meklētājprogrammas optimizācija iesniegt vietnes e-pastu nosūcējs

Arhīvs par "tiesas 'Kategorija

Arvien attīstījusies garšu vīnu. Šo īpašu tieksmi nesen pastiprināja Argentīnas vīna degustācija Bodegas Lopez Montchenot, man bija iespēja piedalīties pēc uzaicinājuma "Confraternity di Bacco", kas ir viens no visvairāk pazīstami un cienīti valsts kapitāla. Šī vēsturiskā notikuma vieta bija importētājs un veikals "DOC Space", kas ir pa vidu Shopping Dienu pēc dienas, Praia do Canto, ko ieskauj bāri un ļoti pievilcīgām un labi apmeklētajiem restorāni (Linhares Elesbão iela, Veikals 23, tālrunis : 3024,1222).


Līdzgaitnieku Attēlā: Jānis Netto Gomes, Gabriel Lordello, Braz Zé Neto, Fabiano Lopes, Danilo Storari, Liemar PRETTI, André BOURGUIGNON, Plīnijs Ceolin, Thiago Rocha, Livy Bassani, Pero Paradise, Dalla Bernardina Felipe un I, Silvestre Tavares.

Ar Lopez Montchenot Bodegas, ko sauc arī Château Montchenot pagātnē, kas atrodas Cruz de Piedra (Alto Valle del Río Mendoza), Maipú, Mendoza, bija pirmo ražu 1960.gadā reģionā ir priviliģētā mikroklimatu, karstas un sausas vasaras, ar saulainas dienas un aukstas naktis. Šo ievērojamo termiskā amplitūda veicinātu attīstību vīnogu, sasniedzot augstu kvalitāti.

Liels "Svētais Grāls", kas padara vīnu šis vīns ar izteiksmīgu stilu, ir process nogatavināšanas x koka. Veido samazinājums par Cabernet Sauvignon, Merlot un Malbec, ar pārsvars bijušās, novecošana notiek franču ozolkoka mucās, litrus 5000-20000, kur vīna izvēršas par 10 gadus nopelnot ievērojamu sarežģītību garšu un aromātu, pirms dodas uz tirgu. Montchenot iecēla 15 un 20 vuotta 5 vecuma un 10 gadus pudelē. Šo vīnu piedāvājums Brazīlijā ir ierobežots. Ir daži novecojuši pieejami www.winelands.com.br .

No mucas lielums ietekmē vīna kvalitāti? Lielāks konteineru, apakšējo koksnes kontaktu ar vīnu un tāpēc lēnāk un mazāk ir to ietekme uz garšas dzērienu, kas nodrošina pietiekamu eleganci. Lielas mucas desmit tūkstošiem litru daudz mazāk ietekmē vīna bordalesas mazs 225 litru mucas (standarta visbiežāk izmanto mūsdienu pasaulē).

Kas ir vertikālā degustācija? Vertikālā degustācija ir, kad vairāki novecojuši tā paša vīna tiek izrādījās secīgi. Laiž tualetes galds 50 ml katrai kultūrai sanumurētām bļodas, parasti pieci skaita un vīnu parasti ir no "eksperta" klātbūtnes vai producents, lai palīdzētu pierādījumus. Testētājiem analizē tehniski klimatiskajiem apstākļiem katru gadu, tehniskajiem aspektiem vīna darīšanai un vīnkopība var ietekmēt aromātu un garšu vīna. . Testu var sajust atšķirības aromātu un garšu kultūraugiem uz citu, kas ietekmē arī gados ieslodzījuma Ļaujiet vīni garšoja:


1976 Bodegas Lopez Montchenot

  • Pārsteidzošs, kā Argentīnas vīns, 38, joprojām ir dzīvs un klāt ar sarežģītām piezīmēm. Skaisti apelsīnu halo attīstās ķieģeļu. Un tas sarežģītība. Aromāts atgādina ādas, tabakas, medus, žāvēti augļi, dūmu un gaismas balzamiko pieskārienu. Vidēja veselajiem aukslējas, ar labu skābumu un līdzsvaru. Apstiprināja piezīmes deguna. Blind bīstamības tradicionāla Rioja attīstījusies. Ļoti smalka lieta. Uzglabāt atmiņā.


1988 Bodegas Lopez Montchenot (Magnum -1,5ml) | Special Edition 115 gadu vīna.

  • Stingrāka panelis. Kautrīgs tumši augļi nozīmē pievieno nedaudz izsekot vaniļas. Uz aukslējām, balstīts ar nedaudz zemniecisks tanīni, pareizu skābumu un labu noturību. Vajag vairāk laika pudelē, lai iegūtu sarežģītību un eleganci. Es viņam ticu - ;) .


1992 Bodegas Lopez Montchenot Gran Reserva 20 vuotta

  • Atšķīrās no citiem ar ievērojamu citrusaugļu piezīmes, kas saistītas ar pagātnes veco koka un garšvielām. Bija ļoti mīksts mutē, ar mīksto tanīni, pareizu skābumu un lielu neatlaidību. Šī dažādu augļu un mīksto tanīni jūsu citi atstāja mani ar blusu ausī attiecībā uz tās novecošanas potenciālu. Vīns gatavi un garšīgi laikā.


1998 Bodegas Lopez Montchenot Gran Reserva 15 vuotta

Brūngana izskatu ar oreolu attīstījies. Aromāti arī atsaucoties uz vīniem "tradicionālo Rioja", notīm gaļas, vecā koka, medus, kas saistīti ar žāvētiem augļiem un garšvielām. Aukslējas parādīja integrēt, tomēr ar labu skābumu, atzīmē apstiprinot deguna, apaļas, un ar labu noturību. Attīstījusies ļoti labi. Lindão!


Montchenot 2002 (Ar Foto kredīts: Gabriel Lordello)

  • Iepazīstināja koncentrētu aromātu ar mitru zemi, koka, kanēļa, valrieksti, grauzdiņi. Body aukslējas, samtaina, nogatavojušies miecvielas, elegants un līdzsvarotu vidēja. Patīkamāku. Sajūta ir ilgs mūžs.

Magnum importētājs atvesti uz Brazīlijas vīndari Rafael Tirado Čīles vīna Laberinto (attēlā tālu pa kreisi) un Meinarda BLOEM arī Čīles Lagar de Bezana (attēlotie iepriekš tālu pa labi). Pirmā pilsēta apmeklēja bija Viktorija, un tad būs Rio un Sao Paulo.

Pēc vakariņām rīcībā Bristro Ville du Vin Praia do Canto, vīndari saņēma domas veidotājiem degustācijai kurās tika prezentēti vīni Laberinto Sauvignon Blanc pelni Barlovento 2011 Laberinto Pinot noir 2010 Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008 Lagar de Bezana alūvijs un Grand Reserva 2007 Lagar de Bezana Limited Edition 2007 vīni bija kopā ar īpašiem ēdieniem Chef Tomātu sagatavoto kā astoņkājis karpačo, steiks tartars un aplī vīna confit ar risotto Funghi jēra gaļas. Ēdieni ar balto un sarkano vīnu saskaņošana bija perfekts! "Otrais es." Visbeidzot, īpašs deserts tika izsniegts: Panna Cotta Chocolate.

Uzņēmējs un īpašnieks importēšana, Raphael ZANETTE (attēlotie iepriekš centrs), arī piedalījās pasākumā un grauzdiņi ar viesiem. Vīni tagad ir pieejami Ville du Vin veikalā.

Izpildiet manu personīgo reitingu zemāk:

Atrodas uz iepriekš Andes, 600 metri, ezera krastā Colbun, šī fantastisks projekts Rafael Tirado, viens no slavenākajiem un cienījamākajām Čīles vīndari, ir tikai 18 hektāru, un virkne balvas un atzīšanu. Nosaukums Laberinto attēlots vīna dārzus Raphael, kas iestādīti līkumos un dažādos virzienos, lai izmantotu daudzveidību augsnes un palielinātu iedarbību. Ar ka vīnogām un vīnu nonāk struktūru un sarežģītību.

Laberinto Sauvignon Blanc pelni Barlovento 2.011-12,5% -R $ 94,00 - ST (93) Šis ir viens no labākajiem, vai labāk, Čīles Sauvignon Blanc man garšoja līdz šim. Jau bija pierādījis 2007. gada ražas, kas tika importēts House of Porto, man vēl ir pāris pudeles un ir ļoti dzīva da silva. Pašreizējie 2011 vintage 94 punkti noveda (Descorchados 2012), uzrādīja tādas pašas pazīmes, bet ar izteiktāku skābumu pēc vecuma. Visual zaļgani dzeltenas, smaržo bullēns plūmju, gaismas zāli un fenheli. Aukslējas ir svaigs, tīrs un citrusaugļu ar dažiem minerālu un neparastu faktūru par Sauvignon Blanc.

Astoņkājis Carpaccio x Sauvignon Blanc

Labyrinth Pinot noir 2010 - ST (90) - 13,5% - R $ 120,00 - Tas Pinot bija pirmā reize, kad es garšoja. Šķiet Visual rubīns skaidra, intriģējošs deguna parādās piezīme par dūmu, sveķu, nedaudz sabojājot augļus. Tomēr aukslējas parādīja tas atnāca. Liels skābums, radot daudz svaigumu, augļu tīrs un svaigs. Labs līdzsvars un galīgo patīkams mutē.

Steiks tartars x Pinot Noir

No vīna darītavas Lagar de Bezana vēsture, sākās 90s, kad uzņēmējs Ricardo Benzanilla ventures pasaulē vīna dārzu un vīnu. Izvēlējās zemi, kas atrodas Alto Cachapoal, pie pamatnes no Andes, 87 km uz dienvidiem no Santjago. Maigais klimats un temperatūras svārstības starp dienu un nakti, īpašas vīni izcelsme, unikālu Terroir. Holandietis, kurš devās uz Čīli ar 15 gadu Meinarda Bloem, pirms gada vīna darītavas ir vīndaris. Tā bija viņa pirmā vizīte uz Brazīliju.

Mill Bezana Cabernet Sauvignon 2008-85% Cabernet un 15% Syrah - 14.4% - ST (88) - R $ 62,00 - Lagar de Bezana Aluvión Grand Reserve 2007-63% Syrah un 47% Cabernet - 14.5 % - ST (90) - R $ 105,00 - Lagar de Bezana Limited Edition 2007 - ST (90 +) - 100% Syrah - 14.5% - R $ 145,00.

  • Par vīniem vīna darītavas Lagar de Bezana, konstatēja ļoti līdzīgs. Sveķains deguns, ar notīm melno augļu sīrupā, ekstraktu un diezgan alkoholiķis. Visi ar 14,5%. Kad šie raksturlielumi jānorāda vismaz pirmajā aerācija ir 1 stunda, lai novērstu daudz alkohola. Otrkārt, cenšas saskaņot ar taukains ēdieniem, ar pietiekami sulīgumu. Vēl viens interesants un pozitīvs faktors ir skaidrs ilgmūžība šo vīnu. Ņemot vērā, ka alkoholam ir būtiska sastāvdaļa attīstību vīna, plus miecvielas un skābumu, recomento, neskatoties uz jau atrodoties jau vecums, labs laiks, pagrabs, apsildāmās !!! ir loģiski.

Posms jēra ar confit vīna Risotto Funghi x sarkanvīni no Lagar de Bezana, perfekta, jo es teicu iepriekš, ir nepieciešams taukains ēdieni ... lol!

Sekojiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Dienasgrāmata Living Life Facebook

Ieskauj noslēpumā, caballo Loco vīna neievieš ražu un tās etiķetes vai vīnogu. Ir faktiski samazināt vairāku vīnogām un vīnogu ražas, kas sāka izmantot 90s pakļautībā George Coderch, ka "caballo Loco", kas aizdeva savu nosaukumu uz vīnu.

Šajā laikā bija vairāki barelu šķirņu Cabenet Sauvignon, Cabernet Franc, Malbec un Merlot vēsturiskām 1990.-1993.gadā, bet samazinātās summas, nepietiekamiem par šķirnes līniju. Tāpēc vīna darītavas nolēma izveidot savu augšu, caballo Loco.

1994.gadā puse no mucas tika izmantota, lai caballo Loco Number 1, otra puse tika sajaukts un atmatā atstātas Number 2, un tā tālāk. Katrs kultūraugu 50% no iepriekšējā piebilst strāvu.

Nr.12, kas garšoja ir 50% no 2007. gada ražas, un 50% no kultūraugu no 1990.-2006.gadam.

Personal Reitings: ST (93+)
-
Čīle - Maipo Valley, Colchagua un Curico - 14,6% - Cabernet Sauvignon, Carmenere, Malbec un Merlot - 18 mēneši barelu - Importētājs Ravin
-
R $ 260,00

  • Izrādījās, ka # 9 un patika daudz, bet šķiet, ka tas ir pat labāk. Visual intensīva rubīns, intensīvs aromāts augļu, piemēram, ķiršu, mango, plūmes sīrupā, ādas, un brīnišķīgs karameles. Aukslējas parādīja labu ķermeņa, koncentrēts, zīdaini miecvielas, labu skābumu, labi sabalansēta, ar labi izstrādāts koksnes tas nepārklātos augļus. Diezgan garš. Neapšaubāmi vinhaço!

Sekojiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Dienasgrāmata Living Life Facebook

Importētājs Capixaba
Brālība sekmēja tās galvenajā pārvaldē vakar, jūlijs 30 (pirmdiena), degustācija ar 12 vīniem. Pasākumu mērķis ir oficiālās atklāšanas Čīles vīnu tiešsaistē
François Lurton Hacienda Araucano , visi komandēja sommleier Cleber Alves, aprakstot mazliet par importētāju un vīna darītavas virs video.

Vīna darītava ir tikko saņēmis sertifikātu "biodinamiskos vīni", kas nav nekas vairāk kā zemes vērtību un rūpnīcas savā dabiskajā vidē, izmantojot kombinēto minerālu un preparātu augu, dzīvnieku un (organisku daļu) precīzus reizes, ņemot vērā Astral ietekmēm un ciklus dabas (dinamisks daļa).

Lurton ģimene ir vīns viņa vēnās: diviem tēviem, brāļiem, radīja nolaižoties aptuveni 15 audzētājiem, vīndari, négociants, sakot: veselu paaudzi, kas veltīta vīnam. Jacques un Francois, dēli André Lurton, leģenda Bordo. Vienmēr bija revolucionāras idejas Francijas konservatīvo standartiem, eksperimentēt ar netradicionālām vīnogām jaunos reģionos, veicinot Screwcap, izmanto drosmīgu dizainu, kas sajaukts ar vietējo kultūru, lai veicinātu savus vīnus. Sāka savu karjeru kā konsultanti, kas strādā visā pasaulē, jo, kas peld vīndari. Viņa starptautiskā pieredze un kontakti uzkrāt viņiem interesantu priekšstatu par vīna ģeogrāfiju dažādām valstīm, kas pamazām sāka turēt savu produkciju. Viņi nolēma ražot vīnu kvalitāti, bet atļauties, izmantojot sekundāro reģionus pieaugumu valstīs kā Čīle, Argentīna un Spānija, kā arī izveidojot partnerības ar ražotājiem Urugvaja, Austrālijā un Portugālē.

Kredīts Foto iepriekš: Arismario Oliveira

Klases kāpšana novērtēt vīnu: Standing; Sidney Santiago, André Andrés, Leonardo Conick (īpašnieks), es, Toms (stūrmanis restorāna) un viņa draugs sēde .; Fred, Julio Lemos (Papaghut), Elvecio FAE (režisors ExpoVinhos Victory), Premier vīnziņu Sonia Aiello, Cleber Alves un Rafael Dias (DOC telpa).

Vīni ar stikla pārsteidza, galvenokārt sniedza lielisku izmaksu un ieguvumu ar cenām, kas svārstās 29,00-329,00. Manuprāt izcelt bija ar lētākajiem vīniem, jo ​​visdārgākais bija pienākums būt laba. 4 no 12 vīni klasificēt kā "Good un Cheap".

Kawin Baltvīns Sauvignon Blanc 2011 - Čīle - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Casablanca Valley, Curico un lolol) - 12,5% - R $ 29,00
- ST (88)
- "Laba un Cheap"

Labākais izmaksu x ieguvumu nakts, tas SB liecina par tipisku bļodu tropisko augļu aromātu un nelielu zālaugu. Aukslējas ir gaisma, sulīgs, sabalansēts skābums un atsvaidzinoša. Viegli vīnu dzert un saprast savu priekšlikumu. Liels iegādāties.

Baltvīns - Sauvignon Blanc Araucano 2011.gadā - Čīle - 100% Sauvignon Blanc - lolol Valley - Colchagua Valley - 12,5% - R $ 69,00 - ST (86)

Ka citi 5%, ka SB ir raudzēts mucā, bija kautrīgs uz deguna, mazāk pārbagāts nekā pirmās. Aukslējas ir krēmveida, mazāk augļu aromātu, vairāk minerālu īpašības, labs līdzsvars, labi skābums un patīkama apdare.

Baltvīns GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Čīle - 100% Chardonnay - Colchagua Valley - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay parādīja, ka "šarmu" degustācija, dzeltens zelta izskatu, skaidrus, spilgtus, ļoti intensīvu aromātu, kas atgādina popkorna sviestu, medu, aprikožu, vaniļas. Garša un briest, sulīgs, labs skābums, bet grēkoja līdzsvarā, koks varētu būt mazāk uzmanības, slēpa nedaudz augļus. Personīgās gaumes jautājums.

Kawin Sarkanvīns Cabernet Sauvignon 2010 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R $ 29,00 - ST (86)

Vīns apkalpo savu priekšlikumu, gaismas, augļu, bez tālākas izlikšanās, lielisku izvēli pusei.

Vīns REZERVE Cabernet Sauvignon Araucano 2009 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 14% - R $ 49,00
- ST (88)
- "Laba un Cheap"

CS jau biļešu rāda lielāku sarežģītību, aromāti melno piparu svaigi malti, melnā un sarkanā augļus. Aukslējas parādīja firma miecvielas, labu ķermeņa, augļu un atbilstošu skābumu. Lieliska iespēja uz grila.

Vīns Araucano RESERVE 2010 Carmenere - Čīle - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13,5% - R $ 49,00
- ST (87)
- "Laba un Cheap"

Carmenere arī prieks man, tipiskās piezīmes pipari, garšvielu un sarkano augļu. Aukslējas ir augļu, labu ķermeņa, labu skābumu un labu noturību.

Vīna Pinot Noir RESERVE Araucano 2010 - Čīle - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R $ 69,00 - ST (88)

Ļoti nogatavojušās zemeņu, upeņu un ķiršu. Svaigas aukslējas, gaismas veselajiem, viegli dzert un patīkami.

Vīns humo BLANCO 2008
- Čīle - 95% Pinot Noir un 5% Syrah - lolol Valley - 15.5% - R $ 109,00 - ST (90)

Vairāk atturīgi uz deguna, bet ar gardu, krēmveida, sulīgs, koks ļoti labi izvietoti, līdzsvarots un ilgi apdare muti.

Vīns Araucano RESERVE Syrah 2011 - Čīle - 100% Syrah - Valle de Colchagua - 14.5% - R $ 65,00
- ST (88) - "Good un Cheap"

Ļoti jauka vīns, ļoti apaļa, gatavs, augļi docinha, īsta "girly vīns."

Vīns CLOS DE lolol 2009 - Čīle - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - lolol Valley - 18 mēnešus mucās Otrās izmantošanas - 14.5% - R $ 109,00 - ST (90 +)

Tas tiesa, bija piezīmes anīsa, ziedu un sarkano augļu. Aukslējas ir laba struktūra, smalkas miecvielas, labu skābumu un labu noturību beigas.

Sarkanvīns Cabernet Sauvignon GRAN Araucano 2009 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 18 mēnešus mucās (70% jaunu, 30% otrajā izmantošana) - 14.5% - R $ 149,00 - ST (90 + )

Pirmā piezīme uz deguna bija ade melna olīvu, kas izkliedē atverot daudz augļu, plūmju, gvajaves un fona vaniļas. Aukslējas ir blīvs, labs skābums, radot patīkamu, augļu, gaismas minerālu svaigumu, ar patīkamu apdari.

Vīns ALKA Carmenere 2009 - Čīle - 100% Caemenére - Colchagua Valley - 18 mēnešus ozolkoka mucās - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

Ar jebkurš pienākums būt labs, Alka, TOP no vīna darītavas iepazīstināja pārbagāts piezīmes uz deguna, grauzdēta kafija, cigāru kastē, masīvkoka, sarkani augļi un vaniļas. Aukslējas apstiprina kvalitāti un piezīmes no deguna, ļoti krēmveida, augļu, sabalansēts, nepieciešams dažus gadus pudelē izrādīt lielāku sarežģītību. Skaisti vīns!

Sekojiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Dienasgrāmata Living Life Facebook