пошукова оптимізація представити сайт Email Extractor

Архів за категорія «суд»

Все частіше розвивалися смак вина. Це пристрасть недавно підкріплена аргентинського дегустацією вин Bodegas Lopez Montchenot, у мене була можливість брати участь на запрошення в "Братство ді Bacco", один з найвідоміших і шанованих столицю держави. Місцем проведення цієї історичної події було імпортер і магазин "DOC Космос", який знаходиться в середині торгового дня на день, Прайя-ду-Canto, оточений барами і дуже привабливих і доглянутих ресторанів (Linhares Elesbão Street, магазин 23, телефон : 3024,1222).


Побратими в картині: Джон Нетто Gomes, Габріель Lordello, Браз Зе Нету, Фабіано Лопес, Данило Storari, Liemar Pretti, Андре Бургіньон, Пліній Чеоліні, Тьяго Rocha, Лівій Бассані, Перо Paradise, Далла Bernardina Феліпе і я, Сильвестр Таварес.

У винних Лопес Montchenot, яка також називається Шато Montchenot в минулому, розташований в Крус-де-Пьедра (Alto Вальє-дель-Ріо Мендоса), Maipú, Мендоса, був перший урожай в 1960 році область має вигідне мікроклімат, спекотне та сухе літо, з сонячні дні й холодні ночі. Цей чудовий теплової амплітуда сприяють розвитку винограду, досягаючи високої якості.

Великий "Святий Грааль", які роблять вина це вина з безпомилковим стилем, це процес дозрівання х деревини. Складається з розрізі Каберне Совіньон, Мерло і Мальбек, з переважанням колишнього, старіння відбувається в бочках з французького дуба, 5000-20000 літрів, де вино розвивається на 10 років заробляти чудову складність смаків та ароматів до ходити на ринок. Montchenot призначений 15 і 20 años 5 років і 10 років в пляшці. Надання таких вин в Бразилії обмежена. Існує кілька врожаїв, доступні в www.winelands.com.br .

Розмір барель впливає на якість вина? Чим більше контейнер, нижній контакт деревини з вином і тому повільніше і менш є їх вплив на смак напою, забезпечуючи досить елегантність. Великі чани з десяти тисяч літрів набагато менше вплив на винних bordalesas невеликої 225-літрові бочки (стандарт найбільш широко використовується в сучасному світі).

Що таке Вертикальна дегустація? Вертикальною дегустації, коли кілька врожаїв одного і того ж вина доведені послідовно. Вміщено на туалетному столику 50 мл кожної культури у пронумерованих куль, як правило, п'ять в ряд і вин, як правило, присутність «експерта» або виробника, щоб вести доказ. Тестери аналізувати технічно як від кліматичних умов кожного року, технічні аспекти виноробства і виноградарства можуть впливати на аромат і смак вина. . Тест може почувати відмінності в ароматі і смаку врожаю на другий, що також впливає роки вартою Нехай вина на смак:


1976 Bodegas Lopez Montchenot

  • Дивно, як аргентинський вино, 38, все ще живий і присутній зі складними нотами. Красивий помаранчевий ореол розвивається цегла. І, що складність. Аромат нагадують шкіру, тютюн, мед, сухофрукти, дим і легкий бальзамічний дотик. Середній здорових неба, з хорошою кислотністю і балансу. Підтверджені ноти носа. Сліпий небезпека традиційний Ріоха розвивалися. Дуже хороша річ. Щоб зберегти в пам'яті.


1988 Bodegas Lopez Montchenot (Magnum -1,5ml) | Special Edition 115 років вина.

  • Чим щільніше панель. Сором'язливий темних фруктів означає супроводжується помірним вмістом ванілі. На смак, збалансований з трохи простуватих дубильних речовин, правильної кислотності і хорошою наполегливості. Потрібно більше часу в пляшці, щоб отримати складність і елегантність. Я довіряю йому - ;) .


1992 Bodegas Lopez Montchenot Gran Reserva 20 años

  • Відрізнявся від інших відомих цитрусових нот, пов'язаних з минулої старого дерева і спецій. Був дуже м'який в рот, з м'якими танинами, правильної кислотності і більшою завзятістю. Це різні фруктові і м'якими танинами ваш інші залишив мене з блоху в вухо по відношенню до його потенціалом до витримки. Вино готове і смачно в той час.


1998 Bodegas Lopez Montchenot Gran Reserva 15 años

Коричнево погляд з гало розвивалися. Аромати на увазі також вин "традиційної Ріоха", замітки м'яса, старого дерева, мед, пов'язаних з сухофруктами і прянощами. Смак показав інтеграції, але з хорошою кислотністю, нотами, підтверджуючими ніс, круглий, і з хорошим постійністю. Evolved дуже добре. Lindao!


Montchenot 2002 (Фото: Gabriel Lordello)

  • Представлено концентрований аромат з мокрої землі, дерева, кориці, волоські горіхи, підсмажені. Смак тіла, бархатистою, стиглі таніни, елегантний і збалансоване ЗМІ. Радісне. Відчуття таке, довгих років життя.

Magnum імпортером принесли до Бразилії виноробів Рафаель Tirado з чилійської винної Laberinto (на фото крайній зліва) і Meinard Bloem також чилійський Lagar де Bezana (на фото вище справа). Перше місто відвідав, був Вікторія, а потім буде Ріо і Сан-Паулу.

На вечерю, проведеного Bristro Ville дю Вин в Прайя-ду-Canto, винороби отримали громадські діячі для дегустації де вина Laberinto Совіньон Блан Попіл Barlovento 2011 були представлені Laberinto Піно Нуар 2010 Lagar де Bezana Каберне Совіньон 2008 Lagar де Bezana алювій і Великий Reserva 2007 Lagar де Bezana Limited Edition 2007 Вина супроводжувалися спеціальними стравами, приготованими шеф-кухарем Tomato як Карпаччо з восьминога, біфштекс по-татарськи і Leg вина конфі з різотто FUNGHI ягняти. Гармонізація блюд з білих і червоних вин було прекрасно! ", Другий мені." Нарешті, особливий десерт був поданий: Панна Котта шоколад.

Підприємець і власник імпортуванні, Рафаель ZANETTE (на фото вище центру), також взяли участь у заході та тости з гостями. Вина тепер доступні в магазині Ville Du Vin.

Дотримуйтесь мій особистий рейтинг нижче:

Розташований на попередньої Анд, в 600 метрах, на березі озера Colbun, цей фантастичний проект Рафаель Tirado, один з найвідоміших і шанованих чилійських виноробів, знаходиться всього в 18 акрів, а також ряд нагород і визнань. Назва Laberinto зображує виноградники Рафаеля, які були посаджені в кривих і різних напрямках, щоб скористатися різноманітністю грунтів і збільшення експозиції. При тому, що виноград і вина приходять в структуру і складність.

Laberinto Совіньон Блан Попіл Барловенто 2011 до 12,5% -R $ 94.00 - ST (93) Це один з кращих, або краще, чилійський Совіньон Блан, яке я випробував на сьогоднішній день. Вже було доведено, урожай 2007, який був імпортований в Палаті Порту, я до сих пір кілька пляшок і дуже живий да Сілва. Нинішні 2011 старовинні 94 бала привели (Descorchados 2012), показав ті ж характеристики, але з більш вираженим кислотності за віком. Візуальний зеленувато-жовтий, пахне свиней сливи, світла трави і фенхелю. Смак свіжий, чистий і цитрусових з деяким мінеральних і незвичайної текстурою для Совіньон Блан.

Карпаччо з восьминога х Совіньон Блан

Лабіринт Піно Нуар 2010 - ST (90) - 13,5% - R $ 120,00 - Це Піно був перший раз, коли я спробував. З'являється Візуальний рубін ясно, інтригуючим ніс з'являтися записку диму, смоли, злегка пошкодивши плоди. Однак небо показав, що він прийшов. Великий кислотність, що викликало великий свіжість, фрукти чистим і свіжим. Хороший баланс і остаточний приємно рот.

Стейк Тартар х Піно Нуар

Історія виноробні Lagar де Bezana, почалося в 90-і роки, коли підприємець Рікардо Benzanilla підприємства в світ виноградників і вин. Вибрав земельних ділянок, розташованих в Альто Cachapoal, біля підніжжя Анд, 87 км на південь від Сантьяго. М'який клімат і зміна температури між днем ​​і вночі, спеціальні вина відбуваються, унікальний терруар. Голландець, які пішли в Чилі з 15 років Meinard Bloem, рік тому винороб винзаводу. Це був його перший візит до Бразилії.

Mill Bezana Каберне Совіньон 2008-85% Каберне і 15% Сира - 14,4% - ST (88) - R $ 62,00 - Lagar де Bezana Aluvión Гранд Резерв 2007-63% Сіра і 47% Каберне - 14,5 % - ST (90) - R $ 105,00 - Lagar де Bezana Limited Edition 2007 - ST (90 +) - 100% Сира - 14,5% - R $ 145,00.

