arama motoru optimizasyonu web sitenize göndermek e-posta çıkarıcı

'ST (87)' Kategorisi için Arşiv

Daha fazla şarap kulüp Winelands gönderdiği. Bu kez zarif Portekizce kırmızı (Douro), yapımcı Coimbra de Mattos oldu. 100% Üzüm Tintå Amarela (Trincadeira) ile hazırlanan ve Fransız meşe varil içinde 12 ay geçti.

Biz Douro şarap söz ederken sadece sert ve sıcak yoğun bir vücut, (alkollü) ile ilgilidir. Ama cam bir konuşma oldu.

Kişisel Değerlendirme:
ST (87)
- Quinta dos Mattos Rezerv Tintå Amarela 2006-13% - R $ 89,00 ve R kulüp üyeleri Winelands için 49,75 $.

  • Görsel eğilimi temiz ve parlak tortu, olmadan, kahverengimsi. Kırmızı meyve, çiçek, sebze (olgunlaşmamış üzüm) ve hafif bir toprak arka plan notları ile burun. Damak asit ve alkol arasında iyi bir denge gibi şık, hafif, yumuşak ve meyve gösterdi. Son Kalıcılık ortalama. Lastikler asla bir şarap, içmek kolay ve gastronomik.

Twitter'da blog Yaşam Yaşam izleyin

Facebook'ta sayfanın blog Yaşam Yaşam keyfini çıkarın

José Alberto Zuccardi, Arjantinli şarap dünyanın beş en etkili adamlarından biri, onların şarapları teşvik etmek, Vitoria (Espirito Santo) şimdi. Öğle yemeği sırasında, Malamado Viogner, Arjantin ilk güçlendirilmiş beyaz şarap, onun yenilik için çarpıyordu ki bazıları, tatma fırsatı buldu. Yukarıdaki videoda, Alberto onun yeni şarap bahsediyor.

Bu basarak ve fermantasyon ardından soğuk maserasyon geçmesi elle hasat çeşitli (Viognier), beyaz üzüm ile, Santa Rosa, Mendoza hazırlanır. Fermantasyon o artık şeker ve su ateşli şarap litre başına 100g ulaştığında durdurulur eklenir. Hazır şarap 12 ay Fransız meşe fıçılarda olgunlaşır.

Kişisel Değerlendirme: Malamado Viogier 2.009 - Arjantin - Santa Rosa / Mendoza - 19.7% - Ravin İthalat - ST (87)
- R $ 79,00

  • Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi, görsel bir sarı altın, kayısı bal ve fındık andıran aroma sunuyor. Damak orta sebat bitirme, kayısı ve bal notları teyit, hafif, taze, yağlanma düşük, orta asit olduğunu. Uyum bir pekan pasta olacağını belirtti.

Twitter'da blog Yaşam Yaşam izleyin

Facebook'ta sayfanın blog Yaşam Yaşam keyfini çıkarın

Almanya'da (ve Avusturya) köpüklü şarap Sekt denir biliyor muydunuz? Orada yaklaşık 800 şarap imalathaneleri yılda Sekt yaklaşık 500 milyon şişe çizin. Birkaç kaliteli şaraplar karşılayabilir nerede üzüm, Almanya'da% 100 yetiştirilen yalnızca Deutscher Sekt olarak etiketlenmiş olabilir. Hemen hemen tüm Sekt, sanayi üretimi bir marka ile çok ucuz satılır. Küçük çiftlikler için küçük üretim hazırlanan Sadece Sekt özelliği (Winzersekt), yüksek bir fiyat için satılmaktadır. Güney Almanya'da Pinot ile yapılan ince Sket giderek artan sayıda vardır.

Tadı şarap Zähringer "Sekt" Edelgräfler Brüt 2010 kulüp şarap winelands ikinci fermantasyon gerçekleşir Pinot Blanc, Chasselas ve Johanniter, Champenoise yöntemi ile üretilen bir Blanc de Blancs (sadece beyaz üzüm) tarafından gönderildi oldu Bir şişe içinde, bu durumda, bu maya "sur yalan" olgunlaşma 9 ay boyunca devam etti.

Kişisel Değerlendirme: Almanya - Baden -% 12 - Üretici (Weingut Zäringer) - Pinot Blanc, Chasselas ve Johanniter - İthalatçı: Winelands Wine Club - ST (87)

Orta yoğunlukta görsel saman sarı, orta ölçekli Perlage ve kalıcı. İyi aromatik yoğunluğu, ananas ve narenciye ve çiçek dokunur, bir füme ilginç, sonunda bir mineral içine gelişen. Damak orta gövde ve hafif bir tatlılık ile, ılımlı bir asit vardır. Acı sonu olmayan Ortalama sebat.

Uyum: bir aperatif veya bazı kanepeler eşlik tek başına tadı, ancak Japon gıda ek olarak istiridye ve istiridye gibi deniz ürünleri ile mükemmel hale gelir. Bu bir 6 º C ve 8 º C arasında sıcaklık ile zevk için kendini köpüklü

Twitter'da blog Yaşam Yaşam izleyin

Facebook'ta sayfanın blog Yaşam Yaşam keyfini çıkarın