arama motoru optimizasyonu web sitesi göndermek e-posta çıkarıcı

Siz kiler oynanır şarap bu kutular biliyor musun? Peki, sizin banyoda, servis alanı, yatak odası, oturma odası, mutfağınızda bunlardan yararlanmak, hatta baharat bahçıvan olarak yapabilirsiniz. Ahşap alanının rustik hava şey, çevre için özel bir çekicilik vererek bu getiriyor!

Nasıl yatakta özel bir kahvaltıya ne dersin? Yukarıdaki resim.

Çocukların oyuncakları organize etmek ....

Evcil hayvanınız bu haberi seveceksiniz!

dergi evin etrafında dağılmış? Çözüme bak ....


Bir apartman dairesinde yaşıyor? Nasıl burada bahçe yapma konusunda ....


Bu nasıl bir oturma odası duvar süslemeleri şüphe?


Ve havlu banyoda yerde vardır?


kutu morina, ama cam üst ve tekerlekler ile bu tabloyu ahşap kutu merkezi gösterisi oldu!

Odanız için raflar ....

Ofis dekore etmek için ...

Geçenlerde proje kapsamında toplantı oldu www.winebar.com bazı etiketlerin Viña Arboleda tarafından ithal, Aconcagua bölgede Eduardo Chadwick kişisel projesi, aç ismi kendi bağlarında korunmuş yerli ağaçlar bir hediyedir. Tadı Chardonnay, Pinot Noir ve Carmenere, ilave olarak, aynı zamanda, bir Sauvignon Blanc ve Cabernet Sauvignon hazırlar.

Bu yıl, Eduardo kızı Maria Eugenia Chadwick uluslararası marka elçisi olarak ilan ve Brezilya'dan her yerinden çok sayıda gazeteci ve blogcular online tatma mevcut oldu. En şarapları edelim:

Arboleda Chardonnay 2013 - R $ 120

14 ° C ve 24 ° C arasında bir sıcaklıkta tüm üzümler hafifçe bütün üzüm atıldığını ve meyve suyu tamamen Fransız meşe fıçılarda (% 30 yeni) fermente edilmiş Büyük bir kısmı (% 44) varil fermente ise maya seçilen çok bir kaç üzüm cilt doğal olarak bulunan yabani maya kullanılarak, sokulmuştur. Kendi damlasına - - O, "sur yalan" yaşlanma on ay geçirdi karmaşıklığını artırmak için. Japonya geçtiğimiz günlerde Asya Gıda Sushi tarafından kategorisinde 'Sushi En İyi Şarap' ödülünü kazandı. kase güçlü, lezzetli, tipik aroma gösterdi. Yumuşak ve hiçbir şey ve iyi asitlik açısından, hiçbir hastalıklı.

Arboleda Pinot Noir 2012 - R $ 150

üzüm önce yoğun bir tat ve aroma elde etmek için fermantasyon için 10 ° C 8 ° 'lik bir sıcaklıkta 7 gün soğuk maserasyon 4 uğramıştır. fermantasyon tanklarında açık yapılan ve 8 ila 20 gün daha uzatıldı. Şarap 12 Fransız meşe fıçılarda ay olan% 25 yeni bekletildi. kase, güzel içmek kolay oldu. Meyveli ve çiçek dokunuşları ile hafif, aromatik şarap.

Arboleda Carmenere 2012 - R $ 120

üzüm 26 ° C ile 30 ° C arasında değişen bir sıcaklıkta, fermantasyon için, paslanmaz çelik tanklar toplandı ve elle dikkat şekilde seçimi tabloları sınıflandırılmış ve alındı Düzenli remontages böylece şarap yapısı, destek ve istenen lezzeti veren, renk, tanen ve üzüm derileri aromalarını çıkarmak için yapılmıştır. Bütün bu şarabın taze meyve özellikleri zaten mükemmel ifadesini geliştirmenize olanak tanır. 25 gün maceration bir süre sonra, harmanın% 60 şarap 12 ay boyunca yaşlı olan% 46 ve% 54 ABD Fransızca idi doğrudan yeni meşe fıçılarda, alındı. Meyve çok, ama biraz alkol sola etkilendim kase aroması. Bu boşaltıldı eğer o daha iyi olacağını belirten cam zamanla geliştirilmiş güçlü bir şarap, önceden bir dekantöre geçti.

Klasik İtalyan, çağdaş mutfağının sofistike ve Capixaba Zıraat maddelerin kullanımının yeni yorumların. Bu sadece bu Haziran bir yıl döndü Canto, Praia do Günü İtalyan Capri, Alışveriş Günü önerilen yeni menüsüdür. Evin Danillo Amaral şef tarafından imzalanan yeni menü, bu Cuma, 19 dan halk tarafından verilen edilmesi mümkün olacaktır.

Menü de böyle İspanyol ve Brezilya Fransızca gibi diğer kültürlerle birlikte İtalya dokunma klasik yeniden yorumlanmasına içerir ve dolma risottolar ve makarna onun çeşitli korur. Balık ve et seçenekleri için olduğu gibi genişletilmiştir. 'Ahtapot Al Capri' (Palmetto Pupunha ızgara ile ahtapot Tentacles ve salata - R $ 59) ve 'Filet -' Özel Merluzzo Grigliato '(R $ 59 püresi tatlı patates ve zencefil ve kuşkonmaz Izgara ile konfit Cod) gibi Yemekleri (Filet Mignon sos ve Liman şarap, siyah yer mantarı, risotto Millanese demiglass için - R 62 $) 'Millanese bu menü bölümleri eklemek seçeneklerden bazıları.

"İtalyan mutfağı lezzetli çok zengin ve ve bana böyle ızgara karides ve kalamar ile Risotto Nero ve botarga Grit olarak yemekler yaratmak yenilik hayvanlar, biz Liman Şarap Soslu için Brie ile doldurulmuş çok kalamar mürekkebi ve Filet Mignon kullanmak ve Mix biber ve patates trüf mousseline, "Şef dedi.

Çeşitli 10 seçenek, çeşitli Topingler ile bruschetta arasında değişen ile giriş menüsünde zaten görülebilir, Kuzu Ragu (R $ 29-06 adet), ve Mix polenta Arancini (tek risotoo günberi doldurulmuş) ( Gorgonzola, Kuzu Ragu Ragu ve domuzu sosis ile polentas trio -) 35 $ R. Her hafta haberlerim var olacak ve 'Insalata di Chef (R 34 $)', - salata tercih edenler için, menü 'Insalata di Capri' (R $ 22 caprese Salatası) sahiptir.

Makarna menüsünde, vurgulamaktadır biriydi squids, karides ve Kiraz Domates Kiraz (yarım porsiyon R $ 39, tüm kısım R $ 58) ve 'mantı Kabak' ile 'Spagetti Nero' olduğunu Tereyağı bir Kuru Et Cream dolması Şişe truffle ve biber Rosa (yarım porsiyon R 40 $ tüm kısım R $ 54).

Ve ızgara karides ve kalamar ile 'Risotto Nero' ve botarga Grit (Yarım porsiyon - Capri, 'Risotto di Agnello' (yarım porsiyon R $ 39, tüm kısım R $ 61 Kuzu Ragu Risotto Peynirli Morbier) ait risottos seçiminde £ 39, tamsayı kısmı) 64 $ R imkanlarla en üstün damak memnun etmek söz veriyorum.

Güneş magret olarak, özellikle İtalyan kolonizasyon alanlarını capixabas, kalamar mürekkebi ve siyah-beyaz mantarı, Kutsal Ruh'un ürünlerine yeni menü arama değeri olarak, İtalya'dan düz gelen lezzetleri yanı sıra, Socol - biri Yerleşik domuz Yeni Göçmenler satış bölge - ve MORBIER peynir ve resteya - Domingos Martins. Socol ve, örneğin, iki ana yemekler mevcut - 'Mini Penne al Resteya' fonduta peynir Resteya, Çıtır Socol ve The White Truffle (yarım porsiyon R $ 34, tüm kısım R 50 $) ile mini bir penne ve ' artı brie ve trüf bal ile giriş bruschetta (02 ünite £ 22 ya da 04 ünite 36 £) - Spagetti Morbier krem ​​ve Socol of Farofa '(55 £) ile Filet Mignon güneş. Et bölümünde (Macaxeira, Farofa D'su, bal ve mantarı Engenho Negras mousseline ile Magret de Sol - R 87 $) 'Magret Al Tartufo Nero' olduğu evin yıldızlarından biri Magret bir uğrar, çünkü dönemi kür ona daha sıra dışı lezzet bırakır.

"Capri yeni menü hazırlamak için, evin öneri İtalya'da mutfak tabanı tutmak, kahverengi ve öküz kuyruğu olarak, Brezilya karakteristik şekildedir malzemeler kullanarak da, Fransız teknikleri ile birleştirmek için çalıştı" dedi Danillo Amaral şef.

(- R $ 56 püresi Muz da Terra, Pembe Biber ve yam fişleri ile Izgara Whiting), 'Risotto' Whiting Alla Griglia 'davası olarak Brazilianness, Capri Italian yeni menü oluşturan plakalar üzerinde çok mevcut Mini Cress '(yarım porsiyon R $ 39, tüm kısım R 54 $),' fındık karamelize Kamerun ile Pesto, mozzarella di ve gevrek risotto '(yarım porsiyon R $ 49, tüm kısım R 72 $) ve giriş' ile sığırkuyruğunun Burrata al Capri '(R 36 $), truffled zeytinyağı, domates confit kiraz, Brezilya fıstığı, pesto sos ve filizi ile hazırlanmış.

Çocuklar da dana bonfile ya da tavuk şeritleri eşliğinde geleneksel üçlü pirinç, fasulye ve kızarmış patates ve spagetti oluşan çocuk yemekleri, üç seçenek, özel bir bölüm kazanmak.

Bu yeni özelliklere ek olarak, şef Danilo Amaral çok Brezilyalı fileto Parmegianno veya mincemeat gibi seçenekler menüsünü ve İtalyan restoranı tarzı, artıracak her Pazar "şefin Öneriler" ile daha da Pazar öğle yemeği restoran taşımak istiyor beyaz pirinç, farofa ve muz empanada arazi ile biftek.

Başka bir girişim gıda sevenler karşılamak için, ancak diyet pes etmeyin, menüye bazı yemekler ev Yarım porsiyon kurulmasıdır. "Bugün insanların iyi yemekten kaçınmak, ancak miktarı hakkında endişeli değil. Daha az yiyin ve iyi bir eğilim, "Eduardo Segond, Capri sahibi açıklar.

Son olarak, tatlılar, kekler yüksek üzerinde yemek sonuna kadar dört yeni seçenekler limon ve Sintra (müşterileri ile hit) kaldı ve girdi: Petit Gateau Belçika Çikolata (R $ 27); Petit Gateau de Dulce de Leche (R 27 $) - Her iki evde yapılan; Tiramisu (22 $ R) ve nutela (R $ 18) ve şurup ile krem ​​dondurma. Capri Arrivederci!

HİZMET:

Capri Italian Çağdaş: Sokak Elesbão Linhares, Alışveriş Day By Day, Canto Plajı, Victoria. 12 ila 16 saat arasında, cumartesi günleri Salı 19 pm başlayan ve Pazar: saatleri. İletişim: (27) 3022-1222.

, Biyodinamik organik ve doğal şaraplar benim kısa bir yürüyüş şarap taşımak için bana yeni cesaret verdik. Şaraplar, saf otantik ve anlatmak için birçok hikayeler vardır.

Geçenlerde üzüm zamanı ispatı ancak dikkatli bazı bitkileri Loire (Fransa) Nicolas Joly, Fransız winemaker, öncü ve Biodinamik şarap önde gelen simalarından biri. Joly ayın evreleri bitkileri etkilediği inanıyor ve hiçbir böcek ilaçları kullanır. Onun şarapları sürekli dünyanın en iyi kuru beyaz şaraplar biri olarak gösterilir.

Şarap dört vintages kanıtı Şarapçılık üst kabul edildi, yeni meşe fıçılarda fermente düşük getirili üzüm bağları, ayrıcalıklı, tepelik, terroir üretilen Coulée-de-Serrant.

üzüm bağları tamamen Üç farklı şaraplar üretilmektedir 1985 yılından beri "biodynamic" sertifikalı; Tüm Chenin Blanc, ancak farklı terroirs ve şarapçılık yöntemlerinde kullanılabilir.

2002 (% 14.5) - - Serrant 1999 (% 13.9) Nicolas Joly Clos de la Coulée 2005 (% 14.5) 2008 - (% 15). Değerlendirme (MF)

Bunun yerine şarap şarap yorumlama, ben çok sıkıcı değil almak için genel bir vuruş şey verecektir. Şaraplar yaparak sık sık hasat gecikme Tüm bilinen stil Joly, özellikle burun, damak ve artık şeker duygusu yüksek alkol içeriği, iyi bir yoğunluk var. Şans hepsi geliyor çok iyi iyi asitlik ve keyifli mineralizasyonunun dengelenir. Vardı değil yani, bu bir felaket olurdu.

Daha fazla yapı ve arı balmumu ve beyaz taş daha yoğun lezzet görünen 02 ile, daha gelişmiş kokular beklendiği gibi 99 ve 02, gösterdi. 99 yılında bu mum biraz daha az belirgin mineralizasyonunun ile tek propolis göç başlamıştı.

05 ve 08, inkar edilemez gençlik rağmen, hatta primerler rağmen, mükemmel hazır. 05 Hep bariz bir malt vardır. Bir viski litrinho ile varil tamamladı görünüyor. Şaşırtıcı bir şekilde, 08% 15 alkol rağmen, bana daha çok dengeli 05. daha memnun.

Her neyse, bu geç bir tarihte gerçekten çok daha fazla diyemeyiz. Bazı stil sevmiyorum, ama adam Chenin nasıl çalışılacağı ... kendi tarzında bilir.

Victoria şarapları Portekiz, 24 ve 25 Haziran'da, Victoria Kongre Merkezi Büyük tatma 100'den fazla etiket yer alacak Road Show, alır

Üst üste ikinci yıl için, Victoria şarapları Portekiz Büyük Millet devre tadımı girer - Road Fiyatlar 2015 24 ve 25 Haziran'da, aldığı, Victoria Expovinhos 2015 yılında 100'den fazla etiket yayınlayacak 14 LUSITANAS şarap imalathaneleri, temsilcileri.

eyalet başkenti 22, Belo Horizonte başlar Road Show, (MG) barındırmak için ikinci Brezilyalı şehir olacak ve daha sonra 26 üzerinde, Curitiba (PR) ilerler olacaktır; 29th üzerine Florianópolis (SC); ve 1 Temmuz, Porto Alegre (RS) sona erer.

Bu kez, Road Fiyatlar Kutsal Ruh şarap olayı, Expovinhos 2015 büyük şarap severler ve sektör profesyonellerini bir araya gelecek Victoria Kongre Merkezi'nde olacak.

Kamu Vini Portekiz, standında 32 tatmaya fırsat olacak, 105 Lusitanian etiketler, beyazlar, kırmızılar, gül, köpüklü şaraplar ve Liman şaraplar arasında. Vini Portekiz Pazarlama Direktörü, Nuno Vale, Victoria yine en umut verici pazarlardan biri olduğu için yol göstermek katılmak için seçildi söylüyor.

Açıklıyor Nuno Vale "Portekiz şarapları Dünyanın en iyi ve biz iş arttırıyoruz Kutsal Ruh, büyük bir kabul var, arasında".

Portekiz'den Şarapların Büyük Tadım - Road Fiyatlar 2015 Exponor Brezilya tarafından düzenlenen ve profesyonel ticaret ile ilgili organizasyonlar, üretim, kooperatifler ve piyasanın diğer ilişkisel yapıları bir araya getiren Vini Portugal, Portekiz marka şarapları yöneticisi tarafından yürütülür Portekiz şarapları.

