Велика перевага відвідувати вечері узгоджених сприяло магазинів, імпортери, виноробні є можливість ми повинні зустрітися в момент кілька вин і стилів. Ці пригоди можете вибрати той, який вам більше подобається і який вписується в нашу кишеню.

Вчора ввечері у мене був ще один з тих досвідом з доказом з 5 вин з італійських Lionello Marchesi, подія сприяла Братства Da імпорту винного магазину в Ville Du Vin тут, у столиці Еспіріту-Санту. Там вино, Россо ді Монтальчіно 2008 Coldi Sole здивований викликом увагу всіх велику складність і витонченість, минаючи всіх, включаючи Брунелло.

Россо ді Монтальчіно ("Тінто де Монтальчіно») є одним з видів червоного італійського вина, виробленого в місті Монтальчіно, однією стіною фортеці півдні регіону К'янті. Грунт в цьому районі помірно піщаних, вапняних, оточений вулканічними. Клімат типово середземноморський, з середньому 700 мм опадів.

Зроблені з того ж винограду (Санджовезе), вирощених в тій же самій галузі виробництва, Россо ді Монтальчіно, версія «малюка» з Брунелло ді Монтальчіно є більш дешевим вином і готове до вживання, і тільки один рік дозрівання в бочках . На відміну від свого первістка, Брунелло, винний більш концентрованими і дубильні, що вимагають старіння, коли зроблено традиційним способом і вигоди від декількох годин аерації перед подачею на стіл. Ai показує, чому Родзинкою заходу Rosso.

Особиста оцінка: ST (93 +) - Coldi Sole Россо ді Монтальчіно 2008 - Італія - Тоскана - 100% Санджовезе Гроссо - 14% - R $ 125,00 - Де знайти тут .

  • Хоча знову ж, представляє візуальне прозорості з коричневим, блискучі і густе і повільні сльози. Ніс для ароматичних зачаровує інтенсивністю, рис, деякі цитрусові, солодкі спеції, багато випалу, сенсорний землистий мінеральних і дерева (ваніль). Небо показує середнє тіло з хорошою кислотністю і танинами круглі, зібрані в великий баланс. Післясмак фруктів і спецій з доброю наполегливості, веде до припинення досить добре.
  • Пари: макарони з м'ясом, сосисками і інші курили, і вилікувати, і напів-вилікував сирів.

Слідкувати за життям Блог Життя на Twitter

Насолоджуйтесь Блог сторінки Життя Життя на Facebook