Vines Resort & Spa , nový luxusný boutique rezort v Mendoza, Argentína, oznamuje, že slávnostné otvorenie. Nachádza sa na úpätí Ánd, v srdci Valle de učo - prestížne vinárskej oblasti Argentína - The Vines Resort & Spa je ideálnym miestom pre milovníkov vína a dobrodružné destinácie, a ponúka iný gastronomický program vyvinutý uznávaný argentínsky šéfkuchár Francis Mallmann. Prijímame rezervácie, The Vines Resort & Spa je členom skupiny Leading Hotels of the World, najväčší luxusné pohostinstvá organizácie na svete, a je jediný rezort v oblasti Mendoza, že je súčasťou tejto zbierky.


S 180 stupňov výhľad na Andách, The Vines Resort & Spa je obklopený 15 ha viníc. Každý pobyt je starostlivo naplánovaný a kontrolovať "gaučov" rezortu, ktoré pôsobia ako osobný concierge, sprievodca pre výlety a ďalšie. Táto jedinečná destinácia ponúka vlastné skúsenosti a nezvyčajné dobrodružstvo, vrátane jedinečnú príležitosť dozvedieť sa o výrobe vína s naším tímom odborníkov a renomovanej poradenskej vinár Santiago Achaval. Okrem toho, súkromné ​​vinice (Vinice Private) The Vines ponúka vzácnu príležitosť pre milovníkov vína majú svoje vlastné vinice, 1 - 4 ha, a produkovať úrodu vín.


Rezortu podpis reštaurácia, Siete Fuegos Francis Mallmann, zobrazia slávne argentínske steaky a ponúka regionálnej kuchyne pripravená z lepšie kolekcie technikami varenie na otvorenom ohni Mallmann. The Vines Resort & Spa má tiež 100sqm bazén s nekonečno okraj a jeho súkromnými kabínkami, a v marci otvorí fitnes centrum s najnovšími technológiami. Rôzne outdoorové aktivity sú k dispozícii, vrátane jogy, jazda na koni, pešia turistika, cykloturistika, kurzy varenia, ochutnávky vín a vzdelávacích aktivít o pitie. Spa ponúkne vlastný multi-zmyslové skúsenosti, vrátane exkluzívnych vôní vytvorených argentínskeho FUEGUIA 1833 parfumov laboratóriu.

Navrhol preslávený argentínskych architektov Bormida a Yanzón, rezort má 22 priestranných víl (chaty), jedna a dve spálne s tromi rôznymi rastlinami, a to od 300 do 820m². Vily sú inšpirované rustikálne prírodné krásy Valle de učo, a majú veľké vnútorné a vonkajšie priestory, s expanzívnou výhľadom na Cordillera a viníc na každom kroku.