optimalizace pro vyhledávače webové stránky předložit Email Extractor

Archív pro 'Španělsko' Kategorie

Včera odpoledne jsem se zúčastnil krásné degustace španělských vín dovážených Del Maipo v restauraci Valentina, již v novém umístění (kde byl Argento Parrila) v Via Cruise Mall, dřevěné Freitas, Canto Beach. Dům se specializuje na italské jídlo, se s láskou a chutí šéfkuchař a majitel Laura je také vkusná dekorace. Stojí za to vědět.

Vína prezentované byly TILENUS linie ( www.tilenus.com ) podepsané vinař Raul Perez a produkoval Bodegas Estefania, relativně nové, s jeho založení v roce 1999 v regionu Bierzo, Španělsko. Obecně se dobře ukazuje, proč velký úspěch svých vín v Brazílii. Bierzo je DO (označení původu), který se nachází na severozápadě Španělska, který se specializuje na vín vyrobených z Mencia a Godello. Mencia produkuje elegantní vína, která jsou často ve srovnání s červenou Burgundska. Je to jen 1% procent všech plodin ve Španělsku, ale je 65% procent všech výsadeb Bierzo. Ze šesti vzorků v testu bylo pět Mencia hroznový, a vetřelec z Prietro Picudo hroznové odrůdy rodáka i Španělska.


Castillo de Ulver - 100% Mencia - Ne Minete barel - 90 liber - ST (85) - www.delmaipo.com.br

Nabídl vůně zralého ovoce, zejména ostružin a malin. Chuť lehká, svěží, země poznámky, a dotek mineralitou. Snadno víno k pití s ​​měkkým útokem, dobře integrované chutí.

Tilenus Young - 100% Mencia - Ne Minete barel - 56 liber - £ ST (85) - www.buywine.com.br

Podél stejných linek jako první, nose představovat tóny třešní a ovoce, a lehké květinové. Chuť je suchá s notnou dávkou kyselosti.

Tilenus Roble - 100% Mencia - 10 měsíců v sudu - R $ 101, 15 - ST (92) - www.buywine.com.br - Nejlepší

Svůdné, měkká, hedvábná a vyvážené víno s extrémně tupým nosem s poznámkami záď hořel, vanilky, plus pěkný zralé ovoce. Je zřejmé, modernější a také nejlepší koupit panelu, s vynikající hodnotu za peníze.

Tilenus Pagos de Posada 2003 - 100% Mencia - 16 měsíců v sudu - R 294,00 dolarů - ST (91) - www.delmaipo.com.br

Vizuální tmavě rubínovou s granáty lem ukazuje jeho věk, nos s vařenými tóny švestek, koření, země a květinový. Chuť velmi suchá, strohý, se zajímavou chutí a komplexu. Víno pro začátečníky.

Tilenus Pieros 2003 - 100% Mencia - 22 měsíců v sudu - R 500,00 dolarů - ST (90) - www.delmaipo.com.br

Vizuální tmavý rubín kauce v závěsném, zemi, švestky a fialky na nose. Chuť potvrzuje poznámky nosu přidané k minerálním dotek. Strohý, tanin, ale i se svou již pokročilého věku. Potřebují jídlo a provzdušnění alespoň 1 hodinu ukázat své nejlepší.

Tilenus Clan 2008 - 100% Prietro Picudo - 15 měsíců v sudu - R 140,00 dolarů - ST (90) - www.delmaipo.com.br

Tento 100% Prieto Picudo, byl barvy granátu a suché, kořeněné aroma švestek, sladké a lehkým dubovým nádechem. Vyvážený patra, s jemnými, ale pevnými taniny a dlouhým závěrem.

Víno - původně publikoval sloupec textu Living Life | C2 + Pleasure & Cia | Journal Gazette

Obvykle, když si myslím, španělského vína, brzy přijde na hlavu v regionu Rioja. Možná, že historie dobrých překvapení v misce. Jméno pochází od řeky Oja, malý přítok z velké řeky Ebro, která vede přes severovýchodním Španělsku. Rioja vína jsou většinou vyrobeny s Tempranillo hroznů, pocházejí z této země. To vytváří hluboké barvy vín, bohatých chutí, a s velkým potenciálem stárnutí. Extrémně složité, časově vytvořit postavu, která se podobá kůži.

Na štítku můžete zkontrolovat název některých dílčích oblastech: Rioja Baja a Rioja Alavesa Rioja Alta. Každý z nich má poněkud odlišné klima a topografie. Rioja Alta, na severovýchodě, produkuje silné vína a strukturovanější, které potřebují více času k dosažení vrcholu. Když zralý, jsou nejlepší a nejjemnější regionu. Rioja Alavesa, rovněž na severovýchodě, je zodpovědný za dolní oblasti Rioja, a produkuje více ovocná a bohaté vína. Rioja Baja je již v jihovýchodní, kde půda nepomůže, stávají nejčastější vína, založené převážně na Garnacha hroznů (Grenache).

Již oblast Ribera del Duero, domov pro velké vinařství v zemi, také vzniknout v odkazu na nádherné vína Rioja. Jméno Ribera del Duero pochází z řeky Duero, který dělá slavný Douro v Portu, aby se do Portugalska na západě. Klima tohoto údolí je extrém, vyprahlá, s horkými dny a chladné noci v létě, a velmi intenzivní zimy. V tomto stavu, kyselost Tempranillo hroznů, s jemným červeným názvem tam zvyšuje. Výsledkem je víno s velkou intenzitou, strukturou a hedvábnou texturou.

Jak si vybrat španělské víno

Obecně platí, že španělský víno je definován věku. Takže výrazy na etiketě; Mladý nebo Roble; Crianza, Reserva a Gran Reserva; se vztahuje k době, kdy se zralé vína v dubových sudech, a potom lahve před prodejem.

Vína označené jako "mladý nebo Roble" má malou nebo žádnou dub stárnutí. Jedná se o vína, pro milovníky ovocné a svěží styl. Již "Crianzas", který strávil rok v sudu a jiný v láhvi, nabízejí dobrý složitost, většina jsou stále dominuje ovocným charakterem. "Výhrady" Zakázka náznaky vanilky, koření, kůže, protože další rok, který prošel dub. A konečně, Gran rezervy ", které jsou" nejlepší ". Vyrábí se jen ve velkých ročníků, stráví nejméně dva roky v sudu a tři v lahvi před uvedením na trh.

Byla to tato vína, konkrétně Rioja (Bodega Bagordi- ) a Ribera (Bodega Lambuena- ), hlavními herci, kteří dal v nové fáze doušky Španělsku, v nedávném ochutnávkou podporovaného dovážející radaru v Aroeira Bistro & Warehouse restauraci.

Skupina hodnotitelů: Fernando Rabelo (dovozce radar), Thiago Valentine (GB5), Marcelo Vasconcellos (Aroeira), španělský sommelier Deborah Sanchez (Soeta restaurace), Frederico Cassaro (radar - Sales), Vincent (Director radar) a André Costa Leal (GB5).

Pod účtu z vrcholů:

Red Palacios County 2009 - Ribera del Duero - 85 liber - import Radar (27-3213-3131)

 • Vstup vína z Bodega Lambuena bez zadání dřeva; má krásnou vůni, svěží s tóny fialek, zralých černého a červeného ovoce. Dobrý tělo, intenzivní a s dobrou přetrvávání v ústech.

Lambuena Roble 2011 - Ribera del Duero - 112 liber - dovozce Radar (27-3213-3131)

 • Odrůdová Tempranillo kolem 70% amerického dubu a 30% francouzský po dobu 4 měsíců. Aroma chutné, květinovými. Round, "horký", ale ne alkohol.

Lambuena Crianza 2010 - Ribera del Duero - 215 liber - dovozce Radar (27-3213-3131)

 • Úžasný červený ve velké době jeho života. Výkonný, plné a elegantní. Intenzivní vůně s tóny kokosového ořechu, kakaem a kořením. Na patře, strukturované, elegantní a dlouhá, s dobře integrovanou alkoholem. Chcete-li meditovat!

Usoa z Bagordi Young 2012 - Rioja - 76 liber - import Radar (27-3213-3131)

 • Zpracováno v souladu s biodynamické koncepcí, šetrné k životnímu prostředí, se ukázalo, s velkou aroma, otevřené od začátku, s černými a červenými ovocné tóny, a koření jako hřebíček. Chuť lehká a elegantní.

Usoa z Bagordi Crianza 2009 - Rioja - 140 liber - dovozce Radar (27-3213-3131)

 • Také připravené pod biodynamické konceptu, se ukázalo, atraktivní aroma rozinek, vanilky a koření. Chuť kolo, sladké třísloviny, dobré ovoce a příjemný povrch.

Bagordi Crianza 2008 - Rioja - 117 liber - dovozce Radar (27-3213-3131)

 • Měkká, kulatá a s dobrou perzistencí. Vyrobeno tradiční způsob s 12 měsíců v sudech + 12 v lahvi. Výkonný ale vyvážená.

Bagordi Reserva 2005 - Rioja - 190 liber - dovozce Radar (27-3213-3131)

 • Přesto, že v roce 2005, devět let života, byl velmi nový. Aroma s něčím mlékem a vanilky. Plné, silný a měkký. Chutný nápoj, ale to bude vyvíjet mnohem průběhu příštích deseti let. Pro milovníky vína, kteří nemají spěchat!

Bagordi Gran Reserva 2001 - Rioja - 440 liber - dovozce Radar (27-3213-3131)

 • Velmi jemný a komplexní s tóny ovoce, toastový, kávu, doutník, s květinovým vzpomínky, které se střídaly jak se vyvinula v míse. V ústech, chutné, elegantní a vyvážená, což potvrzuje poznámky nos. Musíte 1 hodina karafu ukázat, že přišel.

V mytické městečku Haro, hlavního města Rioja Alta, možná tam, kde je mimořádná náhoda vstupuje do dobrotu mírné podnebí a závažnosti půdy, kde Bodegas Lopez de Heredia, nejstarší v Haro a jeden z prvních tří La Rioja.

Strategická poloha svými vinicemi, na výjimečnou kvalitu plodin a odrůd použitých mají komplement ve výjimečném vinném sklepě, jehož tvorba proces byl realizován pomalu a s velkou péčí.

Když vstoupí do labyrintu sklepů, postavený s robustními bloky, které se dostanou na skálu, stávkující sílu a velikost, takže to byl pojmenován "Víno katedrála".

Z poznatků získaných v jeho vztahu s francouzskými obchodníky, kteří žijí v Haro a na podporu jejich podnikání a účetní studium během svého pobytu ve městě Bayonne, D. Rafael Lopez de Heredia y Landeta začal proces vinařství.

D. Rafael se rozhodla, kam chcete uložit sudy navrhnout a vybudovat podzemní prostor a vede k vytváření svých vín. Výběr a láska. Jsou dvě slova, která se stala biblí svých vín.

Proces výroby vína se stala rodinná tradice, která se předává z generace na generaci, je mystický přítomna v každodenní práci, zakořeněné v tradici s hlubokým přesvědčením v hodnotách a metod používaných až do dnešních dnů.

Zdroj informací nad: National Vinný sklep

Osobní přezkoumána VINA Bosconia Gran Reserva TINTO 1994 - ST (94) - Tempranillo (80%), Garnacho (15%), Mazuelo y Graciano - 10 let v sudech a bylo plněno bez filtrace

 • Vizuální hnědá bez sedimentu, krásně se vyvinul halo (oranžová). Typické dobré intenzita vůně, maso poznámky, staré dřevo, spojené s vařené a pikantní ovoce. Na patře se ukázalo měkké, s ovocným charakterem, potvrzující nos, kulaté, dobrou kyselost a dlouhým závěrem. Je to velmi dobře vyvinul. Doporučuji slévání. Zaslouží být sdíleny. Díky Dr. Julio Portugalsko.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Zpracoval Bodega Ntra.Sra. del Rosario v Castilla-La Mancha, region s tradicí výroby vína ve Španělsku, Canforrales Classico 2010 je červené víno ​​vyrobené ze 100% Tempranillo hroznů, dobré a levné. Neprojde dřeva, to je kvašené z nerezové oceli, která prochází procesem mikro-okysličení. Tato technika zahrnuje vstřikování a kontrolované minute množství kyslíku, během nebo po fermentaci, napodobuje, že červené víno zráním v sudech, kdy dozrávají obdrží dřevo, a tím pomáhá rozvíjet měkčí taniny a stabilnější bezbarvý Jakékoli použití dubu.

La Mancha je ideálním místem pro pěstování hroznů, což vede v malém výtěžku na hektar. Kromě toho, zdraví svých vinic je mimořádná, protože dlouhých hodin slunečního svitu, které dostávají na své rozsáhlé zrání cyklu.

Univerzálnost jeho země umožňuje zobrazit širokou škálu hroznů z celého světa bez problémů, doplnění domácích hroznové Airén a Tempranillo, jehož kvalita je povolen prodej roste stabilně v posledních letech.

Takže nevíte, La Mancha je největším světovým vinařské oblasti, s asi 450.000 hektarů vinic v oblasti produkce, z nichž asi 165 000 jsou schopny produkovat vína se "označením původu".

Osobní Hodnocení: ST (88) - Španělsko - 100% Tempranillo - Ville du Vin - R 49,00 dolarů

Red mladý bez dřeva, chutné, označený intenzivní ovoce (maliny, černý rybíz). Chuť svěží, s sametovou texturu. Kulaté víno, který je opilý snadno.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

No přátelé, jak slíbil, dnes je den, abyste mohl psát svůj názor současně s jinými blogy na víně Toro Loco Tempranillo 2011. V den, kdy byl nazván TOROLOCODAY, ve které budeme používat #torolocoday hashtag na Twitter Pro usnadnění vyhledávání čtenáře. Pokud máte svůj názor, a ne blog, mluvit na twitteru pomocí hashtag.

Před vyjádřit svůj názor na víno ​​v poháru chtěl, aby se některé úvahy.

První bod, který považuji za důležitý, a já jsem neviděl nikoho poznámku je upozorněn čtenáře, který šel na místě soutěže International Wine & Spirits Competition, která vznikla tato média a zjistil, že TORO LOCO dostal stříbrnou medaili mezi ostatní 969, to je pravda moji přátelé, byli 969 vína, které získaly toto ocenění spolu, ne v izolaci. Mohou udělit zde .

Média

"Módní" jako zprávy zlomil, dávat velký důraz, říká, že je jedním z nejlepších světových vín na 3,59 eur, vyvolal obrovské očekávání, takže i zkušení Oenophiles pirassem velkou hlavu, zapomínají, že jeden 25 víno real, nemůže a nikdy nebude mít velkou kvalitu (složitosti) v misce. Marketing byl starosta, otázkou je, zda zprávy byly vysazovány nebo byl nedostatek znalostí, kteří zveřejněny. Na druhou stranu si myslím, že víno, společnost, která prodává toto víno byl čestný v prodeji za tuto cenu, a prodávat snadno stejnou částku po dobu odpovídající dvojnásobku hodnoty.

Co je dobré víno?

Dobré víno je, především víno, které si můžete vychutnat dostatečně pít, protože hlavním cílem vína je přinést potěšení, kdo ji pije. Poté, kvalita vína je závislá na způsobu, jakým je sledovat soubor výkonových norem dohodnutých a zavedených vyškolenými odborníky. Tyto standardy zahrnují pojmy jako: zůstatek, vytrvalosti, hloubka, složitost, a věrnost jejich typicality. Nicméně, žádný z těchto pojmů je objektivně měřitelné.

Co je špatné víno?

Je to velmi podivné, a právo prohlásit, že víno je "dobré", protože se vám to líbí, nenese s sebou právo říci, že víno je "špatné" jen proto, že jste "nelíbí" to. Tato otázka se stává jeho vlastní pravidlo, většina nechce nutit ostatní lidé žít podle nich.

Pravdou je, že v současné době existuje velmi málo špatných vína na světě, pro porovnání s tím, co bylo před 20 lety. A mnoho z vín můžeme označit za špatné, jsou ve skutečnosti jen špatné lahve, které byly špatně manipulovat a vyrobené víno umístěny v nich měli jen rozmazlený.

Chuť je osobní

Pokud zjistíte, špatné víno nebo láhev, nebo dokonce víno, které je považováno za dobré, ale které se vám nelíbí to, přejít na jiný se vám líbí. Pijte údajně skvělé víno, které se vám nelíbí, je akt tak hloupý, jak sledovat televizní program, který umožňuje nudí. Změňte kanál, prozkoumat.

Mé hodnocení formulář

Nyní pojďme zapomenout na média a jednoduše analyzovat víno, nebo nestojí za jeho cena. Chcete-li, aby můj slepý posouzení, jsem dal Toro Loco s ostatními víny z hroznů Tempranillo, s vyššími hodnotami na to, až do 60.00.

Závod byl ve středu s přáteli Rodrigo Mazzei (blog Wine and Travel) a oenophile Gustavo Bumachar. My jsme dali dvě vína na souboj, v němž byl individuální rozlévaná na druhé straně slepě zaznamenání sekvence. Párové vína byly Codice Tempranillo 2008 v rozmezí 60 reais a druhý byl skutečnou chuť Young Tempranillo 2008, jedna s "90 bodů od Roberta Parkera" v rozmezí od 46,00 na trhu. Výsledek: Toro Loco ne ošklivý, To umístila na druhém místě, lépe než skutečnou chuť vína s 90 body RP, a za Codice. By se rozšířit tento test, prokázání s jinými víny, ale myslel jsem, že nepotřeboval.

Moje poznámka a osobní popis:
ST (84)

Pohár vína ukázal vizuální purpura, low-intenzita vůně, s odkazem na čerstvé ovoce (třešně a jahody). Chuť měl světelné tělo, nízkou kyselost, měkké, kulaté, ovocné a krátký konec. Stručně řečeno, je to jednoduchý víno, snadno pije ... "Vhodné do vaší cenové rozpětí." Za bude tato cena znovu koupit.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Včera v noci jsme měli 3. schůze bratrství žít život. Zvolené téma bylo předtím Španělska, který byl ochutnal slepý. Jako vždy mluvím zde slepě vše se stává jasnější.

Oblíbená zábava vinných degustátorů je slepá degustace. Předtím, než si myslíte, že v tmavých místnostech, se zavázanýma očima degustátorů, nebo jiných forem masochismu brzy vysvětlovat, že degustátoři nejsou slepé (lol), eso lahve, které jsou. Nebo v každém případě, že lahve mají své tváře pokryty, (na snímku nahoře).

Ve slepé degustaci, který se účastní nevím, co jste ochutnávka. Teorie za tohoto cvičení je znát identitu vína mohou způsobit, že degustátoři preferují, nebo na rozdíl od určitého vína z doslechu (název, cena, poznámka ...), a ne za to, co jste opravdu pocit, sklo. Někdy velmi zkušení degustátoři udělat ochutnávky vína na nevidomé a pokusit se je identifikovat, čímž se zlepší jejich smyslové poznání.

Pokud nevíte, dost o víno, které mají být zpochybňovány štítky, tam není moc důvod praktikovat tento test. Nicméně, tam je něco, co v mrtvém degustaci, která opravdu pomáhá soustředit svou koncentraci na to, co se ukazuje; a to je vždy dobré praxe. Praxe je bude mít velké překvapení!

Španělsko je hornatý, teplé a suché zemi s více půdy na vinice než kterýkoli jiný národ na světě. To řadí na třetí místo v produkci ve světové produkci vína, za Francií a Itálií.

Španělská vína probudil z dlouhého období klidu se pod průměrným výkonem. V současné době, Španělsko je živější země, pokud jde o vína, s velmi kvalitní vztah x cena. Po celá desetiletí, pouze nejslavnější regionu Španělska pro své červené víno, Rioja, a klasické oblast alkoholizovaného vína, Jerez, měl mezinárodní výtečnosti mezi vybranými víny.

V současné době, mnoho jiných hrozny regiony se vyrábí vína opravdu kvalitní, někteří dokonce překvapující.

Zákony o vínech španělských mít kategorii jakostního vína so dvě úrovně: označení původu (DO), vyšší pořadí (DOC), se sídlem v roce 1991. Tak daleko, Rioja a Priorat jsou jedinými regiony s úrovní DOC (také známý jako DOCa). Vína, která nejsou kvalifikována jako DO část kategorie stolních vín, tzv Tierra de Vino (ekvivalent Pays de Vins de France).

Vepřová panenka

Ve večerních hodinách jsme měli dva vetřelci, v Las Brujas Sauvignon Blanc z Uruguaye a studna žito, Passito di Pantelleria jednu, kterou jsem se komentář o příspěvek v budoucnu.

V rámci návrhu setkání jsme udělali malou prohlídku Španělsko: Ribera del Duero, Rioja a Priorat slepý.

1 - Protos Gran Reserva 2004 - Španělsko - Ribera del Duero - 100% Tempranillo - 14% - poloostrov - 400.00 - ST (87)

 • Známý pro jeho vysokou kvalitu červených vín, oblast Ribera del Duero pomohl zažehnout zájem ve světě španělských vín.
 • Vizuální fialová, místy oblačno, s částicemi. Nos ukázalo zralé černé ovoce, nádech tvrdého dřeva, s dobrou aromatickou vytrvalosti. Chuť s dobrou kyselinkou, vysokým obsahem alkoholu, jemných taninů, lehký hořkost finále chuť v ústech, který obtěžuje. Výrazně zlepšený s jídlem. Víno, které neospravedlňuje její cenu. Na rozdíl od sklizně v roce 2001, který jsem popsal tady .

2 - Vallobera Reserve 1997 - Španělsko - Rioja - 100% Tempranilo - No dovozce v Brazílii - $ 30 - ST (91+)

 • Rioja se nachází v severní-centrální Španělsko, největší produkcí regionu země (za Ribera del Duero a Priorat). To představuje vína s různými tvářemi, v závislosti na tom, jak dlouho jsou ve věku před tím, než opustí vinařství. Jsem z tradičního ventilátoru, jako vzorky níže, spočívající ve velkých dubových sudech po dlouhou dobu.
 • Vizuální granát, jasné a světlé. Na nose prezentovány tradiční tóny sušeného ovoce, kámo čaj dotek, dehet. Chuť ukázaly rovnováhu mezi třísloviny, alkohol a kyselost, jemnými taniny a pěkná s velkou vytrvalosti chutí. Připraveno k degustaci, a dobré vyhlídky pro budoucí stárnutí. Byl to nejlepší z panelu vína podle mého názoru.

3 - Žalmy 2007 - Španělsko - Priorat - Grenache, Syrah, Cariñena a Cabernet Sauvignon - 14,5% - Devinum - 175.00 - ST (90)

 • Priory je jedním z nových oblastí Španělska, považuje za optimální pro červená vína, je severně od města Tarragona, severovýchodním Španělsku.
 • Vizuální purpura, vysoký obsah alkoholu (husté a dlouhé slzy). Nos měl jam aroma červeného ovoce, kávy, vanilky a lehkým toast. Chuť ukázal dobré tělo, jemné taniny, měkký v ústech, kolo. Dlouhé chuť vytrvalost. Alkohol převažovaly nad kyselosti, dávat pocit, že sladké.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Na pozvání svého přítele Roberto Jr., pozdě ve středu, 25, byl účastní ochutnávkou španělských vín Importadora B-Cube v Enotria, ve kterém on je tady v Duchu svatém. Byla to velmi zajímavá prohlídka Španělska, kde jsem se dozvěděl, vína z 7 různých oblastí: Penedès, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano a Rioja, skutečný lekci o osobnosti každého regionu. Ve videu nad obchodního ředitele dovážející Valéria Carrete mluví málo o dovozcem a vína ochutnal.

Španělsko je hornatý, horké a suché země s více půdy na vinice než kterýkoli jiný národ na světě. To řadí na třetí místo v produkci ve světové produkci vína, za Francií a Itálií.

Španělská vína probudil z dlouhého období klidu s podprůměrný výkon. V současné době, Španělsko je živější země, pokud jde o vína, s velmi kvalitní vztah x cena. Po celá desetiletí, pouze nejslavnější regionu Španělska pro své červené víno, Rioja, a klasické oblast alkoholizovaného vína, Jerez, měl mezinárodní výtečnosti mezi vybranými víny.

V současné době je mnoho jiných hrozny regiony, jako jsou ty, uvedené výše v degustaci skutečně produkci vína kvality, některé dokonce překvapující.

Al zákony o španělských vín, mít kategorii jakostního vína so dvě úrovně: označení původu (DO), vyšší pořadí (DOC), se sídlem v roce 1991. Tak daleko, Rioja a Priorat jsou jedinými regiony s úrovní DOC (také známý jako DOCa). Vína, která nejsou kvalifikována jako DO část kategorie stolních vín, tzv Tierra de Vino (ekvivalent Pays de Vins de France).

Podle mého názoru Vrcholem večera bylo Cava Masters 1312 (datum zahájení své činnosti) - Penedés - 12% - Xarel to; Parellada - R 129,00 dolarů - ST (91)

Cava je oficiální termín pro tradiční metody šumivého vína, vyrobené převážně v Penedès, i když existuje několik výrobců ve zbytku Španělska.

Vizuální slámově žluté střední intenzita, tenký Perlage, perzistentní a velký, jasný a jasný. Intenzivní aroma, poznámky připomínající šampaňské, toastový chléb, brioche, máslo, sušené ovoce (lískové oříšky a mandle), a dotek čerstvého ovoce a lehce minerální pozadí. Chuť provádí suchý, dobré tělo, dobrou kyselost a velkou svěžest. Krémová pěna, perzistentní, s jemnou texturou a opečeným chlebem aroma bílého ovoce a velmi dlouhým závěrem.

Následoval s dalšími 10 vín, které obecně potěšilo mnohem kromě mého názoru první bílý (SB), který byl s vůní "kočky čůrat" silný, Inurrieta Orchidea "Sauvignon Blanc Navarra" (13%), ST (84) € 76.00 (Guia Penin 2011: 91 a Zlatá medaile - Světová soutěž Bruselu 2008). Podle White: LAUS CHARDONNAY FLOWER "Somontano" 13,5% ST (90) 89,00 liber. První rose: Inurrieta Mediodia Garnacha; Merlot "Navarra" (14%), ST (88) R 76,00 dolarů - Druhý růže :. LAUS MERLOT květ (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (13,8%), R 89,00 dolarů První červená : LAUS Roble Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) 89,00 liber. Podle červená: IUVENE "Tempranillo" Rioja (13%), ST (86) R 59,00 dolarů.

Red Zatřetí, Dardanely Tempranillo 04 měsíců v nových francouzských dubových sudech (13,8), ST (89) R 89,00 dolarů - Láhev je velmi krásná, moderní design. Red Room: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 měsíců v amerických dubových sudech) (14,5%) ST (89) R 76,00 dolarů. Pátý červená: LORIÑON Crianza Tempranillo Rioja 14 měsíců v amerických dubových sudech (13%), ST (88) R 76,00 dolarů. Šestý a poslední víno: CARODORUM Issos "Tinta de Toro" (10 měsíců ve francouzských dubových sudech) (15%), ST (92+), R 129,00 dolarů, krémová plné, pro ty, kteří mají rádi styl, je vinhaço!

Vína budou k dispozici v budoucích Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitória - ES, 29055-643

Telefon: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Enotria vinotéka, která se nachází na rohu Beach ve městě Vitoria-ES, která se konala včera v noci ve "stylu" spuštění on-line španělského Bílého partyzán. Inovativní řada bílých vín produkoval Castle Maetierra, patří ke španělské skupině Vintae. Jsou 8 štítky, Albarino, Verdejo, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Viognier a Chardonnay Barrica Barica. Tudo a partir da região vinícola mais emblemática da Espanha que traz uma coleção certamente singular e revolucionária sob vários aspectos, que reúne com primor diversificados tipos de uvas brancas já consagradas.

Além disso, suas garrafas são um brinde à arte . A linha Spanish White Guerrilla possui um design moderno e original , tendo rótulos de garrafas diferentes e inspirados na origem e característica da uva cultivada . Os rótulos foram criados pela empresa Moruba Studio de Designer Gáfico , um dos mais prestigiados da Espanha, com ilustração do estúdio espanhol Brasmind. A produtora Vintae também teve o cuidado de incluir na caixa um caderno com informações detalhadas sobre o processo de criação desses “ guerrilheiros brancos “, bem como os dados a partir do cultivo de diferentes variedades e notas de degustação.

Para harmonizar, nada melhor que prato tradicional espanhol, originário de Valência, a Paella . O renomado Chef Enrique Vega (foto acima) preparou uma de frutos do Mar , perfeita no tempero. Foi uma verdadeira integração , dando um traço de união cultural entre os vinhos brancos espanhóis e a sua culinária típica .

Os garotos-propaganda da linha: Simey Santos, Manu Brandão, Helio Massoni e Gilson Pimentel Muniz

Fiquei com esse quarteto até às duas da manhã, conversando sobre o tema vinho, em sua grande complexidade. Desse bate papo surgiram vária ideias de tópicos para o blog, que acredito que vão gerar grande interesse dos leitores.

Os vinhos na taça:

Spanish White Guerrilla Albariño – Valles de Sadacia – Espannha – 12.8% –R$ 79,00 – ST (86)

Albariño é o primeiro produzido nos limites geográficos da Comunidade Autónoma de La Rioja. Na taça mostrou notas frutadas suaves e uma acidez média, retrogosto frutado e uma persistência média.

Spanish White Guerrilla Verdejo – Valles de Sadacia – Espannha - 12% – R$ 79,00 – ST (86)

Considera-se que esta variedade é nativa da Denominação de Origem Rueda. Bastante rústica, resistente à seca, com uma pele grossa e forte, menos sensíveis que outras variedades brancas para várias doenças. O resultado em solo vinho Rioja é fresco, saboroso e mais doce.

Spanish White Guerrilla Sauvignon Blanc – Valles de Sadacia – Espannha – 11,8 – R$ 89,00 – ST (85)

É uma complexa variedade no ponto de vista do vinho e da vinificação. A literatura fala que sua adaptação às condições encontradas em La Rioja tem sido muito bem sucedida e resultou em um vinho fino, aromático e fresco. Porem na taça não agradou a maioria que esperava uma tipicidade dos chilenos. Em minha opinião mostrou uma personalidade única, pecando no frescor e na persistência curta.

Spanish White Guerrilla Riesling – Valles de Sadacia – Espannha – 12,1% – R$ 99,00 – ST (87)

Essa variedade teve uma adaptação bem sucedida na região. Mostrou aromas finos e elegantes, com ausência do tradicional petrolato. Acidez média e boa estrutura.

Spanish White Guerrilla Gewürztraminer – Valles de Sadacia – Espannha – 12,2% – R$ 99,00 – ST (88)

Esta variedade é nativa e tradicionalmente usada para vinhos brancos da Alsácia (França) e em algumas áreas da Alemanha. O resultado na taça com a tipicidade de La Rioja foi um vinho de boa acidez, doce, que incluem notas de mel, toques cítricos, bastante interessantes.

Spanish White Guerrilla Chardonnay – Valles de Sadacia – Espannha – 12,1 – R$ 89,00 – ST (87)

A variedade Chardonnay nunca antes tinha sido trabalhada nos limites geográficos da Comunidade Autónoma de La Rioja. É uma das variedades com maior capacidade de adaptação. Solos com baixa fertilidade e alta salinidade, juntamente com clima frio e úmido. Na taça mostrou um vinho redondo, com destaque na fruta e notas de mel.

Spanish White Guerrilla Chardonnay barrica – Valles de Sadacia – Espannha – 6 meses em barrica – 13% – R$ 99,00 – ST (87)

Leve tostado com fruta madura típica da variedade Chardonnay, bom corpo, perfeito para desfrutar com a massa ou o molho de peixe.

Spanish White Guerrilla Viogner barrica – Valles de Sadacia – Espannha – 6 meses em barrica – Viogner -13% – R$ 129,00 – ST (91)

Elaborado a partir de uvas colhidas com um elevado nível de maturidade para suportar o envelhecimento barril, este vinho se apresentou gordo, com boca elegante, um perfeito equilíbrio entre aromas florais e especiarias tostadas do barril. O melhor absoluto da noite!

Siga o Blog Vivendo a Vida no Twitter

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

A loja virtual de vinhos wine.com.br, acaba de divulgar o preço no Brasil do Toro Loco Tempranillo 2011 , vinho espanhol que causou espanto no mundo do vinho, por ser eleito um dos melhores vinhos do mundo e custar 3,59 libras (cerca de R$ 11,50). Através de sua página do Facebook, divulgou que o vinho será vendido no Brasil pelo preço de R$ 25,00 . Para reservar .

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Depois de causar muita discussão no mundo do vinho, por ser eleito um dos melhores vinhos do mundo e custar 3,59 libras (cerca de R$ 11,50 ), o Toro Loco Tempranillo 2011 , já tem um importador. A wine.com.br anunciou oficialmente através de seu diretor, Anselmo Endlich , em sua página do Facebook, que a empresa acabou de iniciar o processo de importação do vinho para o Brasil . Será vendido no Brasil pelo preço de R$ 25,00 . Para reserva r [email protected]

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku