пошукова оптимізація представити сайт Email Extractor

Архів для 'Франція' Категорія

Всім відомо, що Geisse Печера є одним з найбільш шанованих і визнаних ігристих виробників вина в Бразилії та світі. Але мало хто знає, що зараз підписує Champagne Premier Cru.

У другій половині дня в суботу я мав честь за смаком не з чуток, будучи першим блог, щоб додати особисту думку про першої партії Печера Geisse Філіп Дюмон Шампанське Прем'єр Крю пляшки N: 00176 1500 виробництва. Це шампанське є результатом партнерства між двома сім'ями, які поділяють ту ж роботу філософію, французький і бразильський Geisse Дюмон.

Проект розпочався в 2007 році, коли Geisse прийняв у своїй виноробні в Пінто Бандейра, француз Філіп Дюмон, власник трохи більше 5 акрів Прем'єр Крю Chigny-ле-Роз - Реймс, з більш ніж 300-річною традицією в регіоні . Філіп був у захваті від якості і стилю ігристих вин, вироблених Маріо Geisse і спорідненості у зв'язку з робочою філософії обох сімей, що закінчився на запрошення до Маріо Geisse вироблятиме перший шампанське з бразильським лейблом.

Є 1500 пляшок, так як обсяг виробництва на землях з Прем'єр Крю найменування дуже обмежена, а вартість районах з таким рівнем якості може досягати 1,5 млн євро на гектар. З 200 сіл в Шампані, тільки 43 мають право використовувати позначення Premier Cru, позначення, надане дуже мало виробників в регіоні у зв'язку з високою якістю і місцеположенням своїми виноградниками.

Рейтинг персонажа:
ST (93) - 50% Шардоне / 50% Піно Нуар - 12,5% - Виробництво з гектара: 8000 кг - збір: Вересень - Спосіб приготування: Champenoise / традиційний - Бродіння час: прибл. 180 днів - Час зрілості: 36 місяців - Випускний Цукор: 12 г на літр - Виробництво: 1500 пляшок - R в Вікторії $ 290.00.

 • Візуальний солом'яно-жовтий, Перлаж з невеликими, численних і добрих бульбашок наполегливості. Ніс має ноти булочки і хліб домінуючою (НЕ тост), білих фруктів, і дуже видний мінералу. Смак має велике кислотність, насичений, з хорошою концентрацією білих фруктів, більшою завзятістю і смачний післясмаком, особливо дріжджів. Якщо поліпшити ще з кількома років льох. Відмінний шампанське, гідні цього партнерства між двома великими виробників.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook


Власник гаража і лідер руху охрестили Робертом Паркером як Bad Boy з Сент-Емільон, Жан Люк Thunevin є одним з найбільш шанованих виноробів в Бордо. Їх вина послідовно визнаний міжнародними критиками. Його ікона, Шато-де-Валандро , оспорюється Oenophiles по всьому світу, я мав можливість спробувати. Chateau був призначений Прем'єр-Гран Крю Класі B, тепер в 2012 році.

Зустрів нещодавно у вашій чашки білого вина, N. 02 Блан де Валандро 2007 Більшість культур, розріз використовується 50% Совіньон Блан і 50% Semillon. Якщо вам цікаво, чому ви ніколи не бачили це вино, ви не самотні. Виробництво дуже мала. Зазвичай тільки 3000 до 4000 пляшок виробляються.

Рейтинг персонажа: - Франція - Бордо - ST (92) 50% Совіньон Блан і 50% Semillon - R $ 243.00 - Імпорт Будинок Порту

Візуальний солом'яно-жовтий, фруктові аромати (лимон, персик, груша), світло мигдалю і мінеральними нотками. Смак ніжний, тонкий, злегка кремовий, хороша кислотність, середнє тіло, з дуже гармонійним післясмаком, збалансованою з персиком і мінеральної післясмаком. Його стовбур старіння протягом 12 місяців показує, що деревина не втручатися, підтримуючи. Білий поваги, що буде розвиватися добре, набирає складність.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Шато дю Cedre знаходиться в Кагор, найменування d'Origine Contrôlée (AOC) Французький відомий як батьківщина Мальбек винограду. Там, її вина повинні мати як мінімум 70% Мальбек, доповнені 30% Мерло і Таннат. Особистість Мальбек від Кагор виражається досить дубильних вин, коли молодий, приносячи користь в процесі старіння, аналогічний надійних версій вин Бордо.

