Search engine optimization strona złożyć Email Extractor

Archiwum dla kategorii "cava"

Freixenet, największy producent wina musującego w świecie, wprowadza na rynek we współpracy z przywozu Qualimpor, jego najbardziej prestiżowej cava: Freixenet Reserva Real. Przygotowany w regionie Penedès (Katalonia), to cava przeszedł modyfikację procesu produkcji, oferując unikalne cechy. Wielka cava wykonane z wielkich winogron: Macabeo, Xerel go i Parrellada.

Wina różne pory roku, łącząc w ten sposób najlepsze cechy każdego z nich. Maszyny do butelkowania i późniejsze starzenie są wykonane z korka, nie pokrywa tradycyjnych metalowych żaluzji, czynnikiem, który pozwala na zakup konkretnego bukiet. Degorżowanie i dawkowanie są ręcznie. Twoje imię Royal Reserve, wynika z faktu, że został wykonany cava do wizyty hiszpańskiej rodziny królewskiej w Freixenet cava. Ten cava otrzymała 90 punktów od Roberta Parkera.

Freixenet Reserva Prawdziwe jest sprowadzany wyłącznie Qualimpor i można je znaleźć w specjalistycznych sklepów, supermarketów i restauracji. To kosztuje około R 155,00 dolarów.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Na zaproszenie mojego przyjaciela Roberto Jr., późno w środę, 25, brał udział w degustacji win hiszpańskich Importadora B-Cube w Enotria, w którym jest on tutaj w Duchu Świętym. To było bardzo ciekawe zwiedzanie Hiszpanii, gdzie poznałem win z różnych regionów: 7 Penedes, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano i Rioja, prawdziwa lekcja o osobowości każdego regionu. W teledysku powyżej dyrektora handlowego przywozu Valeria carrete opowiada trochę o importerem a wina smakowały.

Hiszpania jest górzysty, gorący i suchy kraj, z ziemi do winnic więcej niż jakikolwiek inny naród na świecie. To zajmuje trzecie miejsce w produkcji światowej produkcji wina, za Francją i Włochami.

Hiszpańskie wino obudził się z długiego okresu spoczynku z poniżej średniej wydajności. Obecnie Hiszpania jest krajem bardziej żywe w zakresie win, z wielką jakości relacji x cena. Przez dziesiątki lat, tylko najbardziej znanym regionie Hiszpanii z czerwonego wina, La Rioja, i klasyczne regionu wzmocnionego wina, Jerez, międzynarodowy rozgłos wśród miał znakomitych win.

Obecnie w wielu regionach inne winogrona, takie jak wymienione powyżej, w rzeczywistości są degustacje win jakości produkcji, niektóre nawet zaskakujące.

Al przepisy dotyczące win hiszpańskich, posiadać kategorię QWPSR dwa poziomy: nazwy pochodzenia (DO), lepszą pozycję w rankingu (DOC), założona w 1991 roku do tej pory, Rioja i Priorat to jedyne regiony o poziomie (znany również DOC jak Doca). Wina, które nie kwalifikują się jako DO części kategorii win stołowych, zwany Tierra de Vino (odpowiednik Pays de Vins de France).

Moim zdaniem atrakcją wieczoru był Cava Masters 1312 (data rozpoczęcia działalności) - Penedés - 12% - Xarel to; Parellada - R 129,00 dolarów - ST (91)

Cava jest oficjalną nazwą tradycyjną metodą wina musującego, produkowane głównie w Penedès, choć istnieje kilka producenci z resztą Hiszpanii.

Wizualne słomy intensywność żółty średni, cienki perlage, trwałe i duże, jasne i czyste. Intensywny aromat, notatki przypominające szampana, tosty z chleba, brioche, masło, suszone owoce (orzechy laskowe i migdały) i odrobiną świeżych owoców i lekko mineralne tła. Smak wykonywane suchej, dobre ciało, dobra kwasowość i wielką świeżość. Kremowa pianka, trwałe, miękką teksturę i tosty z chleba białego aromaty owoców i bardzo długi finisz.

Następnie o kolejne 10 win, które na ogół zadowoleni wiele z wyjątkiem moim zdaniem pierwszy biały (SB), który był z aromatem "pee" silne, Inurrieta Orchidea "Sauvignon Blanc Navarra" (13%), ST (84) € 76.00 (Guia Penin 2011: 91 i Złoty Medal - Światowy Konkurs Bruksela 2008). Według Biały: LAUS CHARDONNAY KWIAT "Somontano" 13,5% ST (90) £ 89.00. Pierwszy rose: Inurrieta Mediodía Garnacha; Merlot "Navarra" (14%) ST (88) R 76,00 dolarów - drugie wzrósł :. LAUS MERLOT KWIAT (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (13,8%) R 89,00 dolarów Pierwsza czerwona : LAUS ROBLE Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) £ 89.00. Według czerwony: IUVENE "Rioja" Tempranillo (13%), ST (86) R 59,00 dolarów.

Red Po trzecie, Dardanele Tempranillo 04 miesięcy w nowych beczkach z francuskiego dębu (13,8), ST (89) R 89,00 dolarów - butelka jest bardzo piękny, nowoczesny design. Red Room: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego (14,5%)) ST (89) R 76,00 dolarów. Piąta czerwona: LORIÑON Crianza Rioja Tempranillo 14 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego (13%) ST (88) R 76,00 dolarów. Szósty i ostatni wina: CARODORUM Issos "Tinta de Toro" (10 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu) (15%), ST (92+) R 129,00 dolarów, kremowy pełne, dla tych, którzy lubią styl, jest vinhaço!

Wina będzie dostępna w przyszłości Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitória - ES, 29055-643

Telefon: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku