بهینه سازی موتورهای جستجو وب سایت ارسال استخراج ایمیل

بین 22 و 24 ماه مه، ریو دو ژانیرو تبدیل خواهد شد پایتخت از شراب پرتغالی. برای دومین سال متوالی، این رویداد "پرتغال شراب در ریو" در نظر دارد را به شهرستان حداقل پنجاه تولید پرتغالی.

نسخه سال 2015 سازماندهی شده توسط روزنامه Globo عمومی و O، می گیرد در سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه برزیل، در Gávea، جنوب ریو در بازار شراب، وجود خواهد داشت دوره ها و مزه شراب انجام شده توسط منتقدان دو روزنامه. این رویداد - که در سال گذشته بهترین سال های اتاق پرتغالی از ریو دو ژانیرو در نظر گرفته شد - با هدف افزایش دید و مصرف شراب پرتغالی در ریو دو ژانیرو.

تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نیز در این فن آوری از تعداد "هوشمند جام." این اجازه می دهد تا بازدید کننده برای دریافت از طریق ایمیل اطلاعات از شراب را به سلیقه، قیمت و در آن شما خرید. "جام هوشمند" یک تکنولوژی توسعه یافته توسط شرکت پرتغالی Adegga.com است و موفق به کسب جایزه نوآوری از اجلاس شراب کسب و کار نوآوری در مونیخ، آلمان، سال گذشته است.

مطالب را می توان به طور مستقیم در ViniPortugal، از طریق ایمیل ساخته شده .

یکی از تولید اهدا ترین و مورد احترام بندر، Quinta انجام Noval، روز گذشته تحت فرمان مدیر صادرات، دیوید نظر بتی بود، و نماینده واردات انبار Alentejo در، Miria کاروالهو، شامل برخی از برچسب های خود را در شراب فروشگاه Carone، در Vila Velha را.


دیوید نظر بتی، آشپز Arlette Nunes در و دانش آموزان از UVV و فرناندا باربارا، مسئول منو سه مرحله برای هماهنگ کردن با آب گوجه فرنگی.

پنجم، به عنوان مزارع کوچک به نام وجود دارد، در منطقه مرکزی دورو، تماس سیما Corgo، که شروع داستان خود را در 1715. Rebello Valente اموال خانواده برای بیش از یک قرن بود واقع، دریافت مارکی Pombal، در سال 1894، پس از ویرانی های کرم، فروشنده شناخته شده به José Antonio دا سیلوا، که کاشتن از باغ های انگور ترویج حاصل شد. اما پسرش در قانون لوئیز واسکونسلوس پورتو، که یک انقلاب با تکنیک های کاشت جدید ساخته شده، به طور قابل توجهی موثر بر کیفیت بود.

در سال 1958، در اولین خانه به راه اندازی یک "اواخر بطری گفتگوی" پورتو، با LBV آن سال 1954 بود، یک بخش جدید از بندر در منطقه برای سال های سال مورد بحث قرار گرفت.

در حال حاضر Quinta انجام Noval متعلق به AXA Millésimes، یک گروه بزرگی از نام شراب را Disznókő در Tokaj، مجارستان، شتو Pichon Longueville، Pauillac، شتو Suduiraut در Sauternes، شتو پتی-روستا در Pomerol، فرانسه، Domaine د l 'Arlot در کبود و MAS شعر و اثار Eaux در منطقه لانگودو. این نرم یا می خواهید بیشتر!

اگر چه مرجع در تولید پورتو، از سال 2004 شده است برداشت میوه های خوب از یک پروژه در تولید شراب جدول.


ما شب را با ماریا Mansa (R $ 69)، تهیه شده توسط اولین شراب سفید، یک برش از Gouveio، Malvasia FINA، Rabigato، Viosinho بدون وارد کردن چوب، که ثابت کامل شخصیت، و نه خشک، تازه و معدنی آغاز شده است.


ما به ماریا Mansa قرمز (R $ 62)، Touriga فرانکا، TINTA Roriz و TINTA Barroca، شراب بسیار زیبا و ساختار خوب ادامه، کمی همراه با یادداشت های از میوه های رسیده و خشک مانند آلو و کشمش چوبی.


قرمز دوم بود Cedro انجام Noval 2010 (R $ 89)، برجسته مقرون به صرفه، بسیار ظریف، زیبا و ابریشمی، که برای اولین بار از برداشت آن در سال 2005 به حال و حدود 30٪ از Syrah در دادگاه خود، می تواند نمایش داده نمی بر روی برچسب آن مهر و موم DOC دورو، پس از آن برچسب "منطقه ای شراب Diurense". نام او به نام بعد از یک درخت (سرو) بیش از 150 سال توسط مجلس Quinta کاشته شده است.


ما همچنین دو بندر آب گوجه فرنگی را اثبات کند. اول بود Noval سیاه (£ 117) یک راه جدید نوشیدن پورت شراب، به تازه، بدون عارضه، گزینه خوبی برای کسانی که به دنبال شروع در بندر طعم شود.


و برای بستن با شکوفا، Noval ÊÇèæ ی 20 سال (R $ 450) مخلوطی از شراب بندر قدیمی مربوط به بازی های مختلف است که در بشکه بلوط، ساله، با میانگین سنی 20 سال است. جام می تواند یک چیز دیگر، پیچیدگی بیش از حد در هر دو بینی و در دهان را ندارد، همراه با یادداشت های از عسل، زردآلو، گردو، و همچنین متعادل و بلند است.

قیمت در این رابطه به نقل از آنهایی هستند که در شبکه سوپر مارکت Carone در بر داشت.

پورتو الگره برای سومین سال متوالی برگزار خواهد شد، جشنواره آشپزی POA برگر متحرک III. در نیمه دوم ماه مه، بین 16 و 31 رستوران اصلی شهرستان خواهد شد در خدمت همبرگر به ویژه برای این رویداد، که خواهد تم برگر جشنواره فیلم ساخته.

با میلیونها نفر از فیلم های موجود، سرآشپزها خواهد شد که برای قرار دادن تخیل خود را به کار و را انتخاب کنید یک کار را از طریق یک دستور همبرگر را نمایندگی کند. وظیفه نیاز به مهارت و دانش از سینما. "سلیقه در غذا و فیلم گاهی اوقات با هم (تا زمانی که راتاتوی فرزندان را به فیلم هایی مانند شکلات، خوردن، دعا، عشق و آشپز های اخیر)، و هیچ چیز مانند افتخار دو نفر از مناطق مورد علاقه ما از قرار دادن فیلم و همبرگر در کنار" توضیح می دهد که تیاگو Neutzling، یکی از سازمان دهندگان پروژه.

گویلهرم ماچادو، سازمان دیگری POA برگر متحرک III، معتقد است که این ایده از جشنواره این است که ترویج صحنه آشپزی از شهرستان از پورتو الگره. "ما می خواهیم به برگزاری یک تبادل عمومی بین موسسات متنوع ترین از طریق ایجاد و ارتقاء از دستور العمل های خلاق از غذاهای مشهور ترین غذاهای جهان است."

اجازه دهید همه ترشح بزاق و مشتاقانه منتظر است تا در آغاز نسخه سوم از POA برگر متحرک، در اینجا لیستی از شرکت کنندگان است، با نام همبرگر ایجاد شده برای این جشنواره و الهام فیلم.

 • پناهگاه بوف (Rua عمومی لیما E سیلوا، 1255) - Caligari برگر، با الهام از فیلم کابینه دکتر Caligari.
 • (باررا خرید و خیابان فرناندو گومز، 114) Applebee را - نیش بزرگ برگر، با الهام از فیلم آرواره ها.
 • Apollinaris (خوزه انجام Patrocinio خیابان، 527) - کشتن برگر، با الهام از حماسه بیل را بکش.
 • استیک Hamburgueria (Rua میگل Tostes، 371) - و برگر T، با الهام از کلاسیک ET - فرا زمینی.
 • دوک کافی نت ها (Rua دوک د Caxias، 1354) - بلو برگر، با الهام از زندگی فیلم زیبا است.
 • کاسا سانتو کافه (Rua داس Andradas، 736 / طبقه 7) - تیغه برگر، با الهام از فیلم بلید رانر.
 • کاپون و Tuca کامیون (Rua کاسترو آلوز، 449) - فلینی برگر به افتخار کارگردان ایتالیایی فدریکو فلینی.
 • کاسا آزول خوابگاه (Rua عمومی لیما E سیلوا، 912) - ویلی Wonka برگر، با الهام از فیلم چارلی و کارخانه شکلات.
 • فرمانده 310 و از Fabricio گولارت (Rua Comendador Caminha، 310) - مایا برگر، با الهام از فیلم ساحل.
 • Cumbuca غذا و مشروب فروشی (میگو خیابان فیلیپه، 594) - گروت برگر، با الهام از فیلم نگهبان از کهکشان.
 • کثیف پیر مرد (Rua عمومی لیما E سیلوا، 956) - دریای سیاه برگر، با الهام از فیلم تحت اهل توسکانی یکشنبه
 • فرانک (Rua فرناندز ویرا، 658) - آناستازیا برگر، با الهام از فیلم سایه های خاکستری 50.
 • مو FF_64 84 و گرد آشپزخانه (Rua اکتاویو کوریا، 84) - روانی برگر، با الهام از فیلم روانی.
 • Hamburgueria 1903 (Rua داس Andradas، 1079) - حماسه برگر، با الهام از فیلم باور نکردنی - نبرد از آن مبتلا هستند.
 • هاوس برگر نوار (Rua دکتر Prudente د مورائز، 455) - مار خودمانی برگر، با الهام از فیلم Beira در-مار.
 • مو FF_64 84 و گرد آشپزخانه (Rua اکتاویو کوریا، 84) - روانی برگر، با الهام از فیلم روانی.
 • Kaltes تابوت میخانه (فلیکس دا Cunha از خیابان، 349) - Gorlami برگر، با الهام از فیلم حرامزادههای لعنتی.
 • Lagom BOM FIM (Rua بنتو Figueiredo در، 72) - Royyyale با برگر پنیر، با الهام از داستان عامهپسند فیلم.
 • Lagom میلز (Rua Comendador Caminha، 312) - برگر آخرالزمان، با الهام از فیلم اینک آخرالزمان.
 • لو Baiser و Lucho برگر (AV پلینی برزیل میلان، 148.) - ارباب همبرگر، با الهام از سه گانه ارباب حلقه ها.
 • لو گراند برگر (Rua مارکز انجام Pombal، 191) - بزرگ کورلئونه برگر، با الهام از فیلم پدرخوانده.
 • لولا تاپاس وکلا و Tuca کامیون (Rua کاسترو آلوز، 422) - ویکی کریستینا برگر، با الهام از فیلم ویکی کریستینا بارسلونا.
 • مارگوت (Rua به João آلفردو، 577) - طلوع ماه برگر، با الهام از فیلم طلوع ماه پادشاهی.
 • علامت گذاری به عنوان Hamburgueria (Rua Joaquim Nabuco، 383) - خوردن عشق برگر، با الهام از فیلم، نوشیدن گهگاه، دعا کنید و عشق.
 • معارف برگر (خوزه انجام Patrocinio خیابان، 897) - MB بلبوآ برگر، با الهام از فیلم راکی.
 • O بانوی ما (بازی، Dinarte ریبریو، خیابان، 17) - اگر خوردن، اثر باقی مانده، با الهام از فیلم اگر خماری!
 • و اولیویا Palito (هنریک دیاس خیابان 241) - میلیونر Slumburger، با الهام از فیلم چه کسی می خواهد میلیونر شود؟
 • Rock'N'Soul (Rua به João آلفردو، 555) - Ultraviolence برگر، با الهام از فیلم پرتقال کوکی.
 • S3 غذایی آزمایشگاه طراحی (میدان Monsignor امیلیو Lottermann، 74) - لابی برگر، با الهام از فیلم بزرگ بوداپست هتل.
 • Taverne لو چت نوآر (Rua سرهنگ آندره بلو، 433) - تانگو در پاریس، با الهام از فیلم آخرین تانگو در پاریس.
 • دنبال هواداران رسمی این رویداد و اخبار از مدار وابسته به غذا و پخت و پز و درآمد را دنبال کنید. مشاهده: www.facebook.com/poaburgerfest .

با الهام از SP برگر متحرک، این رویداد وابسته به غذا و پخت و پز از دشت نیز به افتخار از تاریخ یکی از غذاهای مشهور ترین غذاهای جهان: همبرگر. انتخاب ماه مه است با توجه به روز جهانی همبرگر، در 28 مه جشن گرفت. چاپ اول، مه 2013 برگزار شد، به عنوان موضوع آن "تهاجم برگر رو و دستور العمل های نوآورانه از 18 موسسات معرفی شده اند. در سال گذشته، در ویرایش دوم، 30 رستوران نسخه ساخته شده از ساندویچ با الهام از کشورها از همه قاره ها، با موضوع "دور دنیا در 30 همبرگر. POA برگر متحرک III توسط سس Hellmann را حمایت.

چه: POA برگر متحرک III - برگر فیلم

زمان: 16-31 ماه مه.

WHERE: مدار وابسته به غذا و پخت و پز برگر POA متحرک III

اطلاعات: www.facebook.com/poaburgerfest .

Muxagat کارخانه شراب سازی واقع در پرتغال، دقیق تر در Vila نوا د فوز COA، زیر منطقه از دورو بالا است. وجود دارد، شراب جوان متی Nicoalu دی المیدا، پسر فرناندو، خالق اسطوره ای "بارسا Velha را"، و پسر جان، مدیر و شراب خانه آدریانو راموس پینتو، کار کردن بر روی یک پروژه شخصی شراب biodynamic با بسیاری از شخصیت. تاریخ و زمان آخرین شب طعم یکی سفید و یکی قرمز و واقعا آن را دوست داشت. آنها با Épice وارداتی و در فروشگاه ویکتوریا کینگ شراب در دسترس هستند به طور متوسط ​​150 reais. به آنها اجازه دهید:

سفید MUX 2011

شراب سفید خوشمزه ساخته شده با 90٪ و 10٪ Rabigato انگور قدیمی، نشان می دهد که کاسه عطر شدید از میوه، گل های سفید و minerality خاص. در کام نشان می دهد یک بافت خوب خامه، اسیدیته برجسته و پایان طولانی است. شراب زیبا که کاملا با گوشت سفید، ماهی و غذاهای دریایی مطابقت.

MUX قرمز 2009

اما قرمز دادگاه Touriga ملی، Touriga فرانکا و Sousão است. جام نیز بسیار خوشحال است، به ویژه برای تعادل و طراوت، با وجود 14 ماه خود را در barriques فرانسوی، که طراحی زیبا شد. بینی همراه با یادداشت های پیچیده ای از انواع توت ها به رنگ قرمز، خزه، جنگل و نعناع. کام ساختار یافته است، با بدن خوب است، اما زیبا، با مقدار زیادی از عطر و طعم و پشتکار. با پنیر، گوشت و غذاهای تند تر ترکیب.

فروشگاه شراب 4 دوستان فرانسیسکو Cepeda، مدیر شراب پرتغالی احترام از دورو "Symington ایالات خانواده" برای شام هماهنگ دریافت خواهید کرد. خواهد بود که Altano سفید و Altano تینتو، شراب برای روز روزه، متوسط ​​پست اسکریپت، و Chryseia، بالای کارخانه شراب سازی، از شراب Spactator به عنوان سوم بهترین شراب سال 2014 با 97 امتیاز انتخاب معرفی شده اند. تنها 20 جای خالی، حصول اطمینان از خود.

خدمات: روز مه 11 20:00 HS. سرمایه گذاری R $ 200.00 رزرو تلفن: 2142.3040 98178.6379 یا

در روز سه شنبه، رستوران وارد اتمسفر بستر ارائه می دهد و به طور انحصاری "سرآشپز فرانسوا Entrecôte" با منو که شامل استارتر و دسر برای R $ 49.90

از این سه شنبه، 05، تحسین یکی از غذاهای سنتی ترین فرانسه، entrecote، یک روز به طعم ظرافت در ویکتوریا. با یک شب معمولی پاریس، رستوران Fuegos در Jardim دا Penha، راه اندازی "سرآشپز فرانسوا Entrecôte"، به خصوص توسط آشپز فرانسوی فرانسوا Teissonnière آماده شده است. شام شامل استارتر و دسر برای £ 49.90. خانه وارد اتمسفر بستر از 20 ساعت، با موسیقی سازگار به صدای آکاردئون Mirano شولر.

ظرف تاریخی در آشپزخانه از خانواده معمولی فرانسوی، استیک افسانه ای entrecote، نخست برش، نرم، آبدار و به طور معمول گوشت گاو فرانسه (آنگوس) است،، قطعه قطعه با تراشه های خدمت خواهد و سس سنتی خود که دارای عطر و طعم مشخص و مخفی.

در این دستور غذایی سس که دربارة entrecôte معروف رستوران parienses معروف فرمول مخفی است. به عنوان یک استعداد واقعی و فرانسه به ارث رسیده از پدر او، که در وقف Entrecote پاریس کار می کرد، سرآشپز فرانسوا Teissonnière دقیقا می دانند که چگونه برای تهیه سس، اما نگه می دارد راز. "چه می توانم بگویم این است که این چنین دستور ساده است. طعم و مزه با حضور خردل و استراگون، چمن کم آبی مشخص شده، و حدود 24 ساعت طول می کشد تا آماده است. او گفت: "نکته مهم این است که مشتری را انتخاب کنید نقطه در گوشت انتخاب و سلیقه شما.

در پاریس، رستوران که دارای entrecôte به عنوان تنها صفحه آنها وجود دارد. "موفقیت در میان فرانسه آنقدر که این مکان ها همیشه شلوغ و مردم صف در درب. این در واقع یک تجربه فراموش نشدنی برای دوستداران غذای خوب، "سرآشپز فرانسوا. در حال حاضر، موسسات که تنها در خدمت entrecôte در نقاط مختلف جهان، از جمله شهرستانها برزیل مانند ریو دو ژانیرو و سائو پائولو وجود دارد.

در Fuegos، "آشپز فرانسوا Entrecote" شامل ورودی - سالاد یا سرکه بریزید فرانسه - entrecote و دسر - انتخاب پودینگ شیر، gâteau خرده یا آه با بستنی توت فرنگی و خامه. یورش پوشش، با کره قاب خواهد شد.

یکی از حلقههای این روز است به خدمت گرفته شود تنها entrecote، بنابراین منو شب در دسترس نیست.

FUEGOS - خیابان Anísio فرناندز کوئلیو، 88، Jardim دا Penha، ویکتوریا. تلفن: (27) 3029-1813. عملیات: سه شنبه تا جمعه 11.30-15.30 برای ناهار و 18:30-23:30 برای صرف شام. شنبه از 11h30 به 00h30، و یکشنبه از 11h30 به 17h.

ایتالیا ارائه می دهد طیف غنی از آب در مناطق مختلف. یکی از توسکانی، شناخته شده برای نمایش مناظر زیبا و برای ارائه شراب قرمز بسیار عالی بر اساس انگور Sangiovese است. مانند نوعی شراب قرمز، یک ناحیه است که نمایش وضعیت DOCG (Denominazione D'Origine Controllata و Garantita) و ارائه ویژگی های خود را بر اساس نام آن، مخلوطی از انگور و روش خود را از تولید، تولید کننده، فهرست و پیری .

در 20-30 سال گذشته، شراب سازان در منطقه سخت کار کرده اند به برطرف کردن اسطوره بطری پوشش داده شده با نی، دیده می شود شراب کیفیت پایین و در حال حاضر به عنوان دکوراسیون در رستوران معمولی استفاده می شود.

هفته گذشته فروشگاه شراب نقطه در همکاری با Vinum د وارد کننده برگزار شام تهیه شده توسط سایت دل Pupo، که با شراب از Castello در D'Albola و حضور نجیب از شراب الساندرو گالو (تصویر بالا) هماهنگ شد، ساخته شده است که من یاد می گیرند و به شما رد برخی از اطلاعات.

انگور مجاز

شراب نوعی شراب قرمز تقریبا به طور کامل با Sangiovese انگور (تصویر بالا) با گونه های دیگر انگور سفید، Malvasia و Trebbiano، ساخته شده، اما می تواند تا 25٪ شامل در بیش از 10 درصد، رنگ Canaiolo، Colorino، و بین المللی مرلو، Syrah، Cabernet Sauvignon و Cabernet فرانک نمی توانند با هم 15 درصد از برش تجاوز. از سال 2006 آنها دیگر انگور سفید در ترکیب نوعی شراب قرمز Classico مجاز می باشد.

الکل

محتوای الکلی شراب باید حداقل 12 درصد باشد.

پیری و هماهنگ سازی

شراب از نوعی شراب قرمز، مانند دیگر شراب ایتالیایی معمولا کاملا خشک، با اسیدیته بالا است. این باعث می شود شما همیشه باید آن را با یک وعده غذایی خوب ترکیب.

نوعی شراب قرمز: سن یا نه به مدت 6 ماه. شراب ساده، سرشار از اسیدیته و دارای طعم و مزه شبیه به گیلاس میوه، و آن را کامل به همراه غذا از روز به روز. پاستا با سس گوجه فرنگی را بر اساس تازه، Capelleti در brodo، پیتزا، در میان بسیاری از غذاهای دیگر به غذاهای ایتالیایی است.

نوعی شراب قرمز Superiore: سن به مدت 12 ماه. با ظرافت کمی بیشتر و بدن، و برای گوشت گوساله ریز ریز کردن خوب است، مرغ کبابی، PRIMAVERA ماکارونی، بادمجان کبابی، و یا ظرف های مشابه است.

نوعی شراب قرمز Riserva: سالمندان 24 ماه می باشد. سپس می افزاید: بلوط پیچیدگی بیشتر در هر دو بینی و در دهان. و در برابر ظروف چاشنی بیشتر گوشت .. Bistecca آلا فیورنتینا و ماکارونی، پنیر ساله.

نوعی شراب قرمز گران Selezione: سن حداقل 30 ماه می باشد.

زیر مناطق نوعی شراب قرمز

نوعی شراب قرمز Colli Fiorentini | نوعی شراب قرمز Colline در Pisane | نوعی شراب قرمز Colli Senesi | نوعی شراب قرمز Colli Aretini | Montespertoli نوعی شراب قرمز | نوعی شراب قرمز Rufina | نوعی شراب قرمز Montalbano


شراب معتبرترین منطقه هستند نوعی شراب قرمز Classico، تعیین در مرکز نقشه به عنوان بهترین terroir برای کاشت Sangiovese. این به این معنا نیست که شراب از فرقه های دیگر بد هستند، خوب. هنگام خرید فقط بررسی "گالو نرو" نوعی شراب قرمز Classico تنها که برچسب بر روی گردن بطری (عکس بالا) گیر داشته باشد.

بهترین vintages

سال 1997، سال 1999، 2001، 2004، 2006، 2007

Castello در D'Albola

ملک Castello در D'Albola در قلب نوعی شراب قرمز، که در آن کشت انگور قدمت آن به بار اتروسک. آنها شراب مدرن در نظر oenology و کشت انگور، اما کلاسیک در سبک و شخصیت می باشد. املاک و تولید بطری 900000 در سال، به شش نوع از شراب تقسیم شده است. آب گیری می گیرد در کارخانه شراب سازی جدید، یک جواهر واقعی معماری و آوانگارد تکنولوژی کاملا یکپارچه در محیط زیست خود را. شراب تحت چوب ساله تحت شرایط ایده آل در انبار تاریخی از اموال (تاریخ Castello در از قرن دوازدهم).

نوعی شراب قرمز Albola 2013

برش حدود 90٪ و 10٪ Canaiolo. یاقوت ویژوال و عطر برجسته ای از گیلاس و دیگر میوه های قرمز تازه. بدون چوب با عبور در کام نشان می دهد میوه خالص تر با تعادل دوست داشتنی. نوشیدن یک بطری به تنهایی آسان است. ST (89) - R $ 54.50 - در کجا: شراب نقطه - تلفن: (27) 3533.2173

Castello در D'Albola نوعی شراب قرمز Classico 2011

خوشمزه است، آسان برای نوشیدن، اما در حال حاضر با یک پیچیدگی خاص. گیلاس سیاه و سفید، بنفشه و ادویه جات. طعم های میوه ای، با اسیدیته خواستار یک ظرف خوب است. مخلوطی از 95٪ و 5٪ Sangiovese. ST (90) - R $ 87.50 - در کجا: شراب نقطه - تلفن: (27) 3533.2173

Castello در D'Albola نوعی شراب قرمز Classico Riserva 2009

یاقوت تیره، 90٪ و 10٪ Sangiovese Canaiolo، با بینی یادداشت یادآوری گیلاس تاریک، بلوط تست، شیر شکلات، و دود. کام با تانن شرکت، و نه خشک، به وضوح نیاز به بیش از 2-3 سال در بطری برای نشان دادن بهترین خود را، اما من کاملا مانند شیشه ای. ST (89+) - R $ 144 - در کجا: شراب نقطه - تلفن: (27) 3533.2173

A Wine.com.br anuncia o lançamento de sua nova marca de cerveja, a WBeer.com.br . Com o mesmo tripé da Wine.com.br : seleção, indicação e entrega, a WBeer.com.br estará totalmente integrada e alinhada a todos os processos de logística, tecnologia, administração e marketing para refletir o posicionamento das operações da marca mãe. A marca anterior, Have a Nice Beer, deixará de ser utilizada. Para comemorar o lançamento da WBeer.com.br a empresa lança a cerveja WBeer Witbier, feita em parceria com a To ØL, cervejaria dinamarquesa.

A democratização consciente de bebidas é um dos valores pulverizados pela Wine.com.br e que a WBeer.com.br concretiza, desta vez no segmento de cervejas. “Os rótulos, das mais diferentes origens, estarão disponíveis para qualquer consumidor que as aprecie, e que contarão sempre com uma equipe de profissionais para auxiliar nas escolhas, harmonizações e quaisquer dúvidas”, afirma Rogerio Salume, CEO da Wine.com.br e da WBeer.com.br .

Além de sommelier de cerveja, a WBeer.com.br conta com a curadoria do Beerhunter Diego Cartier que procura por todo o mundo as melhores cervejas e as traz para o Brasil. “Encontrar e trazer para o Brasil rótulos e sabores diferentes é um trabalho desafiador, mas tem sido prazeroso observar o crescimento do interesse e do consumo de cervejas chamadas de especiais. Para marcar o início da WBeer.com.br , além dos rótulos já oferecidos no site, estamos trazendo uma cerveja desenvolvida em parceria com a To ØL, uma cervejaria da Dinamarca que é reconhecida como uma das melhores do mundo. O rótulo é produzido no tradicional estilo de origem belga, conhecido por sua leveza, refrescânsia e toques de especiarias, sua composição leva água, malte, trigo, aveia, lúpulo, levedura, raspas de casca de laranja e manga, para fornecer um toque de brasilidade”, revela Diego.

Hoje o portfólio da WBeer.com.br conta com mais de 300 rótulos diferentes, e Diego continua em busca por mais. Além do e-commerce, a WBeer.com.br da sequência ao clube de assinaturas de cerveja e abre o Clube WBeer que mensalmente entregará rótulos selecionados na casa dos sócios. Quem já era sócio da Have a Nice Beer continua recebendo sua seleção como antes, e quem quiser aderir basta acessar o site e optar por receber 2, 4 ou 6 garrafas.

A WBeer.com.br possui importações exclusivas tanto para o e-commerce quanto para as ações B2B. “Temos em nosso portfólio os produtores mais renomados e desejados do mundo, e podemos atender todos os públicos, desde os interessados em cerveja até os supermercados, passando pelos bares, empórios e restaurantes”, esclarece Diego.

“Nossa meta é democratizar de modo consciente as bebidas que proporcionam prazer e felicidade, e estar presente na cena da mesa do consumidor. O momento anterior com a Have a Nice Beer foi muito importante, mas a WBeer.com.br agora assume todos os valores da Wine. Este reposicionamento é mais um passo desse caminho, e acredito que estamos no rumo certo”, afirma Rogerio Salume.

بزرگترین مزه کردن شراب کور از برزیل و آب هلو، برزیل بزرگ شراب مزه بود نتایج آن در برزیل 2015 شراب سالنامه منتشر شده است، راه اندازی شد در Expovinis امسال در سائو پائولو، که دکه های روزنامه فروشی بازدید این هفته است. برای انتخاب بهترین ها در 22 دسته ها، هیئت داوران بین المللی از sommeliers و کارشناسان شراب حدود 700 برچسب از 87 تولید در هفت کشور، به سرپرستی مارسلو Copello روزنامه نگار بررسی قرار گرفت.

ویرایش شده توسط شراب رسانه ها در مشارکت با موسسه شراب برزیل (Ibravin)، 2015 برزیل آب گوجه فرنگی سالنامه به ارمغان می آورد تلفیقی و تجزیه و تحلیل تولید و بازار اعداد را با اطلاعات مفصل، تثبیت و به روز. انتشار با 164 صفحه، همچنین ویژگی های مقالات در مورد جهان شراب به عنوان غذا، بهداشت، رفتار، مصرف، تاریخ، کسب و کار و گردشگری شراب، و همچنین مصاحبه با متخصصان و رهبران مرتبط با این بخش است.

برزیل 2015 شراب سالنامه ممکن است از ماه مه 6 تا کتابفروشان عمده در کشور و در دکه های روزنامه فروشی انتخاب خریداری شده است. قیمت پوشش R دلار 45.

بررسی نتیجه اثبات بزرگ برزیل 2015 آب گوجه فرنگی:

بهترین نوشابه های الکلی چای سبز سفید: غار Geisse چای سبز 2012 کارخانه شراب سازی Geisse، پینتو Bandeira-RS)

بهترین نوشابه های الکلی چای سبز عطر (کراوات): غیر وگا بوسا 3، کارخانه شراب سازی هرمان، بنتو Gonçalves به-RS و نوشابه های الکلی چای سبز عطر یو بوتیک، دهم، Caxias دو سول-RS

بهترین نوشابه های الکلی چای سبز فوق العاده / طبیعت: چای سبز فوق العاده نوشابه های الکلی 2014 کارخانه شراب سازی Geisse، پینتو Bandeira-RS

بهترین نوشابه های الکلی Prosecco / Glera: غیر وگا Prosecco شفق قطبی، شفق قطبی، سرا Gaucha، RS

بهترین نوشابه های الکلی مسقط سفید: نوشابه های الکلی مسقط Pedrucci 2013 Pedrucci، گاریبالدی-RS

بهترین نوشابه های الکلی شراب دمی-SEC سفید: نوشابه های الکلی دمی-SEC، Courmayeur، سرا Gaucha، RS

بهترین نوشابه های الکلی مسقط / دمی-SEC رز: نوشابه های الکلی کاسا Perini آبرنگ Moscatel Rosado در، Perini، Farroupilha-RS

بهترین Chardonnay: رصدخانه لا کروز Chardonnay 2012، عهد جدید، کمپین Gaucho-RS

بهترین Sauvignon بلان: Miolo Reserva Sauvignon بلان سال 2014، Miolo شراب گروه، ریو گرانده دو سول-RS کمپین

بهترین Gewüztraminer: RAR Collezione Gewürztraminer 2011 Miolo شراب گروه، زمینه های زاویه بالا از سرا-RS

