Пошукова оптимізація веб-сайт уявити Email Extractor

Архів для 'Cava' Категорія

Фрейшенет, найбільший виробник кави в світі, запускає в партнерстві з імпортера Qualimpor, його найпрестижніших вени: Фрейшенет Reserva Real. Підготовлено в Панадес області (Каталонія), це вени піддалися модифікований виробничий процес, пропонуючи унікальні особливості. Великий вени зроблені з великою винограду: Макабео, Xerel його і Parrellada.

Винні різні сезони, тим самим поєднуючи кращі риси кожного з них. Розлив і подальше старіння зроблені з пробкою кришкою, а не традиційної металевої шторкою, фактор, який дозволяє придбати певну букет. Дегоржаж і дозування ручної роботи. Ваше ім'я, Королівський заповідник, виходить з того, що це вену спочатку зробив для візиту іспанської королівської родини в Фрейшенет вени. Це вени отримав 90 балів від Роберта Паркера.

Фрейшенет Reserva Нерухомість імпортується виключно Qualimpor і можуть бути знайдені в спеціалізованих магазинах, супермаркетах і ресторанах. Вона коштує близько R $ 155.00.

Дотримуйтесь блог жити життям на Twitter

Насолоджуйтесь сторінку блога живого життя на Facebook

На запрошення мого друга Роберто молодшого, пізно ввечері в середу, 25 брав участь у дегустації іспанських вин Importadora B-Куб у Enotria, в якому він знаходиться тут, у Святого Духа. Це було дуже цікаво туристам Іспанії, де я познайомився з винами з 7 різних областей: Панадес, Наварри, Рібера-дель-Дуеро, Торо, Сомонтано і Ріоха, справжній урок про особу кожного регіону. У наведеному вище комерційний директор імпортера Валерією Carrete відео говорить трохи про імпортера і вина спробували.

Іспанія гірський, гаряча і суха країна, з великим землі виноградників, ніж будь-яка інша нація в світі. Вона займає третє місце у виробництві світового виробництва вина, за Францію та Італію.

Іспанське вино пробудився від довгого періоду спокою з нижче середнього. В даний час, Іспанія більш яскраві країна в плані вин, з великим якістю ставлення х ціною. Протягом багатьох десятиліть, тільки найвідоміший регіон Іспанії своїм червоним вином, Ріоха, і класичний область кріпленого вина, Херес, був міжнародне визнання серед вин.

В даний час багато інші регіони виноград, такі як ті, які згадуються вище в дегустації насправді виробляє вина якості, а деякі навіть дивно.

Al закони про іспанські вина, є категорія QWPSR два рівні: позначення походження (DO), більш високий рейтинг (DOC), створена в 1991 році Поки Ріоха і Приорат є єдиними регіонами з рівнем DOC (також відомі а Дока). Вина, що не кваліфікуються як зробити частиною категорії столових вин, називається Тьєррі-де-Vino (еквівалент платить де Vins де Франс).

На мій погляд Родзинкою вечора був Кава Майстри 1312 (дата початку його діяльності) - Панадес - 12% - це Xarel; Parellada - R $ 129.00 - ST (91)

Кава є офіційним терміном для традиційного методу ігристого вина, виробленого в основному в Панадес, хоча є кілька виробників в решті частини Іспанії.

Візуальний соломи інтенсивність жовтого середній, тонкий Перлаж, постійні і великі, чіткі і яскраві. Інтенсивні аромати, замітки, що нагадують шампанське, тости, ливарних, вершкове масло, сухофрукти (фундук і мигдаль) і сенсорні свіжих фруктів і трохи мінеральної фон. Смак сухий, здійснюється гарне тіло, гарне кислотність і велике свіжість. Вершковий мус, наполегливий, з м'якою текстурою і підсмажений хліб аромати білих фруктів і дуже довгим післясмаком.

Кола з іншого 10 вин, які в цілому задоволені багато, за винятком, на мій погляд перший білий (СО), який був з ароматом "кішки пописати" сильний, Inurrieta Орхідея "Совіньон Блан" Наварра (13%) ST (84) € 76.00 (Гія Пенін 2011 року: 91 і Золота медаль - Всесвітній конкурс Брюсселі 2008 року). За Білий: Laus ШАРДОНЕ КВІТКА "Сомонтано" 13,5% ST (90) £ 89.00. По-перше піднявся: Inurrieta Mediodía Гарнача; Мерло "Наварра" (14%) ST (88) R $ 76.00 - Другий виріс:. Laus Мерло квітка (Мерло, Каберне Совіньон, Сіра) "Сомонтано" (13,8%) R $ 89.00 Перший червоний : Laus Робле Мерло; Каберне Совіньон; Темпранільо Сомонтано 13,8% СТ (86) £ 89.00. За червоним: IUVENE "Темпранільо Ріоха" (13%) ST (86) Р $ 59.00.

Червоний-третє, Дарданелли Темпранільо 04 місяців в нових бочках з французького дуба (13.8) ST (89) Р $ 89.00 - пляшка дуже гарний, сучасний дизайн. Червона кімната: Inurrieta сур "Гарнача; Сіра; Граціано "(06 місяців в бочках з американського дуба) (14,5%) ST (89) R $ 76.00. П'ятий червоний: LORIÑON Crianza Темпранільо Ріоха 14 місяців в бочках з американського дуба (13%) ST (88) R $ 76.00. Шостий і останній вино: CARODORUM Іссос "Тінта-де-Торо" (10 місяців в бочках з французького дуба) (15%) ST (92+) R $ 129.00, вершковий насичений, для тих, хто любить стиль, це vinhaço!

Вина будуть доступні в майбутньому Enotria Авеніда Ріо-Бранко, 1383, Віторія - ES, 29055-643

Телефон: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Дотримуйтесь блог жити життям на Twitter

Насолоджуйтесь сторінку блога живого життя на Facebook