optimizavimas paieškos sistemoms pateikti tinklapyje Email Extractor

Archive for the 'Patarimas Gurmanams' Kategorija

Vėlgi Brolija Gyvenimas Gyvenimas susirinko pasimėgauti vynų, taip pat pirmą Maistas, kuris yra paruoštas naudojantis Chef grupės pareigūnas dr Anja Almeida.

Iš visų Italijos regionų, Sicilijos saloje buvo labiausiai pasikeitė per pastaruosius dešimtmečius. Prieš trisdešimt metų tai buvo tik žemės beveik viduramžių. Kalbant apie vyno, turėjo Marsala, vardas, kad visi žinojo, bet niekas gėrė, o taip pat saldus "Moscato. Tačiau dauguma vyno buvo neskanūs. Geriausias buvo eksportuojami į Šiaurės, maišymui.

Išgelbėjimas buvo regioninės plėtros programą ir nurodyta, modernizuoti, tampa Italijoje nuoroda. Vynuogynai milžinišką naujų automatinių tiekimo kooperatyvams, kurie gamina vyną teisingus ir modernus. 75% Sicilijos vynai yra baltos, 80% visos produkcijos yra pagaminta kooperatyvai.

IS DOCG yra beveik nesvarbus, mažiau nei 5% gauti. Tačiau keletą metų atgal, tai aišku, vis kokybę vynų, kad galėtų gaminti labai gerų vynų ir net puikiai.

Faro Palari 2007-13,5%. - Apžvalga Marcos Fonseca

 • Spalva, skaidrus ir permatomas, ji sukūrė gerą lūkesčius. Subtilus nosis šviežių raudonųjų vaisių, prieskonių, Provanso žolelėmis ir medienos beveik nepastebimas, labai gerai paruošta. Ant gomurio, elegantiškas vyno, su vaisiais formuoja geros rūgštingumas, baudos taninai ir atkaklumo vidutinio / ilgas. Žinoma, jaunas, bet jau pradeda apvalus kamuolys per. Lindo.


Gulfi Nerobufaleffj 2007-14%. - 100% Nero d'Avola.

 • Gamintojas tiki ekologinio ūkininkavimo veiklą ir priimdama gamtinių vyndarystės įsakymų, su mažai arba jokio to SO2: . Etapas 18 mėnesių statinėse po 500 litrų. Daugiau informacijos čia: http:// www.gulfi.it / e_nerobufaleffj.html . Intensyvaus nosies iš šviežių raudonųjų ir juodųjų vaisių, gėlių, vanilės ir šiek tiek alkoholio šiek tiek išsikišusi. Į gomurio, galingas vyno, karštas, patvirtinantis alkoholio flomasteris ant nosies, nieko, bet agresyvių taninų, subalansuoto rūgštingumo ir ilgai išlieka. Pirminis reikia laiko, kad integruoti alkoholio ir vynas virsta kažkuo mažiau pretenzijomis, subtilesnė. Vis dėlto, atrodo, kad daug žadančią ateitį.


Donnafugata Contessa Entellina ir Mille Una Notte 2.007-13,5%.

 • Nero d'Avola su nedideliu kiekiu kitų vynuogių. Tai senas pažintis. Niekada girtas vienas, jaunas, ir nei turėtų pasirodė gana pagrindinis, su juoda vaisių pirmame plane ir šviesos balzamiko brūkšnys už juodos užuolaidos. Sustoti. Ant gomurio, sodrios ir šiek tiek monolitinis. Tikrai virsta kažkuo daug įdomiau su 10 + metų, nors mano ankstesnės patirties aš visada nustatė, kad šiek tiek daugiau rūgštingumas būtų naudinga vyno.


Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Dėl antradienio vakare dalyvavo vakarienę organizavo dinamišką duetas suderintą Massoni ir Simey Helio Santos kartu su importo Vinci ENOTRIA, restoranas maišomas, čia, São Paulo kapitalo. Norėdami pateikti vynų pergalė buvo importuotojo, Rafael ir Puerto Ederson Possatti, kuris davė pavyko atstovai.

Dukra labai Nicolas Catena, pagrindinis ir labiausiai gerbiamų pavadinimas Argentinos vyno, Laura Milano yra žinomas visame pasaulyje kaip iš Malbec vynuogių ambasadorius. Jis studijavo biologiją Harvardo ir Stanfordo medicinos, bet atsisakė vaistą skirti save viniticultura viduryje 90s. Tai yra tėvų dešinės rankos Bodegas Milano Zapata viceprezidento ir dar randa laiko paleisti savo rūsiai, Luca (duoklė jo sūnus tuo pačiu pavadinimu) ir "La Posta.

Gražus vynai Laura Catena

Meniu buvo sukurtas restoranas darbuotojai persikėlė, įsakė Chef Ana Beatriz Seguchi, su someljė ENOTRIA Helio Massoni. Tai buvo kokybės šou, kur virtuvė bendradarbiauja su puikia vynų.

Plokštė: Mini Golden Brie su salotomis ir sumažinti mandarino - (Pastaba 1000)

Mes pradėjome naktį su 2009 Chardonnay Luca (vynuogių iš Burgundijos), JAV $ 149,00, ST (91). Leista 12 mėnesių ąžuolo. Nosis su pastabomis prinokusių ananasų, sviesto, abrikosų ir medaus. Skonis Kreminė, riebalų, su dideliu rūgštingumas remti svorio, su ilga apdaila. Pasak Roberto Parker, tai puikus balta yra geriausias kandidatas Chardonnay iš Argentinos patenka metus ir metus, darydamas pelnė 92 iš eilės taškų 2009 metų derliaus.

Indų: Krevetės su austrių padažu ir imbiero (spicy)

Luca Pinot Noir 2009 (vynuogių plantacija Prancūzijos regiono) (149,00 £), ST (91). Tradiciniai vyšnių aromatas, gėlių, žemiškas, švelnūs taninai, geras rūgštingumas, subalansuota. Atlaikė patiekalas gana aštrus. Gavo 93 taškus iš Robert Parker tai 2009 derliaus, aukščiausios klasės suteiktą kritinės Argentinos Pinot Noir!

Prato: Riso al Salto (susmulkintų ogonowa) - valgyti ant savo kelio!

Luca Laborde Dvivietis Pasirinkite Syrah 2009 JAV $ 142,00, ST (92). Vizuali žūsta aliejus, prinokusių vaisių, odos ir rūkytos mėsos, su užuominomis į kepinti ąžuolo ir prieskonių. Gomurys yra turtingas, sodrus, gerai struktūrizuotos taninų, su vaisių kompotu ir pipirais. Labai ilgas ir patvarus.

Plokštė: Eskalops juodas (anglis), churrasqueados su daržovėmis ir trintomis maniokų. TOP

Ketvirtas kursas buvo suderinta su dviejų svarbiausių vynų iš vyno gamyklai; BESO DE DANTE 2009 (pavadintas po vidurinės vaiko Laura Catena), JAV $ 189,00, ST (94), Cabernet Sauvignon (45%) ir Malbec pjūvis (55%), UCO slėnis vynuogės su 3 skirtingų vynuogynų, vienas Gualtallary 1500 su aukštyje. Dubuo rodo neįprastą elegancijos Argentinos vynus, labai riebus, stiprus vienas išspaudų.

Kitas TOP LUCA Malbec 2009 100% Malbec, 180,00 £, ST (91 +), galingas, rodo, kiek struktūra, riebalų, bet medinis namas, slepiasi vaisių ir ant nosies ir burnos . Ilgiau lauksime, manau keli butelyje 2 aninhos ši mediena bus integruoti.

Bananų parfait su šokoladu, uždaryti vakaras su glicolse dozės!

Koduota RESTORANAS - £ 259 Affonso Claudio LJ 4 - Canto - Vitorija, Ispanija | CEP: 29.055-570 - Telefonas: 3315.80.92

ENOTRIA - Avenida Rio Branco, 1383 - Canton paplūdimys - Vitória-ES - 55 (27) 3345-8696 -

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Renginių vienija virėjai iš visos Brazilijos tris dienas nuo veiklos į São Paulo kapitalo

Nuo 30 rugpjūtis - 1 rugsėjis vyksta XVII kongresą restoranų asociacija Geros atminimo. Metinis narių susirinkimas bus ne Hotel Sénac Ilha do Boi Vitorijoje (Ispanija) ir apims akredituotos ir direktorių subjekto dalyvavimas. Tikslas yra įvertinti praėjusių metų rezultatus ir nustatė naujus tikslus ateinančiam laikotarpiui.

Tarp kongreso veikla yra rezultatų pristatymas ir atskaitomybė veiksmų planavimas, parodų projektų, o nauji partneriai, patvirtinimo nauji pareiškėjai, ataskaita festivalių ir renginių, dėl reikalų, susijusių su geros atminties ir klubo kolekcininkas patiekalas nustatant renginių 2013 m kalendorius. Planuodami 30 po pietų, bus apvalaus stalo darbo rinkos atviros visuomenei ir naktį, atidarymas kokteilis už kongresmenų. Dėl 31 sesijų ir yra teikiamos tradicinės virtuvės capixaba siūlo Sénac pietūs.

Taip pat 31, keturi virėjai paruoš tradicinės vakarienės pašalpą Kongreso meniu suburs 150 žmonių. Biba Fernandes (Chiwake / PE), paruošia įrašo ceviche, Wanderson Medeiros (Picuí / AL) yra pirmojo kurso vieną menkių Brandade, samprata Neronas (Marguba CIBA / RJ) virtuvė paletė ėriena su kuskusu antram plokštės. Virėjas Roberto Bento (Bistro d'Acampora / SC), leidžia kukurūzų pudingas desertui. Kvietimo vertė vienam asmeniui 120 £, įskaitant gaiviųjų gėrimų ir vynų. Dalis iš pietų lėšos pateks į Avedalma įstaiga, kuri rūpinasi skurstantiems senyvo amžiaus žmonėms. Kaip ir visi Kongreso HSLA, atminimo plokštė bus gaminama renginiui.

André Saburo, dabartinis prezidentas restoranų asociacija Geros atminimo tikisi pasiekti teigiamų rezultatų nariams, kadangi tai bus kasmetinis suvažiavimas geriau pasirengę kartu su vykdomosios valdžios ir regionų direktoriams. Per apskritojo stalo ir naudos vakarienė veikla, renginys nori Paskatinti mokinius ir gurmanams capixabas o ne Asociacijos virėjai gali pasiūlyti skonį ir žinias apie haute cuisine pasaulyje. "Tikiuosi, kad šis Kongresas gali suvienyti draugystei tarp narių obligacijas, nes HSLA visada buvo didelė šeima ir visada bus pasiruošę padėti narį viską, kad" baigiasi.

XVII kongresas restoranų geras priminimas ASOCIACIJA

DATA: 30/08 to 9/1

VIETA: Viešbutis Sénac Ilha do Boi

Vitória (ES)

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Svogūnai yra labai keliavo. Gimtoji kažkur Centrinėje Azijoje šiandien turi didelę buvimą kiekviename kampe virtuvės. Tačiau tarp visų, tai yra Prancūzijoje, kad ji aktyviau dalyvautų. Robertas Courtine Julien (1910-1998), autorius keletą knygų apie maisto ir kulinarijos skyrelius apie laikraštis "Le Monde", sako, kad svogūnai triufelis iš vargšų.

Tarp delikatesų tuberoza, svogūnų sriuba patiekalas yra labiausiai iconic, esanti kiekvienoje bistro, smuklė, restoranėlių ar restorane Prancūzijos sostinėje. Kiekvienas su savo variacijos. Bet labiausiai žinomas, manoma, puikus yra alinė Au Pied de Cochon į Les Halles, žavinga prabangus Art Deco stiliaus dekoro, atviros 24 valandas ir saugus prieglobstis pirmosios valandos po vidurnakčio šaltų naktų pariesienses.

Patricia Wells dažnas lankytojas The Pied de Cochon ir autorius Virtuvės Bistro (São Paulo: Ediouro), suteikia mums receptą diktuoja kaip unikalus tai restoranėlyje. Bet sąžiningai, po po žingsnio šios receptas žingsnis, rezultatas negali didinga ir sudėtingas Pied de Cochon. Daug turtingesnė yra preparatas, mes aprašome žemiau, parašė Elsie Martins Ferreira, buvęs gyventojas Paryžiuje ir BABETTE pavydėtinas.

Svogūnų sriuba receptas: Sudėtis: (6 žmonėms)

 • 2 šaukštai (šaukštai) alyvuogių aliejaus
 • 4 šaukštai (šaukštai) nesūdyto sviesto
 • 6 puodeliai griežinėliais svogūnai
 • 2 skiltelės česnako, smulkiai pjaustytų
 • 1 šaukštas (arbata) cukraus
 • 1/3 puodelio brendžio
 • 1 šaukštas (sriuba) Dijon garstyčių
 • 1 maža krūva šviežių čiobrelių
 • 2 lygio šaukštai miltų
 • 2 litrai sultinio
 • 1 1/2 puodeliai sauso balto vyno
 • Druskos ir juodųjų pipirų, šviežiai maltų paragauti
 • 6 riekelės prancūzišką duoną tipo BAGUETTE griežinėliais ne per plonas
 • Mišinys, susidedantis iš tarkuotų sūrių: 100 gramų Gruyère ir 100 g parmezano

Kaip paruošti:

1. Šilumos sviesto ir aliejaus į didelį puodą sriubos. Pridėti svogūnų ir pakepinkite ant vidutinės / didelės ugnies 15 minučių. Pridėti česnakų ir cukraus ir tęsti Simmering dabar visada retkarčiais pamaišydami, kol svogūnai taps auksinės rudos spalvos apie 40 minučių.

2. Flambe su brendžiu įkaitintą. Kai liepsna išeina pridėti garstyčių ir čiobrelių. Tada supilkite miltus, gerai išmaišykite amžinai ugnies, palaipsniui pridėti sultinio ir baltojo vyno. Sezonas su druska ir pipirais ir troškinkite švelniai 1 valandą ant mažos ugnies.

3.Enquanto tai, paruošti skrebučiai: patrinti šiek tiek sviesto ir alyvuogių aliejaus pagardinti trupučiu česnako duonos riekelės ir tada bokštas juos gerai šildomas keptuvėje.

4.Dėl tarnauti įdėti sriuba ramekins, su viena skrebučiai sriuba, padengti kiekvienas su sūrių mišinys ir prisiimti atsakomybę už 4 ar 5 minutes gratin arba kol sūris ištirptų.

Tuo atveju, jei norite, kad daugiau elegantiškų įrašą, galite padengti su sluoksniuotos tešlos ir kepkite ramekins. Tačiau mes neturime pamiršti, kad nekilnojamojo svogūnų sriuba Les Halles pradžių buvo sriuba skanus pigus įdėti anksti ryte puoselėti senojo rinkoje darbuotojų pilvą.

Resutado galas yra su šiek tiek aromato srityje, pateikiamos čiobreliais ir svogūnų, pasikvėpinę pagal konjako geros veislės ir nepastebimai darbingo pagal skrebučiai delikatesas.

Rekomenduojama suderinimo turėtų būti geras Cru Beaujolais Classée, ypač Morgon, turtingas, stiprus, su pastabomis raudonųjų vaisių ir atitikti spalvos ir šviesos organo sriuba.

(Tekstas José Carlos Vieira partnerių ir žurnalistas Blogas)

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Svetainę remia Turizmo asociacijos Pedra Azul regionas rengia priimančiosios, nuo 21, 22 ir 23 ir 28 29 ir 30 šių metų rugsėjo dienų (2012), antrasis leidimas Pedra Azul gurmanams, įvykis, kuris suburs 50 įmonių atstovaujama maisto, žemės ūkio turizmas, ekologija, viešbučių ir paslaugų srityse, kurių centrinė būstinė Domingos Martins savivaldybės.

Mėlynasis akmuo Gurmanų išsiskiria savo unikalumu: jis yra vienintelis renginys šalyje įtraukti Turizmas, taip pat būtų pirmas šventė gastronomijos kalnų regione Šventosios Dvasios. Jis vyks paskutiniai du savaitgalius per mėnesį, žada pritraukti gurmanams ir gurmanus valstybės ir Brazilija, su atrakcionų, pradedant pietūs ir vakarienė suderintų su degustacijos ir ekskursijos įžymybių šioje srityje meniu.

Įvykio funkcijos maisto festivalis, Mėlynasis akmuo Gurmanų peržengia talento ir patirties virėjai, kurie sukurti ir pasirašyti meniu restoranuose išsibarstę kalnų regione Šventosios Dvasios demonstravimas. Jis nori pasišvęsti kaip įvykio, kuris vertybės regiono specialistai, tai būtų virėjai, virėjai, Verslininkai viešbučių ir kaimo turizmo regione, siekdami pabrėžti ir paskelbti, taip pat vietos kultūrinės produkcijos svarba.

Jo tema bus sprendžiami tvarumą, išryškinant kaimo turizmo įtaka kaip į restoranų ir šių įmonių prisitaikymą prie Espirito Santo skonio kulinarijos partneriu.

Tarp pagrindinių tikslų Pedra Azul Gourmet išryškinti skatinti ir stiprinti profesinio ir vietos verslą; stiprinti gastronomijos kalnų regione Šventosios Dvasios stiprinti ir skleisti ekologiškų maisto produktų koncepciją tapatybę, stiprinti ir viešinti Turizmo regione ir skatinti skatinti specialistų, dirbančių miesto plėtrą ir pritraukti turistus iš valstybės ir Brazilijos, taip pat naujų klientų įstaigų regione įsikūrusioms.

Jo kūrėjai tikiuosi Renginyje taip pat padidinti produktų pardavimo apimtis šiame regione per realizavimo, rugsėjo mėnesių laikotarpį.

Daugiau informacijos:

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Tai buvo tapytojas ir Amerikos kino režisieriaus Andy Warhol : "Vieną dieną, kiekvienas turi teisę į 15 minučių šlovės". Na draugai ... lol

Anekdotai, naujausia versija Notepad Pleasure & CIA, žinios laikraštyje, man teko garbė bendradarbiauti su klausimais žurnalistų Evelize Calmon. Tema buvo "derinimas Vyno ir maisto", kurioje jie klausė šešių žinomų virėjų sukurti receptus, kad būtų galima žaisti jūsų namuose. Mano indėlis buvo nurodyti vynų ir pagrįsti savo harmoniją. Ieškoma paaiškinimai paprasta ir suprantama, vengiant "techno vapėti". Galų gale, mums reikia, kad šio pasaulio žmones, suteikiant labiau populiarėja vyno.

RECEPTAS VILLA VECCHIA - Chef Cleuza Kosta

Spagečiai su krevetėmis, cukinijos, baklažanai, pomidorų ir kumpio liesti

BALTASIS VYNAS

Kawin Sauvignon Blanc 2011 - Čilė - 29.00 - brolija

Aromatas tropinių vaisių ir šiek tiek žoliniai. Gomurys yra lengvas, vaisių, subalansuotas rūgštingumas ir gaivus. Vyno lengva gerti ir suprasti savo pasiūlymą. Puikus pirkti.