بهترین Moscato: Moscato Giallo 2014 Giacomin، فلورس دا Cunha از، RS

سفید دیگر طبقات و کورتس: کیرون Chardonnay / Sauvignon بلان سال 2013، Cattacini، سرا Gaucha، RS

سرخ Cabernet Sauvignon: Cabernet Sauvignon Millesime 2011 شفق قطبی، شفق قطبی، سرا Gaucha، RS

بهترین بوته: مونت Paschoal Dedicato بوته 2013 کسی که با صدای بم اواز میخواند، سرا Gaucha، RS

بهترین Tannat: Tannat Reserva کمپین 2012 کاسا Venturini، Venturini، ریو گرانده دو سول-RS

بهترین Pinot نوآر: Pinot نوآر Viapiana 2012، Viapiana، سرا Gaucha، RS

بهترین فرانک Cabernet: Dunamis Cabernet فرانک 2012، Dunamis، ریو گرانده دو سول انجام کمپین-RS

بهترین Marselan: باستان غار Marselan 2007 غار باستانی، Cotiporã-RS

بهترین تینتو گونه های دیگر: Ancellotta رزرو 2014 Giacomin، سرا Gaucha، RS

بهترین دادگاه تینتو: حماسه، Guatambu، کمپین Gaucho-RS

بهترین عطر: طوطی گرمسیری درخشان عطر، Perini، Farroupilha، RS

بهترین شیرین / غنی شده: رجیو دی کاستیا 2004 Molon برادران، سرا Gaucha، RS

سرآشپزها مشهور در طول کلاس برای عموم در جشن روز مادر در صورت اول برای قدردانی از مواد غذایی ساخته شده توسط زنان اسرار خود را آموزش

نه روز اختصاص داده شده به سلیقه در غذا برای جشن روز مادر. بنابراین می رسد نشست 1 از سرآشپزان، ارزش نهادن به غذاهای توسط زنان در روح القدس ساخته شده است. این رویداد با هم به ارمغان می آورد سرآشپزها مشهور، از جمله Espirito سانتو، سائو پائولو و حتی یک آشپز پرو، بین 2 و مه 10 برای اجرای کنسرت، سخنرانی را به عموم مردم در خرید پرایا da Costa از باز، در Vila Velha را. هر روز، در طول ساعات 15H، 18h 20h و یک کلاس مختلف ارائه خواهد شد، با 30 مکان برای کسانی که می خواهید به تماشای. کسانی که در خارج از حفره یا سوراخ می توانید همه چیز را از طریق صفحه نمایش در سراسر دادگاه غذایی را دنبال کنید. علاوه بر این، وجود خواهد داشت وابسته به غذا و پخت و پز ویلا کار برای هر روز، از 15H به 22h. وجود خواهد داشت ده چادر شامل رستوران ها، گل ها و محصولات منطقه ای است.

گل و agroprodutos در دسترس هر روز با چادر خود خواهد بود. فضاهای باقی مانده خواهد شد بین رستوران ها روشن باشد. مشارکت رویداد از پن کیک در ساحل، دلا بستر، لس Chicos، Ristorante والنتینا، د پاساژ، Daju بستر، متناسب و از طریق خوراک شناس، آنا فلاویا ترینیتی روستای سرآشپزان، chocolatier برزیل، رجینا ماریس، Preferito و یک آشپز شخصی Giana Tonini. رستوران ها خواهد شد خدمت ظروف فردی به حداکثر 15.00 $.

کلاس

سخنرانی مراسم تحلیف خواهد حساب رویداد اسپانسر باشد: آشپز خوارز کامپوس. او در مورد غذاهای ایتالیایی Capixaba صحبت خواهد کرد. سرآشپز مشهور عمل به برجسته و سرآشپزها تشویق زنان در دولت را در آغوش گرفت. سخنرانی مراسم تحلیف نیز توسط آشپز از خوراک شناس Carone، Arlette Nunes در حضور شود.

آشپز پاملا تلو حضور بین المللی از این رویداد، که به دولت آمده شمارش اسرار ceviche است. مهمان عزیز یکی دیگر از آشپز Janaína Rueda در، که در نوار Paulista از معروف دونا اوز اجرا می شود و یکی از 10 برزیل سرآشپزان است. همچنین از سائو پائولو، آشپز خواهد کرد کارشناس بیانکا Calheiros در تغذیه کودک آمده است. علاوه بر آنها، در این رویداد capixabas 21 سرآشپزها، در میان معلمان و سرآشپزها از آشپزخانه معروف در دولت است.

مشارکت معلمان نیز یک علامت از این رویداد: UVV شرکت آندریا Souto با، شور سینتیا، سینتیا آموریم، Virna Brandão از، Giovana Moyses و مارسلا Bourguignon. کالج هزاره جدید، Lilia میرلز، ماریا لوئیزا Gireli، کارولینای Morais از، فرناندا Cassa و Isaura Caliari. و همچنین معلم از IGA لتیسیا لیته.

Espirito سانتو بین سرآشپزها، ما برجسته رجینا ماریس، رستوران که نام خود را خرس. Roseli Nanami واله، آشپز از پن کیک در ساحل. یک آشپز شخصی Giana Tonini. جولیا فاریاس که ریاست Daju بیسترو. لوئیزا Daher، سرآشپزها روستا. Cleuza ساحل دلا بیسترو. سیلویا کتابداری و اطلاع رسانی، آشپز و مدیر تشریفاتی دولت ایالتی. سیسیلیا Cunha از رستوران پیشه ور رزماری آشپزخانه سنگ آبی. فلاویا گاما، مسئول دلخوشیها chocolatier برزیل؛ کارول Cicone، که ریاست نام تجاری foodtruck جدید Hasta لا Pista. و مورخ و دکترا در رشته تاریخ از سلیقه در غذا پاتریشیا merlo در.

بسته شدن می گیرد در تاریخ 10 مه، روز مادر، و تا آشپز، معلم و مجری الساندرو الر توسط مادرش، Zilda الر همراه است. روز خواهد شد به مادران اختصاص داده شده، اما کودکان نیز از آن لذت ببرید. بعد از ظهر خواهد کلاس های ویژه برای کوچک، آموزش آماده سازی کیک و brigadiers را به مادران داشته باشد.

روستای وابسته به غذا و پخت و پز

غذاهای سالم، عاطفی، برزیل، اسپانیایی، پرو، Espirito سانتو، نانوایی، ساندویچ، غذاهای انگشت، brigadiers و کیک در میان مباحث به بحث گذاشته شود. از آن خواهد شد یک سفر وابسته به غذا و پخت و پز درست است، و همچنین به عنوان درس، چادر از روستای وابسته به غذا و پخت و پز خواهد رستوران از تخصص های مختلف، از جمله مکزیک، آمریکا و برزیل از ویژگی های.

جدید به رویداد غذاهای دوچرخه که از سائو پائولو و ریو دو ژانیرو آمده است. اراده قهوه خوشمزه، حزب کاکائو، کارولینای شمالی و خانگی، دان Coneone - پیتزا مخروط، عسل نان سنگ. علاوه بر این، دو کامیون مواد غذایی نیز مشارکت دارند. خیابان سرتیپ خواهد شد و در ورودی اصلی از خرید پرایا da Costa از در طول این رویداد اولین. کامیون خواهد شد در حال اجرا برای خدمت به مردم از 15H به 21h، با منو حاوی گزینه های قاشق برید و فیله با 22 ترکیبی از طعم های مختلف. دیگر مشارکت Hasta لا Pista، ساندویچ لذیذ کامیونی که سفر خود را سه ماه پیش آغاز شد، آشپز کارول Cicone است.

توزیع در میان چادر روستا، 16 رستوران در خدمت ظروف و بخش در حداکثر مقدار R $ 15. آنها عبارتند از: پن کیک در ساحل، دلا بستر، والنتینا، لس Chicos، از طریق خوراک شناس، آنا فلاویا ترینیتی کیک و کیک، Preferito، Giana Tonini آشپز شخصی، Chocolatier برزیل، روستای سرآشپزان، رجینا ماریس، لا دولینا، Daju بستر، گردشگاهی و متناسب.

علاوه بر فعالیت های آشپزی، هر روز برنامه های فرهنگی از موسیقی و رقص داشته باشد.

خدمات: نشست 1 از سرآشپزها

 • محل سکونت: خرید پرایا da Costa از (ویلا Velha را / ES)
 • تاریخ 2 تا مه 10
 • زمان: از 15H به 22h
 • اطلاعات: (27) 3320-6000
 • واتساپ: (27) 9506-4608 9
 • پذیرش رایگان.

کلاس های برنامه نویسی - جلسه اول از سرآشپزان (2 تا ماه مه 10)

مه 2 (شنبه)

 • 15H: آندریا Souto با شور و سینتیا (سرآشپزان و معلمان UVV)

موضوع: آشپزی عاطفی - ی دستور غذاها فرانسه (مادر تنقلات): Quiches و tartaletes

جزئیات: رشته فرنگی عمومی خدمت برای ساخت quiches و tartlets. پیشنهاد اعدام دو quiches آسان برای انجام (کلاسیک لورن و تره فرنگی با سینه بوقلمون دودی) و 2 tartaletes با کرم پایه و تنوع پوشش میوه است. Os dois pratos são rápidos e adequados para lanches da tarde ou pequenos jantares.

 • 18h: Juarez Campos (Chef e sócio proprietário do Oriundi Restaurante) e Arlete Nunes (Chef Carone Gourmet)

Tema: Cozinha ítalo capixaba: Risoto de Moqueca Capixaba e variações

Detalhes: Risoto feito com os ingredientes de uma moqueca capixaba e o aproveitamento com a sobra desse risoto. Serão usados ingredientes capixabas com três técnicas culinárias italianas.

 • 20h: Regina Maris (Chef e proprietária do restaurante Regina Maris)

Tema: Fazendo Mágica com o Jiló: Jiló recheado do Roda de Boteco

Detalhes: Jiló recheado com lombo de porco, mergulhado em angu coberto com molho de tomate e queijo parmesão.

Dia 3 de maio (domingo)

 • 15h: Patrícia Merlo (historiadora) e Vanete Arrigoni (chef, especialista em cultura gastronômica e degustações e proprietária do Empório Uva e Oliva)

Tema: Cozinha do Litoral e Sabores da Imigração: Capelletti al mare

Detalhes: O Espírito Santo é um dos poucos estados brasileiros cuja identidade está fortemente associada à culinária. Nossa cozinha tradicional é litorânea, contudo, existem outros sabores para além do mar. Graças às imigrações, a culinária transformou-se, interiorizou-se, incorporando outros ingredientes e aromas. O capeletti al mare é uma releitura que mistura o estranhamento e a adaptação tão característicos da cozinha capixaba. Unindo em um único prato ingredientes típicos de nossa cozinha tradicional litorânea (urucum, os mariscos e o coentro) à massa artesanal italiana.

 • 18h: Roseli Nanami (nutricionista, chef e sócia-proprietária do Pancakes on the Beach)

Tema: Comida conforto com combinações saudáveis: Panqueca Integral de Berinjela e Queijo Coalho grelhados com tomate seco

Detalhes: Panquecas à base de farinha de trigo integral com recheio de berinjela e queijo Coalho grelhados com tomate seco. Servido com sweet chilli (molho especial da casa).

 • 20h: Janaína Rueda (chef do Bar da Dona Onça, em São Paulo. Está entre as 10 Top Chefs Brasileiras)

Tema: Cuscuz de caranguejo

Dia 4 de maio (segunda-feira)

 • 15h: Cynthia Amorim (chef especializada em gastronomia italiana, professora da UVV) e Virna Brandão (chef especialista em culinária capixaba)

Tema: Do mar à mesa – novas receitas com frutos do mar

Detalhes: Cynthia: Bobó de Frutos do Mar: Creme de aipim com um toque de temperos capixabas, leite de coco e frutos do mar fresquinhos.

Virna: Arroz Lambe Lambe: Trata-se de um prato feito com mexilhões refogados e cozidos em uma base semelhante à de moqueca capixaba. Quando os mesmos começam a se abrir acrescenta-se o arroz e um caldo do cozimento de peixes ou camarões. O arroz vai penetrando às conchas e absorvendo um sabor incrível, tornando-se inevitável não lambê-las. Daí o nome do prato.

 • 18h: GianaTonini (personal chef)

Tema: Cozinha Saudável: Espaguete Mediterrâneo

Detalhes: Saudável no sentido da substituição do carboidrato por legumes e mantendo o mesmo formato de espaguete/massa.

 • 20h: Júlia Faria (Chef e proprietária do Daju Bistrô) e Luiza Daher (Vila dos Chefs)

Tema: Cozinha Brasileira: Arroz de camarão no coco

Detalhes: Arroz cremoso de camarão ao molho de moqueca e champignon com coco, servido no coco verde, prato único e super simples de fazer.

Dia 5 de maio (terça-feira)

 • 15h: Lilia Meireles (Chef e professora na Novo Milênio)

Tema: Receitas rápidas para aquecer o coração da mamãe: bacalhau confitado e espaguete com camarões e pesto de tomate seco

Detalhes: Entrada de bacalhau e prato principal de massa com camarões.

 • 18h: Cleuza Costa (Chef e proprietária do Della Bistrô)

Tema: Molhos: Praticidade e sabor no dia a dia: Fonduta aos dois queijos

Detalhes: Massa ao molho cremoso com uma mistura de queijos e muito sabor.

 • 20h: Chef Sylvia Lis (Chef e gerente de cerimonial do Governo do Estado)

Tema: Tapas Espanholas

Detalhes: Calabacin Rellena de setas (abobrinha recheada com cogumelos), Tosta de Pan com tomates rallados Y jamón (pão tostado com tomates ralados e presunto espanhol), Huevos Rellenos de salmão defumado com salsa de yogurt (ovos recheados com molho de iogurte) e Patatas Bravas (batatas bravas).

Dia 6 de maio (quarta-feira)

 • 15h: Malu Gireli (chef e professora na faculdade Novo Milênio)

Tema: Pães artesanais: Pão de azeitona e crostini de abobrinha

Detalhes: Opções de lanches leves, saudáveis e ricos em sabores.

 • 18h: Cecília Cunha (chef e proprietária do Alecrim)

Tema: Palmito: pupunha assado no cartoccio com salada de rúcula e croutons de polenta

Detalhes: Forma diferente do uso de ingredientes do dia a dia, croutons de polenta. Palmito em outra versão, sem ser conserva, sem sódio, mais saudável. Usando o que se tem em casa.

 • 20h: Flávia Gama (sócia proprietária da Chocolateria Brasil)

Tema: Sobremesa gelada: Torta de limão

Detalhes: Sobremesa gelada e refrescante de limão, com texturas diferentes.

Dia 7 de maio (quinta-feira)

 • 15h: Carolina Morais (chef e professora na Novo Milênio)

Tema: Confeitaria Funcional: Brownie Funcional

Detalhes: Brownie funcional sem adição de lactose, glúten e ovos.

 • 18h: Bianca Calheiros (consultora associada da Mandarina Consultoria – São Paulo)

Tema: Alimentação Infantil

 • 20h: Paulo Machado

Tema: Alegria do Gosto

Detalhes: Cozinha do Pantanal – Apresentação da receita de Caribeu (um guisado de carne com mandioca, típico da região pantaneira).

Dia 8 de maio (sexta-feira)

 • 15h: Fernanda Cassa (chef e professora na Novo Milênio)

Tema:Risoto sem segredo: Risoto básico com vários acompanhamentos

Detalhes: Técnica de preparo de um risoto básico e os diversos acompanhamentos possíveis.

 • 18h: Isaura Caliari (chef e professora na Novo Milênio)

Tema: Cozinha Alternativa: Pão de talos de brócolis e aveia e aproveitando o bacalhau

Detalhes: Trabalhando o novo conceito de desperdício zero dentro da alimentação. A importância de reconhecer nutrientes e beleza no ingrediente como um todo.

 • 20h: Pamela Tello (chef e proprietária do Bom Bocado, restaurante de Lima, capital do Peru)

Tema: Criatividade e identidade culinária – os segredos da ceviche peruana e a versão capixaba: Lasleches

Detalhes: La “leche de tigre” e uma preparação de origem peruana, base para ceviches e vários outros pratos, uma boa base de leche de tigre e a possibilidade de misturar diversas frutas e frutos do mar e assim conseguir, com a nossa criatividade, misturas divertidas e saborosas. Na aula show, faremos a base e, a partir desta, interatuando com o público em variadas combinações.

Dia 9 de maio (sábado)

 • 15h: Giovana Moyses e Marcela Bourguignon (chefs e professoras na UVV)

Tema: Bacalhau em 3 versões: 1.Salada de Bacalhau com feijão branco e crisp de couve; 2. Bacalhau Espiritual; 3. Bacalhau ao leite de coco e pimentões com farofinha crocante de coco.

Detalhes: Desmistificando o uso do bacalhau, formas de apresentação (entradas, saladas, prato principal) dessalga, tipos de peixes e métodos de cocção diferenciados.

 • 18h: Letícia Leite (chef e professora no IGA)

Tema: FingerFood – Recebendo com charme: Polentinha cremosa com mix de cogumelos e crisp de parmesão.

Detalhes: Nossa proposta é preparar uma variedade de pratos que são classificados pelo nosso tema. Ex: Nachos ao Guacamole, Mini Bruscheta, Brochettes de Caprese ao Pesto, Tartelettes (peito de peru defumado, azeitonas, atum). Wrap de queijo prato e pasta de salsa.

 • 20h: Pamela Tello (chef e proprietária do Bom Bocado, de Lima, capital do Peru) e Paulo Machado (chef especialista na cozinha do Pantanal)

Tema: Cozinha Sustentável

Detalhes: A sustentabilidade se une com a cozinha de tradição. Irão demonstrar o uso de ingredientes tradicionais que se unem ao conceito de reutilização. Farão uma Moqueca de banana com grãos e brotos (quinoa, chia, etc..) e farofa de capim santo.

Dia 10 de maio (domingo)

 • 16h: Letícia Leite (chef e professora no IGA)

Tema: Oficina para as crianças – brincando de ser confeiteiro

Detalhes: Cupcakes e brigadeiros para presentear as mamães

 • 18h: Carol Cicone (chef e proprietária do Hasta La Pista Foodtruck)

Tema: Sanduíches para festas: Mini dog de cheddar e bacon, mini cheeseburguer e mini clubsanduíche de tomate seco e pesto de rúcula.

Detalhes: Sanduichinhos para serem servidos em festinhas de crianças, coquetéis ou até mesmo em um lanche informal em casa. Fáceis de fazer e muito saborosos.

 • 20h: Alessandro Eller (chef e professor da UVV)

Tema: Produtos capixabas com denominação de origem: mignon de sol com fettutine de socol e fonduta de morbier e resteia