WINERIES KATILANLAR

Sociedade Agrícola D. Diniz SA

1. Dağı Ravasqueira 2013 - Kırmızı

2. Dağı Ravasqueira 2014 - Beyaz

3. Dağı Ravasqueira 2014 - Pembe

4. Dağı Ravasqueira Reserve 2013 - Beyaz

5. Dağı Ravasqueira Reserve 2012 - Kırmızı

Nar 2012 6. Bağ - Kırmızı

Sogrape Şaraplar, SA

1. Gazela Vinho Verde Beyaz - Beyaz

2. Grand Vasco Dão Kırmızı 2012 - Kırmızı

3. İfadeler Matthew Berry ve Muscat 2014 -Rose

4. İfadeler Matthew Berry ve Şiraz 2014 - Pembe

5. Mateus Pembe Original - Pembe

6. Köpüklü Pembe Brut Matthew Berry ve Shiraz - Köpüklü Pembe

7. Benek Tinto 2011 - Kırmızı

Casa Santos Lima - Companhia das Vinhas

1. Foral de Lisboa 2014 - Beyaz

2. CsI Reserve 2013 - Beyaz

3. Foral de Lisboa 2013 - Kırmızı

4. Bonavita 2013 - Kırmızı

5. Keçi Blind 2013 - Kırmızı

6. Straw Canas 2010 - Kırmızı

7. Kapı Lizbon 2014 - Beyaz

8. Kapılar Lizbon 2013 - Kırmızı

9. Straw Canas 2014 - Beyaz

Promises 2014 10. Dağı - Kırmızı

Vercoope

1. Tarım Kooperatifi Felgueiras 2014 - Beyaz

Felgueiras 2014 2. Arazi - Beyaz

Felgueiras Espadeiro2014 3. Arazi - Pembe

4. Arazi Felgueiras Köpüklü Vinho Verde 2014 - Köpüklü Beyaz

5. Urbe Augusta 2014 - Beyaz

6. Verdegar Alvarinho 2014 - Beyaz

7. Beyaz Verdegar 2014 - Beyaz

8. Verdegar 2014 seçin - Beyaz

9. Verdegar Loureiro 2014 - Beyaz

10. Verdegar Rosado 2014 - Pembe

Tarım Toplum Romaneira, SA

1. Quinta da Romaneira 10 Year Old Tawny - Port Wine

2. Quinta da Romaneira 2008 - Kırmızı

3. Quinta da Beyaz Romaneira - 2013 - Beyaz

4. Quinta da Romaneira Syrah 2011 - Kırmızı

5. Bell Romaneira 2010 - Kırmızı

Julio Tassara Bastos

1. Dona Maria Amantis Rezerv Beyaz 2012 - Beyaz

2. Dona Maria Amantis Reserva Tinto 2009 - Kırmızı

3. Dona Maria Branco 2014 - Beyaz

4. Dona Maria Reserva 2009 - Kırmızı

5. Dona Maria Tinto 2012 - Kırmızı

6. Dona Maria Touriga Nacional 2010 - Kırmızı

7. Julio B. Garrafeira 2007 - Kırmızı

Quinta Granjal, Tarım Toplumu do

1. Granjal Tawny 2012 - Port Wine

2. Quinta 2014 Beyaz Granjal DOC do - Beyaz

Kırmızı - 3. Quinta Granjal DOC Hasat 2013 do

Kırmızı - 4. Quinta Granjal DOC Büyük Reserve 2012 do

Kırmızı - 5. Quinta Granjal DOC Reserve 2012 do

Rui Madeira Şarap Roboredo

1. Beyra 2013 - Pembe

2. Beyra Hasat 2013 - Beyaz

3. Beyra Hasat 2012 - Kırmızı

4. Beyra Reserve 2012 - Kırmızı

5. Üstün Beyra 2012 - Kırmızı

Kırmızı - Rui Reboredo Madeira Beira Interior 2011 Tarafından 6.

7. Cassa 2013 - Kırmızı

8. Cassa 2013 - Beyaz

9. Cassa Reserve 2012 - Kırmızı

Sociedade Quinta Portal SA do

Beyaz - 1. Quinta Portal Beyaz Hasat 2014 do

Kırmızı - 2. Quinta Portal Tinto Hasat 2012 do

Port Wine - 3. Quinta Portal Güzel Ruby Liman do

Port Wine - 4. Quinta Portal Güzel Tawny Liman do

Beyaz - 5. Quinta Portalı 2014 Frontaria Beyaz do

Kırmızı - 6. Quinta Portal Frontaria Tinto 2011 do

Kırmızı - 7. Quinta Portal Grande Reserva Tinto 2011 do

8. Quinta Portal Tinto Duvarlar Vineyard 2011 do - Kırmızı

Kırmızı - 9. Quinta Portal Tinto Reserva 2011 do

10. Yeşil Yonca Beyaz 2014 - Beyaz

Quinta do Vallado - Tarım Toplum

Kırmızı - Vallado Douro Tinto 2013 1. quadrifolia

2. Quinta Vallado Rezerv Alan Blend 2012 do - Kırmızı

Kırmızı - 3. Quinta Vallado Touriga Nacional do Douro 2012 do

Kırmızı - 4. Quinta Vallado Tinto 2013 do

5. Beyaz Vallado 2014 - Beyaz

İttifak - Portekiz şarapları

1. Alabaster Kırmızı 2013 - Kırmızı

2. Alabastro Reserve 2013 - Kırmızı

3. İttifak Bairrada Reserva Tinto 2012 - Kırmızı

4. Casal Mendes Pembe 2014 - Pembe

5. Çift Mendes Verde 2014 - Beyaz

6. Köpüklü Tuna Brüt 2013 - Köpüklü Beyaz

7. Foral 2013 - Kırmızı

8. Quinta da Terrugem 2011 - Kırmızı

9. Quinta dos Quatro Ventos 2012 - kırmızı

10. Vista 2013 - Kırmızı

Bacalhoa Şarap Portekiz SA

1. Bacalhoa Moscatel de Setubal 2012 - Maskat

2. Catarina 2014 - Beyaz

3. Yarım Pipa Özel Seçim 2012 - Kırmızı

Amphora 2013 4. Dağı - Kırmızı

5. Quinta da Bacalhoa 2012 - Kırmızı

Vidigal Şaraplar

1. Brutalis 2012 - Kırmızı

1982 Canon Licoroso 2. Evi - likör

3. Liman 6 2012 - Kırmızı

Arkadaş 2012 4. Rezervasyon - Kırmızı

Arkadaş% 14.5 2010 5. Rezervasyon - Kırmızı

Arkadaşlar Touriga Nacional 6. Rezervasyon - Kırmızı

Şarap Ventures

1. Köpüklü Brüt Quinta da Romeira 2012 - Köpüklü Beyaz

2. Morgado de Santa Catherina 2012 - Beyaz

3. Principium Cabernet Sauvignon / Touriga Nacional 2012 - Kırmızı

4. Principium Chardonnay / Arinto 2013 - Beyaz

5. Principium Merlot / Touriga Nacional 2012 - Kırmızı

6. Proof Kraliyet 2013 - Beyaz

7. Proof Kraliyet Reserve 2013 - Beyaz

8. Quinta da Romeira 2012 - Beyaz

9. Vivere Vinum Kırmızı 2013 - Kırmızı

10. Vivere Vinum Beyaz 2013 - Beyaz

Veuve Clicquot Sao Paulo, gizlice Fransa'nın Champagne bölgesinde beş yıl önce hazırlanan edildiğini en yeni üründe Hotel Unique dün sundu. Bu Veuve Clicquot "Zengin" dir. Geleneksel yüksek şeker içeriği vardı şampanya tarihinin "zengin" olarak tarif edildi. Şeker Şampanya mutfakta baharat gibidir. Bu tatlar geliştirir ve ürünün incelik getiriyor.


Litre başına şeker 60 gr, Veuve Clicquot Zengin hafif tatlı ve meyveli ve buz küpleri ve ananas, greyfurt, kereviz, biber, salatalık, ve hatta çay gibi taze malzemelerle birleştirerek, kokteyl hazırlama için gösterilir.

İdeal bir yol sunmak için: 1) Büyük bir kase buz koyun. 2) bir madde ekleyin. 3) Veuve Clicquot Rich ekleyin.

- Tüm gelirler içinde http://rich.veuve-clicquot.com Cantina Bacco sadece Victory In -. Fiyatı: R $ 420

Sakura Japan Kadın Wine Ödülleri (2015), en ünlü (340) Japonya uzmanları bir araya getiren bir yarışma, suşi ile uyumlu hale getirmek için en iyi içecek olarak bir Şilili beyaz şarap seçildi. seçilen jüri tat mango ve ananas gibi tropik meyveler ile karışık limon ve portakal narenciye aromaları, mineralizasyonunun ve ferahlatıcı asitlik duygusu ona kategorisinde En İyi Şarap şampiyon yaptı işaret Arboleda Chardonnay 2013 oldu Asian Foods için - Suşi.

Expand tarafından ithal
- Fiyatı: 120 Reali.

Sıcaklık gibi faktörler ve kabarcıkların dinamiklerini göz önüne alındığında, Fransız fizikçi Gerard Liger-Belair, Reims Üniversitesi, hesap yaptı. Onun tahminlerine göre, her kapta 1 milyon kabarcıklar vardır.

Onun yüzüncü yılında, Şaraphane Peterlongo Brezilyalı şarap büyük simgelerinden biri gençleşme geniş bir süreç başlar: 1930'ların onun tarihli tesisleri ve bu, bugüne kadar, Amerika kıtasındaki en büyük inşaat bazalt olduğunu. dönüşüm makine ve 1930 yılında inşa edilen markanın en önemli simgesi, Peterlongo Kalesi, önemli yapısal reformları uğrar.

Şarap yenilenen büyüme üzerindeki aldığında tüm bu sosyal, kültürel ve üretken mirasına dikkat, en az sekiz yıl ortaya çıkan bir fikir doğum çevirir. marka mirasına bu taahhüdün en büyük temsil Şarapçılık perakende evler Peterlongo ailesinin kale, restorasyon ve boyama ve ilk Brezilyalı şampanya hazırlanmıştır bazaltik kayaların yeraltı mahzeni, alt somutlaşan edilir. Binanın pencereleri şirketin profili aşağıdaki restore ve şampanya rengini boyama oylandı.

Perakendeciler inşaat dönemi bazaltik taş duvarlarla korunaklı sefer işleri bugün alt katta, transfer edilecektir. Resepsiyonda yanı sıra, yeni perakende hem ziyaretçiler şaraplar, köpüklü şaraplar ve üzüm suyu Peterlongo keyfine hizmet verecek ve dersleri tatma katılmak için geniş bir tatma odası olacak. Aynı katta, ancak özel erişim, bu küçük, orta ve büyük kutlamalar için bir balo salonu kuracak. Tipik Minuano rüzgar Rio Grande de yatırımları almak içinde kararlı sıcaklık muhafaza, do Sul yakalar bir tünel vardır yeraltı mağarası.

kaynakların uygulama her zaman Şarapçılık eşlik eden bir taahhüt, ilk elden kadın Personel için bir yaşam alanı oluşturmak için özel dikkat edecek 1930'larda Brezilya'da çalışması istihdam, işgücü refahı için uzanır Özellikle onlara.

Makinalar

Yatırımlar da satın alma ile tüm makinelerin modernizasyonu dahil, örnek, otoklav, dolgu ve şişeleme için, ekipman zaten yüklü olan. O Peterlongo 100 yıllık parti ve kitabın yüzüncü piyasaya olduğunda her şey, Ekim ayında tamamlanması bekleniyor.

sadece 80 kilometre batısında Burgundy doğu Fransa'da, bulunan Jura şarap bölgesi, üzüm bağları, yaklaşık 4.000 dönümlük küçük dönüm Fransız bölgedir. De Brezilya'da bilinmemekle birlikte, mükemmel kalitede eşsiz şaraplar üretir.

Son zamanlarda bir grup arkadaşıyla birlikte bazı gelişmiş şaraplar ve o ülkenin mükemmel üreticileri örneklemek için fırsat vardı. Ben tamamen katılıyorum etiket MF arkadaşınızın açıklaması görebilirsiniz.

, Istakoz ve karides izleyin.

Biz 1987 Jean Bourdy Côtes du Jura ile açıldı - 12%. Savagnin.

renk, güzel ve korkutucu. Hafif oksidatif notları ve bal ile temperli hafif geçen meyve ile geleneksel Jurassic burun. Ağız kuruluğu, birlikte bu 28 aninhos aşağıdaki kenarları tutan, dengeli asidite ile gelişti. Güzel, ama orada olumsuz eşiğine tamam.

% 12 - Biz 1955 Jean Bourdy Côtes du Jura ile izledi. Ben kullanılan (lar) üzüm (ler) (ler) için herhangi bir başvuru bulmak, ama pahalı Chardonnay bir yeri vardır vermedi.

Herşey için! Onlar 60 yıl ve şarap 1987 daha genç olması görünen sadece bir nakavt olduğunu! Kusursuz yapısı, mineral, gelişti meyve ama inanılmaz dolu, mükemmel asitlik. Sansasyonel kısa bir şey! WOTN!

Yine yarım Bourdy 1955 hayrete 1983 Jacques Tissot Vin Jaune d'Arbois için atladı -% 14. Savagnin.

Bu hayvanlar, doğru şiddet mi? Her zaman olduğu gibi, fındık, aşırı, canlı asitlik olmadan tutkal inatçı, yoğun oksidatif ile karıştırılır. In Bloom yaş (hayır cinas tasarlamak). Bir belezura.

% 13 - Gecenin Jura sahne 2009 Ganevat Cuvee Prestige tamamlanması. Savagnin.

Lindao, her zaman olduğu gibi. Yoğun, çok bile gençliğinde dengeli. Bu yakmak için yağ bebek var ama zaten büyük bir zevk verir. Açılmış herhangi fani için değil sonra ve memnun verir. Ganevat kayalar!