optimalizace pro vyhledávače webové stránky předložit Email Extractor

Archív pro 'Rosso di Montalcino' Kategorie

Dovozce Portus, známý v marketingu na trhu s vínem portugalských labely jako Quinta da Bacalhôa a Romaneira, zvýšila svůj katalog. Novinkou jsou vína z italského vína Argiano, výrobce Brunello di Montalcino, jedné z nejstarších etiket v regionu a prvním, který získal certifikaci DOCG (denominaci ovládané původu a zaručené).

Společnost byla založena v roce 1580, italský Argiano, která se nachází v regionu Toskánsko, velel hraběnky Noemi Marone Cinzano 1992 až do nedávné doby - březen 2014 - po nákupu brazilské Andre Esteves, BTG Pactual. S 100 ha vinic a olivových hájů, je to jeden z nejvíce tradičních vinařství v Montalcino, kteří se podíleli na tvorbě Brunelllo Consortium.

Chcete-li prezentovat své štítky, Roberto Rodrigues Jr (místní zástupce - 98168 - 1718/99874 až 2727) se setkal v Carone Wine Store Vila Velha, Espírito Santo, skupina mínění v poslední době všechny harmonizované s pokrmy z Chef Arlette, který Je to hit. Vína ohromeni vysokou kvalitou, zvláště elegance, velmi těžké najít v poslední době.


L'o Rosato 2009 - R $ 115: Toto růžové víno ​​růžové korálové odstín, přináší jemné aroma třešní, jahod a červeného ostružin. Chuť potvrzuje čichové dojmy, s vynikající kyselostí a svěžestí. Lehká a příjemná, vhodná k pití s ​​předkrmy nebo jako příloha k salátům a jiné předkrmy. Harmonizuje dokonale s mořskými plody, ryby a jiných světelných potravin. Vyrábí se 100% Sangiovese hroznů. Ačkoli 5 ​​let života dokázal pozoruhodně svěží. ST (88)

Cuketa plněná s mátou, rukolou a sýrem!

NC 2008 - R $ 130: CN, což v latině znamená, že jedinečná a nezaměnitelná, je velká osobnost vína, dobré tělo, s jemnou kyselinkou a dlouhým závěrem. Směs Cabernet Sauvignon (40%), Merlot (20%), Syrah (20%) a Sangiovese (20%) ukazuje sílu Cabernet Sauvignon, Merlot sladkost dělá most mezi zemité silným rysem Sangiovese hroznů, a koření, červené a černé ovoce. ST Syrah (90)

Medailon z hovězí svíčkové v doprovodu mušelínu Baroa a kešu oříšky


Rosso Di Montalcino 2010 - R $ 130: Víno střední struktury, dobré koncentraci a intenzivní rubínovou barvu. Chuť je elegantní, je dáno s červeným ovocnými příchutěmi, fialová, mentol a zemí. Hezký, měkký a sametové víno, vyrobeno s Sangiovese hroznů. Může být harmonizovány s červeným masem, telecí, bruschetta, sýr a těstovin. ST (90)

Brunello di Montalcino 2007 - R $ 290: Od intenzivní rubínové barvy, aroma červeného ovoce a květů, a to více elegantní chuti, řekl laskavý. Brunello dokázat na kolena. Hrozny: 100% Sangiovese ST (94).

Solengo 2008 - R 460 dolarů: víno ​​s ostrým moderním charakterem, dobře vyvážený a s velkou koncentrací. Jeho barva je intenzivní s vůní zralého ovoce, jako černého rybízu a ostružin, s opečenou dubových rysy. Okouzluje hedvábnou strukturu. Velmi tenká. Ptá se na drink za druhým. Hrozny: 45% Cabernet Sauvignon, 30% Merlot a 25% Syrah ST (95+).

Velkou výhodou účasti v harmonizovaných večeře prosazovaných obchody, dovozci, vinařství, je příležitost, musíme setkat v okamžiku různých vín a stylů. Tyto dobrodružství můžeme vybrat ten, se vám nejvíce líbí, a to, co se hodí do naší kapsy.

Včera v noci jsem měl další z těchto zkušeností s dokladem o 5 vín italského vína Lionello Marchesi, událost podporována dovážející bratrství ve vinotéce Ville du Vin tady v hlavním městě státu. Tam vína, Rosso di Montalcino 2008 Coldi Sole překvapil volat pozornost všech velkých složitost a jemnost, jít přes všechno, včetně Brunello.

Rosso di Montalcino ("Red of Montalcino") je druh červeného italského vína vyrobeného ve městě Montalcino, obezděné tvrze jižně od oblasti Chianti. Půda regionu je mírně písčitá, bohatá na vápenec, obklopen sopečné půdě. Podnebí je typicky středomořské, s ročním průměrem 700 mm deště.

Vyrobeno z téhož hroznů (Sangiovese), pěstované ve stejné produkční oblasti, Rosso di Montalcino, "dítě" verze Brunello di Montalcino, je levnější víno ​​a připraven k pití, pouze s jedním rokem zrání v sudech , Na rozdíl od svého prvorozeného, ​​Brunello, koncentrovanější a tříslová víno, které vyžaduje stárnutí, když udělal v tradičním způsobem a těží z několika hodinách provzdušňování před podáváním. Ai ukazuje, proč je upozornit na Rosso v akci.

Osobní Hodnocení: ST (93+) - Rosso di Montalcino Coldi Sole 2008 - Itálie - Toskánsko - 100% Sangiovese Grosso - 14% - R 125,00 dolarů - Kde najít, zde .

  • Ačkoli to opět prezentuje nahnědlý vzhled s transparentností, lesklé a husté a pomalé slzy. Nos okouzlí aromatickou intenzitu, obr, některé citrusové plody, sladké koření, mnoho pražení, zemitý minerální dotek a dřevo (vanilku). Chuť má střední tělo s dobrými kyselost a kulaté taniny, setkání v optimální rovnováze. Dochuť je ovoce a koření s dobrou vytrvalost, což vede ke konci docela pěkné.
  • Párování: těstoviny s masem omáčky, salámů a další uzené, a polo-vysuší sýrem a vyléčit.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku