Search Engine Optimization svetainė pateikia Email Extractor

Archive for the 'Tannat' Kategorija

Kelionės, skonis, ieškoti informacijos, tai buvo mano gyvenime nuolat pastaruoju metu. Neseniai grįžau į Bento Gonçalves, nuostabų srityje, kurioje jaučiuosi labai gerai, ir aš galėjau aplankyti kai rūsiai, kad dar nežinojo. Pirmoji stotelė buvo Pizzato, vynuogynų slėnį, kur buvau maloniai gauta Flávio Pizzato, viena iš vyno gamybos partneriams.


Iš Pizzato pradžia buvo tokia pati, kaip ir kitų rūsiai Serra Gaucha su Italijos imigrantų, kurie apsigyveno toje vietovėje ir pasodinti pirmuosius vynuogynus atvykimą. Tokiu atveju bendrovės trajektorija prasidėjo 1880 m atvykimo kilmės Antonio Pizzato į Italijos regione Vicenza, Veneto. Po jo, sandoris buvo paliesta jo sūnus Giovanni, senelis Plinio Pizzato, ūkininkavimas, be vyno, meilės vyndarystės aistra. Jis buvo atsakingas už įrengimo bendrovę - nuo 1960 pabaigoje - į vynuogynų slėnį ir gaminti vyną komerciniu mastu. Tai įvyko 1998 metais, sūnūs, Flavio, Flavia Jane Ivo, pradėjo piešti su Pizzato etiketes. Nuo tada vyno pristato geriau struktūrizuoti ir rūšinių vynų, skatina jo aukšto profilio, Merlot.


Putojantis gaminamas tradiciniu būdu


Statinės kambarys


Gamybos plotas

Tarp vyno paragavo, manau, visi jau nustatyta kaip DNA99 ir Chardonnay (su ir be medžio) DO (saugoma kilmės slėnio vynuogynų) patvirtino, kad puodelį kokybę. Atsargas, pavyzdžiui, Cabernet Sauvignon, Merlot ir Tannat, Alicante Bouschet, nustebino. Nuo Fausto linija etikečių, pagaminti su vynuogių iš vynuogynų Pizzato dr Faustas, esančių dviejose Lajeados, Serra Gaucha, nes Fausto Brut Demi Sec Fausto Fausto Cabernet Sauvignon ir 2011 derliaus Fausto Merlot Rose atkreipė dėmesį , Skonis ir parengti savo išvadas.

Apsilankymai - Kiekvieną dieną nuo 10h iki 17h, šeštadieniais ir švenčių dienomis nuo 10:00 iki 18pm. Daugiau informacijos elektroniniu paštu arba telefonu: (54) 3459.1155 ir (54) 3055,0440.

Visi, kurie sekti dienoraštį žino mano didžiulis aistra senas, keitėsi vynus. Paprastai mes jau įpratome nuoroda senojo pasaulio vynams, kurie teoriškai yra labiau ilgai gyveno, o ne suteikiant kreditus Brazilijos vynų, galvoju, kad neturi galimybės vystytis su kokybe. Ši koncepcija arba iš anksto koncepcija gali būti pakeistas su reta vizito į vyninė vyno gamybos Don Laurindo į vynuogynų (RS) slėnyje. Yra Ademir Brandelli rūpinasi brangiai pavydėtiną vyno rūsys su vynų iš jų vyno, kuriame gyvename retų ir senų datos, šiek tiek daugiau nei 30 metų.

), Morgana Miolo ( Diretora de Marketing da Miolo ), Marina Rossi ( IstoÉ Dinheiro ) e Gilmar Gomes ( Fotógrafo ). Dėl 26/09 šiemet lankiausi vynas "ir paragavo antrą kartą jo pirmasis Tannat, kuris buvo parengtas 1995 metais renginys vyko auštant su draugais Gil Mesquita ( dienoraštis vyno All ), Orestes Andrade, Jr (Ibravin) , Morgana Miolo (rinkodaros direktorius branduolio), Marina Rossi (IstoÉ Pinigai) Gilmar Gomes (Fotografas). Tai buvo dar vienas nuostabus vakaras, kuriame vynas patvirtino savo gebėjimą Amžius kokybe. Yra įrodyta, šiek tiek daugiau vyno, kurį aš aprašyti čia palaipsniui.

Asmeniniai Įvertinimas: ST (91) Donas Laurindo Tannat 1995

Rusvai vaizdo, gražiai išsiskiriančios aureolė (oranžinė). Aromatai nuoroda į vynų "Rioja", mėsos pastabos, seno medžio, medaus, kartu su džiovintų vaisių ir prieskonių. Skonis pasirodė švelnus, su vaisių charakterio, patvirtinantis nosį, apvalios, gerą rūgštingumą ir ilgą apdaila. Ji išsivystė labai gerai. Sveikatos!

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook

Rugsėjo 28 turėjau galimybę susitikti su kelių Brazilijos etiketes CIC (pramonės centras, prekybos Bento Gonçalves Paslaugos) Renginys pavadintas "Atgal į Brazilija Vyno šešiasdešimt minučių." Yra nepaisant trumpą laiką gali įrodyti atidžiai apie 10 etiketes, kuriose Pizzato Fausto Verve Gran Reserva 2009 (13,5%) buvo paryškinti.

VERVE lotynų vaizduotė skatina poetas, oratorius, dailininkas; malonė, Žvalumas dvasios. Vynas yra Cabernet Sauvignon Merlot, ir Tannat mišinys. Brandinti 12 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse naujų ir naudotų.

Fausto yra nuoroda į vietovę, Minesotoje, kur vynuogės yra auginamos. Yra 16 ha, esančių Fausto GYDYTOJO Castro, du Lajeados (RS), taip pat Minnesota, 50 km nuo į vynuogynų slėnį būstinėje.

Pizzato Winery yra vynuogynų (RS), prasidėjo 1880 metais, kurio kilmės Antonio Pizzato Italijos regione Vičenca slėnyje, Veneto. Tada verslas palietė jo sūnus Giovanni, senelis Plinio Pizzato. Jis buvo atsakingas už įrengimo bendrovę, nes 1960-ųjų pabaigoje, vynuogynų slėnį ir gaminti vyną komerciškai. 1998, vaikai Flavio, Flavia, Jane Ivo pradėjo kurti smulkias etiketes iš Pizzato.

Asmeniniai Įvertinimas: ST (90) - Pizzato Fausto Verve Gran Reserva 2009 (13,5%) - R $ 50,00 į vynu - - vyndarys Flavio Pizzato

Vaizdinė tankus rubino, intensyvus aromatas tamsiai vaisių, slyvų, saldymedžio, prieskoniai, kava ir kepinti ąžuolo pastabose. Gomurys yra sausa, minkšta, gerai rūgštingumas, suderintos su alkoholio kiekis, geras kūnas, vaisių, su taninų ir geros atkaklumo. Gražus nacionalinis raudona, "subalansuotas", patiko man daug.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook