Kurį parengė viena iš labiausiai gerbiamų ir žinomų gamintojų Chateauneuf du Pape, Vincent AvrilClos des Papes, savo vyno įrašas Le Petit Vin d'Avril yra mišinys 30% Grenache, 20% Syrah, 15% Cabernet Sauvignon, 15 % Merlot, 10% Mourvèdre, 10% Carignan, derlius nuimamas rankomis, kuris nepraeina pro barelį. Kas paragavo yra derliaus mišinys, yra 2/3 2004 ir daugiau nei trečdalis iš 2005 metų derliaus. Kitas akcentas yra ant etiketės, iš vynmedžio ir žmogaus taurę dizainas.

Etiketėje taip pat atkreipia dėmesį į aprašymą Vin de table, o tai reiškia, dažni Prancūzijos vyno, kuris neturi geografinė nuoroda, išskyrus Prancūziją (Produktas Prancūzijoje), kurios sudaro 55% Prancūzijos gamybos. Pagal įstatymą, šie vynai gali ne taip pat rodo, butelis vynuogių veislės ar derliaus.

Asmeninė Įvertinimas: ST (90) - Prancūzija - Chateauneuf du Pape - 13,5% - Premium importuotojas - R $ 85,00

Vizuali rubinas, aiškus ir ryškus, be halogeno raida. Nosis rodo pastabas raudonųjų vaisių ir šiek tiek gėlių. Gomurys yra sausas, geras kūno, geras rūgštingumas, subalansuotas alkoholio kiekis ir bauda taninai. Skonis patvirtina su pakankamai vaisių ir išlikęs apdaila nosį. Skanus vynas, ne padanga gomurį!

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"