Otsingumootori optimeerimine esitada veebilehel Email Extractor

Archive for the 'Verona' Category

Veneto piirkonna, mis asub Põhja-Itaalias, on üks suurimaid eksportijaid veinid, mis riigis. Et saada aimu, tema toodang - umbes 850 miljonit gallonit - samaväärne kolmekordse tootmist kogu Brasiilia. Hulgas veini teha seal, mõned on tuntud siin: Prosecco, Soave, Bardolino ja Valpolicella on. Aga ikoon nimetatakse Amarone Della Valpolicella, Amarone või lihtsalt.

Consorzio Tutela Vini kutsel Valpolicella, Verona linnas olin vahel 22th ja 29. Selle kuu liituda Amarone Anteprima tõendeid 2010 crop oli ka teada mõned veinitootjate ja nende toodangule. Ajastus ei saaks enam soodne. Uue kultuuri tutvustati spetsialistid üle maailma Palazzo della Gran Guardia juba kandvad Nominaal kontrollitud ja garanteeritud päritolunimetus (DOCG), vastavalt dekreediga kohaliku põllumajanduse. See upgrade nimiväärtus, mis kõik Itaalia veini eesmärk, tähendab, et nende etiketid on nüüd sertifitseeritud vastavalt tootmise eeskirjadele, sanitaartingimuste ja geograafilist asukohta, paigutades need par teiste kahe ikoonid riigi ja Brunello Barolo.

Geograafiliselt tootmise alal Valpolicella Amarone on sama: komplekt mäed põhja Verona. Punased veinid on jagatud viieks tasemeks: Klassikaline Valpolicella, Valpolicella Superiore, Valpolicella Superiore Ripasso, Amarone della Valpolicella ja Recioto della Valpolicella (magustoit).


Sordid

Kasutatud viinamarjad on ka sama. Vastavalt Itaalia õiguses peaks olema enamasti Corvina, Rondinella, Molinara ja 14 liiki väikesed mõõtmed. Esimene (Corvina) annab värvi ja pehmus, teine ​​(Rondinella) struktuuri ja kolmas (Molinara) siseneb happesus ja iseloomuliku mõru touch. Isegi nende sarnasusi, Valpolicella on tavaliselt väikesed ja lihtsad vein, keskmiselt 12% alkoholi. Juba Amarone on struktureeritud vein, mille alkoholisisaldus on vahemikus 14% (minimaalselt juriidiline nõue) kuni 17%. See erinevus on seletatav väga teistsugune kui oleme harjunud nägema arendamise meetod. Amarone on teinud läbi tehnikat nimega appassimento. Varsti pärast saagikoristust viinamarju, mitte puuviljad purustatakse ja kääritatud, nagu mis tahes muu lauavein, paigutatakse nad plastkarpi või matid kuni viis kuud, kuni need muutuvad "passificadas". Protsessi käigus, viinamarjad kaotada umbes 35% oma massist, mis toob kaasa samas proportsioonis summa veini, mis tähendab, et selle hind on kõrge. Lõpus appassimento kuudel jaanuaris ja veebruaris, algab käärimine perioodil pika leotamise protsess, mille viinamarjamahla jääb sattumist nahale, muutes suhkrut alkoholiks, et pakkuda kuiva Kerge jääksuhkrusisaldust.


Tünnid

Siis vein on laagerdunud vahemikus 25 kuni 48 kuud, kui otsustatakse veinivalmistaja. Isegi kui mõned tootjad, kes juba kasutavad väikesed ja uus barrelit või tünnid on tavaliselt hõivatud tootmises 5 liitrit kasutatav puit, mida nimetatakse "Botti", mis annab rohkem tasakaalu. Siis veini puhkab pudel 12 kuud enne turule jõudmist. Tulemuseks on struktureeritud, karastusjookide, koos elav happesus ja magus tanniin. See on peaaegu Portveinid, kuid ilma alkoholi lisamata. Igatahes, see on suurepärane vein, ja nii tuleb nautida pidu või meditatiivse hetki.

Ühtlustamine on näidatud suurte piirkondlike Grana Padano juust, polenta vürtsika liha, salaamit ja singid. Kuna erinevate geograafiliste positsioonide veinid võivad erineda stiili ja kvaliteeti. Trikk on otsida sildil eristada "Classic Amarone", mis tähendab, et olles Valpolicella piirkonnas, kus tavaliselt on rohkem elegantne ja keeruline.


Sarnaseid

Neile, kes soovivad maitsta Amarone kuid arvan, kallis, ma soovitan vaadata Valpolicella Ripasso, refermentado 15 kuni 20 päeva ja viinamarjade nahad, mis on toodetud Amarone. Recioto della Valpolicella juba DOCG, magustoit, tehakse sama viinamarjadest Amarone, kuid tema käärimine on katkestatud, jättes ülejäänud suhkur veini. Kontsentreeritud ja keeruline, täis kuivatatud puuviljad, tanniinid ja väga hea happesuse tasakaalustamiseks magusus. Toetab 30-aastane valvur vaikselt. Hea magus tume šokolaad.

App väärtuslikku teavet

Teavet veinikeldreid, majutuse ja maakaarte piirkonnas on hädavajalik rakendused, mis on teie nutitelefoni. Need on: Valpolicella veinid, Strada Del Vino Valpolicella ja Valpolicella sisse Itinerari.

Ametlik avamine

Hall of proof tootjate

Ilus ja maitsev tidbits

Mõned külastused - Azienda Montresor

Prantsuse päritolu kuueteistkümnenda sajandi mõned pere rännanud Montresor Castle, Verona, kus nad ostsid maa ja alustasid kasvab nende viinapuud. Kui asutaja Giacomo Montresor teisel poolel 19. sajandil, hakkas müüma veini tootis ta koos oma nime, ei suutnud ette kujutada, et sajand hiljem, oma veine jõudnud neli maailmanurkades. Täna on tema pärijatel jätkas seda traditsiooni, mis ühendab endas valiku põllumajandus, vananemine, villimise ja jaotamise operatsioone. Azienda valmistab klassikaline Itaalia Veneto piirkonna, nagu Valpolicella, Amarone ja Recioto.

Eduardo Montresor, praeguse põlvkonna pere.

"Botti", nagu neid nimetatakse itaallased barrelit.

Üks tema kaunis vertikaalne Capital Crosara: 2000, 2005 ja 2008 elegantne, väga keeruline, mis on valmistatud viinamarjade ainuomand.

Azienda Agricola Novaja

Viinamarjaistanduste Azienda Agricola Novaja asuvad vahemikus 250 ja 300 meetri kõrgusel merepinnast, väike pindala 7 ha. Traditsiooniliselt viinamarjakasvatus, oli peaaegu täielikult asendada nn espalier tehnikat, mis võimaldab paranemise viinamarjadest, sest paremat päikese käes ja tekitavad vähem viinamarju hektari. Üks väheseid mahetootjate Marano.

Viinamarjasortidest toodetud Azienda Agricola Novaia on: "croaker Veronese" (50%), "Corvinone" (30%), "Rondinella" (20%). Kolme sordid lisati hiljuti "Oseleta" ajaloolist valikut Valpolicella ajal kaotatud viimase viiekümne aasta jooksul.

Veinikelder hiljuti taastatud ja renoveeritud nii struktuur ja seadmed, täites seega täiuslik "abielu" vahel mineviku ja oleviku vahel traditsioon ja tehnoloogia.

Veinimeistri Marcello Vaona Novaja on 4. põlvkonna pere.

Tooted: Amarone della Valpolicella Classico DOC "Selezione Vaona Cut" - Amarone della Valpolicella DOC Classico Riserva "Le Balze" - Recioto della Valpolicella Classico DOC "Le Novaje" - Valpolicella Classico Superiore DOC "Ma Cantoni" - DOC Valpolicella Classico Superiore "Ripasso" - Valpolicella Classico DOC.

Cantina Valpolicella Negrar

La Cantina Valpolicella Negrar asutati aastal 1933, mille eesmärk on edendada ja tugevdada kultuuri ja tootmise väike viinamarjatootjad Negrar oru südames Valpolicella Classico. Täna on ettevõtte suunab ja koordineerib rohkem kui 200 veinitootjate kokku 500 hektarit viinamarjaistandusi, suunates kasvatamise maksimaalse austus keskkonna, pöörates erilist tähelepanu bioloogilise mitmekesisuse säilitamine ja kutsumuse oma territooriumil ja viinamarjaistandused.

Viinamarjad protsessis apassimento.

Wonderful lõuna ilus nõud ja kõik taustal Amarone viinamarju karbid testida.

Me tõestas 2005 Cantina viis Amarones Domini VENETI saagi, üks ACH orus Valpolicella Classico.

Azienda Agricola San Felice

Azienda Agricola San Felice sündis aastal 1974, liikmetest koosneva Falezza Family omanikud umbes 12 hektarit täielikult istutatud viinamarjaistanduste Valpolicella Doc. Viimastel aastatel on ettevõte omandanud uue maa viinapuude kasvualad Marcellise ja mezzane piirkond Verona provintsis . Pildil:

Lisatud viinamarjaistandused peakorter Azienda.

Degusteerimine kolm aastakäikude nende Amarone 2008/2009/2010. Kõrghetk oli karikas 2010 juba koos DOCG staatuse. Palju tulevik.

Azienda Agricola Rocca Sveva

Cantina di Soave on ühistu asutati 1898 30 tootjat. Täna on 2200 põllumajandustootjatele, partnerid on 6000 aakri ja toodab umbes 30 miljonit pudelit. Rocca Sveva on üks nende sööklate, mis on pühendatud parimate kaubamärgid, mis saab viinamarjad, ainult top 100 liiget ja viinamarjaistandused.

Keldris kokku pindalaga 2500 m2 kasutati punkrid II maailmasõja ajal.

Valpolicella Ripasso 2007 ja kaks 2009 ja neli hooaega Amarone- 2006/2004/2001/2000 - kaussi. Väga hästi tehtud, tasakaalustatud ja maitsev.

Azienda Agricola Corte Adami


Väike noor Azienda, mis on alates 2004 vinificam viinamarjad terrori mäed Castelcerino di Soave. Hoiab 36 hektarit viinamarjaistandusi, vaid osa, mis tagavad äärmiselt ettevaatlik ja veini töötlemine.

Viinamarjaistanduste umbes 20 minuti autosõidu kaugusel peakorteris.

Valpolicella Superiore Ripasso 2011 ilus, tarbimiseks valmis.

Azienda Agricola Bertani

Bertani on üks juhtivaid tootjaid Amarone ja tema esimene saak Bertani Amarone tehti aastal 1958 firma peakorter asub Grezzana, ilus küla Valpantena orus, ida pool Verona. Ta asutas kaks venda Bertani, Gaetano ja Giovan Battista 1857 (varsti eksklusiivne post).

Group ajakirjanike mitmest riigist.

Room barrelit

Maitsnud kolm aastakäikude nende Amarone 2005, 2006 ja 1967 (fantastiline).

Kutsel Consorzio di Valpolicella, Verona täna järgida Itaalias osalema 11. trükk Amarone Anteprima (2010), suur vein Veneto, juba DOCG (Nimiväärtus kontrollitud ja garanteeritud päritolunimetus) staatus. Jäävad alles järgmisel nädalal teada oma toodangut läbi tehnilisi külaskäike veinitootjate loengute et süvendada oma teadmisi veinitööstus riigi ja selle tooteid.

Jälgi kaudu instagramsilvestretg
trip. 31. jaanuaril avaldab veerus Elu Elu C2 + Pleasure & Co of Journal Gazette ainupädevus.