Майно Шато дю Cedre є органічним, що не гербіциди не використовуються, не розпорошувати проти гнилі і тільки органічної сполуки не використовується. Vineyard розділена на три частини, які складають дві кращі типи грунтів, виявлених в області Каору. Найбільша частка 12,5 га на сході з впливом південно-західній скелястий вапняк і сприяючі рівнів тепла і води, виробництво вина з дуже дрібними танинами і дуже довго. Решта дві ділянки 5,5 га і 7,5 га, як з видом на південь покриті Galets змішаних з червонуватим залізистих піском поверхні з каменю і бруду нижче, вина сильніше і алкоголіки.

Рейтинг персонажа:
Шато дю Cedre Кагор Le Cedre
2000 - ST (88) - 13,5%

Візуальний ще дуже темно, показуючи вино не більше десяти років. Інтенсивний ніс стиглих чорних фруктів, ванілі, шкіри і землистим тлі. Смак показали саму тіло, вишукані дубильні речовини, збалансованої кислотністю і сьогодення, даючи рятівний підтримку. Післясмак стійке. Це вино, яке приходить, щоб зачарувати, але показує здатність до віку дуже великий.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook


Марк Фонсека - Луї Бернар Gigondas 2003-14%.

Суперечливі відомості про сторінку виробника, в дані і вино на задній етикетці. Не викликає сумнівів те, що він має у своєму більшістю касти Grenache подальшим Сира, які можуть або не можуть Mourvedre і Cinsault або Mourvèdre і Carignan.

З того, що я прочитав, "хлопець" є негоціант, який купує виноград і виноробство майже немає дерева, по збереженню характер фрукта і, я думаю, що, щоб зберегти Dindin.

Змішайте чорних і червоних фруктів з дуже стриманий estrebariazinha, димному світлі і соромливою pimentinha. Те, що дійсно виділяється, є плодом, ще досить повний у верхній частині його дев'ять років. У роті, м'якою вина з нешкідливих дубильних речовин, правильної кислотності та середнього наполегливості. Хороший баланс. Незважаючи на відносно молодий фруктів, не знаю, якщо структури для більш тривалого охоронця. Якби мені довелося ще одну пляшку, пити протягом наступних двох або трьох років.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

publicada recentemente no blog, que mostra as vantagens de se associar nessa nova modalidade de compras, gerando a oportunidade de conhecer na taça, vinhos de várias uvas e países, denominações, alguns exclusivos, ampliando horizontes, melhorando assim a nossa litragem. Найприємніший сюрприз я отримав через Wine Club Вінелендс, зміцнення відгук нещодавно опублікований в блозі, який показує переваги вступу цього нового типу покупки, створюючи можливість зустрітися миску винограду і різних виноробних країн, конфесій , деякі ексклюзивні, розширення кругозору, підвищення нашої зміщення таксі.

На цей раз це було біле вино з Бургундії, не проходячи через ліс, деномінація Увімкніть Clesse (не знаю), один (AOC) для білого вина, яке має chadonnay якості єдиного винограду допускається, розташований в північній частині субрегіону Maconnais . чи не це Прем'єр Крю АОС. Був створений в 1999 році, коли ця територія була оновлена, щоб бути "окремий - сировина Maconnais" назва, схоже, наприклад, до Пуї-Fuisse.

Вино на смак був LG Turn-Clesse 2010 року, з лози віком від 25 до 90 років, коли виробник, Лоран Estate Gondard, прагне підкреслити, що урожай буде зроблено в останній момент, так що виноград "супер зріла "і може перейти до більшої вина багатстві і складності ароматів.

- Франція - Бургундія - Поверніть - Clesse - Chadonnay 100% - 13% - ST (90): Оцінка персоналу Уайнландс Винний клуб

Візуальний солом'яно-жовтий з середньої інтенсивності і яскравий. Аромат з мінеральною переважанням, змішування з нотами білих фруктів, тропічних фруктів і трав. Середній тіло, гарна кислотність, створення достатнього свіжість. Післясмак підтверджує ніс, з хорошою обробкою і середнього наполегливості.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Уїнстон Леонард Спенсер Черчілль, більш відомий як сер. Уїнстон Черчілль був найвідомішим Британський державний діяч, перш за все, як прем'єр-міністра Сполученого Королівства під час Другої світової війни і, за деякими даними, відомий по демократичним світом, як великий водій військової кампанії, яка перемогла Гітлера.

Окрім державного Уїнстон Черчілль був письменником. Отримав Нобелівську премію з літератури в 1953 році, в зв'язку з шістьма томами своєї знаменитої роботі "Друга світова війна". Придуманий кілька фраз, які прославилися:

Недоліком капіталізму є нерівний розподіл багатства; Перевага соціалізму є рівний розподіл злиднів.

Репортер запитав старий Черчілль, 80-або 90-нечто ...

- Черчилль, у чому секрет довголіття?

- Цей вид спорту, моя дорога, спорт ... ніколи не практикував.

Ніхто не робить вигляд, що демократія є ідеальним або без пороку. Було сказано, що демократія є найгіршою формою правління, за винятком всіх тих інших форм, які були випробувані час від часу.

Черчілль любив шампанського, зокрема, будинки Pol Roger і пили щодня. Він мав добрі стосунки з Одетти Pol Roger, директор знаменитого шампанського будинку. У 1944 році вони були представлені на обіді в британському посольстві в Парижі і, за даними компанії, Одетта був посланником для французького Опору під час окупації років, тому Черчілль зміцнив свої відносини з House Pol Roger.

Pol Roger виготовлений спеціально для нього 500 мл пляшки, тому що, за словами прем'єр-міністра, "ціла пляшка (750 мл) занадто багато для мене, щоб пити поодинці і півпляшки (375мл) навряд чи буде варто слухати лаяти свою дружину буде дай мені, тому що я п'ю. 500мл є ідеальним кількість ".

Коли Черчілль помер в 1965 році, будинок Pol Roger заплатив йому данину. Протягом 25 років, покласти чорну смугу жалоби на всіх пляшок шампанського у Великобританії.

У Бразилії, шампанське Pol Roger Cuvée сер Уїнстон Черчілль Brut імпортується Mistral і витрати R $ 790,00.

Рейтинг персонажа:
ST (99), відібраних в Mistral зборів 2012

 • Збірка в основному Піно Нуар, Шардоне доповнюється. Він вибирає тільки кращі фрукти, виходячи з виноградників в Валле-де-ла-Марн і Кот де Блан. Це шампанське з терміном погашення в підвалах залишається в контакті з осаді дріжджів для більш ніж семи років до прилипання.
 • Жовтий візуальна середньої інтенсивності, з дрібними бульбашками і численні; інтенсивним і стійким Перлаж. Традиційний ніс з нотами булочки, дріжджів, білих фруктів, цитрусових, з квітковими елементами.
  Небо показує велике тіло, відмінне кислотність, тонкий і багатий мус. Збалансований і м'який, без гіркоти. Ароматичні завзятість дуже довго, з присмаком булочки, цитрусових і сухофруктів. Істинний нектар богів!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Підготовлено однією з найбільш шанованих і відомих виробників Шатонеф-дю-Пап, Вінсент Авріл Кло де Папської, ваше вино Le Petit Vin вхід d`Avril являє собою суміш 30% Гренаш, 20% Сіра, 15% Каберне Совіньон, 15 % Мерло, 10% Mourvèdre, 10% Каріньян, збирають вручну, який не проходить через ствол. Що відчув це суміш вина, будучи 2/3 з 2004 і третина врожаю 2005 року. Іншою важливою подією є дизайн на етикетці, тост між лози і людини.

Етикетка також відзначає, опис Вин де Таблиця, що означає, єдиних французьке вино, яке не має географічне зазначення, крім Франції (Product Франції), яка представляє 55% французького виробництва. За законом, ці вина можуть також вказувати на пляшках не сорти винограду або вантажу.

Рейтинг персонажа: ST (90) - Франція - Шатонеф-дю-Пап - 13,5% - Преміум імпортер - R $ 85.00

Візуальний рубін, ясно і яскраво, без еволюції гало. Ніс має ноти червоних фруктів і квітковим Discreet. Смак сухий, гарний тіло, хорошою кислотністю, збалансований алкоголь і вишукані таніни. Післясмак підтверджує ніс достатньо фруктів і післясмаком. Чудове вино, що не стомлює неба!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Протягом року 2011 редакція журналу оцінила більш 1000 шампанське, які доступні на ринку. В дегустації, найбільш важливими критеріями були якість і його доступність. Коли результати були зведені в таблицю серед топ-10, багато знайомих імен, але перший був одностайним, Taittinger Comtes де Шампань 2000 Fine Magazine Шампанське єдине міжнародне видання присвячене шампанське.

Нижче наводиться список: "100 кращих Шампанське на 2012".

 • Taittinger Comtes де Шампань 2000
 • Taittinger Vintage 2004
 • Louis Roederer Cristal Rosé 2002
 • Дом Періньон Розе 2000
 • Дом Періньон 2002
 • Bollinger La Grande Année Рожеве 2002
 • Лоран-Пер'є Олександра Рожеве 1998
 • Piper-Heidsieck Rare 2002
 • Чарльз Heidsieck Brut Réserve Н.В.
 • Чарльз Heidsieck Blanc де Millénaires 1995

Всього в топ-100 "рейтингу" шампанські можна прочитати тут:

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Давати proseguimento колонці "Хороший і дешевий", я говорю сьогодні про французьку червоного вина розроблена продюсер Chapoutier, Сіра і Гренаш винограду, який не проходить через ствол, Маріус рум'ян 2010 Їхні власні виноградники розташовані в IGT Pays d'Oc, Лангедок-Руссільйон.

Лангедок-Руссільйон є найбільшим виробником Вин де платить (VDP) Франції, з 80% від загального обсягу. Багато чого помічені в рамках регіонального найменування Вин де платить d'OC та інші з іменами місцевих районів. Стандарти VDP є менш суворими, ніж АОС, дозволяючи винороби фракції сортових вин з нетрадиційних штамів і змішати з вітчизняними та міжнародними винограду. Статус VDP дає більше визнання, ніж основний рівень Вин де таблиці. Майже всі вони зроблені з суміші п'яти винограду південній класичних, суміш регулюється AOC. Сира, відомий в сусідньому регіоні долини Рони, стає все більш популярним; Mourvèdre і Carignan, ми зробити темні, дубильні і пряні вина. Grenache і СІнС, вирощують дуже фруктовий і легко.

Chapoutier є найбільшим ім'я в Рони. Мішель Chapoutier є одним з найбільших виноробів Франції, обраний кілька разів винороб року по Revue Du Vin де Франс, дав новий вимір у винах регіону, досягнувши досконалості в різних конфесій Півночі і виноградники півдня. автора органічно вирощених і мають низькі доходи. Вино є даниною поваги до його діда, Марія.

Рейтинг персонажа: - Франція - Лангедок-Руссільйон - Сіра і Гренаш - ST (88) 13,5% - Імпортер Mistral - R 52.00 $

Як я вже сказав вище цього вина не йде через ліс, який надає йому свіжий, чистий плід. Візуальний рубін середньої інтенсивності, чіткий і яскравий. На носі червоних і чорних фруктів, чорного перцю, квітковий і легким бальзамічним дотик. Смак свіжий, фруктовий, середньої щільності, збалансовані між кислотністю і вмістом алкоголю; таніни м'які хорошу якість. End з хорошим постійністю. Ну варто знати.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Створена з 1912 в самому серці Шампані в Damery найближчому Еперне, J. з Telmont має 146 га (36 з їх власного виноградника), De Telmont має позачергове джерело сортів винограду з кращих терруар, Кот де Блан і як Валле-де-ла-Марн. Виноград найважливіша частина шампанського. Так DeTelmont піклується про винограднику, використовуючи методи ідеальні для створення гармонії та рівноваги між землею і культури лози.

Виноробство: J. De Telmont - Країна: Франція - Ім'я: Гранд Резерв Брют - Виноград: 34% Шардоне, 33% Піно Нуар і 33% Піно Меньє - Колір: жовтий соломи - Тип: Ігристе - Апеляційні: Шампанське - Середній вік лози: 30 років - географічне положення: Шампанське - Експортно-імпортні: Традиційні з контрольованою temperatua - На головну: Від 15 до 24 місяців в пляшці - ALC: 12%

Імпортер: www.daconfraria.com.br

Сайт: http: //www.champagne-з-telmont.com

Ціна: 190.00

Рейтинг персонажа: ST (90)

Візуальні світло-жовті, дрібні бульбашки в хорошому кількості, з невеликим коміром. Ніс показує характерні нотки тост, дріжджів, персика й мигдалю. Смак показав дуже сухою, фантастичний кислотність, гарне тіло, маслянистий присмак, довгим післясмаком. Шампанське з бадьорою характеру.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter