Laikomas antra plačiausiai pasodinti vynuogių Italijoje Pjemonto, konkrečiai vynuogių Asti ir Alba Barbera srityse, kurios išsiskiria.

Yra dviejų tipų Babera prieinama. Pirmasis, tradicinis, brandinamas statinėse (didelių ąžuolo statinėse, kurios trukdo tiek, suteikdama beveik jokio medžio skonio vyno). Ir antra labiau įtakoja ąžuolo statinėse brandinamas prancūziško ąžuolo statinėse (225 litrų), paprastai yra brangesni.

Nors abu stiliai yra geri, su išimtimis, žinoma, renkasi tradicinį stilių. Gaunu pavargę nuo parduotų šiandien vynų, nors pripažįstama, kad kai Barbera brandinamas statinėse, kaip susijęs, einančios 24 mėnesių ąžuolo statinėse, yra malonus puodelį. Kita vertus Barbera vynuogių su neįprastu funkcija įvairovė, dėl sunkiai yra taninų, yra palanki ir papildo suteikiamų etape į mažas statines taninų.

Suderinimas nurodyti šie makaronų patiekalai, picos ir kiti maisto produktai, kurių pomidorų padažu kaip ingredientas.

- Italija - Pjemontas - Barbera d'Asti - 24 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse - 14,5% - ST (86) Dei Vigne Barbera d'Asti Mastri Galileo "DOC 2007: Asmeninė vertinimas Winelands Vyno klubas

  • Rubino spalva su gera intensyvumo ir vandeninio aureole. Intensyvus aromatas raudonų vaisių (aviečių), mineralų, vanilės ir gėlių paliečia. Vidutinis kūno, vidutinio rūgštingumo ir pabrėžė tanicidade. Santykinai geras aromatinis patvarumą, su kai likusių medienos, o ne paneigti galutinį rinkinį.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook