Otsingumootori optimeerimine esitada veebilehel email extractor

Archive for the 'Reading' Category

Lisaks kirjeldab tähenduses üle 700 terminid Portugali veini ja esitada oma versioone viis teistes keeltes, töö sisaldab fakte juua

Kuna huvi veini kasvab kiiresti seas brasiillased teavad veinivalmistustavade mõttes on väga oluline. Üha enam inimesi meeldib veini päevas, arutelud terroir, tüved, käärimisprotsessi, küpsemisele ja veini teenus muutunud igapäevaseks. Põhineb see tähelepanek ja mõtlemise viis rikastada sõnavara spetsialistide Food and Wine, üliõpilased ja armastavad veini, Roberta Malta Saldanha kirjutas Mini sõnaraamat veinivalmistuse kuues keeles, mis jõuab turule Editora Senac Rio de Janeiro.

Raamat ei ole ainult tehniline sõnastik kanded. Lisaks kirjeldavad mõisted, kirjed on loetletud tähestikulises järjekorras koos määratlustega portugali, millele järgneb nende versioonid inglise, hispaania, prantsuse, itaalia ja saksa keeles. Erinevused Ameerika inglise, briti inglise ja Kanada inglise Kaalumisele tulevad ka. Kirjed teemasid käsitlevad degusteerimine tehnikaid ja protsesse veini ja viinamarjakasvatuse isegi keel kõigile
teadmiste tase. Lõpuks, nagu stiili autor, Roberta selgub, hea annuse huumorit, vihjeid ja tühiasi umbes veini juua, mille päritolu ulatub tagasi umbes 6000 eKr

Suunatud nii peakokad, restoranipidajad, sommeljeed, üliõpilased, spetsialistid ja veini austajatele kui need, kes kuuluvad keskel ja professionaalne veini oenophiles, raamat aitab rikastada sõnavara veinivalmistustavade lugejad, muutes neid mõista natuke rohkem selle uimastav maailma vein on rõõm, professionaalset huvi või lihtsalt uudishimu. Ideaalne õpilased, spetsialistid valdkonnas kokakunsti ja veinivalmistuse oenophiles üldiselt.

AUTORIST

Bachelor in Social teatis, Roberta Malta Saldanha alustas oma karjääri Editora Abril, kus ta töötas ajakirjad Exame VIP São Paulo ja Rio Vaata ja vt. Associated Segment Kirjastus, Roberta nägi kaalujälgijad ajakiri Brasiilias, mõtle Light, turul täna. Aastal 1995 ta korraldas esimese ürituse enogastronomic Brasiilia Boa Mesa. Elu kokad ja spetsialistid Brasiilia ja maailma käigus 12 küsimusi, aeg sulgeda oma armastuse rõõmud kunst sööb ja joob hästi.

Nad on ka autor sõnaraamat tõlkija köök kuues keeles - käivitati 2007, mis vaadatakse läbi ja ajakohastatakse väljaanne avaldatakse varsti ka Editora Senac Rio de Janeiro - ja lugusid, legende ja haruldusi gastronoomia (2011).

SERVICE

Pealkiri: Mini sõnaraamat veinivalmistuse kuues keeles

Autor: Roberta Malta Saldanha

Kirjastus: Editora Senac Rio de Janeiro

ISBN 978-85-7756-197-1

Formaat: 11cm x 15,5 cm

Leheküljed: 184

Hind: US $ 35,00

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi lehe Blog Elu Facebookis

Pärast neli aastat uurides, Jancis Robinson ja Julia Harding koos viinamarja geneetik dr José Vouillamoz (Šveitsi botaanik ja geneetik viinamari, mis töötas ulatuslikult valdkonnas DNA profiilid viinamarjad), 25. oktoober teatada käivitamist raamatu vein viinamarjad Wine tõsi piibel. Mis 1200 lehekülge ning kaalub 3 kg, mis on kõige põhjalikum raamat viinamarjadest, mille kõik 1368 sortide praegu kaubanduslikult toodetud, sealhulgas selle päritolu, kuidas nad kasvavad, kui nad on istutatud, kuidas maitsta oma veini ja uut teavet selle kohta, kuidas need on seotud . nende hind ei ole odav, umbes 120 eurot.

Järgige Blog Elu Twitteris

Naudi lehe Blog Elu Facebookis