بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه وب سایت استخراج ایمیل

بایگانی برای دسته بندی 'تا 50 reais'

شراب از هفته XYLO، 2011، ترکیبی از 60٪ Bonarda، 25٪ Syrah و 15٪ Tempranillo است، بدون عبور از چوب، از منطقه مندوزا در آرژانتین، تولید شراب سوئیس هوبرت وبر، که همچنین مسئول جذاب شراب Bobega سالانه Cavas د Weinert. XYLO راهنمای Descorchados به عنوان بهترین مخلوط در رده انتخاب "مزایای هزینه فوق العاده از سال."

جام یاقوت روشن بصری، عطر تمیز و تازه میوه های قرمز به ویژه گیلاس نشان داد. نور و تازه کام، تعادل خوبی بین نرمی، اسیدیته و تانن. چشم بسته تصور صحبت شود Pinot نوآر. شراب وابسته به غذا و پخت و پز خوب برای هر روز 35 پوند در .

برای کسانی که نمی دانند، در برزیل، برداشت در سال 2012 یکی از بهترین در تمام دوران در نظر گرفته شد، مورد علاقه آب و هوای خشک و آفتابی، تولید انگور سالم با غلظت بالاتر و در نتیجه شراب از کیفیت بالاتر، متمرکز، پیچیده و احتمالا عمر طولانی .

این هفته در حالی که خرید در سوپرمارکت های محلی من کنجکاو بود که من دیدم این بطری Chardonnay کاسا Valduga Leopoldina "2012" ( دره تاکستان ) و تصمیم به گرفتن به اسکورت یک risotto میگو با مزه لیمو.

کلمات "Leopoldina" در بطری اشاره به دوره شاهنشاهی، با ورود اولین نزولی Valduga در برزیل، با سلطنت از تاکستان واله به نام شاهزاده Leopoldina غسل تعمید. واقع در همان منطقه، کارخانه شراب سازی کاسا Valduga افتخار در سال 1972 برای اولین بار شراب خود را با برچسب با نام شاهزاده خانم. پس از 40 سال، کارخانه شراب سازی تصمیم گرفت تا دوباره ادای احترام، اما نه تنها شاهزاده خانم، اما تمام مدت مبارزه از اولین مهاجران.

امتیاز شخصی: - برزیل - دره تاکستان - Chardonnay - 13٪ - R $ 41.00 - ST (87) که در آن برای پیدا کردن برنده: سوپر مارکت ها Carone

  • در شیشه ای شراب نشان داد نگاه کم رنگ، شفاف و براق است. بینی بسیار تازه همراه با یادداشت های از میوه های گرمسیری، درخت و مرکبات، گلابی که برجسته ترین. کام نشان داد که بدن نور روشن و متعادل، ف (طراوت). پس از طعم و مزه یادداشت ها در بینی، به طور متوسط ​​با پشتکار نهایی تایید می کند. این شرکت بسیار خوبی برای risotto بود.

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از وبلاگ زندگی زندگی صفحه در فیس بوک