Vines Resort & Spa , Mendoza, Arjantin'de bir yeni lüks butik resort, büyük açılışı duyurdu. Arjantin prestijli şarap bölgesi - - Vines Resort & Spa şarap severler ve maceracı hedef için ideal bir yerdir, ve tarafından geliştirilen farklı bir mutfak programı sunmaktadır Valle de Uco kalbinde, Andes dibinde yer alan alkışlanan Arjantinli şef Francis Mallmann. Şimdi rezervasyonları kabul, Vines Resort & Spa World, dünyanın en büyük lüks otelcilik organizasyonu Önde Gelen Otelleri üyesidir ve Mendoza bölgesinde tek çare bu koleksiyon parçası olmaktır.


Andes 180 derecelik manzaraya sahip, Vines Resort & Spa üzüm bağları, 15 hektar ile çevrilidir. Her konaklama dikkatlice planlanmış ve kişisel concierges olarak hareket çare "gauchos" tarafından denetlenir, geziler ve daha fazlası için yönlendirir. Bu eşsiz hedef uzmanlar ve ünlü danışman winemaker Santiago Achaval ekibimiz ile şarap üretimi hakkında bilgi edinmek için eşsiz bir fırsat dahil, özelleştirilmiş deneyimler ve sıradışı maceralar sunmaktadır. Ayrıca, Vines Özel Bağlar (Bağlar Özel) şarap meraklıları var kendi bağ, 1-4 hektar için nadir bir fırsat sunuyor ve şarapları kendi ürün üretmek.


Tesisin imzası restoran, Siete Fuegos Francis Mallmann, ünlü Arjantinli biftek görüntüler ve açık alev Mallmann için pişirme teknikleri geliştirilmiş koleksiyonundan hazırlanan yöresel yemekler servis edilmektedir. Vines Resort & Spa Ayrıca sonsuzluk kenarı ve özel kabinler ile bir 100sqm yüzme havuzu, Mart ayında, son teknoloji bir fitness merkezi açılacak. Açık maceralar çeşitli yoga, binicilik, yürüyüş, bisiklet, yemek dersleri, şarap tattırarak ve içki konusunda eğitim faaliyetleri dahil sunulmaktadır. Spa Arjantinli FUEGUIA 1833 parfüm laboratuvar tarafından oluşturulan özel parfümler dahil özelleştirilmiş çoklu-duyumsal deneyimleri sunacak.

Ünlü Arjantinli mimarlar Bormida & Yanzón tarafından tasarlanan, tatil 820m² 300 arasında değişen üç farklı bitkiler ile, bir ve iki yatak odası 22 ferah Villalar (dağ evleri) vardır. Villas Valle de Uco rustik doğal güzelliğinden ilham ve geniş kordilera manzaralı ve üzüm bağları her adımı ile büyük kapalı ve açık alanlarda, vardır.