  • Про вина виноробні Lagar де Bezana, знайшов дуже схожі. Смолистий ніс, з нотками чорних фруктів в сиропі, екстракту і цілком алкоголік. Все з 14,5%. Коли ці характеристики показують, принаймні, першого аерації 1:00, щоб усунути більшу частину спирту. По-друге, спрямовані на узгодження з єлейні блюд, з достатнім соковитості. Ще один цікавий і позитивний фактор є очевидним довговічність цих вин. Враховуючи, що алкоголь є важливим компонентом в еволюції вина, а також дубильних речовин і кислотності, recomento, незважаючи на вже перебуваючи у вже похилому віці, гарний час льох, підігрівом !!! логічно.

Ніжка ягняти з конфі вино різотто FUNGHI х червоних вин Lagar де Bezana, ідеально, як я сказав вище, потрібно єлейні страви ... лол!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Оточений таємницею, Caballo Loco вино не збирати урожай і його етикетці або винограду. Це насправді скорочення від декількох винограду і вина, які почали використовуватися в 90-х під командуванням Джорджа Coderch, в "Caballo Локо", який позичив свою назву на вина.

В цей час було кілька барелів сортів Cabenet Совіньон, Каберне Фран, Мальбек і Мерло вінтажі 1990 і 1993, але в зменшених кількостях, недостатніх для сортової лінії. Так винзавод вирішив створити свій вершині, Caballo Loco.

У 1994 році половина ствола був використаний для Caballo Loco номер 1, а інша половина змішували і залишали для номер 2, і так далі. Кожен урожай 50% від попереднього додає струм.

№ 12, що на смак це 50% від врожаю 2007 року та 50% посівів в період між 1990 і 2006.

Рейтинг персонажа: ST (93+)
-
Чилі - Майпо Долина, Colchagua і Куріко - 14,6% - Каберне Совіньон, Карменер, Мальбек і Мерло - 18 місяців в бочці - Імпортер Равин
-
R $ 260,00

  • Якби довели # 9 і любив багато, але мені здається, що це навіть краще. Візуальний інтенсивний рубіновий, інтенсивні аромати фруктів, таких як вишні, манго, сливи в сиропі, шкіри, і чудовою карамелі. Смак показав гарний тіло, зосереджені, шовковистим танинами, хорошою кислотністю, добре збалансований, з добре продуманою дерева, яка не перетинається плід. Досить довго. Безсумнівно vinhaço!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Імпортер Capixaba
Братство сприяло в штаб-квартирі вчора, 30 липня (понеділок), дегустації з 12 вин. Захід був спрямований на офіційному відкритті чилійських вин онлайн
Франсуа Люртон Hacienda Araucano , все командуванням sommleier Cleber Алвес, описуючи трохи про імпортера і винний завод у відео вище.

Виноробня щойно отримав сертифікат "біодинамічні вина", який є не більш, ніж вартість землі і заводу в його природному середовищі існування, за рахунок використання мінеральних сполук і препаратів рослинного, тваринного і (органічної частини) в точні раз, з урахуванням астральні впливу і природні цикли (динамічна частина).

Сім'я Люртон має вино в його жилах: двох батьків, братів, викликали спуск близько 15 виробників, виноробів, негоціантів, коротше: ціле покоління, присвячений вина. Жак і Франсуа, сини Андре Lurton, легенда в Бордо. Завжди мав революційні ідеї для французьких консервативних стандартів, експеримент з нетрадиційними винограду в нові регіони, сприяння використанню загвинчується кришкою, використовувати сміливий дизайн, змішаного з місцевою культурою для просування своїх вин. Почали свою кар'єру в якості консультантів, які працюють по всьому світу в якості літаючих виноробів. Його міжнародний досвід та контакти отримав ім цікаву ідею про винному географії різних країн, які поступово стали проводити власне виробництво. Вони вирішили виробляти вина якості, але доступним, з використанням вторинних регіони на підйомі в таких країнах, як Чилі, Аргентини та Іспанії, а також встановлення партнерських відносин з виробниками в Уругваї, Австралії та Португалії.

Кредитна фото вище: Arismario Олівейра

Клас сходження оцінити вина: Standing; Сідні Сантьяго, Андре Андрес, Леонардо Конінк (власник), я, Том (ресторан Рульовий) і його друг засідання.; Фред, Хуліо Лемос (Papaghut), Elvecio FAE (директор ExpoVinhos Перемоги), Прем'єр-сомельє Соня Айєлло, Клебер Алвес і Рафаель Діас (DOC простір).

Вина по келихах здивовані, в основному представлені відмінну витрат і вигод з цінами в межах від 29,00 до 329,00. Родзинкою, на мою думку було з найдешевших вин, так як найдорожчий зобов'язане бути хорошим. 4 з 12 вин класифікувати як "хороший і дешевий".

Kawin Біле вино Совіньон Блан 2011 - Чилі - 100% Совіньон Блан - Central Valley (Casablanca Valley, Курико і Lolol) - 12,5% - R $ 29.00
- ST (88)
- "Хороший і дешевий"

Кращий вартість х бенефіс, це СО показав типову миску тропічних фруктових ароматів і невелика трав'яниста рослина. Смак легкий, фруктовий, збалансованої кислотністю і освіжаючим. Просто вино пити і розуміти вашу пропозицію. Велика покупка.

Біле вино - Совіньон Блан Araucano 2011 - Чилі - 100% Совіньон Блан - Lolol Долина - Colchagua Долина - 12,5% - R $ 69.00 - ST (86)

Це інші 5%, що SB ферментуєтся в бочці, був більш сором'язливі на носі, менш буйний, ніж перший. Смак вершковий, менш фруктовий, більше мінеральних характеристики, хороший баланс, хороша кислотність і приємний післясмак.

Біле вино ГРАН Araucano CHARDONNAY 2007 - Чилі - 100% Шардоне - Colchagua Долина - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Шардоне показали, що "принади" вин, з жовтого золота погляд, чіткі, яскраві, дуже інтенсивний аромат, що нагадує попкорну маслом, медом, абрикоса, ванілі. На смак і пухкі, фруктовий, хороша кислотність, але згрішив в балансі, деревина може мати менше уваги, заховав трохи фруктів. Справа особистого смаку.

Kawin червоне вино Каберне Совіньон 2010 - Чилі - 100% Каберне Совіньон - Central Valley - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

Вино виступаючої Вашу пропозицію, світло, фруктовий, без подальшого приводом, відмінний вибір для партії.

Вино РЕЗЕРВ Каберне Совіньон Araucano 2009 - Чилі - 100% Каберне Совіньон - Colchagua долині - 14% - R $ 49.00
- ST (88)
- "Хороший і дешевий"

CS вже бронюванні показує велику складність, аромати чорного перцю мелений, чорні та червоні плоди. Смак показав стійкі таніни, гарне тіло, фруктовий і адекватну кислотність. Чудова можливість для барбекю.

Вино Araucano РЕЗЕРВ 2010 Carmenere - Чилі - 100% Карменер - Вальє-де-Colchagua - 13,5% - R $ 49.00
- ST (87)
- "Хороший і дешевий"

Carmenere також порадував мене, типові ноти перцю, спецій і червоних фруктів. Смак фруктовий, гарне тіло, хорошою кислотністю і хороше завзятість.

Вино Піно Нуар РЕЗЕРВ Araucano 2010 - Чилі - 100% Піно Нуар - Central Valley - 13,5% - R $ 69.00 - ST (88)

Дуже стиглої полуниці, чорної смородини та вишні. Свіжий смак, світло здорових, легко п'ється і приємно.

Вино Хумо BLANCO 2008
- Чилі - 95% Піно Нуар і 5% Сира - Lolol Долина - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Більш стриманий на носі, але з смачним, вершковий, фруктовий, дерево дуже добре поміщається, збалансований і довгий рот обробки.

Вино Araucano РЕЗЕРВ Сира 2011 - Чилі - 100% Сира - Вальє-де-Colchagua - 14,5% - R $ 65.00
- ST (88) - "Хороший і дешевий"

Дуже гарне вино, дуже круглі, готовий, фрукти docinha, справжній "дівчатка вино."

Вино Кло де LOLOL 2009 - Чилі - 38% Карменер, 28% Каберне - Совіньон, 20% Сіра, 14% Каберне Фран - Lolol Долина - 18 місяців в бочках з другої використання - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90 +)

Цей суд був ноти анісу, квіткові і червоних фруктів. Смак має гарне тіло, вишукані таніни, хороша кислотність і хороший кінець наполегливість.

Червоне вино Каберне Совіньон ГРАН Araucano 2009 - Чилі - 100% Каберне Совіньон - Colchagua Долина - 18 місяців в бочках (70% нова, 30% Друге використання) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90 + )

Перша нота на носі був ADE маслини, які розсіялися відкриття багато фруктів, сливи, гуави і тлі ванілі. Смак щільний, хороша кислотність, створюючи приємну, фруктовий, легке мінеральне свіжість, з приємним післясмаком.

Вино ALKA CARMENERE 2009 - Чилі - 100% Caemenére - Colchagua Долина - 18 місяців в дубових бочках - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

З будь-якого зобов'язання, щоб бути хорошим, Алка, Топ виноробні, представлені рясні замітки на носі, смаженої кави, сигари вікно, дерев'яні підлоги, червоні фрукти і ваніль. Смак підтверджує якість і ноти носа, дуже вершковий, фруктовий, збалансований, які потребують кілька років в пляшці, щоб показати велику складність. Красива вино!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook