אופטימיזציה של מנועי חיפוש להגיש את האתר של חולץ דוא"ל

ארכיון עבור 'העמק של הכרמים' קטגוריה

כל מי בצע את ידע הבלוג של התשוקה העצומה שלי לישן, התפתחו יינות. בדרך כלל יש לנו התרגלתי להתייחסות יינות עולם הישנים, אשר באופן תיאורטי יותר ארוך, חי, ולא נותן אשראי ליינות ברזילאים, מתוך אמונה שיש לו את היכולת להתפתח עם איכות. מושג זה או טרום מושג יכול להיות שונה עם ביקור במרתף היינות הנדיר דון Laurindo עמק הכרמים (RS). יש Ademir Brandelli אכפת יוקר מרתף יין מעורר קנאה עם יינות מהיקב שלו, שמאכלסים בצירים נדירים וישנים, חלקם יותר מ30 שנים.

), Morgana Miolo ( Diretora de Marketing da Miolo ), Marina Rossi ( IstoÉ Dinheiro ) e Gilmar Gomes ( Fotógrafo ). על 26/09 השנה בקרתי ביקב וטעמתי בפעם השנייה Tannat הראשון שלו, שגויס בשנת 1995 גזע קרה בשעות הבוקר המוקדמות עם חברי גיל מסגד (יין בלוג לכל), אורסטס אנדרדה ג'וניור (Ibravin) מורגנה גרעינים (מנהל של גרעיני שיווק), מרינה רוסי (IstoÉ כסף) וGilmar גומז (צלם). זה היה עוד לילה מדהים שבו היין אישר את יכולתה מזדקנות עם איכות. יש טעם כמה יינות יותר, שאני אתאר כאן בהדרגה.

דירוג אישי: ST (91) דון Laurindo Tannat 1,995

מבט חום עם הילה יפה התפתח (כתום). ניחוחות המתייחסים ליינות של "ריוחה", הערות של בשר, עץ ישן, דבש קשור בפירות ותבלינים יבשים. החיך הראה רך, עם אופי פירות, המאשר את האף, עגול, חומציות טובה וסיומת ארוכה. התפתח יפה מאוד. בריאות!

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

למי שלא יודעים, בברזיל, הקציר בשנת 2012 נחשב לאחד הטובים בכל הזמנים, מועדף על ידי אקלים יבש ושטוף שמש, שהניבו ענבים בריאים עם ריכוז גבוה יותר, וכתוצאה מכך ביינות באיכות גבוהה יותר, מרוכזות, מורכב ואולי חיים ארוכים .

השבוע בעת שערך הקניות בסופרמרקט מקומי הייתי סקרן כשראיתי את הבקבוק הזה של שרדונה Casa Valduga אופולדינה "2012" (עמק הכרמים) והחלטתי לקחת ללוות ריזוטו שרימפס עם גרידת לימון.

המילים "אופולדינה" על הבקבוק מתייחסת לתקופה הקיסרית, עם הגעתו של Valduga יורד הראשון בברזיל, לאחר שהטבילו את המלוכה של כרמי Vale בשם הנסיכה אופולדינה. הממוקם באותו האזור, יקב Casa Valduga כיבד בשנת 1972 היין הראשון שלו שכותרתו עם שמו של נסיכה. אחרי 40 שנים, היקב החליט לחלוק כבוד שוב, אבל לא רק נסיכה, אבל בתקופה של מאבק של העולים הראשונים השלמה.

דירוג אישי: - ברזיל - עמק הכרמים - שרדונה - 13% - R $ 41.00 - ST (87) איפה אפשר למצוא ברציפות: סופרמרקטים Carone

  • בכוס היין הראה מראה חיוור, שקוף ומבריק. האף מאוד טרי עם רמזים של פירות טרופיים, העץ ופרותי ההדר, להיות הבולט אגס. החיך הראה ברור ומאוזן גוף אור, חומציות (רענן). הטעם לאחר מאשר את ההערות באף, עם התמדה ממוצעת סופית. זה היה חברה טובה מאוד לריזוטו.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק


כאשר אני מתחיל את הבלוג שלי היום אני שולח סיפורים ישנים כמו יום ההולדת של חבר שלי פאולינו חבר נחמד לכל הבחור סופר הפעמים, היה בminuano ברביקיו עם משפחה וחברים, לקח בקבוק קיסרי של 6ltrs MIOLO הרבה 43 (st91) כל מי שטעם excelent ליווה את הבשרים, חיים ארוכים Paulete !!!!!