Search engine optimization Dodaj stronę Email Extractor

Archiwum dla kategorii 'książki'


W magazynie premii, standardowy format "książka stół", nowe wydanie ukaże się w listopadzie

Bacchus Multimedia, w partnerstwie z Ibravin (brazylijski Wine Institute), wprowadza na rynek 2013 wydanie Rocznika win Brazylii. Po sukcesie edycji 2012, będą kontynuowane do pracy prezentacji uniwersum brazylijskich win i ich regionów. Według dyrektora wykonawczego Ibravin, Carlos Raimundo Paviani, "pierwsza edycja Rocznika win Brazylii pozwoliło zgromadzić w jednym dwujęzycznej publikacji na temat produkcji wina, rynku, innowacji i perspektywy branży, jest ważnym narzędziem instytucjonalne i prezentacji promocyjnych przemysłu winiarskiego. " Katalog jest bardzo przydatne dla win projektu Brazylia, przeprowadzonych między brazylijskiego Instytutu Wina (Ibravin) i Brazylii (Apex-brazylijskiego dla Agencji Promocji Eksportu i Inwestycji), która promuje dobre wino w butelkach w Australii na świecie.

2013 wydanie Rocznika zajmie rozwijającej wino domowej, która rozszerza swoje granice na zewnątrz z niezwykłą uznania, często przekłada się na nagrody. Bogaty w doradztwo i usługi dla czytelnika, i pełni w języku angielskim, rocznik jest doskonałym narzędziem biznesu, otrade odniesienia i ostateczny konsument. "To wielki rentgenowskie brazylijskiego przemysłu winiarskiego," mówi kierownik marketingu Ibravin Diego Bertolini.

Przechodzi na stronach publikacji, czytelnik nawigować najważniejszych brazylijskich regionów winnic, poprzez opis każdego z nich, jak Serra Gaucha, Sierra południowym wschodzie, Campos de Cima da Serra, Kampanii, Santa Catarina Plateau, Doliny São Francisco , Paraná, Sao Paulo i Minas Gerais i Goiás nowe granice, informacje o najbardziej posadzonych odmian winogron, etykiety, szlaki winne, oprócz doenoturismo i gastronomii, pokazując to, co każdy region ma najlepsze do zaoferowania. "Rocznik przynosi niepowtarzalną panoramę brazylijskiej winiarza rynku, o zaktualizowane numerów i konsolidacji danych i wyników produkcji stanów, zdjęcia, infografiki, trendów i wzorców konsumpcji", mówi dziennikarz i ekspert Marcelo Copello, dyrektor redakcji publikacji.

Dystrybucja strategiczne i zróżnicowane będzie rocznik dotrzeć do jak największej liczby liderów opinii, czy w Brazylii, czy za granicą. W wydaniu publikacji 2012 był obecny na różnych imprezach międzynarodowych i degustacje, wciąż jest dystrybuowane w ponad stu oficjalnych stanowisk w kraju, w ramach partnerstwa z Ministerstwem Spraw Zagranicznych (MSZ).

Według kierownika Wina Brazylii, Andreia Gentilini Mediolan, rok 2013 będzie rokiem wielu otwarte drzwi do przemysłu brazylijskiego wina. "World Cup przyciągnął uwagę dużych odbiorców dla naszych win i, w konsekwencji, spodziewamy się uzyskać widoczność i uznanie na kluczowych rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, Niemcy i Anglia," wyjaśnia. "W tym sensie, Rocznik Wina Brazylii będzie ważnym narzędziem do rozpowszechniania tego, co robi nasza branża, aby przygotować się do tych mega imprez."

Smaczne

Wina z rocznika 2013 Brazylia posiada również jeden z największych testów ślepo już wykonanych win brazylijskich, z setki win, zorganizowane według kategorii (czerwone, białe, musujące, różowe, wina deserowe), w rankingu najlepszych.

O BACOMULTIMÍDIA:

Pod kierunkiem znanego dziennikarza i eksperta Marcelo Copello i przedsiębiorcy Sergio Queiroz, firma ma w tworzeniu treści i wydarzeń, zarówno dla handlu, a na rynek korporacyjny, platformy działania, będącej również odpowiedzialny za wydawanie Bachus, wśród innych produktów wydawniczych.

Fokus Bacchus Multimídiatem na świecie wina i tematów pokrewnych, takich jak żywność, promocje drinków, turystyki i życia w ogóle, oferując platformę multimedialną na temat win pod różnymi kątami: zdrowia, przyjemności, konsumpcji, działalności, związku, luksus produkcja / przemysł.

Więcej informacji o Baco Multimedia: www.bacomultimidia.com.br

O IBRAVIN:

Stworzony, aby połączyć różne ogniwa łańcucha produkcyjnego w krajowym przemyśle winiarskim i wspieranie rozwoju sektora jako całości, instytut prowadzi ciągłą i niestrudzonej pracy, aby rozwinąć jakości brazylijskiego wina i reklamowania go tutaj i na całym świecie.

Siedziba firmy znajduje się w Bento Goncalves, Instytut opracowuje i realizuje szereg programów, projektów i działań mających na celu zrównoważony rozwój i wzmocnienie łańcucha produkcji. Takie działania są określone przez Radę Dyrektorów, złożoną z przedstawicieli Stowarzyszenia Enology (ABE), Gaucho Stowarzyszenie winiarzy (Agavi), Interstate Komisji UVA, Federacji Spółdzielni Winiarnie Rio Grande do Sul (Fecovinho), Związku Przemysłu Wino z Rio Grande do Sul (RS-Sindivinho), Brazylijskie Stowarzyszenie wina (Uvibra), Unii wiejskich i rząd stanu Rio Grande do Sul.

Dziś Ibravin cieszy, wraz z Ministerstwem Rolnictwa, Hodowli i Zaopatrzenia (MAPA), kondycji krajowego organu reprezentującego winiarstwo przed Międzynarodowej Organizacji Wina (OIV).

Więcej informacji o Ibravin: www.ibravin.com.br

Śledź bloga godziwe życie na Twitterze

Ciesz Blog dla strony na Facebooku życie żywy

Poza opisem znaczenia 700 w Portugalii względem enologicznych i przedstawić swoje wersje dla innych pięciu językach, praca przynosi fakty o napoju

Ponieważ zainteresowanie winem szybko rośnie wśród Brazylijczyków znać warunki enologicznych jest niezbędna. Coraz więcej osób korzysta z wina dziennie, co dyskusje terroir, szczepów, procesów fermentacji, dojrzewania i usługi stają się bardziej powszechne wina. Na podstawie tej obserwacji i myślenia o sposób wzbogacić słownictwo specjalistów w gastronomii i Enology, studentów i miłośników wina, Roberta Malta Saldanha napisał Mini Słownik winiarskie w sześciu językach, które przychodzi na rynek przez Editora Senac Rio de Janeiro.

Książka jest nie tylko słownik artykułów technicznych. Poza opisem znaczenie terminów, wpisy są wyświetlane w kolejności alfabetycznej, z ich definicjami w języku portugalskim, a następnie ich wersjach dla angielski, hiszpański, francuski, włoski i niemiecki. Te różnice między amerykańskim angielskim, brytyjskim angielskim i angielsko Kanadzie są również rozważane. Wpisy obejmują tematy związane z degustacją technik i procesów produkcji wina i uprawy winorośli, nawet w ich własnym języku
poziom wiedzy. W końcu, jak jest styl autora, Roberta pokazuje, z dobrymi dawkami humoru, porady i ciekawostki na temat wina, napojów, których pochodzenie datuje się około 6000 pne

Skierowane zarówno szefowie kuchni, restauratorzy, sommelierów, studentów, specjalistów i miłośników wina, jak ci, którzy należą do średnich i zawodowych wina oenophiles, książka pomaga wzbogacić słownictwo czytelników enologicznych, czyniąc je zrozumieć trochę więcej o tym mocny świata Wino jest dla przyjemności, dla profesjonalnego zainteresowania lub zwykłą ciekawość. Idealny dla studentów, specjalistów w dziedzinie gastronomii i winiarskie oenophiles w ogóle.

O AUTORZE

Licencjat Komunikacji Społecznej, Roberta Malta Saldanha rozpoczął karierę w Editora Abril, gdzie służył w magazynie VIP firmy Exame, w Sao Paulo i Rio Zobacz i Zobacz. Związane z Edytora segmentów, Roberta przewidywał magazyn Weight Watchers w Brazylii, Think Light, obecnie na rynku. W 1995 roku zorganizowano pierwsze zdarzenie enogastronomic Brazilian, Boa Mesa. Życie z kucharzy i specjalistów w Brazylii i na świecie, w trakcie 12 zagadnień, gdy zamknięto jej miłość dla przyjemności sztuki jedzenia i picia dobrze.

Również są twoje autorem gastronomia Dictionary tłumacz w sześciu językach - uruchomiony w 2007 roku, co poprawione i zaktualizowane wydanie zostanie opublikowane wkrótce, także przez Editora Senac Rio de Janeiro - i historie, legendy, ciekawostki i gastronomia (2011).

SERWIS

Tytuł: Mini Słownik winiarskie w sześciu językach

Autor: Roberta Malta Saldanha

Wydawca: Editora Senac Rio de Janeiro

ISBN: 978-85-7756-197-1

Format: 11cm x 15,5 cm

Strony: 184

Cena: AU 35,00 dolarów

Śledź bloga godziwe życie na Twitterze

Ciesz Blog dla strony na Facebooku życie żywy

Po czterech latach badania, Jancis Robinson i Julią Harding, wraz z genetyk dr winogron José Vouillamoz (Szwajcarski botanik i genetyk, który pracował w obszarze winogron profili DNA z winogron), 25 października, aby ogłosić rozpoczęcie książki wina winogron, wino prawdziwa biblia. Z 1200 stron i wadze 3 kg jest najbardziej kompletnym książki na winogron, z wszystkich 1368 odmian obecnie w produkcji komercyjnej, w tym jego pochodzenie, jak rosną, gdzie są sadzone, jak spróbować swoich win i niepublikowane informacje, w jaki sposób są one powiązane . Ich cena nie będzie tani, około 120 euro.

Śledź bloga godziwe życie na Twitterze

Ciesz Blog dla strony na Facebooku życie żywy