Optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archív pro 'Merlot' Kategorie

V nedávné degustace sponzorována dunamis vinařství ve škole potraviny   Univerzita Caxias do Sul ochutnal první ruky jeden velmi podivný brazilské víno, Merlot Dumamis "bílá" 2012.

Ale to se mě ptáte: Merlot není hroznů, že? Julio Cesar Kunz, výkonný ředitel dunamis a Emilio Kunz, vinařství poradce, kteří byli přítomni vysvětlil, že víno je vyrobeno z hroznů odrůdy Merlot. V návaznosti na metody Blanc Noir, je hroznová šťáva, okamžitě odděleny, čímž se zabrání extrakci barvy a taninů z kůry. Víno doplňuje on-line Shall We Dance, který má také Pinot Grigio, Cabernet Franc a Merlot vína.

Prezentace byla slepá s jinými víny. V misce představil různých vůní, jako je papája. Chuť svěží, lehká, s dobrou kyselinkou a přetrvávající provedení. Průměrná cena, US 39,00 dolarů.

Vinice se nacházejí v kampani dunamis Gaucho Rio Grande do Sul, v obci Don Pedrito, 18 km od BAGE a také Cotiporã Serra Gaucha, které produkují šumivá vína.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

28. září jsem měl možnost setkat se s mnoha brazilských štítky CIC (Centrum pro průmysl, obchod a služby Bento Goncalves) akce s názvem "Návrat do vína Brazílie šedesát minut." Tam i přes krátkou dobu by se mohl ukázat pečlivě o 10 štítků, ve kterém Fausto Pizzato Verve Gran Reserva 2009 (13,5%) bylo jedním z vrcholů.

VERVE je latinský představivost, která stimuluje básník, řečník, umělec, milost, svěžest ducha. Víno je směsí odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Tannat. Zraje 12 měsíců v sudech z francouzského dubu, nové i použité.

Fausto je odkaz na umístění v Serra Gaucha, kde se pěstují hrozny. K dispozici je 16 akrů, se nachází v Castro DOCTOR FAUST, dvě Lajeados (RS), je stále v Serra Gaucha, 50 km od sídla firmy v údolí.

Pizzato vinařství se nachází v údolí (RS), má své počátky v roce 1880, Antonio Pizzato, pocházející z italské oblasti Vicenza v Veneto. Poté, co byl podnik dotkl jeho syn Giovanni, dědeček Plinius Pizzato. Byl zodpovědný za instalaci společnost, protože pozdní 1960, v údolí, a komerčně výrobě vína. V roce 1998, děti Flavio, Flavia, Jane a Ivo začal vytvářet štítky jemného Pizzato.

Osobní hodnocení: ST (90) - Fausto Pizzato Verve Gran Reserva 2009 (13,5%) - 50.00 US $ na vinařství - - Vinař Flavio Pizzato

Vizuální Ruby husté, intenzivní vůně tmavých plodů, švestek, lékořice, koření, kávy poznámky a opečeným dubu. Chuť je suchá, jemná, dobře kyselost, v rovnováze s obsahem alkoholu, dobré tělo, ovocná s tříslovinami a dobrou vytrvalost. Krásné červené národní "vyvážený", těší mě velice.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku