Optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archív pro 'Event' Kategorie

Po projektu dvoustého nejlepších vinařů, který byl zahájen před třemi lety u příležitosti 200. výročí nezávislosti Chile a "5 × 20" rozumět> ( klikněte zde ), vstupuje do hry nový návrh vytvořený Rafael Prieto, ředitel Top Vinaři, za účasti 100 chilských vinařů, tzv. Top vinaři 100 barelů Chile. Podívejte se na video jsem udělal s Rafaelem Aleixo v restauraci, která je ve Victorii k účasti na veletrhu Victory ExpoVinhos.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | Rádio CBN

Minulý týden na pozvání svého přítele Carlose Meneghel, podívám pozorně nového návrhu Store Zanatta vinotéka, víno ​​na chodníku. Pro ty, kteří mají rádi víno, ale nemají rádi "čerstvost", která se točí kolem ní, bude schvalovat. Každou poslední středu v měsíci, domu Olair Zannata a jednoho zástupce dané víno ​​se jednoduchým způsobem domluvit, stoly na chodníku prokázat, různé štítky a rozmanité občerstvení. Investice je 60,00 real.

Obchod se nachází na Avenida Carlos Gomes Sá, 730, vedle supermarketu Perim, Mata Beach, Vitoria-ES. Tam najdete dobré služby, a více než 400 značek z čeho vybírat vín s důrazem na poměru nákladů a přínosů. Fungování domu je od pondělí do soboty od 12h do 0h. Telefon: (27) 3026-6440

Kdo velel poslední ochutnávka byl vinař Fabian Houjeije (stojící) s vínem uruguayské Antigua Bodega Stagnari, dovezeno Brazílii v jižní vinařská Made tur vín Stagnari dva jednodušší, které stojí v průměru 39,00 reais vaše Osiris Tannat Reserva, víno 200,00 reais že si zaslouží horním stavovém řádku.

Antigua Bodega Stagnari produkuje vína od roku 1880. To má celková výrobní kapacita vinařství přijde na 2.400.000 litrů, ale dnes vyrábí 840 tisíc lahví za 30 hektarů vlastních vinic s kmeny dovezené z Francie.

Uruguay je malý výrobce vína na světě, ale má velké osobnosti ve vývozu a domácí spotřeby. Tím, že na malé ploše a ještě skromné ​​investice, výsledky Uruguayského výrobců jsou slibné. Mají velký vstup a přijetí na rychle se rozvíjejících trzích, jako je Brazílie, překonal hlavních výrobců, jako jsou Austrálie, Německa a dokonce i ve Španělsku. Už čtvrtou největší výroba v Jižní Americe a její vína získávají proslulost pomalu kultivovanosti a kvalitě. Regiony a Suroeste Sur, v blízkosti Atlantského oceánu, má nejlepší klima a vyrábět nejlepší etikety v zemi s velmi nízkým teplotám a dobrých nočních dešťových srážek.

Vína: Chardonnay * 2010 s vůní citrusů, květinovými, střední kyselinkou. * Tannat / Merlot 2009 60% Tannat, stráví šest měsíců v sudech, kulaté, měkké, dobré ovoce ... Snadný pít Tannat 2009, osm měsíců v sudech, Da Ragazza řádek:. Robustnější, lehce třísloviny, jde velmi dobře se sýrem a silné červené maso. * OsirisTannat Reserva 2006, stráví 12 měsíců v sudech, sametové, mastné, ovocný, jeden Belza vína po skleničkách.

Oswaldo Oleari můj přítel a skvělý novinář tam byla také, podívejte se zde
jejich záležitost v Donu Oleari Dot Com.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Na večeru ve čtvrtek (8/11), sportscaster byl Galvao Bueno ve městě Campinas provádí ochutnávku svých pěti vín vyrobených ve spolupráci s jádry. O 120 hosté byli uvítáni na Emporium Brunetto on a dozorce Crumb Crumb, Adriano. Štítky Bueno Parallel 31, Cuvée Prestige Bueno, byly Bueno Vista Bella Sauvignon Blanc, Pinot Noir Bella Vista Bueno Bueno La Valletta, také podepsanou v Galvão.


Galvão vstoupil do světa vinařství v Brazílii v roce 2010. Bueno Bellavista Estate Winery, vlastněná hlasatel, který se nachází v kampani Gaucha v Candiota, 38 km od místa Bage, uznávaný jako jeden z nejslibnějších oblastí pro pěstování révy vinné, Paralelo 31 - kapela na světě, kde jsou některé z nejlepších vinařských oblastí na světě.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Specializace maloobchodu není cesty zpět. Důkazem toho je zájem a dynamika, s níž supermarket Carone spravuje rozmanitost a kvalitu vinných etiketách nabízet svým zákazníkům.

Nejen, že je již rozsáhlý seznam tuzemských i zahraničních značek (hodně samostatně import) se nacházejí na jejich regálech, Carone investovat do diverzifikace. Proto, Vanderlei Martins, správce sítě, vedl ochutnávku, která zavedla novou francouzskou štítky, všechny dovážené do Bratrstva.

Za účasti novinářů v průmyslu, zákazníkům a názoroví vůdci, akce zaměřené na zavedení vinné etikety již v portfoliu supermarketu Nechte je.:

Chcete-li začít ochutnávat víno ​​ochutnal dva Champagnes J. Telmont z Grande Réserve Brut Rosé Brut a. Dvě speciální výrobky, nízká produkce, s cenami v supermarketu gondola R 178,00 dolarů, tedy méně než přímý dovozce. Champagne nemá chybu v některé z těchto dvou možností otevřené snadné úsměv.

První víno ​​bylo Château Haut Montand 2009-13,% základní Bordeaux, vyrobený s 90% Merlot a 10% Cabernet Sauvignon. Pro každého, kdo se chce vědět a bojí francouzských vín je to dobrá volba, dobré ovoce, měkké díky své vysoké koncentraci Merlot, potěší chuťové buňky všech důkazů. A nejlepší ze všech, stojí jen 38,00 dolarů. Náklady x přínosem.

Skočil do druhé francouzské červené, jedna horní Bordeaux - Château Matalin 2009-14%, 34% Merlot, 33% Cabernet Sauvignon, 33% Cabernet Franc. Tóny čokolády, vanilky a kouře pozadí zvědavý. Náklady 54,00.

Pro ty, kteří si myslí, že hroznové Tannat je původem z Uruguaye, mýlíte se. Tannat, historicky byla pěstována pouze v jihozápadní Francii v Madiran AOC a je nyní jedním z nejvýznamnějších hroznů v Uruguayi, kde je považován za "národní hroznů". To je také používáno jako cut-off v několika dalších zemích.

Víno ochutnal byl Chateau Laffitte Teston Odrazivost du Terroir 2008 -13,9%, 80% Tannat, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Cabernet Franc. Existuje jednoduché víno mít pevné třísloviny a rostlinných poznámky. Ale to jisté neotesanost a vyvažuje svěží kyselinkou a vyvážený s alkoholem má, což vede k vynikající volbou pro pikantní pokrmy masných. Náklady R 54,00 dolarů.

Nyní je nejlepší v noci. Myslím, že kdybychom měli více času vysílání tohoto velkého Saint Emilion Grand Cru Chateau Cantenac Name 200 8-13%, by 70% Merlot, 30% Cabernet Sauvignon, vyvíjet jeho vůní a chutí. Nicméně prokázalo, že přišel, robustní a jemná zároveň, hodně švestka v sirupu, vanilky a kůže poznámky. Kyselost dává krásný podporu. Víno pro meditaci. Trik je v tom sedět na nejméně 1 hodinu před závodem. Jako všechno, co je lepší, je dražší, to stojí US 154,00 dolarů. Stojí za každý cent.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Bude zítra, v sobotu 27., v Bourbon Hotel v centru města Curitiba, další vydání slavného setkání vín. Od 14h se mohou návštěvníci setkat a ochutnat stovky vín
importovat a Brazilci. Pro vás je to město nebo tam bude zítra, nenechte si ujít, je velmi cool. Podívejte se na Daniela bidýlka a Beto Duarte, se vedou událost.

Služby: Wine Encounter Curitiba 2012 - Bourbon Hotel - Rua Candido Lopes, 102 - Curitiba - Čas: od 14h do 22h - Hodnota: 60,00 liber - Více informací o www.encontrodevinhos.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Dovozce Magnun přinesl do Brazílie vinařů Rafael Tirado chilského vína Laberinto (na snímku zcela vlevo) a Meinard Bloem také chilský Lagar de Bezana (na snímku nahoře zcela vpravo). První město navštívil byla Victoria, a pak bude Rio a São Paulo.

V večeře Bristro vedeném Ville du Vin v Praia do Canto, vinaři získal veřejné mínění, kteří na ochutnávku, kde byly prezentovány Laberinto vína Sauvignon Blanc Ashes Barlovento 2011 Laberinto Pinot Noir 2010 Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008 Lagar de Bezana naplaveniny a Velká Reserva 2007 Lagar de Bezana Limited Edition 2007. Vína bylo doprovázeno zvláštními pokrmy připravené podle šéfkuchaře Tomato jako Carpaccio z chobotnice, tatarský biftek a jehněčí kýta konfitem s vinným rizotem s houbám. Harmonizace nádobí s červenými a bílými víny bylo perfektní! "Druhý jsem já." Nakonec byl zvláštní dezert podávaný: Čokoláda Panna Cotta.

Podnikatel a majitel import, Raphael Zanette (na snímku nahoře uprostřed), se také zúčastnil akce a opečenou s hosty. Vína jsou nyní k dispozici v obchodě Ville du Vin.

Řiďte svůj osobní rating níže:

Nachází se v pre Andách, 600 m, na břehu jezera Colbun, tento fantastický projekt Rafael Tirado, jeden z nejznámějších a respektovaných chilských vinařů, je jen 18 akrů a řadu ocenění a uznání. Název Laberinto zachycuje vinice Raphael, které byly osázeny v různých křivek a směry, aby si rozmanitost půdy a zvýšení expozice. S tím hroznů a výrobě vína ve struktuře a složitosti.

Laberinto Sauvignon Blanc Ashes Barlovento 2011 - 12,5%, R 94,00 dolarů - ST (93) To je jeden z nejlepších, nebo lepší, chilský Sauvignon Blanc jsem ochutnal tak daleko. Kdyby někdy ochutnal 2007, který byl importován Casa Port, mám ještě pár lahví a je velmi živá. Aktuální ročník 94 2011 vedly bodů (Descorchados 2012), ukázaly, že stejné vlastnosti, ale s výraznější kyselinkou s věkem. Vizuální zelenožlutý, prase švestkové vůně, světlo tráva a fenyklu. Chuť je svěží, čistý a citrusů s trochou minerální a textury neobvyklé pro Sauvignon Blanc.

Carpaccio z chobotnice x Sauvignon Blanc

Labyrint Pinot noir 2010 - ST (90) - 13,5% - R 120,00 dolarů - to Pinot bylo poprvé, co jsem ochutnal. Vizuální ruby ​​jasné, zajímavé nos objevit na vědomí kouře, pryskyřici, mírně poškozuje plod objeví. Nicméně patra ukázal to přišlo. Velké kyselost, generování hodně svěžest, ovoce čisté a svěží. Dobrá rovnováha a příjemnou dochutí.

Tatarský biftek x Pinot Noir

Historie vinařství Lagar de Bezana, začala v 90. letech, kdy podnikatel Ricardo Benzanilla podnik do světa vinic a vín. Vybral pozemek se nachází v Alto Cachapoal na úpatí And, 87 km jižně od Santiaga. Mírné klima a teplotní rozdíly mezi dnem a nocí, speciální vína pocházejí z unikátního terroir. Holandský šel do Chile s 15 lety Meinard Bloem, před rokem vinařství je vinař. Byla to jeho první návštěva v Brazílii.

Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008 - 85% a 15% Cabernet Syrah - 14,4% - ST (88) - US 62,00 dolarů - Lagar de Bezana Aluvión Velký Reserve Syrah 2007 - 63% a 47% Cabernet - 14,5 % - ST (90) - US 105,00 dolarů - Lagar de Bezana Limitovaná edice 2007 - ST (90 +) - 100% Syrah - 14,5% - R 145,00 dolarů.

  • O vína z Lagar de Bezana, našel velmi podobné. Pryskyřičné nos s tóny černého ovoce v sirupu, extrahovat a dostatek alkoholu. Vše s 14,5%. S ohledem na tyto vlastnosti jmenovat jednu první provzdušňovací alespoň 1 hodinu, aby se odstranila většina alkoholu. Za druhé, usilovat o harmonizaci s mastná jídla, s dostatečným šťavnatost. Další zajímavé a pozitivní, je zřejmé, životnost těchto vín. Vzhledem k tomu, že alkohol je nezbytnou součástí vývoje vína a taniny a kyselosti, recomento, přestože už je ve věku, nyní minulosti, dobrý čas sklep, vyhřívané samozřejmě!.

Jehněčí kýta konfitem s vinným rizotem s funghi x červené s Lagar de Bezana, perfektní, jak jsem uvedl výše, je třeba mastná jídla ... lol!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Foto Credit: Arismário Oliveira

Na 27. října bude Four Towers Hotel držet solidární akce na podporu sdružení Capixaba proti rakovině u dětí (ACACCI). V den, bude restaurace nabízet svůj tradiční Feijoada na benefičním oběd.

"Příteli Feijao" bude podepsána Léo kuchařů a Juarez Moreira Campos a za vítězství Feijoada čtyřmi věžemi akce bude také živou hudbu, nápoje a občerstvení, bezplatné parkoviště a dětský klub.

Velkou výhodou této akce je, že kromě toho, že možnost vychutnat Feijoada, budou zákazníci stále pomoci stovkám dětí a dospívajících v léčbě rakoviny u dětí, neboť část výtěžku z akce bude věnován na instituci.

Služba

Fazole Friend Four Towers Hotel a Acacci

Datum: 27. října

Čas: poledne

Cena: US 59,00 dolar (Pozvánka Jednolůžkový pokoj)

Místo: Av Saturnino de Brito, 1523, Praia do Canto - Victory (dříve Novotel Vitoria)

Informace a rezervace: 27 3183-2500 nebo

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Vína, která vyjadřují terroir, to je nejlepší definice vín z Viña Tarapacá. Vlastně Chilská vína obecně jsem se odkazují na začátku mého chození s vínem, přináší skvělé vzpomínky. , uma mini feira de vinhos, para apresentar algumas vinícolas de seu catálogo. Tento týden dovozce épice podporovala jeho Wine Road Show , mini víno ​​spravedlivý, některé vinařství prezentovat svůj katalog. V jejich rámci Vina Tarapaca. Byl jsem překvapen, pozitivně a popsat některé z jeho historie a můj názor na některé štítky pod:

Tarapacá, jedna z nejvýznamnějších vinařství Chile, byla založena v roce 1874 v Maipo Valley, se silným důrazem na kvalitu a konzistenci vína. S renomovaných značek jako Tarapaca a Gran Reserva Reserva. To je jeden z hlavních představitelů Nového světa vinařství. Okupační 2600 akrů v Maipo Valley, za kolébku chilského vína, s 600 hektary vinic, má jedinečný terroir pro narození vysoce kvalitních vín.

Viña Tarapacá je členem San Pedro vín Skupina Tarapacá, která sdružuje vinařství v Chile a Argentině, z velké mezinárodní prestiže. VSPT Víno Group je druhým největším vývozcem chilského vína, která je přítomna ve více než 60 zemích a je první v segmentu vín v chilském trhu.

Snaha o zlepšení jejich vína Tarapaca vedl testování různých terrois na svých vín "bílých". Do roku 2009, jejich hrozny bílých vín byla z Maipo Valley, se stěhoval do Casablance v roce 2010 a našly perfektní terroir v roce 2011, Valle de Leyda, kde hrozny našli úžasnou zdravý rozum, který je vyjádřen v misce!

Tarapacá Gran Reserva Sauvignon Blanc 2011 - Valle de Leyda - 100% Sauvignon Blanc - 63,00 liber - ST (90)

Vizuální průsvitná žlutá, odrážející verdeal, ovocné aroma (Caja, mango) a mírné travní. Suchá chuť se středním tělem. Velké kyselost, v rovnováze s obsahem alkoholu. Bylinné a ovocné dochuti. Persistence průměr.

Tarapacá Gran Reserva Chardonnay 2011 - 100% Chardonnay - Valle de Leyda - 60,00 liber - ST (91)

Vizuální slámové, intenzivní aroma, máslový, ovocný (ananas a mango kompot) a jemné dřevo (opékané a vanilka). Chuť s dobrou kyselinkou, tuku, evemente alkoholické střední až vysokou perzistencí. Ovocná dochuť s máslem a opečenou dřeva. Krásná Chardonnay!

Tarapacá Gran Reserva Carmenere 2011-97% a 3% Carmenere Syrah - Maipo - 60,00 liber - ST (89)

Vizuální granát, téměř nepřekonatelné, aroma zralých červených plodů, cedrového dřeva, s tóny pepře a balsamico. Čištění chuť, dobré tělo, dobrá rovnováha mezi kyselostí a obsahem alkoholu a tříslovin. Retrosto červené ovoce, s tóny dřeva a lehký toast. Persistence průměr. Víno potěší. Snadné pití a pochopit váš návrh!

Tarapacá Gran Reserva Merlot 2010 - 100% Merlot - Maipo - 60,00 liber - ST (87)

Vizuální granát se sytou rubínovou s vůní ovoce, koření, náznaky karamelu a zvířat. Na patře se středním tělem, dobrou kyselinkou a jemnou kyselinkou. Mírně alkoholický, končí velmi ovocná a dlouhá.

Tarapacá Gran Reserva Black Label 2010 CS - 85% Cabernet Sauvignon a 15% Cabernet Franc - 100,00 liber - ST (90)

Vizuální ruby ​​nos s intenzivními tóny červeného ovoce, bylinek a mentol. Chuť je suchá a plná. Dobrý kyselost, elegantní, vyvážená a hladké třísloviny. Dochutí červeného ovoce, dřeva a koření. Persistence průměr.

Zavala 2008-41% Cabernet Franc, 31% Cabernet Sauvignon a 28% Syrah - Maipo - R 230,00 dolarů - ST (91)

Zavala, prémie víno, je soud vynikající odrůd se vyrábí pouze ve výjimečných ročnících z hroznů zdravější Maipo. Vizuální fialová, lehce tónování skla. Intenzivní nos, spousta ovoce, třešně, balsamico doteky, některé čokolády, květinovými tóny, koření a vanilky. Ochutnejte suché černého piva, s velkou vyváženou kyselinkou na alkohol, taniny velmi výrazná, ale velmi tenká. Velká koncentrace chutí. Trvalé. Tenký!

Tarapacá pozdní sběr 2011 - Sauvignon Blanc, Riesling a Gewurstraminer - Kč - ST (87)

Zlatá střední až dobrou intenzitou. Vůně zralého tropického ovoce, mučenky, medu a nádechem karamelu. Chuť ukázal, střední olejnatost, kyselost poněkud podhodnocena, s nějakou převahou alkoholu. Vytrvalost průměr, s konečným toast.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

16. října, úterý, Victoria obdrží další významné události, je to víno ​​Road Show épice dovozce. V "degustace" tvůrců veřejného mínění a médií specialista bude mít tu čest ochutnávky a promluvit si přímo s vinaři, zemědělci a zástupci významných světových vinařství.

Vinařství Viña Tarapaca a Mar, Chile ředitel Javier Vila přijde, Alta Vista vinařství v Argentině (Vinař Matthieu Grassin) z Bodegas Muga Španělsko (vlastník Juan Muga) a Luis Duarte a vína z Portugalska Herdade dos Jeřáby (Vinař / ředitel Luis Duarte).

Tato akce bude na Sheraton Hotel Victoria, který se nachází na Av Saturnino de Brito, 217 -. Praia do Canto Vitoria-ES od 15:00 do 20:00 Akce je pouze na pozvání.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Jak se o degustace vína zraje s meteorit? Přemýšlíte, jak přilákat návštěvníky na vaše Astronomical Center, Ian Hutcheon, vinař a astronom připojil své největší vášně: astronomie a víno, vedoucí víno ​​s přípravou meteorit. Nápad měl nápovědu Tremonte a amerického přítele, sběratele meteoritů.

Nachází se na svazích hory Rekewa, jižním břehu údolí Cachapoal, Chile, vinařství Tremonte získal velkou pozornost v médiích s příběhem. Stručně řečeno, s kus meteoritu 4500000000rok starý byl umístěn v jeho procesu zrání, kde zůstal po dobu 12 měsíců v dubových sudech. Použitá Meteorit je 3 palce a spadl v poušti v Chile asi před 6000 lety.

Kromě meteoritu, druhý připravuje Tremonte vynikající kvalitu. Všechny jsou baleny pod dohledem Iana Hutcheon, který zdokonaloval své dovednosti v několika chilských vinařství, včetně Casa Silva, než se stěhuje do Tremonte jako partner.

Ian Hutcheon nedávno zahájila další ze svých vín pokapané notnou dávkou marketingu: jeho jméno je "oběť", která byla do lahví a následně pohřben v horách na věk. Promluvím si o tom zítra na blogu.

Měl jsem možnost setkat se v poháru tento týden, ve společnosti přátel, Tremonte různé vinné etikety dováží výhradně Carone řetězce supermarketů.

Začali jsme v noci se třemi ochutnávka vín Reserve Tremonte. Všechny ceny na R 32,80 dolarů
reálné a jsou již k dispozici v Carone.

Tremonte Reserve Merlot 2010: Docela ovocná, s guava evidentní na nose. Chuť suchá, středně plné, s dobrým ovocem a střední vytrvalost. ST (84)

Tremonte Malbec 2010: plná, s méně ovoce a více strohý a suchý, než Argentina Malbec, víno ​​mi připomněl Chaors (francouzský region, který vznikl na Malbec). Věřím, že je víno, které může stát na stráži. ST (87)

Tremonte Cabernet Sauvignon 2010 příjemnější a komplexní (panelových rezervy), ukázaly náznaky kafru, eukalyptu a pepřem. Vychutnejte si jemný, vyvážený ovoce a dokončit co pěkného střední perzistence. ST (88)

Ian Hutcheon, vinař a astronom.

Meteorit Cabernet Sauvignon 2010 - R 41,90 dolarů: typický chilský víno, dobré ovoce, vanilka, dotýká uzavřená travní, mátový diskrétní zvláštnost a guava. Střední tělo s vyváženou kyselinkou a alkoholem. Dobrý pachuť přetrvávající. ST (88)

Nyní dvě špičková vína z vinařství je:

Monte Rekewa Gran Reserva 2010 - R 41,90 dolarů: střih 50% Cabernet Sauvignon, 25% Carmenere a 25% Cabernet Sauvignon, zrající po dobu 8 měsíců v dubových barrilde. V misce ukázal vůně dobré intenzity, zralé červené ovoce, toasty, poznámky a zvířata. Chuť s dobrou kyselinkou, alkoholu i přes 14,9% necítí integrované střední tělo, pevné taniny, dobrá kvalita, ovocná a středně vytrvalost. ST (89)

Oro Los Coipos 2010 - R 62,80 dolarů: snížení o 55% Malbec a 45% Cabernet Sauvignon, zrající 12 měsíců v dubových sudech. Vizuální Ruby intenzivní, zralé aroma kandovaného ovoce, koření, květin a lehké vanilky. Tuk patra, dobré kyselost, teplé, měkké taniny, ovocná, středně vytrvalost. ST (90)

Další novinkou je, že Wine Store Carone Vila Velha je nyní také Bistro. Stojí za účast a vychutnejte si kulinářské lahůdky připravené šéfkuchařem Arlette Nunes. Podívejte se na jehněčí ragů spaguetti jsme ochutnali v ochutnávky, slinění!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku