar. Sábado, das 11h30 às 00h30, e domingo, das 11h30 às 17h.