Casas del Bosque Sauvignon Blanc Reserva 2010 - Čilė - R $ 49,00 - ENOTRIA

Labai aromatingas su natomis rozmarino daržovių ir vaisių M (pasifloros ir gvajavos, vystosi su mineralinių paliečia. Gomurio pristato vešlus rūgštingumą, vidutinio kūno, subalansuotą, labai švieži, ir jaunatviško ir labai malonus pabaigos.

TH - Terroir medžiotojas Sauvignon Blanc 2011 - Čilė - 99,00 £ - Ville du Vin

Intensyvaus nosis, nuoroda į pastabas prinokusių tropinių vaisių (pasiflorų, melionai) ir citrusinių (citrinų ir mandarinų). Gomurys parodė daug gaivumą, lengvas kūno, vaisių, su gražiais apdailos ir vidutinio atkaklumo.

Pastaba: Nuo brolija yra importuotojas Espírito Santo, kuris auga milžiniškai ir su labai geros kokybės vynų x kaina, pardavimai svetainė yra www.vinhosdaconfraria.com.br

Plakta kiaušinienė receptas Restoranas - Chef Bia Seguchi

Sykai nuo koše moliūgų ir apvirtas daržoves lova.

Viapiana 192 dienų Brut - Brazilija - 46.00 - Enotria

Perlage gerai ir nuolat geros kiekio. Ant nosies vyrauja baltos vaisių, touch rūgštingumo fermento.Paladar tinkamą gerą pusiausvyrą, vidutinio kūno, vidutinės atkaklumo ir retro uoslės citrusinių vaisių su gėlių rašte. Jo geriausias atributas yra jo asmenybė ir puikus subtilumas.

Les Amis Brut Blanc de Blancs - Prancūzija - Lt 49, 80 - Išplėsti

Perlage vidutiniškai geros kiekio. Nosis rodo citrusinių vaisių (citrinų ir greipfrutų) ir šviesos prisilietimas persikų. Gomurys su gera šviežumo, šviesos ir geros atkaklumo.

Irroy Šampanas Brut - Prancūzija - 90,00 £ - Vynas

Labai smulkūs Perlage tipiškos aromatas medaus, mielių. Kreminės gomurys, apkūnus, su gana ilgą pabaigos.

RECEPTAS Soeta - Chef Barbara Verzola

TAGLIOLINE ŠAFRANAS Žemės IR kiaulienos dešra FUNGHI Porcini

VYNAS

Farnese Montepulciano D Abruzzo - Italija - R $ 45,00 - Ville du Vin

Aromatai raudonųjų vaisių, šviežios, gerą kūno ir gražus rūgštingumo.

Beronia Crianza 2008 - Ispanija - R $ 64,80 - Carone

Aromatas vanilės, aviečių, su užuominomis vyšnių ir prieskonių. Gomurys yra vaisinio ir švieži, subalansuotas, struktūruotas, su smulkiais taninų su gražia pabaiga.

Rubio San Polo 2009 - 100% Sangiovese (Italija) - JAV $ 72,00 - Grand Cru

Aromatas vyšnių, slyvų, serbentų, prieskonių ir šiek tiek vanilės. Nors nauja burnos parodė gerą pusiausvyrą, struktūrinį ir sultingas.

RECEPTAS Daju BISTRO - Chef Julija Faria

Filė stilingas bobutė

VYNAS

Leyda Reserva Carmenere 2010 (Čilė) - JAV $ 46,00 - Grand Cru

Fruity aromatų ypač uogos ir tradicinių žolinių liesti. Ant gomurio patvirtina vaisių, su gera rūgštingumo, minkštas, vidutinio kūno ir galutinį vidutinį atkaklumo.

La Madridas Malbec 2010 - Argentina - R $ 52,00 - Puerto Madero

Nosies prinokusių vaisių ir prieskonių šviesos. Gomurys su saldžiais taninais ir švelnus, subalansuotas, gero kūno, lengva gerti.

Crasto Standartinis DOC 2009 - Portugalija - R $ 82,90 - Carone

Compotadas subtilus aromatas vaisių, suvynioti bauda ąžuolo banknotų ir dervų pastabas, dar pagrindinis. Gomurys yra subalansuotas, rūgštingumas ir alkoholis yra teisingai, per daug koncentracija, baudos taninai bei ilgai išliekantis apdaila ir retro-vaisinis kvapas tikrai skanu. Vynas, kuris apjungia galia ir elegancija stiklo!

RECEPTAS ARGENTO - Virėjai Ivanas Di Cesare ir Emilio Recchia

Osso Buco disko plūgas, kartu su koše moliūgų kubeliai su ožkos sūriu ir česnakiniu Confit.

VYNAS

Heredad Malbec 2010 - Argentina - R $ 34,90 - Enotria

Ant nosies aromatą raudonųjų vyšnių, gėlių ir prieskonių. Gomurys rodo vidutinio kūno, vaisių, geras balansas tarp rūgštingumo ir alkoholio kiekį.

Araucano rezervų Cabernet Sauvignon Reserve 2009 - R $ 49,00 - brolija

Aromatai juodųjų pipirų šviežiai maltų juodųjų vaisių ir raudona. Gomurys rodo tvirtus taninai, geras kūno, vaisių rūgštingumo ir tinkamas. Puiki galimybė barbekiu.

Embocadero Tempranillo 2009 (Ispanija) - JAV $ 54,00 - Grand Cru

Gana gardus, Traškus, prieskoniai, kava ir juoda vaisių. Burnoje yra riebalai su vaisių ir elegantiškas, baigiant gana gražus ir ilgas.

RECEPTAS VERO - Chef Vinicius Dobal

Sicilijos Cassata su želė Caja

Desertinis vynas

La Cellia vėlyvo derliaus 2008 - Argentina - R $ 49,00 - Ville du Vin

Vaisių kompotas, (ananasų, persikų), pernokusių vaisių, gėlių, su užuominomis medaus. Gomurys yra saldus, geras kūno. Geras rūgštingumas, su šiek tiek dominavimo cukraus kiekį. Ilgai išlieka.

Morande vėlyvo derliaus Sauvignon Blanc 2008 - R $ 54,80 - Išplėsti

Malonus aromatas medaus ir pasiflorų. Burnoje pažymi patvirtina nosį, subalansuotą ir ilgai.

Hukapapa 2007 "Riesling" Desertinis vynas - Naujoji Zelandija - Lt 79 00 - Enotria

Aromatai apelsinų žievelės, abrikosų ir mangų. Burnoje yra intensyvus skonių medus, citrusinių ir marmeladas ...

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Italijos vyno degustacijos yra keliauti per visą istoriją. Ten, vynas yra daugiau nei produktas, tai yra tiesa, kultūrinis identitetas. Dėl pirmadienio vakarą vyks 2-asis Brolija Living Life, su galimybę mėgautis įvairių stilių, kuriant žinių ir pramogų taurėje daug!

Vakaras prasidėjo priešingai (intensyvumas), mus pasitiko su dideliu buteliu vyno iš Veneto, Tommasi Amarone 2004 siūlo Flavio Maraninchi Kolega.

Parengta Veneto Amarone della Valpolicella DOC gaminamas su vynuogėmis corvina Veronese, Rondinella ir Molinara (privalomai). Jų vynuogės būti džiovinama, gauti kaip razinomis, cukraus ir labai mažai vandens. Jo senėjimas yra ne mažiau kaip 24 mėnesiai. Rezultatas yra galingas vynas, turtingas, ilgaamžės, kurių alkoholio kiekis svyruoja nuo 14% iki 16%. Puikus vynas šaltų naktų, lydimas stiprių sūrių, gera kompanija ir meditacija.

Indai:

Po su Amarone pokalbiai apipiltas, išvyko pradėti tikrai skonio lentelę, kuri turėjo Chef aldir Almeida, kuris parengtas tikrą šventę narių, kuris prasidėjo su gražia Amerikos salotos laikytis, Brasato "be Barolo" ir baigiant Panna Cotta su dangčiu karambolos anyžių sirupo romo.

Brasato "be Barolo"

Panna Cotta su dangčiu karambolos ir anyžių sirupas su romu

Vynai: Vynų aprašymas buvo atsakingas už kolega Mark Fonseca.

Dolceto vynuogių yra saldus, tačiau yra ryškiai sausai ir skonio vaisių ir tanino su puikus. Jis paprastai yra palyginti Beaujolais (Prancūzija), bet daugiau sausa ir lydi valgio geriau.

1 Elvio Cogno Dolcetto d'Alba Vigna del Mandorlo 2009-13%. 8 etapas mėnesių nerūdijančio plieno (60 dienų "sur lie") + 6 mėnesius butelyje.

 • Prinokusios uogos, ypač vyšnių, ir šiek tiek saldus krašto. Burnoje gražus vyno su gera vaisių (o kol jis buvo šiek tiek mažiau išgauti), švelnūs taninai ir vidutinio rūgštumo. Pusiaukelėje tarp tų dalykų, kurie yra tiek perdėtas, ir tų paprastų ir nepretenzingas, kurios, atsižvelgiant į Dolcetto atveju paprastai man patinka labiau. Pajutau Pretenzijos atspalvį, kad čia, bet gražiai paruošta.

Barbera vynuogių yra antra labiausiai pasodinti raudona vynuogių Italijoje (Sangiovese yra pirmasis). Tai Pjemonto, ypač į vynuogių Asti ir Alba, Barbera srityse, kurios išsiskiria. Jis yra turtingas vynas su didelio rūgštingumo ir turtinga brūkšnys aviečių.

2 Bruno Giacosa Barbera d'Alba 2003-14%. Brandinamas 12 mėnesių didelių ąžuolinėse statinėse (tikriausiai ąžuolo Botti iš Slavonijoje) + 6 mėnesius butelyje.

 • Iš Barbera grožio, su vaisių jau požymių pažangos, sultinio šiek tiek pikantiškas, gėlių atsargaus ir puikiai integruotas medienos. Burnoje vynas gerai subalansuotas su nice taninai, geras rūgštingumas ir po skonis skanus. Rodyti.

Į aplink Barbaresco kaime vynuogynai yra atsakingi už 45% regiono gamybos, su daug vynuogynų, esančių mieste. Šioje srityje vynuogynai yra linkę būti gana lengvesnis spalvos ir kūnas geriau struktūrizuoti ir aromatingi.

3 Albino Rocca Barbaresco Brich Ronchi Vigneto 1998-1914%

 • Vis dar buvo sužavėtas pagal Giacosa Barbera, kai aš atidarė šį vieną. Taip ... žymėti visus susprogdino feinho pragarą. Sakoma, kad kas mato vaikinas nemato širdį. Gražus mielas su vaisiais (labai gerai) pasikeitė, visą aukštojo alcatrãozinho prabanga, FUNGHI, prieskonių ir medienos integradíssima. Nosis garsiai, eterinės, pilna niuansų. Pirmą kartą aš ne praleisti, kad gėlių dalykų, kad man patinka apie Nebbiolo. Galbūt todėl, kad visada asocijuojasi su vyno subtilesnis, daugiau elegantiškas. Tačiau tai buvo, kad net be visų palaimino gėlių. Subtilus, elegantiškas, sudėtingas ir subalansuotas, gerai susiuvami. Išspręsti taninai, puikus rūgštingumą ir poskonis verkti. Barbary Vienas iš geriausių aš kada nors turėjo gėrimo malonumą. Pavogė mano širdį.

Nepaisant to, naudojant tą pačią kastą ir būti gaminama iki 15 kilometrų, iš Barolo ir Barbaresco DOGC vynai turi labai skirtingas skirtumus. Barolos linkę būti daugiau uždarojo ir kresnas, tačiau taninai, kuri sukuria didelį skirtumą. Barbary linkę turėti prabangiau taninai ir galima gerti anksčiau, o Barolos gali tekti du kartus, kol bus valgomas.

4 Gianni Gagliardo Barolo Preve 1.996-13,5%

 • Tai čia tava gana kietas per. Tik paėmė lošimo buvo atidaryta sekos Barbaresco Brich Ronchi. Elegantiškas, su išsivystė vaisių, brūkšnys žemiškas, matė arbata, dervos atsargaus ir medienos senas namas. Mažiau nei daugialypė Brich, labiau suvaržytas taip pat su sunkumo užuominą. Tipas biblioteka senelis sizudo (mano buvo ... tiesiog neturėjo biblioteką).


Aš padaryti pranešimą apie šį unikalų spirituoto Italijoje.

Desertas: Cantine Pellegrino Marsala Superiore Riserva Ambra semisecco 1985-1918%.

 • Apibendrinant, "Mango", graikinių riešutų ir medaus. Nieko Nusibodę. Geras rūgštingumas ir gerai integruota alkoholio. Baigė šlovinimo vakarą.

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"


Olha que dica gourmet interessante que acabei de ver na página do facebook de Ubiraja Pinto, que o site thekitchn publicou. Congelamento das ervas em azeite ou manteiga sem sal (derretida), em cubos , que poderá ser usado de diversas formas na sua cozinha: assados , batatas cozidas e etc.

Veja o passo a Passo:

1. Escolher ervas frescas, de preferência da feira ou do seu próprio jardim.

2. Se quiser você pode picá-las bem, ou deixá-las em ramos e folhas maiores. Na foto, as ervas foram finamente picadas.

3. Colocar em bandejas de cubos de gelo (cerca de 2/3 cheio de ervas).

4. Você pode misturar as ervas (sálvia, tomilho, alecrim).

5. Colocar azeite extra-virgem de oliva sobre as ervas.

6. Uždenkite polietileno plėvele ir užšaldyti.

7. Pašalinti šaldytų kubeliai ir laikyti mažose talpose arba maišelius užšalti.

8. Nepamirškite pažymėti kiekvieną paketą, kuriame nurodoma, kokios žolės kubeliai!

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"

Quanto mais aprendemos sobre vinhos, mais temos vontade de provar novos rótulos e conhecer novas regiões . O problema é que para realizar todos estes desejos o custo começa a ficar caro, a escada é alta. Nesta hora, a melhor coisa a fazer é reunir um grupo de amigos e montar uma confraria. A iniciativa é divertida, diminui o custo, além de proporcionar momentos de alegria e confraternização.

O primeiro encontro da confraria Vivendo a Vida foi realizado nesta quarta feira, com a presença dos seguintes confrades: Silvestre Tavares, Julio Antunes, Marcos Fonseca, Aldir Manoel e Flavio Maraninchi . A idéia é ter mais um, completando seis confrades .

Harmonização foi Salada de entrada eo principal, Filé ao molho de vinho tinto e risoto de açafrão e aspargo verde (by Maraninchi)

A noite foi dedicada aos vinhos tintos da Hungria , quebrando a máxima sobre Hungria x Tokaji.

A tradição da família Gere em elaborar vinhos atravessa sete gerações no extremo sudoeste húngaro, nas regiões de Villány e Siklós. Esta produção contínua foi interrompida somente uma vez ao longo da história familiar, quando após o término da segunda guerra mundial, muitas empresas foram arruinadas e houve forte êxodo de mão de obra qualificada. Devido a esse triste episódio, Attila Gere tornou-se guarda florestal, até que em 1978 , através de seu sogro se interessasse novamente pela vinicultura.

Attila e sua esposa, Katalin, iniciaram o cultivo de poucos hectares de vinhedos em Csillagvölgy. Esse primeiro cru, lhes foi entregue como presente de casamento e em 1986 eles engarrafaram a primeira safra.

O Clima na região de Villány é marcadamente continental, com mesoclima submediterrâneo. Os invernos são suaves, a primavera é mais precoce, seguida por um verão seco e bastante quente. É notavelmente a região com o maior índice de luminosidade e que detém as maiores temperaturas no país. As características climáticas regionais são reforçadas pelas massas de ar quente que sopram do mar mediterrâneo.

Vyno arba vynų apibūdinimas liko Marcos Fonseca oenophile puikus mokslininkas, patyrę, kompetentingi ir puikus vynų taurėmis, kurioje jis perrašyti savo nuomonę parodė, kad pagal daugumą, įskaitant mane.

 • Koparas 2007-50% C. Frankas, 40% Merlot ir 10% C Sauvignon – 15% de álcool – Estagiou algo entre 16 e 20 meses em carvalho (60% do vinho em barricas novas de carvalho hungaro e os 40% restantes em grandes barris de 2.500 a 5.000 litros) – Villány – Extremo sudoeste da Hungria – Vinhedos com 7-13 anos de idade, em densidade de 7.200 plantas/há – Preço: 280,00 – Importadora Decanter

  Mix de frutas negras e vermelhas, um pouco de mato seco e madeira muito bem integrada. Ligeiro acento floral. Na boca, um vinho com taninos presentes porém nada agressivos, boa acidez delineando muito bem a boa fruta presente e persistência média/longa. Passaria fácil por um bom Bordeaux. Obviamente, ainda um pouco primário, mas já bastante equilibrado e sem excessos. Os 15% de álcool assustam, mas se mostram incrivelmente integrados. Meu preferido eo menos caro dos três.

 • Solus 2007 – 100% Merlot – 15% de álcool – Elaborado apenas em safras consideradas excelentes – 16 meses em barricas novas de carvalho húngaro – Villány – Extremo sudoeste da Hungria – Vinhedos com 5-13 anos de idade, em densidade de 7.200 plantas/ha, com exposição sul – R$ 400,00 – Importador Decanter

  Fruta um pouco mais extraída que a do Kopár, com predominância das vermelhas, ligeiramente compotadas, e um traço de baunilha, deixando o conjunto com um viés meio adocicado quanto comparado aos outros dois. Na boca, um vinho com taninos macios, acidez correta e boa persistência. Mais uma vez o alto teor alcoólico não se faz sentir. Naturalmente, um vinho jovem, com estilo meio internacional. Apesar dos pesares, um excelente Merlot húngaro .

 • Em minha opinião – ST – Foi o melhor tinto no Decanter Wine Show

Attila 2007 – 50% Cabernet Franc, 35% Merlot e 15% Cabernet Sauvignon – Villány – Extremo sudoeste da Hungria – Vinhedos com 10-15 anos de idade, em densidade de 7.200 plantas/ha. – Também elaborado só nas melhores safras, com uma seleção das melhores cuvées – 16 meses em barricas novas de carvalho húngaro – 15% de álcool – R$ 800,00 – Importador Decanter

 • Paleta aromática na onda da do Kopár, só que mais exuberante, com fruta mais evidente. Na boca, um vinho encorpado, com fruta um pouco mais extraída que o primeiro, mas sem o traço adocicado do segundo, taninos redondos e acidez correta. Outro grande vinho . De cara impressiona mais que os outros. Entretanto, no decorrer da noite, diante da maior elegância do primeiro, se torna uma segunda opção de luxo , principalmente se formos levar em conta o custo/benefício.

Sekite dienoraštį Living Life Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis Living Life "Facebook"