meklētājprogrammas optimizācija iesniegt mājas lapā e-pastu nosūcējs

Arhīvs par 'Pinot Noir' Kategorija

Importētājs Magnun vērsta uz Brazīliju vīndari Rafael Tirado Čīles vīna Laberinto (attēlā tālu pa kreisi) un Meinarda Bloem arī Čīles Lagar de Bezana (attēlotie iepriekš tālu pa labi). Pirmā pilsēta, apmeklēja bija Viktorija, un tad būs Rio un Sao Paulo.

Jo Bristro vakariņām rīcībā Ville du Vin in Praia do Canto, vīndari saņēma sabiedriskās domas veidotājiem par degustējot, ja vīni tika iesniegti Laberinto Sauvignon Blanc pelni Barlovento 2011 Laberinto Pinot Noir 2010 Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008 Lagar de Bezana alūvijs un Grand Reserva 2007 Lagar de Bezana Limited izdevums 2007. Vīni bija kopā ar īpašiem ēdienus, kas gatavoti pēc šefpavāra Tomātu kā astoņkājis karpačo, steika tartars un ar ar Funghi risoto jēra confit kāju. No ar sarkano un balto vīnu ēdienu saskaņošana bija perfekts "Second mani."! Visbeidzot, īpaša deserts tika izsniegts: šokolādes panna cotta.

Uzņēmējs un importu, īpašnieks, Rafaels ZANETTE (attēlotie iepriekš centrā), arī piedalījās pasākumā un grauzdiņi ar viesiem. Šie vīni ir tagad ir pieejami veikalā Ville du Vin.

Izpildiet manu personīgo reitingu zemāk:

Atrodas pirms Andes, 600 metru attālumā, ezera krasta Colbun, šī fantastisks projekts, Rafael Tirado, kas ir viens no slavenākajiem un jāievēro Čīles vīndari, ir tikai 18 hektāru, un par balvas un atzīšanu klāstu. Nosaukums Laberinto attēlots vīna dārzus Raphael, kas apstādītas dažādos līkumos un virzieniem, lai baudīt daudzveidību augsnes un palielināt iedarbību. Ar, ka vīnogu un padarīt vīnu struktūra un sarežģītības.

Laberinto Sauvignon Blanc pelni Barlovento 2.011-12,5%-R $ 94,00 - ST (93) Šis ir viens no labākajiem, vai labāk, Čīles Sauvignon Blanc Man garšoja tik tālu. Kādreiz garšoja 2007, ar kuru tika importēts no Casa Port, es vēl joprojām ir dažas pudeles, un ir ļoti dzīvs. Pašreizējās 2011 vintage 94 noveduši punkti (Descorchados 2012), ir līdzīgas īpašības, bet ar skābumu izteiktāka ar vecumu. Vizuālā zaļgani dzeltenas, vepris plūmju aromāts, viegls zāles un fenheļa. Aukslējas ir svaigs, tīrs un citrusaugļu ar dažiem minerālu un faktūru neparasts par Sauvignon Blanc.

Astoņkājis Carpaccio x Sauvignon Blanc

Labirints Pinot noir 2010 - ST (90) - 13,5% - R $ 120,00 - Tas Pinot bija pirmā reize, kad es garšoja. Vizuālā rubīns skaidrs, intriģējošs deguna parādās piezīmi dūmu, sveķi, nedaudz bojāt augļus parādās. Tomēr aukslējas bija tas atnāca. Great skābums, radot lielu svaigumu, augļi tīra un svaiga. Labs līdzsvars un patīkamu pēcgaršu.

Steiks Tartare x Pinot Noir

No vīna darītavas Lagar de Bezana vēsture, sākās 90s, kad uzņēmējs Ricardo Benzanilla venture pasaulē vīna dārzu un vīnu. Izvēlējās zemi, kas atrodas Alto Cachapoal pie pamatnes no Andes, 87 km uz dienvidiem no Santjago. Maigais klimats un temperatūras svārstības starp dienu un nakti, īpaši vīni nāk no unikālā Terroir. Nīderlandes devās uz Čīli ar 15 gadu Meinarda Bloem, pirms gada vīna darītavas ir vīndaris. Tā bija viņa pirmā vizīte uz Brazīliju.

Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008-85% Cabernet un 15% Syrah - 14,4% - ST (88) - US $ 62,00 - Lagar de Bezana Aluvión Grand Reserve 2007-63% Syrah un 47% Cabernet - 14.5 % - ST (90) - US $ 105,00 - Lagar de Bezana Limited Edition 2007 - ST (90 +) - 100% Syrah - 14,5% - R $ 145,00.

 • Par no Lagar de Bezana vīnu, konstatēts ļoti līdzīgs. Sveķu deguns ar notīm melno augļu sīrupā, ekstrakts un pietiekami daudz alkohola. Visi ar 14,5%. Ņemot šīs īpašības izvirza vienu vispirms aerācijas vismaz 1 stundu, lai novērstu lielāko daļu alkohola. Otrkārt, cenšas saskaņot ar taukains ēdieniem, ar pietiekami sulīgumu. Vēl viens interesants un pozitīvs, ir skaidrs, ilgmūžība šo vīnu. Ņemot vērā to, ka alkohols ir būtiska sastāvdaļa attīstībā vīna, kā arī tanīni un skābums, recomento, gan jau ir tādā vecumā, tagad pagātnes, labs laiks, pagrabs, silda, protams!.

Posms ar ar Funghi x sarkanvīni no Lagar de Bezana, risoto jēra confit ideāls, kā es teicu iepriekš, ir nepieciešams taukains ēdieni ... lol!

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Vīna darītava Campos de Cima ir ģimenes īpašumā vairāk nekā 150 gadus, kas pazīstams kā "vīna sievietēm", uz tās trīs īpašnieki ir sievietes, un kam ir vairāk nekā 50% no darba darbaspēku veido sievietes. Tā atrodas austrumu kampaņu par Rio Grande do Sul, ITAQUI (RS). Reģions ir saistīta ar paralēlo 31, iedomātu līniju, kas šķērso valstis, piemēram, Austrālijā, Jaunzēlandē, Dienvidāfrikā, Čīlē un Argentīnā, kas tiek uzskatīts par vispiemērotāko aug vīnogas, iesniegt klimatiskos apstākļus labi definētas.

Iekšpusē vīna darītavas vīni garšoja par neseno braucienu uz ​​dienvidiem, dzirkstošais Brut Extra Darbības leņķis nozvejotas pietiekami daudz uzmanības. Tas ir izstrādāts ar Chardonnay un Pinot Noir, izmantojot tradicionālās (Champenoise), kur otrā fermentācija notiek pudelē.

Personal Novērtējums: ST (90) - 12,5% - Chardonnay un Pinot Noir - R $ 35,00 - Vietā vīna darītavā ( ).

 • Visual salmu dzeltena ar mazu burbulīšu un noturīgo. Aromāti rauga, minerālu, ar padomiem medus un žāvēti augļi. Elegants un askētisks. Aukslējas ar labu ķermeņa un labu skābumu. Sabalansēta. Long aromātiska neatlaidība, ar notīm žāvētiem augļiem un raugu.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Nesenā tikšanās ar ražotājiem Pinto Bandeira (RS), man bija iespēja un privilēģija nogaršot firsthand, kompānijā Daniel un Carlos Geisse Abarzúa Espejo, uzsāk vīna Geisse Cave: Cave Geisse Blanc de Blanc Brut Vintage 2009 ala geisse Blanc de Noir Brut Vintage 2009.

Dibināta 1979.gadā ar Čīles Mario Geisse (Ex Chandon Brazīlija), vīna darītava atrodas Pinto Bandeira (RS), kuram pieder 76 ha, no kuriem 23 ir piemērotas audzēšanai Chardonnay un Pinot Noir. Reģionā ir labs siltuma amplitūdu ir visaugstākais (750 metri virs jūras līmeņa), un aukstāks nekā ieleju un vīna dārzi ar saules stāvokli ideāls vīnu ražošanai.

Slimību un kaitēkļu kontrole, mēs izmantojam tehniku, ko izstrādājusi kompānija Čīlē Lazo TPC (Thermal Pest Control), mašīnu strūklas silta gaisa, kas aktivizē dabiskās aizsargspējas augu, samazinātu pesticīdu lietošanu.

Tiem, kas vēl nezina, vienīgie dzirkstošajiem vīniem, kas ražoti ar Chardonnay balto vīnogu sauc Blanc de Blancs, balts uz balta. Un Blanc de Melns, retāka, ir sagatavoti tikai ar sarkano vīnogu, parasti Pinot Noir.

Perfect degustācijas istaba vīna darītavas Aurora, kurā iepazīstināja ar produktiem.

Release: Cave Geisse Blanc de Blanc Brut Vintage 2009 (12,5% alkohola un 8,5 grami cukura uz litru), 100% Chardonnay, tika sagatavots pēc tradicionālās metodes (Champenoise), 28 mēnešu laikā no autolīzes.

 • Visual zaļgani dzeltens ar mazu burbulīšu, daudz un noturīgas. Deguns ar notīm žāvētiem augļiem, tropu, ziedu, maizes un medus. Vidēja ķermenis, skābums ir pārsteidzoša un ļoti jauka krēmīgumu. Noturīgi aromāts, svaiguma un toasty piezīmes iesniegts bez rūgtuma.

Release: Cave Geisse Blanc de Blanc Brut Vintage 2009 (12,5% alkohola un 8,5 grami cukura uz litru), 100% Pinot Noir, tika sagatavots pēc tradicionālās metodes (Champenoise) 28 mēnešus autolīzes.

 • Visual gaiši rozā vidējas intensitātes ar lielu perlage. Atvērt degunu sarkano augļu un balto, ziedu pieskaņu un raugu. Strukturētais aukslējas, ļoti labi skābuma un lieliski krēmīgumu. Aromātiskā noturība labas intensitāti, atstājot diezgan atdzist beigām.

Par Capixabas drīz var atrast veikalu Victoria Ville du Vin pie cenas R $ 85,00 Reais pudele.

* Devās uz Rio Grande do Sul uzaicinājums IBRAVIN uz citu izdevumu Image projekta.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Vakarā otrdien piedalījās vakariņās, ko organizē dinamisko duets saskaņoto Massoni un Simey Helio Santos, ENOTRIA sadarbībā ar importu Vinci, restorāns jāmaisa, šeit galvaspilsētā Espirito Santo. Pakļaut vīnus uzvara bija no importētāja, Rafael un Puerto Ederson Possatti, kas deva triks pārstāvjiem.

Meita lielā Nicolas Catena, galvenais un visvairāk ievērotas nosaukumu Argentīnas vīnu, Laura Catena ir pazīstama visā pasaulē kā pārstāvis no Malbec vīnogu. Viņš studējis bioloģiju Hārvardā un medicīnā Stenfordas, bet atteicās zāles veltīt sevi viniticultura vidū 90s. Tas ir vecāku labā roka Bodegas Catena Zapata kā viceprezidents un vēl atrod laiku, lai palaistu savas vīna darītavas, Luca (veltījums savam dēlam ar tādu pašu nosaukumu) un La Posta.

Skaisti vīni Laura CATENA

Izvēlne tika izstrādāta ar restorāna darbinieki pārcēlās, pavēlēja Šefpavārs Ana Beatriz Seguchi ar Vīnziņu ENOTRIA Helio Massoni. Tas bija kvalitātes šovs, kur virtuve ir sadarbojas ar perfektu vīnu.

Plate: Mini Golden brie ar salātiem un samazinātu mandarīnu - (Piezīme 1000)

Mēs sākām nakts ar Luca Chardonnay 2009 (vīnogu Burgundijas), ASV $ 149,00, ST (91). Nodots 12 mēnešus ozolkoka. Deguns ar notīm nogatavojušos ananāsu, sviesta, aprikožu un medus. Garša krēmveida, tauki, ar lielu skābuma atbalstot svaru, ar ilgu apdari. Saskaņā ar Robert Parker, šī lieliskā balts ir labākais kandidāts uz Chardonnay no Argentīnas ienāk gadu un gadu, kas, ņemot nopelnījis 92 secīgus punktus 2009 ražu.

Ēdiens: Garneles ar austeru mērci un ingveru (Pikantā)

Luca Pinot Noir 2009 (vīnogu augļu dārzs reģionā Francijā) (£ 149,00), ST (91). Tradicionālās ķiršu aromāti, ziedu, zemes, mīkstas miecvielas, labi skābuma, līdzsvaroti. Izturēja trauku diezgan pikanta. Saņēma 93 punktus no Robert Parker šajā 2009 ražas, augstākās pakāpes piešķir ar kritisku Argentīnas Pinot Noir!

Prato: Riso al Salto (griezti vērša astu) - ēst uz jūsu ceļgaliem!

Luca Laborde Double Select Syrah 2009 US $ 142,00, ST (92). Visual bojā eļļas, aromātiem gataviem augļiem, ādas un kūpinātu gaļu, ar padomiem grauzdēta ozola un garšvielas. Sabalansēta bagāts, sulīgs, labi strukturētas miecvielas, ar augļu kompotu un pipariem. Ļoti ilgi un noturīgi.

Plate: eskalops melna (akmeņogļu), churrasqueados ar dārzeņiem un biezeni manioka. TOP

Ceturtais Kurss bija saskaņota ar TOP diviem vīniem no vīna darītavas, Beso DE DANTE 2009 (nosaukts pēc vidējā bērnu Laura CATENA), US $ 189,00, ST (94), samazinājums no Cabernet Sauvignon (45%), un Malbec (55%), UCO Valley vīnogas ar 3 dažādiem vīna dārziem, kas ir viens 1500 Gualtallary ar augstumu. Bļoda rāda neparastu elegance uz Argentīnas vīniem, ļoti krēmveida, spēcīgs viens čagu.

Otrs ir TOP LUCA Malbec 2009 100% Malbec, £ 180,00, ST (91 +), spēcīgs, rāda daudz struktūru, tauki, bet ar koka savrupmāja, slēpjot augļus gan uz deguna un mutē . Ilgāk mēs gaidām, es domāju, ka daži vairāk pudeļu 2 aninhos tas koks būs integrēties.

Banānu parfē ar šokolādi, lai aizvērtu vakaru ar devu glicolse!

Sekundārs RESTAURANT - £ 259 Affonso Claudio LJ 4 - Canto - Vitoria, ES | CEP: 29055-570 - Tālrunis: 3315.80.92

ENOTRIA - Avenida Rio Branco, 1383 - Canton Beach - Vitória-ES - 55 (27) 3345-8696 -

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Undurraga Terroir Hunter Pinot Noir 2010 Leyda tikko uzvarējis Decanter World Wine Awards MAKSIMĀLĀ balvu, ņemot titulu "Best in Show", kas ir balsojis labākais
Pinot Noir pasaulē! Pārbaudiet šeit .

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

"Dārgie blog sekotāji dzīvo dzīvi. Septembrī man būs Debitēs jaunu kolonnu žurnālā Public aicinājumu: "Starp Vīns un pārtikas." Un, protams, tā nevar to zināmu jums.

Capeletti vistas x Aurora Pinot Noir 2012 ar 22.00 šajā čempionātā!

Nesen es saņēmu preses birojs Brazīlijas vīna Aurora, informācijas saprotot, ka jūsu Šķirnes Pinot Noir 2012 vīnu 22.00 reais kas gondola lielveikalā šeit Vix, izcēlās, tiek minēts kā vienīgais Pinot Noir starp Brazīlijas TOP 10 Vīns Stars konkurss Londonas Wine Fair (lielākā vīna gadatirgus Anglijā), kas publicēts žurnālā Decanter, radot daudz prognozēšanu.

Atsauce uz kvalitāti vīnogu Pinot Noir ir Burgundija, kur mazie gabali vīnogulāju ražot reti dārgumiem. Oregon, California, Jaunzēlandē un Čīlē arī ražot labas Pinot Noir. Tomēr ražošanas apjoms ir ļoti ierobežots, jo šī šķirne ir diezgan savdabīgs attiecībā uz klimatu un augsni.

Brazīlijā, Pinot Noir ir bijusi laba ražošanu, bet, ja pasaule jau ir grūti savu produkciju, attēlu šeit ar nelabvēlīgu klimatu. Bez labas etiķetes Rio Grande do Sul, Santa Catarina valsts ir arī guvusi labus rezultātus.

Personal novērtējums:
Aurora Šķirnes Pinot Noir 2012 - Brazīlija - Bento Gonçalves - 100% Pinot Noir - 12% - R $ 22,00 - ST (83)

 • Lai gan cerības ir lielāks nekā pirmais iespaids šajā čempionātā, bija pacietība, un vīns lēnām uzlabojas, nodrošinot to, kas ir ierosināts. Vizuālā rubīns vidējas intensitātes. Aroma atgādinot ložu zāles ķiršu garšu atšķaidīta, plānas, atsvaidzinošu skābumu, un alkohols tanicidade gadījumā, beidzot ar dominē augļu, bet diezgan īss. Vienkāršs vīnu, kas piemērots jūsu cenu diapazonā. Tagad saskaņošana ar piezīmi Capeletti frago bija 10, ir vērts pārbaudīt out.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Organisko vīnu vilnis ir iegūt izturību. Ķīmisko vielu tādu vīnogu audzēšanai, un raudzēšanas procesā izmantošana tiek apšaubīta vairāk katru dienu, un tiek izlaisti. Šī attieksme padara vīni veselīgāku un garšīgāka rezultātu. Gada Biodynamics Pāvests, francūzis Nikolā Joly saka, ka vīnogu āda ir dabas konservantus, kas aizsargā dzērienu. Brazīlijā, veiktie pētījumi 2009.gadā Valsts aģentūra sanitāri uzraudzībai (ANVISA), atklājās, ka 56% no vīnogu paraugiem valstī bija pesticīdus virs atļauta. Tomēr es uzskatu, ka tas mainīsies strauji, sekojot organisko pasauli.

Jo kas nezina, Čīle ir viena no visvairāk ilgtspējīgu of the Americas. In Green Awards 2012, konkursā, ko organizēja britu žurnāls Dzērieni Business, Viña Emiliana bija balsoja "Zaļo Winery of the Year", augstākā kategorija balvas, kas apvienos visu vīna nozari visā pasaulē Žozē Tomaz Šajā video iepriekš. Urrutia, Eksporta maneger no Viña Emiliana, stāsta par vīna darītavas. Ja jūs vēlaties uzzināt par citiem uzvarētājiem Zaļās 2012 balvu atrodama šeit .

Emiliana tika izvēlēts, jo tas ir uzņēmums, kas ir parādījusi savu apņemšanos attiecībā uz vidi, to darbiniekiem un sabiedrību, un ir nepārtraukti samazinājies savu oglekļa nospiedumu. Atcerieties arī, ka tas ir tikai 100% organisks Čīles vīnu no Čīles. Šie vīni ir importēti ar Brazīlijas La Pastina .

Antonio Marques Bermudez (La Pastina), Rogério Baracho, Vanderlei Martins (Carone) Dulcino Tozi, José Tomaz Urrutia (Viña Emiliana) Olicio Santana (Carone) un Douglas Chamon (ekonomists)

Uzaicinājums Vanderlei Martins bija iespēja izvērtēt savu bioloģisko vīnu pēdējā naktī, vīna veikals Carone Vila Velha, kurā es pārveidot manu personīgo viedokli tālāk. Cenas netika izpausta, tomēr 15 dienās vīni būs pieejami tīkla Lielveikali Carone.

Emiliana Chardonnay 2011 - Čīle - Valle Central - 100% Chardonnay - 3 mēnešus nerūsējošā tērauda - 13,5% - ST (86)

 • Visual gaiši dzeltens deguns ar aromātu, kas atgādina ļoti gataviem augļiem, piemēram, melones, ananāsus un bumbierus. Mutē, ķermenis ir vidēja, labs skābums, radot svaigumu un labas koncentrēšanās augļu. Pēcgarša ir sulīgs, ar svaigu apdari.

Adobe Pinot Noir 2009 - Čīle - Casablanca Valley - 100% Pinot Noir - 8 mēnešiem, 20% Francijas barriques - 14,4% - ST (86)

 • Visual Ruby vidējas intensitātes aromāts atgādina avenes, ķirši, ziedu piezīmes un vaniļas pieskārienu. Aukslējas ir sauss, ar nelielu pārsvaru alkohola uz skābumu, gaismas ķermeņa, vidēja tanīniem daudzumā, ar nelielu astringency un vidēju noturību.

Adobe Cabernet Sauvignon 2011 - Central Valley - 85% Cabernet Sauvignon un 15% Syrah - 6 mēneši, 20% Francijas mucās - 14% - ST (86)

 • Vizuālā rubīns, vidējas intensitātes aromāts gataviem augļiem. Aukslējas liecina pareizs skābums, labu ķermeņa, nedaudz alkohola. Tanīni labas kvalitātes. Apstiprina augļu pēcgaršu un vidēja neatlaidību.

Jauns Gran Reserva Cabernet Sauvignon Merlot 2008 - Valle de Maipo - 85% Cabernet Sauvignon un 15% Merlot - 12 mēneši, 70% Francijas barriques - 14,6% - ST (90)

 • Šī vīna izskats ir violeta, intensīva, necaurredzams bez evolūcijas. Šie aromāti, intensīva tumši augļi, ar notīm karameļu, dūmu, grauzdiņiem un garšvielu piezīmes. Aukslējas ir mīksts, ar sabalansētu skābumu un alkohola, labas koncentrēšanās, ļoti intensīva un augļu pēcgaršu.

Jauns Gran Reserva Carmenere Cabernet Sauvignon 2009 - Colchagua ieleja - 85% Carmenere un 15% Cabernet Sauvignon - 12 mēneši, 70% Francijas barriques - 14,5% - ST (87)

 • Visual Ruby labs intensitāte, aromāti koksnes, sveķu un gataviem augļiem. Aukslējas ar labu skābumu, vidēja ķermeņa, līdzsvarotu. Vidēja tanīni jau izšķirtspēju, gaismas astringency gala. Laba noturība.

Coyam 2010 - Colchagua ieleja - 41% Syrah, 29% Carmenere, 20% Merlot, 7% Cabernet Sauvignon, 2% Mourvèdre un 1% Petit Verdot - 13 mēneši, 80 Francijas barriques% un 20% amerikāņu mucās - 14, 8% - ST (91 +)

 • Visual rubīns ir ļoti tumšs, intensīvs aromāts un garšīgi augļi ļoti nogatavojušies tumši šokolādes ar elegantu ziedu piezīmes, mājieni par garšvielu un ozolu. Aukslējas ir liela koncentrācija, ar labu balansu, ļoti smalkas miecvielas, ilgi apdare. Ar lielu viltība vīns, kas jau ir ļoti jauki, lai izmantotu tagad, tomēr ir jāsaglabā, lai vēl dažus gadus pagrabā, iegūt lielāku sarežģītību. Tas bija labākais vīns naktī, kā uzskata priviliģēto kuriem ir bijusi iespēja piedalīties šajā degustācija.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Importētājs Capixaba
Brālība organizē tās galvenajā pārvaldē vakar, July 30 (pirmdiena), degustācija ar 12 vīniem. Pasākumu mērķis oficiālās atklāšanas līnijas Čīles vīnu
François Lurton Hacienda Araucano , visu komandēja sommleier Cléber Alves, aprakstot mazliet par importētāju un vīna darītava video iepriekš.

Vīna darītava ir tikko saņēmis apliecinājumu "biodinamiskos vīni", kas ir nekas vairāk kā novērtēšanas augsnes un augu savā dabiskajā vidē, izmantojot preparātu un savienojumiem augu, dzīvnieku un minerālu (bioloģiskā daļa) precīzi laiki, ņemot vērā astrālo ietekmēm un velosipēdi dabas (dinamiskā daļa).

Lurton ģimene ir vīnu viņa vēnās: diviem tēviem, brāļiem un māsām, pēcnācēju saražoja aptuveni 15 audzētājiem, vīndariem, Negociants, īsi sakot: paaudzes veltīta vīnam. Jacques un Francois dēli, André Lurton, leģenda Bordo. Vienmēr bija revolucionāras idejas Francijas konservatīvo standartiem, eksperimentēt ar netradicionālām vīnogām jaunos reģionos, veicinot izmantot screwcap, izmanto drosmīgu dizainu sajauc ar vietējo kultūru, lai veicinātu savu vīnu. Sāka savu karjeru kā konsultanti, kas strādā visā pasaulē, kā peld vīndari. Viņa starptautiskā pieredze un kontakti uzkrāt viņiem interesantu priekšstatu par ģeogrāfiju vīnu no dažādām valstīm, kur viņi sāka pakāpeniski realizēt savu produkciju. Viņi nolēma ražot vīnu kvalitāti, bet atļauties, izmantojot sekundāros reģionus pieaugumu valstīs, piemēram, Čīlē, Argentīnā un Spānijā, kā arī veidojot partnerības ar ražotājiem, Urugvajā, Austrālijā un Portugālē.

Kredīts foto augstāk: Arismario Oliveira

Klases kāpšana novērtēt vīnu: stāvoklim; Sidney Santiago, André Andrés, Leonardo Conick (īpašnieks), es, Toms (restorāns Cox) un viņa draugs sēdošiem, Fred, Julio Lemos (Papaghut) Elvecio FAE (režisors ExpoVinhos uzvaru. ), Premier Vīnziņu Sonia Aiello, Cleber Alves un Rafael Dias (DOC telpa).

Ar ko stikla vīni pārsteigts, pārsvarā nāca klajā ar lielisku izmaksu un ieguvumu, ar cenām, sākot 29,00-329,00. Manuprāt izcelt bija ar lētāku vīnu, jo visdārgākais bija pienākums būt labs. 4 no 12 vīnu klasificē kā "labi un lēti".

Kawin Baltvīns Sauvignon Blanc 2011 - Čīle - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Casablanca Valley, Curico un lolol) - 12,5% - R $ 29,00
- ST (88)
- "Labi un lēti"

Labākais izmaksu x benefice, tas SB, parādīja stikla aromātus tropu augļu un nelielu lakstaugu. Sabalansēta gaisma, augļu, līdzsvarotu skābumu un atsvaidzinošu. Vīna viegli dzert un saprast savu priekšlikumu. Liels iegādāties.

Baltvīns - Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Čīle - 100% Sauvignon Blanc - lolol ieleja - Colchagua ieleja - 12,5% - R $ 69,00 - ST (86)

Tas cita SB, ka 5% ir raudzēti mucā, bija kautrīgs uz deguna, tik pārbagāts nekā pirmā. Sabalansēta krēmīga, mazāk augļu, vairāk minerālu īpašības, labs līdzsvars, labs skābums, ar patīkamu apdari.

Baltvīns GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Čīle - 100% Chardonnay - Colchagua ieleja - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay parādīja, ka "šarmu" degustācija, vizuālo dzeltens zelts, skaidrus, spilgtus, ļoti intensīvu aromātu, atgādinot sviesta popkorns, medus, aprikozes, vaniļas. Garša un briest, sulīgs, labs skābums, bet grēkoja līdzsvarā, koksne, iespējams, ir mazāk svarīga, slēpa nedaudz augļus. Personīgās gaumes jautājums.

Kawin Sarkanvīns Cabernet Sauvignon 2010 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R $ 29,00 - ST (86)

Vīns apkalpo savu priekšlikumu, maiga, augļu, bez daudz pretenzija, lieliska izvēle puse.

