Otsingumootori optimeerimine esitada veebilehel Email Extractor

Archive for the 'Event' Category

Victoria oli sündmuskohal esmakordselt eelmisel nädalal Portugalis Brasiilia Road Show 2014, ekskursioon veinid Portugal spetsialistid ja entusiastid, kes läbis neli Brasiilia linnade enne astumist capixabas maad. See üritus on osa kalendripäeva alates 2012 Brasiilia tutvustusi Vini Portugal, institutsioon, mis edendab Portugali veinid maailmas.

Tulemusena samm Win oli edukas. Näitas tugevust tarbimise ja tarbijate huvide Espirito Santo, kes vastas kõne thronging korral.

Elu Life Blog käinud ja neil oli võimalus kohtuda ja vaadata mõned sildid, mis näitavad, et mõned on nimetanud rohkem tähelepanu:

Valge

Casal Garcia White | Green Vein | Interfood Importija | R $ 35

Rõdu krahv 2013 | Vinho Verde | Alvarinho ja Trajadura | Import Port Porto | $ 50

Spur Branco Reserva 2013 | Alentejo | Qualimpor Importija | R $ 60

Aveleda Alvarinho 2013 | Vinho Verde | importiva Interfood | R $ 70

Portal do Fidalgo Alvarinho 2013 | Vinho Verde | Import Port Porto | R $ 70

Värvitud

Herdade Paço do Conde 2009 | Alentejo | Port Mediterraneo Importija | $ 50

Hea ettekandja Reserva 2009 | Alentejo | Casa Flora Importija | $ 75

Roquette ja Cazes 2011 | Douro | Qualimpor importija | R $ 140

Quinta da Romaneira Syrah 2011 | Douro | Portus Importija | R $ 180

QPA Douro Reserve 2010 | Douro | Victoria Foods Importija | R $ 260

Dessert

Bacalhôa Moscatel 2011 | Portus Importija | R $ 60

Quinta da Romaneira 10-aastane Tawny | Portus Importija | R $ 120

Tere sõbrad, elu elab Sao Paulo ja jääb kuni 30. osalevate maraton suursündmuste seotud maailma veini. Idee on kasutada nii palju kui võimalik, otsib uudis teile blogi lugejad, veerg ajalehes Gazette, ja ka kuulajate CBN (Vitoria-ES). Jälgi kõike online bysilvestretg Instagram.

Veinid Off koosolek - 21. aprill - Täna (esmaspäev)

Esimene neist on Wine Off kohtumine, mul oli jälgida algusest peale, kui ma ei eksi, 2010 Tänavune üritus tõotab palju vaatamisväärsusi ja meened.

Teemastatud salong näidata natuke Argentiina kultuuri kaudu, mis on parim Argentina: toidu, veini ja muusikat luua õhkkond lõbus.

Ja rääkides toidu menüü pasta, liha ja risotto valiti eriti teha sobivad veinid, millel on unikaalne ja unustamatu kogemus.

Queijaria Alagoa näidata natuke kultuuri Minas Gerais: parmesani juust Alagoa stiilis pärit kolle Serra da Mantiqueira käsitööna.

Külaline on võimalus osta veini madalamate hindadega, mis võib viia neid kohver spetsiaalselt toodetud neile: Winefit, mis esitab oma uue portfelli kotid ja kohvrid käsitöö.

Osalemine nagu Max Brands, World Wine iga Vino veini, Antigniano, Smart Osta Vein, hea jook, MS Import, Vignabaldo, Vintium, Damilano, Vignamaggio, PL Vins Selection, Weinkeller, La Cristianini, Eno Kultuur, Adolfo Canvas, Bella Farm , Crumb, Winefit voila ja BRASTEMP on juba kinnitanud, et juhul, mis on 21. aprillil alates 14h House of Finance Morumbi.

Wine Encounter OFF 2014
Asukoht: Casa da Fazenda Morumbi - www.casadafazenda.com.br
Kuupäev: 21. aprill 2014
Aeg: alates 14h kuni 22h
Kutsed: $ 60,00 - tundides või läbi meie lehekülge Piletimüük .

Tutvu kogu infot ürituse: www.encontrodevinhos.com.br

Meistriklass Brunello Montalcino - esmaspäev, 21. aprill - ainult kutsetega

Kuid esmaspäeval Cooperativa Agricola La Spiga di Montalcino edendada meistriklassi Brunello Montalcino, mis toimub restoranis Parigi. Degusteerimine, millele järgneb õhtusöök ühtlustatud, saab olema 19 tundi ja tootjad osalevad veinitootjate Bellaria, Capanna, Collelceto, Collemattoni, Fanti, La Fornace, La Mannella, Rasina La, La Serena, Lazzaretti, Luciani, Palazzo ja Podere La Vigna. Meistriklass eesotsas ekspert Jorge Lucki siis ühtlustatud õhtusöök.

Valduga Galerii veinid - Day 22. aprill alates 14h kuni 23h, São Paulo Station

Kolmas algab ainulaadse kokteili Famiglia Valduga, avatud ainult külalistele veini ja vahuveini toodetud veinikelder, impordib Domno Brasiilia ja tarretised ja mahlad House of Wood. Üritus ei ole kindlat ajakava, jättes vaba aeg online, kui karistamisele parim.

ExpoVinis 22, 23:24

Teisipäevast neljapäev, toimuvad Expo Center Norte, Expovinis, hoides staatus suurim ja tähtsaim mess veinitööstus Ladina-Ameerikas, mis igal aastal toob suurtootjad, erinevatest maailmajagudest, uute aastakäikude, sildid ja kõige oodatud vabastab turust.

Üritus on ka üks tähtsamaid ja kadedus veini degusteerimine korraldatud Brasiilias esikümnesse. Kõrgetasemeline žürii, kuhu kuuluvad ajakirjanikud, sommeljeed, veini degusteerijad ühendused ja koolid valib esikümnesse siltide ExpoVinis Brasiilia 2012 valik on vahel punased, valged roosid ja vahuveini.

Teenindus: ExpoVinis Brasiilia 2012 - 18. International Trade Fair veinituru

Külalised info ja akrediteerimine: www.exponor.com.br

Päev 22 alates 13h kuni 21h - (ainult spetsialistid.)

Päev 23 alates 13h kuni 21h / Professional / 18h kuni 21h / lõpptarbijale

24. alates 13h kuni 20h / Professional / 17 h, et 20h / lõpptarbijale

Piletid (lõpptarbijale): R $ 50,00 sh klaas degusteerimiseks.

Sissepääs on tasuta spetsialistide (nõutav CPF ja kutsealase identiteedi või tõend). See ei lubata alla 18. Vajalik isikutunnistus.

Juba kolmapäeval, 23., ma osalen lõunasööki kutsus edendada importiva Ravin.

Kolmapäeval ja neljapäeval, importija edendab 14 Magnum 22 tundi ühes poes Vino juhul üle 100 sildid nende kataloogi.

Sparkling panoraam lõunapoolkeral - 25 päeva - ainult kutsetega.

On 25., reede, Brasiilia Wine Institute (Ibravin) hoiab paneeli eesmärgil ülendavad potentsiaali ja rõhutada erinevusi toodetud vahuveinide riikide lõunapoolkeral. Üritus toimub peakorteris Fecomércio São Paulo (SP). Degusteerimisi viiakse läbi looja Judgement of Paris, Briti ajakirjanik Steven Spurrier. Konsultant, tootja ja rahvusvaheliste degusteerija on üks kõige austada isiksused veini maailmas. Muljet kvaliteeti ja mitmekesisust Sparkling arenenud riigis tehtud visiidil Serra Gaucha jaanuaris 2013 Spurrier kutse vastu Ibravin koordineerida aku degusteerimisi tooteid Uue Maailma.

Vahuveinid on jagatud valmistamise meetod - Charmat ja traditsiooniline - ja hinnaskaalas, kus pime degusteerimine kohtunike poolt valitud Spurrier koos ekspertidega segment. Aku hakkab koos vahuveini South America (Argentina, Brasiilia ja Tšiili). Pärast, saab maitsta tooteid, Austraalia, Lõuna-Aafrika ja Uus-Meremaa. Aasta lõpus iga vooru tulemused arutatakse inglise kriitik, ilma hindamise märkuse. Labels maitsnud saab teada alles aasta lõpus sündmus.
Valik Brasiilia vahuveini oli kuni Steven Spurrier. Kuna tooted teiste riikide nimetasid liitude rahvusvahelise esindatuse ("veinid"), mille valikukriteeriumiks, etiketid saadaval São Paulo (SP) turul.

Lõpetuseks Spurrier annab ülevaate iga rahva tootega profiili maitsnud, ja arutavad suundumused Sparkling turul. Loeng on üldsusele avatud, koos siltide ja piiratud ruumis. Degusteerimine paneelid on mõeldud ainult külalistele.

Sest asepresident Ibravin, Dirceu Scottà korral tugevdab tendentsi Brasiilias maailma viide tootmise vahuveinid. "Eesmärgiks on näidata toote profiil iga riigi ja kus Brasiilia lisatakse selles kontekstis. Brasiilia vahuvein on oma isiksuse ja kvaliteet, mis on tunnustatud kogu maailmas, "ütleb ta.
Edendamise ürituse Ibravin, kus ressursside ning põllumajanduse, loomakasvatuse ja Agribusiness (Seapa / RS) ja (Apex-Brasiilia) Brasiilia Amet Ekspordi ja investeeringute soodustamise ja toetamise Strauss, ametlik tootja Brasiilia vahuveini klaas .

Service - Panorama vahuveini lõunapoolkeral

Kuupäev: 25. aprill reede

Asukoht: Fecomércio-SP. Dr Barreto Plinius Street, nr 285, Bela Vista naabruses, São Paulo (SP).

Programmeerimine

09:00 - Registreerimine

9,30 - ava asepresident juhatuse Ibravin, Dirceu SCOTTA

10h - maitsmine Sparkling toodetud Charmat meetod

12h - maitsmine Sparkling valmistatakse traditsioonilisel meetodil

13:30 - Brunch

15h - Loeng maailmaturul vahuveinide, Steven Spurrier

Top Itaalia Road Show - 28. - esmaspäev

Top Itaalia veinid Rändkampaaniale taas Brasiilia esitlus oma parimaid veine, Tre Bicchieri sisse Gambero Rosso juhend pühendatud.

Sündmus, mis on juba osa rahvusvahelisest kalendrist Itaalia veine, läheb läbi teiste riikide, näiteks USA, Venemaa, Hiina, India.

Kas 60 mainekama veinitootjate Itaalia, kus degusteerimisi ja temaatilisi seminare ning olemasolu tootjad ise.

Programmeerimine: Fair top Itaalia veinid juuresolekul tootjate

Parallel Programming: 2 Meistriklassides läbi Itaalia ekspert vahendajate ja kaks Brasiilia

Limited vabade töökohtade arv iga meistriklass: 30; 25 Tre Bicchieri maitsnud iga paneel on lubatud ainult registreeruda üks meistriklass sõiduplaanid ja registreerimise kinnituse sõltub kättesaadavusest.

Võistluste aeg

14.00 17.00 - eelistatud aega vastamiseks vajutage ja kaubanduse üldiselt

17.00 19h30 - teised külalised üldiselt ja tarbijate

Juurdepääs korral antakse ainult kutsetega, individuaalne ja võõrandamatu, varem saadetud.

Registreerimine ja info: ja Tel (11) 5092-3248

ll Aastane suurepärase maitsega veinid Lõuna-Aafrika - Day 29 Teisipäev

Sulgemiseks maraton veinid Lõuna-Aafrika, mis toimus juba teist korda, suur sündmus, mis algab meistriklass, kus ma tõestada valge ja punase veini, pluss kuulda selgitusi tootjate esindajad WOSA (veinid Lõuna-Aafrika ). Lõpus proovi, me järgima mini õiglane mitmete teiste veinide sellest riigist.

Juurdepääs korral antakse ainult kutsetega, individuaalne ja võõrandamatu, varem saadetud.

Registreerimine ja info: ja Tel (11) 5092-3248

Tekst avaldati algselt veerus Elu Life | Notebook Pleasure & Co | Journal Gazette

Määrake veini kvaliteedi ei ole lihtne. Jättes kõrvale poliitilise korrektsuse, kus fraas valitseb "hea vein on üks, mis sulle meeldib," sa pead kogemus juua saab paremini mõista ja hinnata. Enamasti see kasum teadmiste käib koos muutus maitse. Kui sa mõistad, väiksem, kergem ja tasakaalustatud vein veeta meeldiv kaussi.

Ma võtan seda mõistet rääkida kogemustest, et ma pidin maitsta uut aastakäikude ja vabastab Tšiili De Martino veinikelder. Uudised veinimeistri Marcelo Retamal projekt esitati hiljuti Victoria ekspordi juht Cristian Castro Ubal ja esindaja importiva riigi Decanter, Julio Antunesi.

De Martino hakkas otsima uut stiili 2011, jättes maha kinnitatud raske ja puine veinid pilt - mis rahuldada rahvusvahelise kriitikud nagu Robert Parker - võtta style ma eespool mainitud, kergem ja tasakaalustatud.

Praktikas on see muudatus algab Sobiva istandust ja viinamarjaistandus, kasutades ainult looduslike pärm, leiti viinamarja nahkade (vastutab kääritamisel sama) ja saagi teha varem. Seega on saadud looduslikest happesuse ja takistab lisaks viinhapet. Seega viinamarjadest suur suhkrusisaldus, mis muudavad nad rohkem alkohoolsete veine kaotada. Kõik sama loomulik kui võimalik.

Ei kasuta uusi barrelit (225 liitrit) ja järkjärgulist asendamist Austria Foudres (mahutavus 5000 liitrit) on veel üks tegur, mis põhjustab tasakaalus. Nagu juba öeldud, suurema mahuti alumise puitu kokkupuutes vein ja madalam ja aeglasem on selle mõju joogi maitse.

Veinikelder päästis Cinsault viinamarja ja kasutamise amphoratest (Tinajas), kreeka vaasid savist, mida on eelnevalt salvestada teatud liiki tarbimine. Veinitegemisel need riistad säilitada algne iseloom puuviljade maskid, nagu neid nimetatakse puljongid läbida puidust.

Gallardia del Itata Cinsault Rosé 2012 | Hindasid parim rosé 2013 Descorchados Guide. 100% Cinsault viinamarjad. Delicate nina, punase puu-ja lilleline puudutus. Hea happesusega. Fantastiline paella mereandidega. | Kus: DOC Space | R $ 65

Quebrada Seca Chardonnay Single Vineyard 2011 | Väga aromaatne (mineraal), on kreemjas tekstuur (võine) ja väga hea püsivus. Läheb hästi rasvane kala. Kulutab 12 kuud vana Prantsuse tammevaatides. Kus: Ville du Vin | R $ 130

Cinsault Viejas Tanijas 2012 | 100% Cinsault, valmib seitse kuud savi amphoratest sajandeid. Puhas värske puuvili. Ühendab röstitud vasikaliha ürtide ja vürtsidega, grillitud tuunikala, rostbiif ja juustu keskmise paranemist. | Kus: DOC Space | R $ 100

Legacy Carmenere Gran Reserva 2011 | aroomid kirss, Cassis, münt ja vürtsid. Suulae hea keha, värske ja hea, kindel tanniinid. Läheb hästi lambaliha (eri preparaadid) ja kõvad juustud. | Kus: Vein Vix | R $ 83,70


Cabernet Sauvignon Single Vineyard Las Águilas 2010 | sametine maitse, märkmeid must ja punane puuviljad, tubakas ja balsamico. Tanniinid ja elav happesus. Ühendab kuivatatud liha ja juust. | Kus: DOC Space | R $ 130

Legado Syrah Gran Reserva 2011 | Tüüpilised Syrah Tšiili, küpseb 14 kuud vana Prantsuse tammevaatides. Spice ja tumedad puuviljad. Long. Läheb hästi liha ja rasked kastmed. | Kus: kelder Mariana ja Carol | R $ 83

Armida 2008 | Neile, kes on otsustanud minna raha ja maitse, see on top veinikelder. 100% Carmenere vananeva potentsiaali 20 aastat. Kontsentratsioon ja elegants käivad käsikäes. Harmoneeruvad ulukiliha. | Kus: Vein Vix | R $ 350

Late Harvest Semillon 2004 Legacy (375ml) | Dessert vein 100% Semillon. Määrdesarnane suulae, väga magusad, uskumatult värske. Märkused kuivatatud puuviljad, mesi ja apelsinikoor. Divine, läheb hästi pähklipirukas. | Kus: Vein Vix | R $ 80

Cantina Itaalia restoran Bacco, rohkem kui kaheksa aastat Vitoria-es, äsja võitis Top Brasiilia Quality Award 2013 auhinna andis Abrahm -. Brasiilia Academy kiitusega Merit, üksust haldab CICESP - Center kultuuriline integratsioon ja Business São Paulo, tunnistab algatusi ettevõtted tööstuslik, kaubanduslik ja teenuseid, mis paistis silma aasta segment.

Kandidaadid läbima range hindamise protsessi ekspertide tehtud NPQ - Center for Quality Research, mis tegeleb küsitlus klientide ja tarnijatega, arvestades kriteeriume, alates äri filosoofia, traditsioon turul ja halduspraktikat, teadusuuringute ja tootearenduse , sotsiaalne vastutus ja kvaliteedisertifikaati teenitud.

Trofee (pildil Macus Texeira ja tema abikaasa Simone), pitsat ja kvaliteedijuhtimise sertifikaadi Top Quality Award 2013 Brasiilia juhtus sel kuul São Paulo juuresolekul nimetatud äriühingute, Brasiilia ametivõimud ning ametlik meedia sündmus. Mõnikord, tähistati 80. aastapäeva APL - Paulista Press Association vastutab NPQ.

Tähistamaks seda hästi teeninud auhinna maja õhtusöögi partnerluses midagi muud kui Moet Chandon, mis alluvad Lucio Rossi võttis võimaluse käivitada kaks eriväljaanded. Blog Elu Life andis!

Moët Luminosa on spetsiaalne lips, mis süttib pimedas ja oli kõrghetk õhtul näidata !!!

Juba Golden Dust oli inspireeritud maagiline kihiseb Moët & Chandon keldrites. See on kaetud kuldse sära. Tõeline luksus!

Seas serveeritakse kammkarbid kaaviar sobitatud suurepäraselt Champa !!!

Av.Anisio Fernandes Coelho, 66, lj- 9,10,11,12
Jardim da Penha, Vitoria - ES - + 55 27 3325 0847

http://www.cantinadobacco.com.br

Alentejo piirkonnas Lõuna-Portugali tõmmatakse ilus, korter maastik, palju metsa tammed, vastutavad 80% maailma toodangust pudelikorgid ja jagatud mitme alampiirkondade, nende seas on Reguengos Monsaraz, mis võib identifitseeritakse etiketid.

Mitmed põlisrahvaste viinamarjad ja mõned välismaised osa lõigatud, kui selle veini. Kõige traditsioonilisem on Trincadeira, Aragonez, Alicante Bouschet (Prantsusmaa), moreto ja Kastellaanimaja prantsuse. Me ei saa siiski leida muid, Touriga Nacional, Cabernet Sauvignon ja Syrah, mis on kestnud väga hästi seal. Seas valge on Antão Vaz, Arinto (Pedernã) ja Fernão Pires (Maria Gomes).

Nagu iga veini piirkonnas on eri veinide, alates lihtsaimast, et tipptasemel, tõeline jumalate jook. Täna ma tutvustada veinid Jahindus Reserve Fidalgo (firma valmistatud eranditult Brasiilia - imporditud Cellar Alentejo) väljatöötatud kasvanud viinamarjadest enda viinamarjaistanduste Mount Perdigões, talu, kus veinikelder asub.

Veinitehase omanikuks Grenadier Henry, täidesaatev suurtes Portugali ettevõtted, sündinud Alentejo ja kirglik oma maa ja Alentejo veinid. Teenib juhatuse Eugenio de Almeida Sihtasutus alates 1987 Tema tegevus oli ja on oluline, et jätkuv kasv, et Eugenio de Almeida Sihtasutus on saavutanud viimase 20 aasta jooksul. Selle õppekava on kerge mõista ...

Veini hind vahemikus "35 ja 160 reais" esitati eile Wine Store Carone all Miria Carvalho, importija esindaja ja Claudio Martins, kommertsdirektor veini käsk.

Kaetud valge Fidalgo 2011 (13,5%) | Antão Vaz ja Verdelho.

  • Aroom on palju troopilisi puuvilju nagu ananass siirupis ja ka midagi mett. Jätkas sama rida suus. Siidine, pehme ja värske. Ideaalne suvi juba koputab R $ 35,00 | Hinnang :. 84/100

Kaetakse Fidalgo Rosé 2012 (13%) | Castellan, Syrah ja Touriga Nacional

  • Rosé jätkuvalt moes, parandada iga päev paljudes riikides, sealhulgas Portugalis paistab. See silt, väga kiitis sõidus näitas visuaalne kirss elus, tugeva lõhnaga, mahlakas, sõstar mäletamine. Jätkub rõõmu suus. Juhtis tähelepanu kontsentratsioon maitsed, mis jäi lõpuni. . Kuigi täidlane ja värskendav suure happesuse R $ 35,00 | Hinnang: 87/100

Kaetakse Fidalgo Tinto 2011 | (14%) - Alicante Bouschet, Aragonez, Trincadeira ja Tinta Caiada - osa veinivalmistamise toimub roostevabast terasest vaatides ja osaliselt prantsuse tammest vaatides -
Tähistatud Wine Magazine Portugalis "Best Buy".

  • Visual granaat, tugev lõhn meenutab küpseid punane puu mõne õie nüansse. Suulae pehme ja ümar. Lihtne vein, lihtne juua. . Igapäevase R $ 35,00 | Hinnang: 85/100

Kaetakse Fidalgo Reserva Tinto 2008 | (14%) - Alicante Bouschet, Aragonez ja Tricadeira - 12 kuud Prantsuse tammevaatides - Valiti punane vein aastal ajakirja Gula 2011.

  • Väga stiilne veini Alentejo. Aroma millegi värske puuvili, mis meenutab Lagrits, kakaomass ja vürtsid. Pluss punkt oli selle areng, mis kasvas intensiivsem ajas klaasi. . Maitse elegantne, karm ja pikk R $ 60,00 | Hinnang: 90/100

Poliphonia Signature Red 2009 | (14,5%) - 18 kuud uutes Prantsuse tammevaatides ja seejärel 1 aasta pudelis - Parimaks Punane vein on Concours Mondial de Bruxelles 2012.

  • Pime rääkida uue maailma. Võimas, kontsentreeritud ja (väga heal positsioonil, ei lähe üle puu) ja karge touch puit. Ebatavaline lõigatud viinamari Prantsuse päritolu, mis on väga hästi kohanenud seal: Syrah, Alicante Bouschet. Segamine tulemused rahul. Visual Dark ja tugeva lõhnaga koos märkustega kookospähkli, vaid ka vilja. Kujunenud karamell. On maitse vaatamata kõrge hinne, alkohol ei ole nii. Long lõpetuseks intensiivne järelmaitse, jälle tähistatud kookospähkli £ 160 | Märkus :. 94/100

Pärast projekti Bicentennial tippveinivalmistajat, kolm aastat tagasi loodud tähistamine 200 aastat iseseisvust Tšiili ja "5 × 20" mõista> ( kliki siia ), tegemist on uue ettepaneku, mis on loodud Rafael Prieto direktor tippveinivalmistajat, kus osalesid 100 Tšiili veinitootjad nimega tippveinivalmistajat 100 barrelit Tšiili. Vaata videot ma lihtsalt tehtud Rafael Aleixo restoranis, mis on võidult võitudele ExpoVinhos messil osalemist.

Järgne mulle -> Facebook | Instagram | Twitter | Linkedin | CBN

Viimane kutsus mu sõber Carlos Meneghel nädal, ma kontrollin hoolikalt uue ettepaneku Store Zanatta Wine Store, veini kõnniteel. Sulle, kes armastavad veini, kuid ei meeldi "värskus", mis keerleb see, kiidavad. Iga viimane kolmapäev kuu majaomanik Olair Zannata ja üks esindaja iga konkreetse veini lihtsal viisil, laudade kõnniteel tõestada erinevate siltide ja assortii suupisteid. Investeeringud on 60,00 reaal.

Kauplus asub Av. Sá Gomes, 730, kõrval Supermarket Perim, Forest Beach, Vitoria-ES. Sealt leiad hea teenindus, ja rohkem kui 400 sildid valida rõhuasetusega tasuvusanalüüsi veine. Toimimise maja on alates esmaspäevast laupäevani 12h kuni 0H. Telefon: (27) 3026-6440

Kes käskis viimase maitsega oli veinimeistri Fabian Houjeije (seisukohad) ja Uruguay Antigua Bodega Stagnari, impordib Brasiilia Lõuna Wine. tur Tegime veini Stagnari kaks lihtsam, mis maksab 39,00 teie tegelik keskmine Osiris Tannat Reserva, vein 200,00 reaal väärilist staatus ülemise rea.

Antigua Bodega Stagnari toodab veine alates 1880 on kogu tootmisvõimsuse veinikelder jõuab 2,4 miljonit liitrit, kuid täna toodab 840.000 pudelit 30 hektarit oma viinamarjaistandused tüvedega imporditud Prantsusmaa.

Uruguay on väike veinitootja maailmas, kuid on suur arvud eksport ja sisetarbimine. Omades väike ala ja veel tagasihoidlik investeering, toodangu tootjad Uruguay on paljutõotav. On suur panus ja aktsepteerimist kiiresti arenevatele turgudele, nagu Brasiilia, ületades suur tootjad nagu Austraalia, Saksamaa ja isegi Hispaania. On suuruselt neljas tootmise Lõuna-Ameerikas. Ja nende veinid on muutumas kurikuulsaks järk-järgult, täiustamise ja kvaliteedi. Sur ja Suroeste lähedal Atlandi ookeani piirkondades on parima kliimaga ja toota parimat siltide riigis, on väga väike öine õhutemperatuur ja hea sademeid.

Veinid: Chardonnay * 2010 aroomi tsitrusviljade, lille, keskmise happesusega. * Tannat / Merlot 2009 60% Tannat, kulutab kuus kuud vaadis; Ümmargune, pehme, hea puu ... kergesti joodav Tannat 2009, kaheksa kuud vaadis, Da Ragazza line :. kõige jõulisem, kergelt parkunud, läheb väga hästi tugevad juustud ja punane liha. * OsirisTannat Reserva 2006 kulutab 12 kuud vaadis, sametine, rasvhapete, mahlakas, üks Belza veini klaasi.

Oswaldo Oleari mu sõber ja suurepärane ajakirjanik oli ka seal, vaata siia
oma lugu Don Oleari Dot Com.

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Naudi lehe Blog Elu Life Facebookis

Õhtul neljapäev (8/11), Urheilutoimittaja Galvão Bueno oli Campinas juhtiv degusteerimine oma viis veine, mis on valmistatud koostöös tuumad. Umbes 120 külalist tervitas in Emporium Brunetto ta ja tegevjuht kooritud, kooritud Adriano. Etiketid Bueno Parallel 31 Cuvée Prestige Bueno, Bueno Vista Bella Sauvignon Blanc, Pinot Noir Bella Vista Bueno, Bueno La Valletta, ka autogrammiga Galvão.


Galvão tuli maailma veinivalmistamise Brasiilia 2010 Bueno Bellavista Estate Winery, mille omanikuks teadustaja, asub Gaucha Kampaania Candiota, 38 km Bage tunnustatud koht on üks kõige lootustandvamaid piirkondade viinamarja , Parallel 31 - bänd planeedil, kus mõned parimad veini piirkondi maailmas.

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Naudi lehe Blog Elu Life Facebookis

Spetsialiseerumine Jaemüügi ei lähe tagasi. Selle tõenduseks on mure ja dünaamilisust, millega supermarket Carone haldab sorti ja sama kvaliteediga veini etiketid pakkuda oma klientidele.

Mitte ainult on juba pikk loetelu ja välismaised (import palju ise) leidis oma gondlid, tähistab Carone investeerida mitmekesistamine. Selles mõttes Vanderlei Martins, võrgu haldaja, mida juhtis degusteerimine et kasutusele uue prantsuse etiketid, kõik imporditud Brotherhood.

Kus osalesid ajakirjanikud tööstuse, klientide ja arvamusliidritega, Ürituse eesmärk oli tutvustada veinide märgistused, mis on juba osa portfellist supermarket Las nad .:

Et alustada maitsega veini maitsnud kaks ŠAMPANJAD J. Telmont kohta Brut Grande Réserve Brut ja Rosé. Kaks alumist eritooted, madalad tootmiskulud, mille hind supermarket gondliga R $ 178,00 otsese importija. Champagne ei vea tahes kaks võimalust avatud kerge naeratus.

Esimene punane oli Château Haut Montand 2009-13,%, põhi Bordeaux, mis on valmistatud 90% Merlot ja 10% Cabernet Sauvignon. Neile, kes tahavad teada, ja kardan, et Prantsuse veinid on hea valik, hea puu, pehme tänu oma kõrge kontsentratsioon Merlot, meel suulae kõik tõendid. Ja mis kõige parem, see maksab ainult 38,00 dollarit. Kulude x kasu.

Hüppas teine ​​prantsuse punane top Bordeaux - Château Matalin 2009-14%, 34% Merlot, 33% Cabernet Sauvignon, 33% Cabernet Franc. Märkused šokolaadi, vanilli ja suitsu uudishimulik taustal. 54.00 kulud.

Neile, kes arvavad, et Tannat viinamari on pärit Uruguay, sa eksid. A Tannat, historicamente era somente cultivada no sudoeste da França na AOC Madiran e agora é uma das uvas mais proeminentes no Uruguai, onde é considerada a “uva nacional”. É também usada como corte em vários outros países.

O vinho degustado foi o Chateau Laffitte Teston Reflet du Terroir 2008 -13,9%, 80%Tannat, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Cabernet Franc. Não é um vinho fácil por ter taninos firmes e notas vegetais. Mas esta certa rusticidade e contrabalanceada por uma acidez viva e equilibrada com seu ter de álcool, levando a uma ótima opção para pratos mais condimentados a base de carnes. Custa R$ 54,00 .

Agora o melhor da noite. Acredito que se tivéssemos mais tempo de aeração esse grande Saint Emilion Grand Cru de nome Château Cantenac 200 8- 13%, 70% Merlot, 30% Cabernet Sauvignon, iria evoluir mais seus aromas e sabores. Porém mostrou a que veio, robusto e ao mesmo tempo delicado, muita ameixa em calda, baunilha e notas de couro. Acidez dando um belo suporte. Vinho para meditação. A dica é decantar por no mínimo 1 hora antes da prova. Como tudo que é melhor é mais caro, esse custa R$ 154,00 . Vale cada centavo .

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Curta a pagina do Blog Vivendo a Vida no Facebook

Será amanhã, sábado dia 27, no Hotel Bourbon na cidade de Curitiba , mais uma edição do famoso Encontro de Vinhos . A partir das 14h os visitantes poderão conhecer e degustar centenas de vinhos
importados e brasileiros . Para você que é da cidade ou estará por lá amanhã, não deixe de visitar, é muito legal. Procure o Daniel Perches e o Beto Duarte , eles vão comandar o evento.

Serviço: Encontro de Vinhos Curitiba 2012 – Hotel Bourbon – Rua Candido Lopes, 102 – Curitiba – Horário: das 14h às 22h – Valor: R$ 60,00 – Mais informações em www.encontrodevinhos.com.br

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Curta a pagina do Blog Vivendo a Vida no Facebook