optimalizácia pre vyhľadávače webové stránky predložiť Email Extractor

Archív pre 'Španielsko' Kategória

Včera popoludní som sa zúčastnil krásne degustácia španielskych vín dovezených Del Maipo v reštaurácii Valentina, už v novom umiestnení (kde bol Argento Parrila) v Via Cruise Mall, drevené Freitas, Canto Beach. Dom sa špecializuje na talianske jedlo, sa s láskou a chuťou šéfkuchár a majiteľ Laura je tiež vkusná dekorácia. Stojí za to vedieť.

Vína prezentované boli TILENUS línia ( www.tilenus.com ) podpísané vinohradník Raul Perez a produkoval Bodegas Estefania, relatívne nové, s jeho založenia v roku 1999 v regióne Bierzo, Španielsko. Všeobecne sa dobre ukazuje, prečo veľký úspech svojich vín v Brazílii. Bierzo je DO (označenie pôvodu), ktorý sa nachádza na severozápade Španielska, ktorý sa špecializuje na vín vyrobených z Mencia a Godella. Mencia produkuje elegantné vína, ktoré sú často v porovnaní s červenou Burgundska. Je to len 1% percent všetkých plodín v Španielsku, ale je 65% percent všetkých výsadieb Bierzo. Zo šiestich vzoriek v teste bolo päť Mencia hroznový, a votrelec z Prietro Picudo hroznovej odrody rodáka i Španielska.


Castillo de Ulver - 100% Mencia - Nie Miniete barel - 90 libier - ST (85) - www.delmaipo.com.br

Ponúkol vôňa zrelého ovocia, najmä černíc a malín. Chuť ľahká, svieža, krajina poznámky, a dotyk mineralitou. Ľahko víno na pitie s mäkkým útokom, dobre integrované chuťou.

Tilenus Young - 100% Mencia - Nie Miniete barel - 56 libier - £ ST (85) - www.buywine.com.br

Pozdĺž rovnakých liniek ako prvý, nose predstavovať tóny čerešní a ovocia, a ľahké kvetinové. Chuť je suchá s nutnou dávkou kyslosti.

Tilenus Roble - 100% Mencia - 10 mesiacov v sude - R $ 101, 15 - ST (92) - www.buywine.com.br - Najlepšie

Zvodné, mäkká, hodvábna a vyvážené víno s extrémne tupým nosom s poznámkami zadok horel, vanilky, plus pekný zrelé ovocie. Je zrejmé, modernejšie a tiež najlepšie kúpiť panelu, s vynikajúcu hodnotu za peniaze.

Tilenus Pagos de Posada 2003 - 100% Mencia - 16 mesiacov v sude - R 294,00 dolárov - ST (91) - www.delmaipo.com.br

Vizuálne tmavo rubínovú s granátmi lem ukazuje jeho vek, nos s varenými tónmi sliviek, korenia, krajiny a kvetinový. Chuť veľmi suchá, strohý, so zaujímavou chuťou a komplexu. Víno pre začiatočníkov.

Tilenus Pieros 2003 - 100% Mencia - 22 mesiacov v sude - R 500,00 dolárov - ST (90) - www.delmaipo.com.br

Vizuálne tmavý rubín kaucie v závesnom, krajine, slivky a fialky na nose. Chuť potvrdzuje poznámky nosa pridanej k minerálnym dotyk. Strohý, tanín, ale aj so svojou už pokročilého veku. Potrebujú jedlo a prevzdušnenie aspoň 1 hodinu ukázať svoje najlepšie.

Tilenus Clan 2008 - 100% Prietro Picudo - 15 mesiacov v sude - R 140,00 dolárov - ST (90) - www.delmaipo.com.br

Tento 100% Prieto Picudo, bol farby granátu a suché, korenené aróma sliviek, sladké a ľahkým dubovým nádychom. Vyvážený poschodia, s jemnými, ale pevnými taníny a dlhým záverom.

Víno - pôvodne publikoval stĺpec textu Living Life | C2 + Pleasure & Cia | Journal Gazette

Zvyčajne, keď si myslím, španielskeho vína, čoskoro príde na hlavu v regióne Rioja. Možno, že história dobrých prekvapenie v miske. Meno pochádza od rieky Oja, malý prítok z veľkej rieky Ebro, ktorá vedie cez severovýchodnom Španielsku. Rioja vína sú väčšinou vyrobené s Tempranillo hrozna, pochádzajú z tejto krajiny. To vytvára hlboké farby vín, bohatých chuťou, a s veľkým potenciálom starnutia. Extrémne zložité, časovo vytvoriť postavu, ktorá sa podobá koži.

Na štítku môžete skontrolovať názov niektorých čiastkových oblastiach: Rioja Baja a RiojaAlavesa Rioja Alta. Každý z nich má trochu odlišné podnebie a topografie. Rioja Alta, na severovýchode, produkuje silné vína a štruktúrovanejšie, ktoré potrebujú viac času na dosiahnutie vrcholu. Keď zrelý, sú najlepšie a najjemnejšie regiónu. RiojaAlavesa, takisto na severovýchode, je zodpovedný za dolnej oblasti Rioja, a produkuje viac ovocná a bohaté vína. Rioja Baja je už v juhovýchodnej, kde pôda nepomôže, stávajú najčastejšou vína, založené prevažne na Garnacha hrozna (Grenache).

Už oblasť Ribera del Duero, domov pre veľké vinárstvo v krajine, tiež vzniknúť v odkaze na nádherné vína Rioja. Meno Ribera del Duero pochádza z rieky Duero, ktorý robí slávny Douro v Porte, aby sa do Portugalska na západe. Klíma tohto údolia je extrém, vyprahnutá, s horúcimi dni a chladné noci v lete, a veľmi intenzívny zimy. V tomto stave, kyslosť Tempranillo hrozna, s jemným červeným názvom tam zvyšuje. Výsledkom je víno s veľkou intenzitou, štruktúrou a hodvábnou textúrou.

Ako si vybrať španielske víno

Všeobecne platí, že španielsky víno je definovaný veku. Takže údaje na etikete; Mladý alebo Roble; Crianza, Reserva a Gran Reserva; sa vzťahuje k dobe, keď sa zrelé vína v dubových sudoch, a potom fľaše pred predajom.

Vína označené ako "mladý alebo Roble" má malú alebo žiadnu dub starnutia. Jedná sa o vína, pre milovníkov ovocné a svieži štýl. Už "Crianzas", ktorý strávil rok v sude a iný v fľaši, ponúkajú dobrý zložitosť, väčšina sú stále dominuje ovocným charakterom. "Výhrady" Zákazka náznaky vanilky, korenia, kože, pretože ďalší rok, ktorý prešiel dub. A konečne, Gran rezervy ", ktoré sú" najlepší ". Vyrába sa len vo veľkých ročníkov, strávia najmenej dva roky v sude a tri v fľaši pred uvedením na trh.

Bola to tieto vína, konkrétne Rioja (Bodega Bagordi- ) a Ribera (Bodega Lambuena- ), hlavnými herci, ktorí dal v novej fázy dúšky Španielsku, v nedávnom ochutnávkou podporovaného dovážajúcej radaru v Aroeira Bistro & Warehouse reštaurácii.

Skupina hodnotiteľov: Fernando Rabelo (dovozcu radar), Thiago Valentine (GB5), Marcelo Vasconcellos (Aroeira), španielsky sommelier Deborah Sanchez (Soete reštaurácie), Frederico Cassaro (radar - Sales), Vincent (Director radar) a André Costa Leal (GB5).

Pod účtu z vrcholov:

Red Palacios County 2009 - Ribera del Duero - 85 libier - import Radar (27-3213-3131)

 • Vstup vína z Bodega Lambuena bez zadania dreva; má krásnu vôňu, svieže s tónmi fialiek, zrelých čierneho a červeného ovocia. Dobrý telo, intenzívne a s dobrou pretrvávanie v ústach.

Lambuena Roble 2011 - Ribera del Duero - 112 libier - dovozca Radar (27-3213-3131)

 • Odrodová Tempranillo okolo 70% amerického dubu a 30% francúzsky po dobu 4 mesiacov. Aróma chutné, kvetinovými. Round, "horúci", ale nie alkohol.

Lambuena Crianza 2010 - Ribera del Duero - 215 libier - dovozca Radar (27-3213-3131)

 • Úžasný červený vo veľkej čase jeho života. Výkonný, plné a elegantné. Intenzívna vôňa s tónmi kokosového orecha, kakaom a korením. Na poschodí, štruktúrované, elegantná a dlhá, s dobre integrovanou alkoholom. Ak chcete meditovať!

Usoa z Bagordi Young 2012 - Rioja - 76 libier - import Radar (27-3213-3131)

 • Spracované v súlade s biodynamickej koncepciou, šetrné k životnému prostrediu, sa ukázalo, s veľkou aróma, otvorené od začiatku, s čiernymi a červenými ovocné tóny, a korenia ako klinček. Chuť ľahká a elegantná.

Usoa z Bagordi Crianza 2009 - Rioja - 140 libier - dovozca Radar (27-3213-3131)

 • Tiež pripravené pod biodynamickej konceptu, sa ukázalo, atraktívne aróma hrozienok, vanilky a korenia. Chuť bicykel, sladké triesloviny, dobré ovocie a príjemný povrch.

Bagordi Crianza 2008 - Rioja - 117 libier - dovozca Radar (27-3213-3131)

 • Mäkká, guľatá a s dobrou perzistenciou. Vyrobené tradičný spôsob s 12 mesiacov v sudoch + 12 vo fľaši. Výkonný ale vyvážená.

Bagordi Reserva 2005 - Rioja - 190 libier - dovozca Radar (27-3213-3131)

 • Napriek tomu, že v roku 2005, deväť rokov života, bol veľmi nový. Aróma s niečím mliekom a vanilky. Plné, silný a mäkký. Chutný nápoj, ale to bude vyvíjať oveľa priebehu nasledujúcich desiatich rokov. Pre milovníkov vína, ktorí nemajú ponáhľať!

Bagordi Gran Reserva 2001 - Rioja - 440 libier - dovozca Radar (27-3213-3131)

 • Veľmi jemný a komplexné s tónmi ovocia, hrianky, kávu, cigara, s kvetinovým spomienky, ktoré sa striedali ako sa vyvinula v mise. V ústach, chutné, elegantné a vyvážená, čo potvrdzuje poznámky nos. Musíte 1 hodina karafu ukázať, že prišiel.

V mýtickej mestečku Haro, hlavného mesta Rioja Alta, možno tam, kde je mimoriadna náhoda vstupuje do dobrotu mierne podnebie a závažnosti pôdy, kde Bodegas Lopez de Heredia, najstaršia v Haro a jeden z prvých troch La Rioja.

Strategická poloha svojimi vinicami, na výnimočnú kvalitu plodín a odrôd použitých majú komplement vo výnimočnom vínnej pivnici, ktorého tvorba proces bol realizovaný pomaly a s veľkou starostlivosťou.

Keď vstúpi do labyrintu pivníc, postavený s robustnými blokmi, ktoré sa dostanú na skalu, štrajkujúci silu a veľkosť, takže to bol pomenovaný "Víno katedrála".

Z poznatkov získaných v jeho vzťahu s francúzskymi obchodníkmi, ktorí žijú v Haro a na podporu ich podnikania a účtovné štúdium počas svojho pobytu v meste Bayonne, D. Rafael Lopez de Heredia y landet začal proces vinárstva.

D. Rafael sa rozhodla, kam chcete uložiť sudy navrhnúť a vybudovať podzemný priestor a vedie k vytváraniu svojich vín. Výber a láska. Sú dve slová, ktorá sa stala bibliou svojich vín.

Proces výroby vína sa stala rodinná tradícia, ktorá sa odovzdáva z generácie na generáciu, je mystický prítomná v každodennej práci, zakorenené v tradícii s hlbokým presvedčením v hodnotách a metód používaných až do dnešných dní.

Zdroj informácií nad: National Vínna pivnica

Osobné preskúmaná VINA Bosconia Gran Reserva TINTO 1994 - ST (94) - Tempranillo (80%), Garnacha (15%), Mazuelo y Graciano - 10 rokov v sudoch a sa plnilo bez filtrácie

 • Vizuálne hnedá bez sedimentu, krásne sa vyvinul halo (oranžová). Typické dobré intenzita vône, mäso poznámky, staré drevo, spojené s varené a pikantné ovocie. Na poschodí sa ukázalo mäkké, s ovocným charakterom, potvrdzujúci nos, okrúhle, dobrú kyslosť a dlhým záverom. Je to veľmi dobre vyvinul. Odporúčam zlievania. Zaslúži byť zdieľané. Vďaka Dr. Julio Portugalsko.

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

Spracoval Bodega Ntra.Sra. del Rosario v Castilla-La Mancha, región s tradíciou výroby vína v Španielsku, Canforrales Classico 2010 je červené víno ​​vyrobené zo 100% Tempranillo hrozna, dobré a lacné. Neprejde dreva, to je kvasené z nerezovej ocele, ktorá prechádza procesom mikro-okysličenie. Táto technika zahŕňa vstrekovanie a kontrolované minute množstvo kyslíka, počas alebo po fermentácii, napodobňuje, že červené víno zrením v sudoch, kedy dozrievajú dostane drevo, a tým pomáha rozvíjať mäkšie taníny a stabilnejšie bezfarebný akékoľvek použitie duba.

La Mancha je ideálnym miestom pre pestovanie hrozna, čo vedie v malom výťažku na hektár. Okrem toho, zdravie svojich viníc je mimoriadna, pretože dlhých hodín slnečného svitu, ktoré dostávajú na svoje rozsiahle zrenia cyklu.

Univerzálnosť jeho krajina umožňuje zobraziť širokú škálu hrozna z celého sveta bez problémov, doplnenie domácich hroznovej Airen a Tempranillo, ktorého kvalita je povolený predaj rastie stabilne v posledných rokoch.

Takže neviete, La Mancha je najväčším svetovým vinárskej oblasti, s asi 450.000 hektárov viníc v oblasti produkcie, z ktorých asi 165 000 sú schopné produkovať vína sa "označením pôvodu".

Osobné Hodnotenie: ST (88) - Španielsko - 100% Tempranillo - Ville du Vin - R 49,00 dolárov

Red mladý bez dreva, chutné, označený intenzívne ovocie (maliny, čierne ríbezle). Chuť svieža, s zamatovou textúru. Okrúhle víno, ktorý je opitý ľahko.

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

No priatelia, ako sľúbil, dnes je deň, aby ste mohli písať svoj ​​názor súčasne s inými blogy na víne Toro Loco Tempranillo 2011. V deň, kedy bol nazvaný TOROLOCODAY, v ktorej budeme používať #torolocoday hashtag na Twitter Pre uľahčenie vyhľadávania čitateľa. Ak máte svoj názor, a nie blog, hovoriť na twitteri pomocou hashtag.

Pred vyjadriť svoj ​​názor na víno ​​v pohári chcel, aby sa niektoré úvahy.

Prvý bod, ktorý považujem za dôležitý, a ja som nevidel nikoho poznámku je upozornený čitateľa, ktorý šiel na mieste súťaže International Wine & Spirits Competition, ktorá vznikla tieto médiá a zistil, že TORO LOCO dostal striebornú medailu medzi ostatné 969, to je pravda moji priatelia, boli 969 vína, ktoré získali toto ocenenie spolu, nie v izolácii. Môžu udeliť tu .

Médiá

"Módny" ako správy zlomil, dávať veľký dôraz, hovorí, že je jedným z najlepších svetových vín na 3,59 eur, vyvolal obrovské očakávania, takže aj skúsení Oenophiles pirassem veľkú hlavu, zabúdajú, že jeden 25 víno real, nemôže a nikdy nebude mať veľkú kvalitu (zložitosti) v miske. Marketing bol starosta, otázkou je, či správy boli vysadené alebo bol nedostatok znalostí, ktorí zverejnené. Na druhej strane si myslím, že víno, spoločnosť, ktorá predáva toto víno bol čestný v predaji za túto cenu, a predávať ľahko rovnakú sumu po dobu predstavuje dvojnásobok hodnoty.

Čo je dobré víno?

Dobré víno je, predovšetkým víno, ktoré si môžete vychutnať dostatočne piť, pretože hlavným cieľom vína je priniesť potešenie, kto ju pije. Potom, kvalita vína je závislá na spôsobe, akým je sledovať súbor výkonových noriem dohodnutých a zavedených vyškolenými odborníkmi. Tieto štandardy zahŕňajú pojmy ako: zostatok, vytrvalosti, hĺbka, zložitosť, a vernosť ich typicality. Avšak, žiadny z týchto pojmov je objektívne merateľné.

Čo je zlé víno?

Je to veľmi podivné, a právo vyhlásiť, že víno je "dobré", pretože sa vám to páči, nenesie so sebou právo povedať, že víno je "zlé" len preto, že ste "nepáči" to. Táto otázka sa stáva jeho vlastnou pravidlo, väčšina nechce nútiť ostatní ľudia žiť podľa nich.

Pravdou je, že v súčasnej dobe existuje veľmi málo zlých vína na svete, pre porovnanie s tým, čo bolo pred 20 rokmi. A mnoho z vín môžeme označiť za zlé, sú v skutočnosti len zlé fľaše, ktoré boli zle manipulovať a vyrobené víno umiestnené v nich mali len rozmaznaný.

Chuť je osobný

Ak zistíte, zlé víno alebo fľašu, alebo dokonca víno, ktoré je považované za dobré, ale ktoré sa vám nepáči to, prejsť na iný sa vám páči. Pite údajne skvelé víno, ktoré sa vám nepáči, je akt tak hlúpy, ako sledovať televízny program, ktorý umožňuje nudí. Zmeňte kanál, preskúmať.

Moje hodnotenie formulár

Teraz poďme zabudnúť na médiá a jednoducho analyzovať víno, alebo nestojí za jeho cena. Ak chcete, aby môj slepý posúdenie, som dal Toro Loco s ostatnými vínami z hrozna Tempranillo, s vyššími hodnotami na to, až do 60.00.

Závod bol v stredu s priateľmi Rodrigo Mazzei (blog Wine and Travel) a oenophile Gustavo Bumachar. My sme dali dve vína na súboj, v ktorom bol individuálny rozlievané na druhej strane slepo zaznamenanie sekvencie. Párové vína boli Codice Tempranillo 2008 v rozmedzí 60 reais a druhý bol skutočnú chuť Young Tempranillo 2008, jedna s "90 bodov od Roberta Parkera" v rozmedzí od 46,00 na trhu. Výsledok: Toro Loco nie škaredý, to umiestnila na druhom mieste, lepšie ako skutočnú chuť vína s 90 bodmi RP, a za Codice. By sa rozšíriť tento test, preukázanie s inými vínami, ale myslel som, že nepotreboval.

Moja poznámka a osobné popis:
ST (84)

Pohár vína ukázal vizuálne purpura, low-intenzita vône, s odkazom na čerstvé ovocie (čerešne a jahody). Chuť mal svetelné telo, nízku kyslosť, mäkké, guľaté, ovocné a krátky koniec. Stručne povedané, je to jednoduchý víno, ľahko pije ... "Vhodné do vašej cenové rozpätie." Za bude táto cena znovu kúpiť.

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

Včera v noci sme mali 3. schôdza bratstvo žiť život. Zvolenú tému bolo predtým Španielska, ktorý bol ochutnal slepý. Ako vždy hovorím tu slepo všetko sa stáva jasnejšie.

Obľúbená zábava vínnych degustátorov je slepá degustácia. Predtým, než si myslíte, že v tmavých miestnostiach, so zaviazanými očami degustátorov, alebo iných foriem masochizmu čoskoro vysvetľovať, že degustátori nie sú slepé (lol), eso fľaše, ktoré sú. Alebo v každom prípade, že fľaše majú svoje tváre pokryté, (na snímke hore).

V slepej degustácii, ktorý sa zúčastňuje neviem, čo ste ochutnávka. Teórie za tohto cvičenia je poznať identitu vína môžu spôsobiť, že degustátori preferujú, alebo na rozdiel od určitého vína z počutia (názov, cena, poznámka ...), a nie za to, čo ste naozaj pocit, sklo. Niekedy veľmi skúsení degustátori urobiť ochutnávky vína na nevidiacich a pokúsiť sa ich identifikovať, čím sa zlepší ich zmyslové poznanie.

Ak neviete, dosť o víno, ktoré majú byť spochybňované štítky, tam nie je moc dôvod praktizovať tento test. Avšak, tam je niečo, čo v mŕtvom degustácii, ktorá naozaj pomáha sústrediť svoju koncentráciu na to, čo sa ukazuje; a to je vždy dobré praxe. Prax je bude mať veľké prekvapenie!

Španielsko je hornatý, teplé a suché krajine s viac pôdy na vinice ako ktorýkoľvek iný národ na svete. To radí na tretie miesto v produkcii vo svetovej produkcii vína, za Francúzskom a Talianskom.

Španielske vína prebudil z dlhého obdobia pokoja sa pod priemerným výkonom. V súčasnej dobe, Španielsko je živšie krajiny, ak ide o vína, s veľmi kvalitný vzťah x cena. Po celé desaťročia, len najslávnejšie regiónu Španielska pre svoje červené víno, Rioja, a klasické oblasť zosilneného vína, Jerez, mal medzinárodnej vynikajúcich medzi vybranými vínami.

V súčasnej dobe, mnoho iných hrozno regióny sa vyrába vína naozaj kvalitné, niektorí dokonca prekvapujúce.

Zákony o vínach španielskych mať kategórii kvalitných vín dve úrovne: označenie pôvodu (DO), vyššie poradie (DOC), so sídlom v roku 1991. Tak ďaleko, Rioja a Priorat sú jedinými regióny s úrovňou DOC (tiež známy ako DOCa). Vína, ktoré nie sú kvalifikované ako DO časť kategórie stolových vín, tzv Tierra de Vino (ekvivalent Pays de Vins de France).

Bravčová panenka

Vo večerných hodinách sme mali dva votrelci, v Las Brujas Sauvignon Blanc z Uruguaja a studňa raž, Passito di Pantelleria jednu, ktorú som sa komentár o príspevok v budúcnosti.

V rámci návrhu stretnutí sme urobili malú prehliadku Španielsko: Ribera del Duero, Rioja a Priorat slepý.

1 - Protos Gran Reserva 2004 - Španielsko - Ribera del Duero - 100% Tempranillo - 14% - polostrov - 400.00 - ST (87)

 • Známy pre jeho vysokú kvalitu červených vín, oblasť Ribera del Duero pomohol zažať záujem vo svete španielskych vín.
 • Vizuálne fialová, miestami oblačno, s časticami. Nos ukázalo zrelé čierne ovocie, nádych tvrdého dreva, s dobrou aromatickou vytrvalosti. Chuť s dobrou kyselinkou, vysokým obsahom alkoholu, jemných tanínov, ľahký horkosť finále chuť v ústach, ktorý obťažuje. Výrazne zlepšený s jedlom. Víno, ktoré neospravedlňuje jej cenu. Na rozdiel od zberu úrody v roku 2001, ktorý som opísal tu .

2 - Vallobera Reserve 1997 - Španielsko - Rioja - 100% Tempranilo - No dovozca v Brazílii - $ 30 - ST (91+)

 • Rioja sa nachádza v severnej-centrálne Španielsko, najväčší produkciou regiónu krajiny (za Ribera del Duero a Priorat). To predstavuje vína s rôznymi tvárami, v závislosti na tom, ako dlho sú vo veku pred tým, než opustí vinárstva. Som z tradičného ventilátora, ako vzorky nižšie, spočívajúce vo veľkých dubových sudoch po dlhú dobu.
 • Vizuálne granát, jasné a svetlé. Na nose prezentované tradičné tóny sušeného ovocia, kamoš čaj dotyk, decht. Chuť ukázali rovnováhu medzi triesloviny, alkohol a kyslosť, jemnými taníny a pekná s veľkou vytrvalosti chuťou. Pripravené na degustáciu, a dobré vyhliadky pre budúce starnutie. Bol to najlepšie z panela vína podľa môjho názoru.

3 - Žalmy 2007 - Španielsko - Priorat - Grenache, Syrah, Cariñena a Cabernet Sauvignon - 14,5% - Devinum - 175.00 - ST (90)

 • Priory je jedným z nových oblastí Španielska, považuje za optimálne pre červené vína, je severne od mesta Tarragona, severovýchodnom Španielsku.
 • Vizuálne purpura, vysoký obsah alkoholu (husté a dlhé slzy). Nos mal jam aróma červeného ovocia, kávy, vanilky a ľahkým toast. Chuť ukázal dobré telo, jemné taníny, mäkký v ústach, bicykel. Dlhé chuť vytrvalosť. Alkohol prevažovali nad kyslosti, dávať pocit, že sladké.

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

Na pozvanie svojho priateľa Roberto Jr, neskoro v stredu, 25, bol zúčastňuje ochutnávkou španielskych vín Importadora B-Cube v Enotria, v ktorom on je tu v Duchu Svätom. Bola to veľmi zaujímavá prehliadka Španielska, kde som sa dozvedel, vína z 7 rôznych oblastí: Penedès, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano a Rioja, skutočný lekciu o osobnosti každého regiónu. Vo videu nad obchodného riaditeľa dovážajúcej Valéria Carr hovorí málo o dovozcom a vína ochutnal.

Španielsko je hornatý, horúce a suché krajiny s viac pôdy na vinice ako ktorýkoľvek iný národ na svete. To radí na tretie miesto v produkcii vo svetovej produkcii vína, za Francúzskom a Talianskom.

Španielske vína prebudil z dlhého obdobia pokoja s podpriemerný výkon. V súčasnej dobe, Španielsko je živšie krajiny, ak ide o vína, s veľmi kvalitný vzťah x cena. Po celé desaťročia, len najslávnejšie regiónu Španielska pre svoje červené víno, Rioja, a klasické oblasť zosilneného vína, Jerez, mal medzinárodnej vynikajúcich medzi vybranými vínami.

V súčasnej dobe je mnoho iných hrozno regióny, ako sú tie, uvedené vyššie v degustácii skutočne produkcii vína kvality, niektoré dokonca prekvapujúce.

Al zákony o španielskych vín, mať kategórii kvalitných vín dve úrovne: označenie pôvodu (DO), vyššie poradie (DOC), so sídlom v roku 1991. Tak ďaleko, Rioja a Priorat sú jedinými regióny s úrovňou DOC (tiež známy ako DOCa). Vína, ktoré nie sú kvalifikované ako DO časť kategórie stolových vín, tzv Tierra de Vino (ekvivalent Pays de Vins de France).

Podľa môjho názoru Vrcholom večera bolo Cava Masters 1312 (dátum začatia svojej činnosti) - Penedés - 12% - Xarel to; Parellada - R 129,00 dolárov - ST (91)

Cava je oficiálny termín pre tradičné metódy šumivého vína, vyrobené prevažne v Penedès, aj keď existuje niekoľko výrobcov vo zvyšku Španielska.

Vizuálne slamovo žltej stredná intenzita, tenký Perlage, perzistentné a veľký, jasný a jasný. Intenzívna aróma, poznámky pripomínajúce šampanské, toastový chlieb, brioche, maslo, sušené ovocie (lieskové oriešky a mandle), a dotyk čerstvého ovocia a ľahko minerálne pozadie. Chuť vykonáva suchý, dobré telo, dobrú kyslosť a veľkú sviežosť. Krémová pena, perzistentné, s jemnou textúrou a opečeným chlebom arómu bieleho ovocia a veľmi dlhým záverom.

Nasledoval s ďalšími 10 vín, ktoré všeobecne potešilo oveľa okrem môjho názoru prvý biely (SB), ktorý bol s vôňou "mačky čúrať" silný, Inurrieta Orchidea "Sauvignon Blanc Navarra" (13%), ST (84) € 76.00 (Guia Penin 2011: 91 a Zlatá medaila - Svetová súťaž Bruseli 2008). Podľa White: Laus CHARDONNAY FLOWER "Somontano" 13,5% ST (90) 89,00 libier. Prvý rose: Inurrieta Mediodia Garnacha; Merlot "Navarra" (14%), ST (88) R 76,00 dolárov - Druhý ruže:. Laus MERLOT kvet (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (13,8%), R 89,00 dolárov Prvá červená : Laus Roble Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) 89,00 libier. Podľa červená: IUVENE "Tempranillo" Rioja (13%), ST (86) R 59,00 dolárov.

Red Po tretie, Dardanely Tempranillo 04 mesiacov v nových francúzskych dubových sudoch (13,8), ST (89) R 89,00 dolárov - Fľaša je veľmi krásna, moderný dizajn. Red Room: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 mesiacov v amerických dubových sudoch) (14,5%) ST (89) R 76,00 dolárov. Piaty červená: LORIÑON Crianza Tempranillo Rioja 14 mesiacov v amerických dubových sudoch (13%), ST (88) R 76,00 dolárov. Šiesty a posledný víno: CARODORUM Issos "Tinta de Toro" (10 mesiacov vo francúzskych dubových sudoch) (15%), ST (92+), R 129,00 dolárov, krémová plné, pre tých, ktorí majú radi štýl, je vinhaço!

Vína budú k dispozícii v budúcich Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitória - ES, 29055-643

Telefón: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

Enotria vinotéka, ktorá sa nachádza na rohu Beach v meste Vitoria-ES, ktorá sa konala včera v noci v "štýle" spustenie on-line španielskeho Bieleho partizán. Inovatívny rad bielych vín produkoval Castle Maetierra, patrí k španielskej skupine Vintae. 8 štítky, Albarino, Verdejo, Rizling rýnsky, Tramín červený, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Viognier a Chardonnay Barrica Barica. Všetko z najviac kultovej vinárskej oblasti Španielska, ktoré prináša nepopierateľne unikátne a revolučný kolekciu v mnohých ohľadoch, ktoré spája do najrôznejších typov už zavedených bielych hrozna.

Navyše, ich fľaše sú prípitok k umeniu. Online Španielsky White Guerrilla má moderný a originálny dizajn, s etikety rôznych fliaš a inšpirovaná pôvodu a vlastnostiach kultivované hrozna. Os rótulos foram criados pela empresa Moruba Studio de Designer Gáfico , um dos mais prestigiados da Espanha, com ilustração do estúdio espanhol Brasmind. A produtora Vintae também teve o cuidado de incluir na caixa um caderno com informações detalhadas sobre o processo de criação desses “ guerrilheiros brancos “, bem como os dados a partir do cultivo de diferentes variedades e notas de degustação.

Aby bolo možné harmonizovať, nič lepšie ako tradičné španielske pokrm, pôvodne z Valencie, je paella. O renomado Chef Enrique Vega (foto acima) preparou uma de frutos do Mar , perfeita no tempero. Bola to skutočná integrácia, čo náznak kultúrnej jednoty medzi španielskymi bielych vín a svoju typickú kuchyňu.

Na line-reklamné chlapci: Šime Santos, Manu Brandao, Helio Massoni a Gilson Pimentel Muniz

Bol som s týmto kvartetom až dve hodiny ráno, hovoriť o vína tému v ich zložitosti. Desse bate papo surgiram vária ideias de tópicos para o blog, que acredito que vão gerar grande interesse dos leitores.

Vína zo strany skla:

Španielska White Guerrilla Albariño - Valles Sadacia - Espannha - 12,8% R 79,00 dolárov - ST (86)

Albariño é o primeiro produzido nos limites geográficos da Comunidade Autónoma de La Rioja. Misa ukázal mierne ovocné tóny a stredné kyslosť, ovocnú príchuť a stredné vytrvalosť.

Spanish White Guerrilla Verdejo – Valles de Sadacia – Espannha - 12% – R$ 79,00 – ST (86)

Má sa za to, že táto odroda je pôvodom z označenia pôvodu Rueda. Bastante rústica, resistente à seca, com uma pele grossa e forte, menos sensíveis que outras variedades brancas para várias doenças. O resultado em solo vinho Rioja é fresco, saboroso e mais doce.

Spanish White Guerrilla Sauvignon Blanc – Valles de Sadacia – Espannha – 11,8 – R$ 89,00 – ST (85)

Je to komplexná rozmanitosť s ohľadom na víno a vinárstvo. Literatúra uvádza, že jeho adaptácia na podmienky nájdené v La Rioja bola veľmi úspešná a viedla k jemnej, aromatické a svieže víno. Avšak pohár nepotešila väčšina, ktorí očakávali typické vlastnosti Čiľanov. Em minha opinião mostrou uma personalidade única, pecando no frescor e na persistência curta.

Spanish White Guerrilla Riesling – Valles de Sadacia – Espannha – 12,1% – R$ 99,00 – ST (87)

Táto odroda mal úspešnú adaptáciu v regióne. Ukázal jemné a elegantné vône, s absenciou tradičných vazelíny. Acidez média e boa estrutura.

Španielska White Guerrilla Gewürztraminer - Valles Sadacia - Espannha - 12,2% - R 99,00 dolárov - ST (88)

Esta variedade é nativa e tradicionalmente usada para vinhos brancos da Alsácia (França) e em algumas áreas da Alemanha. O resultado na taça com a tipicidade de La Rioja foi um vinho de boa acidez, doce, que incluem notas de mel, toques cítricos, bastante interessantes.

Španielska White Guerrilla Chardonnay - Valles Sadacia - Espannha - 12.1 - R 89,00 dolárov - ST (87)

A variedade Chardonnay nunca antes tinha sido trabalhada nos limites geográficos da Comunidade Autónoma de La Rioja. É uma das variedades com maior capacidade de adaptação. Solos com baixa fertilidade e alta salinidade, juntamente com clima frio e úmido. Misa ukázal okrúhle víno, a to najmä v poznámkach ovocím a medom.

Spanish White Guerrilla Chardonnay barrica – Valles de Sadacia – Espannha – 6 meses em barrica – 13% – R$ 99,00 – ST (87)

Leve tostado com fruta madura típica da variedade Chardonnay, bom corpo, perfeito para desfrutar com a massa ou o molho de peixe.

Spanish White Guerrilla Viogner barrica – Valles de Sadacia – Espannha – 6 meses em barrica – Viogner -13% – R$ 129,00 – ST (91)

Vyrobené z hrozna dopestovaného s vysokou úrovňou vyspelosti na podporu starnutia barel, toto víno je vyrobené tuk s inteligentnou ústami, dokonalej rovnováhe medzi kvetinovými vôňami a osmažené barel korenia. Absolútne najlepší noci!

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

A loja virtual de vinhos wine.com.br, acaba de divulgar o preço no Brasil do Toro Loco Tempranillo 2011 , vinho espanhol que causou espanto no mundo do vinho, por ser eleito um dos melhores vinhos do mundo e custar 3,59 libras (cerca de R$ 11,50). Através de sua página do Facebook, divulgou que o vinho será vendido no Brasil pelo preço de R$ 25,00 . Para reservar .

Siga o Blog Vivendo a Vida no Twitter

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku

Depois de causar muita discussão no mundo do vinho, por ser eleito um dos melhores vinhos do mundo e custar 3,59 libras (cerca de R$ 11,50 ), o Toro Loco Tempranillo 2011 , já tem um importador. A wine.com.br anunciou oficialmente através de seu diretor, Anselmo Endlich , em sua página do Facebook, que a empresa acabou de iniciar o processo de importação do vinho para o Brasil . Será vendido no Brasil pelo preço de R$ 25,00 . Para reserva r [email protected]

Sledujte blog žiť život na Twitteri

Užite si stránku blogu žiť život na Facebooku