Search Engine Optimization pateikti svetainės Email Extractor

Archive for the 'Cava "Kategorija

Freixenet Cava didžiausia gamintoja pasaulyje, pradeda kartu su importuotojo Qualimpor, jos prestižiškiausių cava: Freixenet Reserva Real. Parengta Penedes regione (Katalonija), tai venos atlikta modifikuota gamybos procesą, siūlanti unikalias savybes. Didelis cava sukurta su dideliu vynuogių: Macabeo, Xerel jį ir Parrellada.

Vynai skirtingų metų derliaus, todėl derinant geriausias savybes kiekvienas. Butelių toliau senėjimas yra pagaminti su kamštienos dangčiu, o ne tradicinio metalo langinėmis, veiksnys, kuris leidžia jums pirkti tam tikrą puokštę. Nupilant ir dozavimas yra rankų darbo. Jūsų vardas, Reserva Nekilnojamasis ateina iš to, kad tai cava iš pradžių buvo numatyta nuostata dėl Ispanijos karališkosios šeimos vizitą Freixenet cava. Tai cava gavo 90 taškų nuo Robert Parker.

Freixenet "Reserva" Real "yra tik importuojami Qualimpor ir galima rasti specializuotose parduotuvėse, prekybos centruose ir restoranuose. Tai kainuoja apie R $ 155,00.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook

Tuo mano draugas Roberto Jr, vėlai trečiadienį, 25 kvietimu lankė daug ispaniškų vynų degustacija Importuotojas B-Cube apie ENOTRIA, kurioje jis yra čia, Šventosios Dvasios. Tai buvo labai įdomi kelionė Ispanijoje, kur galėčiau susitikti iš 7 skirtingų regionų vyno Penedes, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Rioja ir Somontano, nekilnojamojo pamokų apie kiekvieno regiono asmenybę. Aukščiau komercijos direktorius importuojančios Valerija Reel vaizdo pasakoja šiek tiek apie importuotoją ir vynų, pagardinta.

Ispanija yra kalnuota, karšta ir sausa šalis, su daugiau žemės vynuogynų, nei bet kuri kita tauta pasaulyje. Ji yra trečia pagal gamybos pasaulyje vyno gamybos po Prancūzijoje ir Italijoje.

Ispanijos vyno pažadintas ilgą ramybės laikotarpį su žemiau vidurkio. Šiuo metu Ispanija yra daugiau energingas šalis, kalbant apie vyną, su labai geros kokybės ir kainos santykis x. Jau kelis dešimtmečius, tik garsiausių Ispanijos regione už savo raudonųjų vynų, Rioja, ir klasikinės regione spirituoto vyno, Jerez, išsiskyrė iš tarptautinių vynų.

Šiuo metu, daugelis kitų vyno regionai, pavyzdžiui, minėto sprendimo degustacijas vynų gamina tikrai kokybės, kai kurie net stebina.

Al įstatymai vynai iš Ispanijos turėti rūšinis vynas pkr kategoriją dviem lygmenimis: Nominalas Kilmės (DO), didesnis reitingas (DOC), sukurta 1991 metais iki šiol, Rioja ir Priorat yra vieninteliai regionai, DOC lygio (taip pat žinomas kaip Doca). Vynai, kurie nelaikomi dalis DO kategorijos stalo vyno vadinamas vino de Tierra (lygiavertis Vins de Pays Prancūzija).

Mano nuomone vakaro akcentas buvo Cava Masters 1312 (data nuo savo veiklos pradžios) - Penedes - 12% - Xarel tai; Parellada - R $ 129,00 - ST (91)

Cava yra oficialus terminas tradicinio putojančio vyno, daugiausia pagaminto Penedeso, nors yra keletas gamintojų likusios Ispanijos dalies.

Vizualių vidutinio intensyvumo šiaudų geltonumo, plonas, patvarus ir didelis, aiškus ir ryškus Perlage. Intensyvūs aromatas, pastabos primenančiu šampano tostą, brioche, sviesto, džiovintų vaisių (lazdyno ir migdolų), ir šviežių vaisių prisilietimą ir šiek tiek mineralinio fone. Paletė atlikti sausą, gerą kūną, gerą rūgštingumo ir labai šviežumą. Kreminės putos, patvarūs, ilgai apdaila su minkštos tekstūros ir aromato skrudinta duona, balta vaisių, ir.

Pridedant daugiau kaip 10 vynus apskritai labai malonu, išskyrus mano nuomone pirmas balta (SB), kuris buvo kvapus su "kačių tualetą" stiprus, Inurrieta ORCHIDEA "Sauvignon Blanc" Navarra "(13%) ST (84) Lt 76.00 (Penin vadovas 2011: 91 ir Aukso medalis - Concours Mondial de Bruxelles 2008). Pagal balta: Laus gėlė Chardonnay "Somontano" 13.5% ST (90) £ 89,00. Pirmas išaugo: Inurrieta Mediodia Garnacha; "Merlot" Navarra "(14%) ST (88) R $ 76,00 - pagal pakilo :. Laus gėlė Merlot (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah)" Somontano "(13,8%) R $ 89,00 Pirma raudona : OAK Laus "Merlot"; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) £ 89,00. Pagal Red: IUVENE "Tempranillo" Rioja (13%) ST (86) R $ 59,00.

Trečia raudona: Tempranillo DARDANELOS 04 mėnesių naujose prancūziško ąžuolo statinėse (13,8) ST (89) 89,00 £ - butelis yra labai gražus, šiuolaikiškas dizainas. Raudona kambarys: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 mėnesių Amerikos ąžuolo statinėse) (14,5%) ST (89) R $ 76,00. Penkta raudona: Tempranillo Rioja LORIÑON Crianza 14 mėnesių Amerikos ąžuolo statinėse (13%) ST (88) R $ 76,00. Šeštasis ir paskutinis vynas: CARODORUM savo "Tinta de Toro" (10 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse) (15%) ST (92+) R $ 129,00, sodrios kreminės, tiems, kurie mėgsta stilių, yra vinhaço!

Vynai bus galima ateityje ENOTRIA Avenue Rio Branco, 1383, Vitória - ES, 29.055-643

Telefonas: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook