Otsingumootori optimeerimine esitada veebilehel email extractor

Archive for the 'Tuning' Category

WINERY Magazine valitud 15 mineraalvesi (7-8 gaseeritud ilma gaasita) kohal Brasiilia turul ja hinnatakse pimesi pannes neid kõrvuti eri tüüpi veini suudab näidata parim harmooniad. Vaata siia
tulemus.

Eile õhtul oli meil 3. koosolek vennaskond Elu. Varem valitud teema oli Hispaania, mis oli maitsnud pime. Nagu alati ma räägin siin, pimesi kõik muutub selgemaks.

Üks lemmik kõrvalekaldeid veini degusteerijad on pime degusteerimine. Enne te arvate pimedas toas kinnisilmi tasters või muude masochism varsti selgitades, et tasters ei ole pime (lol), pudelid. Või ikkagi pudelid on oma nägu kaetud, (pildil).

In pime degusteerimine, kes käib ei tea, mida sa degusteerimine. Teooria on läbi teada, kes veini teha tasters eelistavad või erinevalt veini oma maine (nimi, hind, märge ...), mitte see, mis on tõesti tunne, klaasi. Mõnikord väga kogenud tasters teha pimedad degusteerimisi veini ja proovida tuvastada neid, parandades seeläbi oma sensoorse teadmisi.

Kui sa ei tea piisavalt veini kahtluse sildid, ei ole palju põhjust Katse läbiviimiseks. Kuid seal on midagi pime degusteerimine, mis tõesti aitab keskenduda oma kontsentratsioon, mida on osutunud; ja see on alati hea tava. Praktika on on suur üllatusi!

Hispaania on mägine, soe ja kuiv maa, kus on rohkem maa viinamarjaistanduste kui ükski teine ​​riik maailmas. Ta on kolmas tootmises maailmas veinitootmise taga Prantsusmaa ja Itaalia.

Hispaania vein ärkas pika seisvate periood alla keskmise. Praegu on Hispaania elavamaks riigi seisukohalt veinid, millel on suur hind ja kvaliteedi suhet x. Aastakümneid ainult kõige kuulsam piirkond Hispaania oma punaste veinide Rioja piirkonna klassikaline kangendatud vein, Jerez, seisis seas rahvusvaheliste veine.

Praegu on paljud teised vein piirkondade veinidel on tõesti kvaliteet, mõned isegi üllatav.

Seaduste Hispaania veinide kvaliteetveine kategooria kahel tasandil:. Päritolunimetus (DO), kõrgema reitinguga (DOC), mis on asutatud aastal 1991 Seni Rioja ja Priorati on ainult piirkondades DOC tasandil (tuntud ka kui DOCa). Vein, mis ei kvalifitseeru osa DO lauaveinikategooria nimetatakse Vino de Tierra (vastab maaviinien Prantsusmaal).

Sea sisefilee

Õhtul oli meil 2 sissetungijate Las Brujas Sauvignon Blanc Uruguay ja Rye Noh, üks Passito di Pantelleria, mida ma kommenteerida post tulevikus.

Käesoleva ettepaneku koosoleku, tegime väikese ekskursiooni Hispaania: Ribera del Duero, Rioja ja Priorati pimesi.

1 - Protos Gran Reserva 2004 - Hispaania - Ribera Del Duero - 100% Tempranillo - 14% - Peninsula - 400,00 - ST (87)

 • Kuulus oma kvaliteetse punase veini, piirkonna Ribera del Duero aitas säde huvi maailma hispaania veine.
 • Visual lilla, veidi pilvisusega heljumit. Nina näitas küps must puu, vihje raske puit, hea aromaatne püsivust. Suulae hea happesus, kõrge alkoholisisaldusega, peen tanniinid, kerge kibedus suus lõpuks, kui see teid häirib. Paranenud toiduga. Vein ei õigusta oma hind. Erinevalt 2001 hooaeg, mida ma kirjeldada siin .

2 - Vallobera Reserva 1997 - Hispaania - Rioja - 100% Tempranilo - No importija Brasiilia - $ 30 - ST (91 +)

 • Rioja asub Põhja-ja Kesk Hispaania suurima toodanguga piirkonna riigis (taga Ribera del Duero ja Priorati). Presents veinide erinev nägu, sõltuvalt sellest, kui kaua nad on vanuses enne lahkumist veinikelder. Olen fänn traditsioonilise stiili, sest valimisse allpool puhkamas suur tammevaatides pikka aega.
 • Visual granaat, selge ja ere. On nina esitatakse traditsiooniliste märkmeid kuivatatud puuviljad, puudutus mate tee, tõrva. Maitse näitas tasakaal parkaineid, alkoholi ja happesus, peen tanniinid ja kena suure haistmis püsivust. Valmis maitsnud ja hea väljavaade tulevikus vananemist. See oli parim vein paneel minu arvates.

3 - Laulud 2007 - Hispaania - Priory - Grenache, Syrah, Cabernet Sauvignon ja Cariñena - 14,5% - Devinum - 175,00 - ST (90)

 • Priorati on üks uus Hispaania piirkondades, mida peetakse optimaalseks punase veini, on põhja pool linna Tarragona, Kirde-Hispaanias.
 • Visual lilla, kõrge alkoholisisalduse (tihe ja pikk pisaraid). Nina näitas aroomi punane puu kapslites, kohvi, vanilje ja valguse toast. Maitse näitas hea keha, peen tanniinid, pehme suu ümmargune. Long haistmis püsivust. Alkohol domineerisid happesus, mis annab tunde, magus.

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Alfredo Gerszt Nogueirinha (müük / ES), Claudio Vello (Commercial Manager Bars), Claudio Moreira (President Baarid) ja Antonino Pires Barbosa (President kelder Monsoon)

Peetakse kolmanda elaniku veini tarbimine riigis, Püha Vaim, täpsemalt Win, sisestage aeg liinil suur veini üritusi, juhtides tähelepanu välisriikide, kodumaiste importijate ja veinitootjate siin määratud.

Kutsel importiva Baarid käis eile ühtlustatud roheline veine Adega Monsoon õhtusöök. Üritus viidi läbi tootja, hr Antonino Pires Barbosa, kes tulid Portugal sündmuse, et esimese visiidi meie linna. Koht degusteerimine võib olla keegi teine, restoran Cod Harbor, olles parim Portugali köögist. Hulgas tooted, eriti turska nimmepiirkonnas (jumalik), mis ühtlustati valget veini ja sealiha välisfilee, punane.

Asutatud aastal 1948 algatusel 25 veinitootmisettevõtete asub piiritletud Vinho Verde, äärmuslik kirdes Portugal, eks piiril piirkonnas Rias Baixas piirkonnas Hispaanias. Piirkond on väga roheline, sest Atlandi ookeani teooria nime vein. On kaks stiilid turul Vinho Verde, esimene poolkuiv keskmise kvaliteediga, hakkab parem, kui serveeritakse külmalt. Teine, kallim, on valmistatud põhjal sordist viinamarja Albariño, Loureiro või Trajadura. Nad on keerulisemad, kuivatatakse ja kontsentreeritakse, peetakse parimaks valged Portugal.

Õhtu kuulis oma silmaga, Alvarinho lavastatud, kes veetis neli kuud vaadis. Portugal ei ole enam uudne, erinevaid käärinud või laagerdunud puit Albariño on saavutanud väga häid tulemusi.

Vein ööd: kvaliteetsema Vinho Verde on oma värskuse (happesus) ja suur partner sööki.

Cellar valge Monsoon - Albariño ja Trajadura - 11,5% - ST (84) - Avg R $ 23,00

 • Visual poolläbipaistev kollane, hele rohelise värvusega. Valge puu aroomi, lille ja tsitruse. Kuiv, hea happesus, tasakaalustatud alkoholi, kerge keha, lühike püsivust.

Seinad Monsoon - Albariño ja Trajadura - 12,5% - ST (88) - Avg R $ 39,90 - "Good and Cheap"

 • Visual õlgkollane rohelise värvusega. Nina näitas head intensiivsust, küps valge puuviljad (õunad ja pirnid), lilleline ja tsitrusviljade märkmed. Maitse on pehme, hea happesus, tasakaalustatud, keskmise keha ja hea lõplik püsivus.

Alvarinho Deu La Deu - 100% Albariño - 13% - Keskmine hind R $ 76,00

 • Visual õlgkollane, keskmise intensiivsusega nina märkmeid küps valge puuviljad, oranž õite, mineraal. Maitse on kuiv, hea happesus, tasakaalustatud, keskmise keha, mille lõplik keskmine püsivust.

Tursk ühtlustada kahe valge, täiuslik pulm.

Alvarinho Deu La Deu "lavastatud" tammevaatides (4 kuud) - 100% Albariño - ST (90) - 13% - Keskmine hind R $ 129,00

 • Ilu vein, lühike lõik, puidust, andes muu nüansse, suurendades aroomid ja maitsed, tõsi harmoonia puu-ja puit, mis toob kaasa suurema keerukuse, eemaldades teda mõned kokkuhoiu, kuid samal ajal üha üllas. Visual õlgkollane. Intense nina, märkmed kookospähkli, küps valge puu, lille ja tsitruse. Rasvane maitse, hea happesus, tasakaalustatud alkoholi, hea püsivus. Puit ei kattu puu.

Monsoon Winery Vinho Verde Tinto - Alvarelhão, Gatestone ja Vinhão - 10,5% - ST (83) - Avg R $ 23,00

 • Tõesti raske, veidi Frizzante veini grapey aroom, väga hape, mis eeldab rasvase roog tasakaalu ja al selgub, et tulid. Ma tunnistan, pole minu asi, kuid see on ilus õppetund.

Pork loin vorstiga ... aitas punane.

Wall of Monsoon Rosé - Alvarelhão, Gatestone ja Vinhão - 11,5% - ST (86) - Avg R $ 39,90

 • Dark Salmon, kontsentreeritud, hea inensidade nina märkmeid punaste puuviljade ja vürtsidega. Maitse värske, rõõmsameelne, hea happesusega, veidi park koormus, kinnitades nina maitsed keskmise püsivusega.

Mõned osalejad:

Antonino, Vanderlei Martins (Carone) ja Claudio Vello

Antonino, Helio Massoni (ENOTRIA) ja Claudio Vello

Mr Gil ja Rui (House of Porto)

Laucimar (juh Perim) ja Antonino

Luiz Paulo ja Antonino

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Suur eelis käivad õhtusööke ühtlustatud edendada kauplustes, importijatele, veinitootjate on võimalus meil kohtuda hetkel mitu veinide ja stiile. Need seiklused on võimalik valida, mida tahab meile kõige rohkem ja mis mahub taskusse.

Eile õhtul oli mul veel üks neist kogemustest tõend 5 veinid Itaalia vein Lionello Marchesi, üritusel sponsoriks vennaskonna importiva Da Ville du Vin veini siin riigi pealinnas kauplus. Seal vein Rosso di Montalcino 2008 Coldi Sole üllatas juhtides kõik väga keeruline ja finesse, mis kulgeb üle kõik, sealhulgas Brunello.

Rosso di Montalcino ("Tinto de Montalcino") on teatud tüüpi Itaalia punast veini toodetakse linna Montalcino, seinaga linnus lõuna Chianti piirkonnas. Pinnases on mõõdukalt liivane, rikas lubjakivi, mida ümbritseb vulkaaniline pinnas. Kliima on tüüpiliselt Vahemere, mille aastane keskmine on 700 mm vihma.

Valmistatud sama viinamari (Sangiovese) kasvatatud samas valdkonnas tootmise, Rosso di Montalcino, "Baby" on Brunello di Montalcino on odavam variant ja valmis juua veini vaid aasta valmimine tünnides . Erinevalt tema esmasündinu, Brunello, rohkem kontsentreeritud ja park veini, mis nõuab vananemine kui teha traditsioonilisel viisil ja mis kasu mitu tundi õhutus enne serveerimist. Ai näitab, miks tipphetk sündmus Rosso.

Personal Review - Rosso di Montalcino Coldi Sole 2008 - Itaalia - Toscana - 100% Sangiovese Grosso - 14% - R $ 125,00 - ST (93 +) Kust leida siin .

 • Kuigi noored on pruunikas ilme läbipaistev, läikiv ja paks ja aeglane pisaraid. Nina võlub aromaatsete intensiivsus, viigimarja-, mõned tsitrusviljade, magus vürtsid, palju küpsetamiseks ja mullane mineraal touch puit (vanilje). Suulae näitab keskmise keha hea happesus ja ümar, kogutud tanniinid täiuslik tasakaal. Järelmaitse on puu-ja maitseained, hea talvekindlusega, mis viib väga tore lõpp.
 • Matching: pasta liha, suitsuvorst ja suitsutatud liiga palju ja poolkõvastatud juustu ja kuivatatud.

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi leht Blog Elu Facebookis

"Vaata, elu on päris. Ja ärge laske end petta ole. Kaks sama, mis on hea, keegi ei ütle mulle, kes ei maitse hästi tõestatud, koos notariaalselt kinnitatud tunnistuse taevast antud ja allkirjastatud all: jumal! ja notariaalselt. "Vinicius de Moraes

Win esimene sai üks suurimaid maailmas veini entusiastid, José Alberto Zuccardi, lihtne inimene, õhuke trakti, mis annab edasi positiivset energiat, kuhu iganes ta läheb. Veinimeistri hea elu!

Istuvad: Gilson Pimentel (Ravin / ES), Ricardo Ferrari (Manager Ravin), Julio Alberto Zuccardi ja Lemos (Papaguth restoran). Jalgsi: Silvestre (Elu Blog)

Loodud üle 49 aasta, Zuccardi veinikelder on suurtootja Argentina veine. Ees on Jose Alberto kes kartmatult ja võtnud tema kirg töö oli pühendatud tootmise premium veinide, tõstes oma pere "business" on kinni vein maailmas. Aastal 2000 oli aasta algatamise uusi projekte, mis on järk-järgult lisades uue põlvkonna pere. Sebastian, vanim kolm poega José Alberto on ees viinamarjaistandused, sai agronoom ja veinivalmistaja vastutab veinikelder.

Esitada mõned oma siltide Zuccardi saanud erialaväljaannetes lõdvestunud lõunasöök 20. august kell Restoran Papaguth spetsialiseerunud piirkondlike köök Espirito Santo, on tuntud kvaliteet selle köök põhineb mereandide ja kala, mis on valmistatud peakokk Júlio Lemos.

Vaata välimuse tabel, aitab palju, kas pole?

Series ("A" pärineb Argentina) ja Q (mis on Quality)

Veine maitsnud, et päev oli: Zuccardi Serie Torrontes ST (86) £ 89,90, õrn, värske vein, eriti kuna seda ei tehtud (rohkem elegantne, vähem imalmagus) intensiivne lille ja küps valge puu järgi Zuccardi Q Chardonnay ST (90), 110,00 £, valge võine, elegants, lõhnas mesi ja mandlid (väga hea asi), Zuccardi Serie Bonarda ST (84) USA $ 89,00, väga mahlakas, ikka firma tanniinid, elav happesus, intensiivse suu end ja keskmise püsivusega. Ka osa selle kohtumise uudsus Malamado Viognier ST (87) USA $ 79,00 esimene rikastatud valge Argentina. See pakub kollane kuldne välimus, lõhn meenutab aprikoosi-, mee ja pähklitega. Maitse on kerge, värske, madal rasvasus, mõõdukas happesus, kinnitades lisades aprikoosi ja mee-, viimistlus keskmise püsivusega. Sobivad märgitud oleks Pekaanipähkinäpiirakka. Vaadake videot .

Lisaks veinidele meil oli võimalus maitsta kolm õlid toodetud veinikelder, Frantoio, algse sordi Toscana, Itaalia. Võeti kasutusele Argentiina kahekümnenda sajandi alguses ja oli laialt eetrisse 1930, mis kaasnevad siseriiklike oliiviõli. Väga roheline märkmeid värskelt lõigatud värsked ürdid. Maitse värske oliivid, kaasas magus ja kergelt vürtsikas maitse. Manzanilla pärit Andaluusia, Hispaania. See võeti kasutusele Argentina umbes 1940, mida kasutatakse polenizadora erinevaid Arauco sest nende õitsemise ajal see juhtub. Tugev kohalolek maitsetaimed koos mahlakas märkmeid. Meenutades mahlakas õun koorida meeldivalt mõru kergelt vürtsikas ja värske viimistluse. Arauco, sort tõesti Argentina. Töötati välja likvideerimiseks oliivipuude tellitud Kings of Spain XVIII sajandil, et vältida konkurentsi Euroopa tootmist. Aroma muru. Fruity iseloomulik kibedus ja vürtsi lõpus, andes talle väga väljendusrikas ja õilis metslane samas pisar.

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Sibul on väga reisinud. Native kuskil Kesk-Aasias on täna olulisel kohal, toit kõik kohad. Kuid kõigi on Prantsusmaa, et ta on tugevam juuresolekul. Robert Courtine Julien (1910-1998), autor mitmeid raamatuid toiduainete ja kulinaaria kirjanik ajalehele Le Monde, öelnud, et sibul trühvli halb.

Seas hõrgutisi et Tuberose, sibulasupp on kõige ikooniks roog, olemas igas bistroo, kõrts, õllerestoran või restorani Prantsusmaa pealinna. Igaühel on oma variatsioon. Kuid kõige kuulsam, peetakse täiuslik, on brasserie Au Pied de Cochon Les Halles, võluv luksuslikud Art Deco decor, ja 24-tunnine safe haven hilinenud külmad ööd pariesienses.

Patricia Wells, sage külaline Pied de Cochon ja autor köök Bistro (New York: Kaksteist Books), pakub meile õllerestoran, mis määrab, kui algne retsept. Aga ausalt, järgmine samm-sammult ning see retsept, me ei saanud suurepärane tulemus ja Pied de Cochon keeruline. Palju rikkamaks on ettevalmistamisel, et me kirjeldame allpool kirjutatud Elsie Martins Ferreira, endine elanik Paris ja kadestusväärne Babette.

Sibulasupp retsept: Koostis: (6 inimesele)

 • 2 spl (supilusikatäit) oliiviõli
 • 4 spl (supilusikatäit) soolata võid
 • 6 tassi viilutatud sibul
 • 2 küüslauguküünt, peeneks hakitud
 • 1 lusikatäis (tee) suhkrut
 • 1/3 tassi brändit
 • 1 lusikas (supp) Dijoni sinep
 • 1 väike kimp värsket tüümiani
 • 2 tase lusikad jahu
 • 2 liitrit puljongit
 • 1 1/2 tassi kuiva valget veini
 • Sool ja pipar, värskelt jahvatatud maitse
 • 6 viilu prantsuse leib tüüp baguette viilutatud mitte liiga õhuke
 • Segu riivitud juustu 100 g Gruyère ja 100 g parmesani

Kuidas valmistada:

1. Heat võid ja õli suures supp potti. Lisa sibul ja pruunistatud üle keskmise / kõrge kuumuse juures 15 minutit. Lisa küüslauk ja suhkrut ning tasase nüüd aeg-ajalt segades, kuni sibul muutub kuldpruuniks umbes 40 minutit.

2. Flambe koos eelsoojendatud brändit. Kui leegid kustuvad lisada sinep ja tüümian. Seejärel lisa jahu, sega hästi alati põlema, ja lisage vähehaaval puljong ja valge vein. Maitsesta soola ja pipraga ning kuumuta õrnalt 1 tund madalal kuumusel.

3.Enquanto nii valmistada krutoonidega: hõõru veidi võid ja oliiviõli maitsestatud veidi küüslaugu viilu leiba ja siis torni hästi kuumutatud pannil.

4.Punktide teenima panna supi sisse ramekins, aseta üks CROUTON supp, katta iga seguga juustu ja võtta gratineeritud 4 või 5 minutit või kuni juust sulab.

Juhul kui sa tahad teha rohkem elegantne kanne, võite katta ramekins lehttaigna ja küpsetada. Kuid me ei tohiks unustada, et tegelik sibulasupp Les Halles algselt maitsev supp panna odav koidikul hellitada kõhtu töötajate vana turg.

Lõplik resutado on delikatess kerge aroom valdkonnas antud tüümian ja sibul, lõhnastatud poolt konjak hea tüve ja veidi paksendatud CROUTON.

Soovitatav ühtlustamine peaks olema hea cru Beaujolais Classée, eriti Morgon, rikas, tugev, märkmeid punaste puuviljade ja kooskõlas heledam ja keha supp.

(Tekst José Carlos Vieira, partner ja kolumnist Blog)

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Já dizia o pintor e cineasta norte-americano Andy Warhol : “ um dia, todos terão direito a 15 minutos de fama “. Pois é amigos…rsrsrs

Brincadeira à parte , na ultima edição do Caderno Prazer & Cia , jornal A Gazeta, tive a honra de poder colaborar para matéria da Jornalista Evelize Calmon . O tema foi “ harmonização entre Vinho & Comida “, no qual foram convidados seis chefs renomados para criarem receitas , com o objetivo de serem reproduzidas por vocês em casa . A minha contribuição foi indicar os vinhos e justificar a suas harmonizações . Busquei dar explicações simples e objetivas , fugindo do “ tecniquês” . Afinal, precisamos aproximar as pessoas desse mundo, dando um caráter mais popular ao vinho .

RECEITA VILLA VECCHIA – Chef Cleuza Costa

Spagetid krevettide, suvikõrvits, baklažaan, tomat ja puudutus peekon

Valge vein

Kawin Sauvignon Blanc 2011 - Tšiili - 29,00 - Vennaskond

Aroomi troopilised puuviljad ja kerge kõrrelised. Maitse on kerge, puuviljane, tasakaalus happesuse ja värskendav. Kerge veini juua ja mõista oma ettepanekut. Väga osta.

Casas del Bosque Sauvignon Blanc Reserva 2010 - Tšiili - AU $ 49,00 - ENOTRIA

Väga aromaatne märkmeid rosmariini köögiviljad ja mahlakas m (kannatuslille viljad ja guajaav arenevad mineraal puudutab. Presents ülevoolav suulae happesus, keskmise keha, tasakaalustatud, väga värske, koos rõõmsameelne ja väga meeldiv lõpuni.

TH - Terroir Hunter Sauvignon Blanc 2011 - Tšiili - R $ 99,00 - Ville du Vin

Intense nina, viidates märgib küpse troopilistest puuviljadest (kannatuslille viljad, melon) ja tsitruselised (sidrun ja mandariin). Maitse näitas väga värske, kerge kerega, puuviljane, koos kena viimistlus-ja keskmise püsivusega.

Märkus: Alates Brotherhood on importija Espirito Santo, mis kasvab tohutult ja piisavalt kvaliteet x hind veinide müügi sait on www.vinhosdaconfraria.com.br

Segipaisatud Munad Retsept Restoran - Chef Bia Seguchi

Siig voodis hõõrutud squash ja pošeeritud köögivilju.

Viapiana 192 päeva Brut - Brasiilia - 46,00 - Enotria

Perlage trahvi ja püsiv hea kogus. Nina ülekaal valge puu, puudutus fermento.Paladar piisavalt happesust, hea tasakaal, keskmise keha keskmise püsivust ja retro-Haistmine tsitrusviljade õie märkmed. Tema parim omadus on tema isiksuse ja tähelepanuväärne finesse.

Les Amis Brut Blanc de Blancs - Prantsusmaa - € 49, 80 - Laiendada

Perlage keskmiselt heas koguses. Nina näitab tsitrusviljadest (sidruni ja greibi) ja leebe virsik. Suulae hea värskus, kerge ja hea püsivus.

Champagne Brut Irroy - Prantsusmaa - £ 90,00 - Vein

Väga peen Perlage, tüüpiline aroomi mesi, pärm. Kreemjas, täidlane maitse, väga pikka lõpuni.

Retseptid Soeta - Chef Barbara Verzola

TAGLIOLINE safran maa ja sealihavorst FUNGHI Porcini

Punane vein

Farnese Montepulciano D Abruzzo - Itaalia - R $ 45,00 - Ville Du Vin

Aroomi punane puu, värske, hea keha ja kena happesus.

Beronia Crianza 2008 - Hispaania - R $ 64,80 - Carone

Aroomid vanilje, vaarika, lõhnas kirss ja vürtsi. Maitse on puuviljane ja värske, tasakaalustatud, struktureeritud, peene tanniine, meeldiva viimistluse.

Rubio San Polo 2009 - 100% Sangiovese (Itaalia) - R $ 72,00 - Grand Cru

Aroomi kirss, ploom, sõstar, vürtsi ja kerge vanilje. Kuigi uus suus näitas head tasakaalu, struktureeritud ja mahlane.

Retseptid Daju BISTRO - Chef Julia Faria

Filee Stiilne vanaema

Punane vein

Leyda Reserva Carmenere 2010 (Tšiili) - AU $ 46,00 - Grand Cru

Puuviljalõhn eriti marjad ja traditsiooniline kõrrelised touch. On maitse kinnitab viljad hea happesus, pehme, keskmise keha ja lõplik keskmine püsivust.

La Madrid Malbec 2010 - Argentina - R $ 52,00 - Puerto Madero

Nina on aroomi küpsed puuviljad ja kerge maitseained. Maitse magus tanniin, sametine, tasakaalustatud, hea keha, lihtne juua.

Crasto Superior DOC 2009 - Portugal - AU $ 82,90 - Carone

Peen aroom puu compotadas mähituna trahvi tamm märkmeid ja isegi esmane vaigused märkmeid. Maitse on hästi tasakaalustatud, happesus ja alkohol on teatud määral, palju kontsentratsioon, peen tanniinid, pikk finish ja mahlakas retro-Haistmine väga maitsev. Vein, mis ühendab jõud ja elegants klaas!

Retseptid ARGENTO - Chefs Ivan Di Cesare ja Emilio Recchia

Ossobuco ader ketas, millele on lisatud tambitud kõrvitsa kuubikud kitsejuustu ja küüslauk confit.

Punane vein

Heredad Malbec 2010 - Argentina - R $ 34,90 - Enotria

On nina aroomi punane õie kirsid ja vürtsid. Suulae näitab keskmise keha, mahlakas, hästi tasakaalus happesuse ja alkohol.

Araucano Reserve Cabernet Sauvignon Reserve 2009 - R $ 49,00 - Vennaskond

Aroomid musta pipart värskelt jahvatatud must ja punane puu. Maitse näitas firma tanniinid, hea keha, mahlakas ja piisavalt happesust. Hea võimalus grillida.

Embocadero Tempranillo 2009 (Hispaania) - AU $ 54,00 - Grand Cru

Väga meeldiv, röstitud, maitseained, kohv ja must puu. Suus on rasva mahlakas ja elegantne maitse, väga meeldiv pikk finish.

Retseptid VERO - Chef Vinicius Dobal

Sitsiilia Cassata tarretis Caja

Dessertvein

La Cellia Late Harvest 2008 - Argentina - R $ 49,00 - Ville Du Vin

Puu kompott, (ananass, virsik), viimase puu, lille, lõhnas mesi. Maitse on magus, hea keha. Hea happesus, kerge ülekaal suhkrusisaldus. Long püsivust.

Morande Late Harvest Sauvignon Blanc 2008 - R $ 54,80 - Laiendada

Meeldiv lõhn mee ja kannatuslille viljad. Suu, nina kinnitab lisades, tasakaalustatud ja pikk.

Hukapapa 2007 Riesling dessertvein - Uus-Meremaa - 79 £ 00 - Enotria

Aroomi apelsinikoor, aprikoos ja mango. Suus on tugevam maitse mesi, tsitruselised ja marmelaadi ...

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Itaalia veini degusteerimine on sõita läbi ajaloo. Seal, vein on rohkem kui toodet, on tõsi kultuuri identiteeti. On esmaspäeva toimunud 2. koosolekul vennaskonna Elu koos võimaluse nautida erinevaid stiile, mis tekitavad palju teadmisi ja rõõm karikas!

Õhtu algas vastupidi (intensiivsus), olime tervitatud pudel suurepärane vein Veneto regioonis, Amarone Tommasi 2004 pakutud Flavio Maraninchi Kolleeg.

Koostanud Veneto Amarone Della Valpolicella DOC toodetakse viinamarjade Corvina Veronese, Rondinella ja Molinara (kohustuslikult). Nende viinamarjad lähevad läbi kuivamist, nagu saada rosinaid, veidi vett ja liiga palju suhkrut. Vein on laagerdunud vähemalt 24 kuud. Tulemuseks on tugev, rikas, pikaealiste vein alkoholisisaldusega alates 14% kuni 16%. Täiuslik veini külma ööd koos tugev juust, head seltskonda ja meditatsiooni.

Nõud:

Pärast vestlust Amarone duši, läks tegelikult alustada degusteerimine tabel, kus oli Chef Aldir Almeida, kes valmis tõeline pidu kohal, mis algas ilus American salat järgida Brasato "ilma Barolo" ja finalizando com uma Panna Cotta com Cobertura de carambola in calda de anis estrelado ao rum .

Brasato “sem Barolo”

Panna Cotta com Cobertura de carambola in calda de anis estrelado com Rum

Os vinhos: A descrição dos vinhos ficou a cargo do confrade Marcos Fonseca.

A uva Dolceto é doce, porem é distintamente seco e com bastante sabor de fruta e com um tanino notável. Geralmente é comparado ao Beaujolais (França), porém é mais seco e acompanha melhor uma refeição.

Elvio Cogno Dolcetto d'Alba Vigna del Mandorlo 2009 – 13%. Estágio de 8 meses em aço inox (60 dias “sur lie”) + 6 meses em garrafa.

 • Frutas silvestres maduras, com destaque para cereja, e uma leve ponta adocicada. Na boca um vinho agradável, com boa fruta (preferiria até que fosse um pouco menos extraída), taninos macios e média acidez. No meio do caminho entre aquelas coisas mais exageradas que existem por aí e aquelas mais simples e despretensiosas, que, em se tratando de Dolcetto, costumam me agradar mais. Senti uma pontinha de pretensão nesse aqui, mas muito bem trabalhada.

A uva Barbera é a segunda uva vermelha mais plantada da Itália (Sangiovese é a primeira). É no Piemonte, mais especificamente nas áreas viníferas de Asti e Alba, que a Barbera se destaca. É um vinho rico, com alta acidez e um generoso traço de framboesa.

Bruno Giacosa Barbera d'Alba 2003 – 14%. Estágio de 12 meses em grandes barris de carvalho (provavelmente botti de carvalho da Eslavônia) + 6 meses em garrafa.

 • Uma beleza de Barbera, com fruta já apresentando sinais de evolução, caldo de carne levemente picante, floral discreto e madeira perfeitamente integrada. Na boca um vinho muito equilibrado, com taninos agradáveis, boa acidez e final de boca delicioso. Show.

As vinhas ao redor da vila de Barbaresco são responsáveis por 45% da produção regional, com muitas vinhas localizadas dentro da cidade. As vinhas desta área tendem a ser relativamente mais claras na cor e ter um corpo mais bem estruturado e aromático.

Albino Rocca Barbaresco Vigneto Brich Ronchi 1998 – 14%

 • Ainda estava enamorado pelo Barbera do Giacosa quando abri esse aqui. Pois é… Rótulo todo detonado, feinho pra caramba. Diz o ditado que quem vê cara não vê coração. Lindo lindo, com fruta (muito bem) evoluída, cheio de terciários, alcatrãozinho luxo, funghi, especiarias e madeira integradíssima. Nariz falando alto, etéreo, cheio de nuances. Pela primeira vez não senti falta daquele floral que tanto me agrada na Nebbiolo. Talvez pelo fato de sempre associá-lo a um vinho mais delicado, mais elegante. Esse, porém, era isso tudo mesmo sem o bendito floral. Delicado, elegante, complexo, equilibrado, muito bem costurado. Taninos resolvidos, acidez perfeita e final de boca de chorar. Um dos melhores Barbarescos que já tive o prazer de beber. Roubou meu coração.

Apesar de utilizarem a mesma casta e ser produzidos a 15 km um do outro, os vinhos das DOGC's Barbaresco e Barolo tem diferenças bem distintas. Os Barolos tendem a ser mais fechados e encorpados, mas é nos taninos que se estabelece a grande diferença. Os Barbarescos tendem a ter taninos mais delicados e podem ser bebidos mais cedo, enquanto os Barolos podem exigir o dobro do tempo para serem degustados.

Gianni Gagliardo Barolo Preve 1996 – 13,5%

 • Isso aqui tava muito legal também. Só levou azar de ter sido aberto na seqüência do Barbaresco Brich Ronchi. Elegante, com fruta evoluída, um traço terroso, chá mate, alcatrão discreto e madeira de casa antiga. Menos multifacetado que o Brich, mais contido também, com um quê de de seriedade. Tipo biblioteca de avô sizudo (o meu era… só não tinha biblioteca).


Farei um post exclusivo sobre este fortificado da Itália.

Sobremesa: Cantine Pellegrino Marsala Superiore Riserva Ambra Semisecco 1985 – 18%.

 • Pra resumir, manga, nozes e mel. Nada enjoativo. Boa acidez e álcool muito bem integrado. Fechou a noite com louvor.

Siga o Blog Vivendo a Vida no Twitter

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Soeta Restoran eest veini sisse Videolog.tv .

Os Chefs Barbara Verzola e Pablo Pavon do restaurante capixaba Soeta , preparam um prato de peixe , e o Sommelier Manuel Luz , provou e comprovou que é possível harmonizar com vinho tinto sem nenhum conflito . Veja no vídeo acima.

Siga o Blog Vivendo a Vida no Twitter

Naudi leht Blog Elu Facebookis

Quanto mais aprendemos sobre vinhos, mais temos vontade de provar novos rótulos e conhecer novas regiões . O problema é que para realizar todos estes desejos o custo começa a ficar caro, a escada é alta. Nesta hora, a melhor coisa a fazer é reunir um grupo de amigos e montar uma confraria. A iniciativa é divertida, diminui o custo, além de proporcionar momentos de alegria e confraternização.

O primeiro encontro da confraria Vivendo a Vida foi realizado nesta quarta feira, com a presença dos seguintes confrades: Silvestre Tavares, Julio Antunes, Marcos Fonseca, Aldir Manoel e Flavio Maraninchi . A idéia é ter mais um, completando seis confrades .

Harmonização foi Salada de entrada e o principal, Filé ao molho de vinho tinto e risoto de açafrão e aspargo verde (by Maraninchi)

A noite foi dedicada aos vinhos tintos da Hungria , quebrando a máxima sobre Hungria x Tokaji.

A tradição da família Gere em elaborar vinhos atravessa sete gerações no extremo sudoeste húngaro, nas regiões de Villány e Siklós. Esta produção contínua foi interrompida somente uma vez ao longo da história familiar, quando após o término da segunda guerra mundial, muitas empresas foram arruinadas e houve forte êxodo de mão de obra qualificada. Devido a esse triste episódio, Attila Gere tornou-se guarda florestal, até que em 1978 , através de seu sogro se interessasse novamente pela vinicultura.

Attila e sua esposa, Katalin, iniciaram o cultivo de poucos hectares de vinhedos em Csillagvölgy. Esse primeiro cru, lhes foi entregue como presente de casamento e em 1986 eles engarrafaram a primeira safra.

O Clima na região de Villány é marcadamente continental, com mesoclima submediterrâneo. Os invernos são suaves, a primavera é mais precoce, seguida por um verão seco e bastante quente. É notavelmente a região com o maior índice de luminosidade e que detém as maiores temperaturas no país. As características climáticas regionais são reforçadas pelas massas de ar quente que sopram do mar mediterrâneo.

Os solos são predominantemente de loess e argila avermelhada. Em alguns terroirs, são ricos em rochas dolomíticas e calcárias do período Triássico e calcários do período Jurássico. Os vinhedos plantados com as variedades autóctones húngaras e castas internacionais estão assentados nas melhores terraças da região (Kopár, Konkoly, Jammertal, Csillagvölgy, Ördögárok, Feketehegy).

A filosofia de viticultura mostra-se atenta e extremamente focada na qualidade, com considerável densidade de 5.400-7.200 plantas/ hectare e rendimentos que estão entre 0,6-1kg de uva por videira. Só são utilizados os cachos com perfeito nível de amadurecimento, com severa seleção no campo e na cantina. Todo o controle de pragas é realizado de forma orgânica.

Após um empreendimento conjunto (joint venture) com o enólogo austríaco Franz Weninger em 1992, uma nova vinícola foi erguida dez anos mais tarde. E hoje as instalações da Gere Attila , contam com a mais avançada tecnologia de vinificação disponível no leste europeu. Paralelo a isso uma estrutura para receber enófilos mundiais também foi idealizada e é possível acompanhar cada passo no nascimento desses grandes caldos húngaros.

Após o ingresso das uvas na cantina e acurada seleção dos melhores grãos, elas são desengaçadas e imediatamente resfriadas a 15-20°C, antes de iniciarem a fermentação em tanques de inox e grandes cubas de madeira sob temperatura controlada. A fermentação alcoólica é conduzida de 1-3 semanas, com temperaturas específicas para cada variedade e a obtenção de vinhos de prensa é realizada de forma pneumática para maximizar a qualidade dos taninos. A malolática ocorre de forma espontânea nas barricas, onde 80% delas são de carvalho húngaro e o restante de procedência francesa. O período de amadurecimento dura entre 14-18 meses, sendo selecionados os melhores lotes. Os vinhos de crus mais prestigiados não são filtrados e sempre afinam em garrafa antes da emissão ao mercado.

Attila Gere é o “superstar do vinho tinto da Hungria” segundo Jancis Robinson, que ainda faz analogia com seu Solus: “The red counterpart to Szepsy” (A contrapartida tinta ao melhor dos Tokaji)”. Gere ainda ostenta as 4 máximas estrelas no Hugh Johnson 2010.

Attila foi reconhecido ainda como melhor enólogo húngaro em 2004, quando recebeu também reconhecimentos em Verona, Bruxelas e Londres. Sua última recompensa chegou em 2004 quando seus vinhos bateram às cegas o Château Pétrus em degustações simultâneas na Áustria e nos Estados Unidos.

A descrição dos vinhos ficou a cargo de Marcos Fonseca , grande enófilo estudioso, experiente, e conhecedor na taça de grandes vinhos, no qual transcreveu a sua opinião, que mostrou conformidade com a da maioria, inclusive a minha.

 • Kopár 2007 – 50% C. Franc, 40% Merlot e 10% C. Sauvignon – 15% de álcool – Estagiou algo entre 16 e 20 meses em carvalho (60% do vinho em barricas novas de carvalho hungaro e os 40% restantes em grandes barris de 2.500 a 5.000 litros) – Villány – Extremo sudoeste da Hungria – Vinhedos com 7-13 anos de idade, em densidade de 7.200 plantas/há – Preço: 280,00 – Importadora Decanter

  Mix de frutas negras e vermelhas, um pouco de mato seco e madeira muito bem integrada. Ligeiro acento floral. Na boca, um vinho com taninos presentes porém nada agressivos, boa acidez delineando muito bem a boa fruta presente e persistência média/longa. Passaria fácil por um bom Bordeaux. Obviamente, ainda um pouco primário, mas já bastante equilibrado e sem excessos. Os 15% de álcool assustam, mas se mostram incrivelmente integrados. Meu preferido e o menos caro dos três.

 • Solus 2007 – 100% Merlot – 15% de álcool – Elaborado apenas em safras consideradas excelentes – 16 meses em barricas novas de carvalho húngaro – Villány – Extremo sudoeste da Hungria – Vinhedos com 5-13 anos de idade, em densidade de 7.200 plantas/ha, com exposição sul – R$ 400,00 – Importador Decanter

  Fruta um pouco mais extraída que a do Kopár, com predominância das vermelhas, ligeiramente compotadas, e um traço de baunilha, deixando o conjunto com um viés meio adocicado quanto comparado aos outros dois. Na boca, um vinho com taninos macios, acidez correta e boa persistência. Mais uma vez o alto teor alcoólico não se faz sentir. Naturalmente, um vinho jovem, com estilo meio internacional. Apesar dos pesares, um excelente Merlot húngaro .

 • Em minha opinião – ST – Foi o melhor tinto no Decanter Wine Show

Attila 2007 – 50% Cabernet Franc, 35% Merlot e 15% Cabernet Sauvignon – Villány – Extremo sudoeste da Hungria – Vinhedos com 10-15 anos de idade, em densidade de 7.200 plantas/ha. – Também elaborado só nas melhores safras, com uma seleção das melhores cuvées – 16 meses em barricas novas de carvalho húngaro – 15% de álcool – R$ 800,00 – Importador Decanter

 • Paleta aromática na onda da do Kopár, só que mais exuberante, com fruta mais evidente. Na boca, um vinho encorpado, com fruta um pouco mais extraída que o primeiro, mas sem o traço adocicado do segundo, taninos redondos e acidez correta. Outro grande vinho . De cara impressiona mais que os outros. Entretanto, no decorrer da noite, diante da maior elegância do primeiro, se torna uma segunda opção de luxo , principalmente se formos levar em conta o custo/benefício.

Siga o Blog Vivendo a Vida no Twitter

Naudi leht Blog Elu Facebookis