Vīns Araucano REZERVE Cabernet Sauvignon 2009 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua ieleja - 14% - R $ 49,00
- ST (88)
- "Labi un lēti"

CS patur jau izrādīt lielāku sarežģītību, aromāti melno piparu svaigi malti melnie augļus un sarkanā krāsā. Aukslējas parādīja firma miecvielas, labu ķermeni, augļu skābumu un pareizu. Lieliska iespēja uz grila.

Vīns Araucano REZERVE 2010 Carmenere - Čīle - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13,5% - R $ 49,00
- ST (87)
- "Labi un lēti"

Carmenere gandarīta arī man, atzīmē tipisks piparus, garšvielas un sarkanie augļi. Sabalansēta sulīgs, labs ķermenis, labu skābuma un labu noturību.

Vīns Araucano REZERVE Pinot Noir 2010 - Čīle - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R $ 69,00 - ST (88)

Ļoti nogatavojušies zemeņu, upeņu un ķiršu. Nogaršojiet svaigu, gaismas ķermeni, viegli dzert un patīkami.

Vīns Humo BLANCO 2008
- Čīle - 95% Pinot Noir un 5% Syrah - lolol ieleja - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Vairāk atturīgi uz deguna, bet ar muti gardu, krēmveida, augļu, koksnes ļoti labi novietots, labi sabalansētu un ilgu apdari.

Vīns Araucano REZERVE Syrah 2011 - Čīle - 100% Syrah - Colchagua ieleja - 14,5% - R $ 65,00
- ST (88) - "labi un lēti"

Ļoti jauka vīns, ļoti apaļa, gatavs, docinha augļi, īsta "girly vīns."

Vīns Clos De lolol 2009 - Čīle - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - lolol ieleja - 18 mēnešus otrās lietošanas mucās - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90 +)

Šī tiesa bija piezīmes anīsa, ziedu un sarkano augļu. Aukslējas ir labs ķermeņa, smalkas miecvielas, labu skābumu un labu noturības beigas.

Vīns GRAN Araucano Cabernet Sauvignon 2009 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua ieleja - 18 mēnešus mucās (70% jaunu, 30% otrajā izmantošanu) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90 + )

Pirmā piezīme par deguna bija atbilstošs melno olīvu, kas izkliedē sākuma daudz augļu, plūmju, gvajaves un vaniļas fonu. Sabalansēta blīvs, labs skābums, radot patīkamu svaigumu, sulīgs, nedaudz minerālu, ar patīkamu apdari.

Vīns ALKA Carmenere 2009 - Čīle - 100% Caemenére - Colchagua ieleja - 18 mēnešus ozolkoka mucās - 15% - R $ 329,00 - ST (92 +)

Ar visu pienākumu būt labs, Alka, TOP vīna darītavas, kas iesniegts pārbagāts piezīmes uz deguna, grauzdēta kafija, cigāru kastē, masīvkoka, sarkano augļu un vaniļas. Aukslējas apliecina kvalitāti un no deguna piezīmes, ļoti krēmveida, sulīgs, līdzsvarotu, nepieciešams dažus gadus, pudeles, lai parādītu lielāku sarežģītību. Skaisti vīnu!

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

O produtor português Carlos Campolargo , fala ao blog Vivendo a Vida durante o Encontro Mistral, sobre a volta da elaboração de um vinho com a uva Pinot Noir na Bairrada , muito interessante, assista o vídeo acima . O Campolargo Pinot Noir 2008 é elaborado com uvas de vinhedos próprios, tem a sua vinificação feita fermentação em pequenos lagares, com pisa manual ou mecânica. Estagia por 14 meses em barricas usadas . Em alguns anos específicos , se adiciona um pouco de baga . Gostei, fruta mais contida, elegante, vale a pena conhecer. Custa 123,00 .

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Soeta Restaurante por wine no Videolog.tv .

Os Chefs Barbara Verzola e Pablo Pavon do restaurante capixaba Soeta , preparam um prato de peixe , eo Sommelier Manuel Luz , provou e comprovou que é possível harmonizar com vinho tinto sem nenhum conflito . Veja no vídeo acima.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook