אופטימיזציה של מנועי חיפוש להגיש את האתר של חולץ דוא"ל

ארכיון עבור קטגוריה 'בית המשפט'

יותר ויותר התפתח טעם של יינות. נטייה זו התחזקה לאחרונה על ידי טעימות יין הארגנטינית של Bodegas לופז Montchenot, הייתה לי את ההזדמנות להשתתף בהזמנתו של "האחווה די באקו", אחד הידוע ביותר ומכובד בירת המדינה. המקום לאירוע היסטורי זה היה היבואן ו" שטח DOC "חנות, שהיא באמצע קניות יום אחר היום, Praia do Canto, מוקף בברים ובמסעדות מאוד אטרקטיביות ורבות משתתפים (רחוב Elesbão Linhares, חנות 23, טלפון : 3,024.1222).


Confreres בתמונה: ג'ון Netto גומז, גבריאל Lordello, Braz Zé Neto, פביאנו לופס, דנילו Storari, Liemar Pretti, אנדרה בורגיניון, פליניוס Ceolin, טיאגו Rocha, ליבי באסאני, Pero גן עדן, Dalla Bernardina פליפה ואני, סילבסטרה Tavares.

Bodegas לופז Montchenot, המכונה גם שאטו Montchenot בעבר, נמצא בקרוז דה Piedra (Alto Valle del Río מנדוזה), Maipú, מנדוזה, היה הקציר הראשון בשנת 1960 יש אזור מייקר חסוי, קיץ חם ויבש, עם ימי שטופי שמש ולילות קרים. משרעת תרמית יוצאת דופן זו לטובת הפיתוח של הענבים, שהגיעה באיכות גבוהה.

"הגביע הקדוש" הגדול שהופכים את יינות יין זה עם סגנון שאין לטעות בי, הוא התהליך של עץ x ההתבגרות. מורכב מחתך של קברנה סוביניון, מרלו ומלבק, עם דומיננטיות של לשעבר, ההזדקנות מתרחשת בחביות עץ אלון צרפתיות, קיבולת ליטר 5000-20,000, שבו היין מתפתח ל10 שנים מרוויחות מורכבות מופלאות של טעמים וניחוחות לפני הולך לשוק. Montchenot מינה 15 ו20 Años גיל 5 ו10 שנים בבקבוק. ההצעה של יינות אלה בברזיל היא מוגבלת. יש כמה בצירים זמינים בwww.winelands.com.br.

הגודל של החבית משפיע על איכות היין? גדול יותר מיכל, קשר העץ הנמוך עם היין, ולכן איטי יותר ופחות, היא ההשפעה שלהם על הטעם של המשקה, המספק מספיק אלגנטיות. מכלים גדולים של עשרה אלף ליטר הרבה פחות השפעה על bordalesas יין (ששימשה הסטנדרטי הנפוץ ביותר בעולם כיום) 225 חביות ליטר הקטנה.

מהו טעימות אנכי? טעימות אנכיות היא כאשר כמה בצירים של אותו היין הם הוכיחו ברצף. מונחים על שולחן האיפור 50 מ"ל של כל יבול בקערות ממוספרות, בדרך כלל חמישה במספר והיינות בדרך כלל יש נוכחות של "מומחה" או מפיק כדי להנחות את ההוכחה. בודקים לנתח מבחינה טכנית כתנאי האקלים של כל שנה, בהיבטים הטכניים של ייצור יין וגידול גפנים יכולות להשפיע על הניחוחות וטעמים של יין. . המבחן יכול להרגיש את ההבדלים בניחוח וטעם של יבול למשנהו שגם הם הושפעו מהשנים של מעצר תנו טעם היינות:


1,976 Bodegas לופז Montchenot

  • מדהים איך יין ארגנטיני, 38, עדיין בחיים ובהווה עם הערות מורכבות. הילה כתומה יפה מתפתח לבנים. ומורכבות ש. ארומה שמזכיר עור, טבק, דבש, פירות יבשים, עשן ומגע בלסמי אור. חיך בעל גוף בינוני, עם חומציות טובה ואיזון. אושר ההערות של האף. סכנה עיוורת ריוחה מסורתי התפתח. דבר יפה מאוד. כדי לאחסן בזיכרון.


1,988 Bodegas לופז Montchenot (מגנום -1,5ml) | מהדורה מיוחדת 115 שנים של יין.

  • הפנל הדוק יותר. פירות כהים ביישנים פירוש מלווים בשמץ קל של וניל. על החיך, מאוזנת עם טאנינים מעט כפרי, חומציות נכונה והתמדה טובה. צריך עוד זמן בבקבוק, כדי לקבל את מורכבות ואלגנטיות. אני סומך עליו - ;) .


1,992 Reserva 20 Años Bodegas לופז Montchenot גראן

  • היה שונה מהאחרים על ידי רמזים לפרותי הדר בולטים הקשורים לעץ ישן בעבר ובתבלינים. היה מאוד רך בפה, עם טאנינים רכים, חומציות נכונה והתמדה גדולה. טאנינים והפירות רכים שונים זו אחרת שלך השאירו אותי עם פשפשים באוזן ביחס לפוטנציאל ההזדקנות שלה. יין מוכן וטעים בזמן.


1,998 Reserva 15 Años Bodegas לופז Montchenot גראן

מבט חום עם הילה התפתח. ניחוחות גם מתייחסים ליינות של "ריוחה מסורתי", הערות של בשר, עץ ישן, דבש, הקשורים לפרות ותבלינים יבשים. החיך הראה לשלב, עדיין עם חומציות טובה, מציין המאשר את האף, עגול, ועם התמדה טובה. התפתח יפה מאוד. Lindão!


Montchenot 2002 (קרדיט צילום: גבריאל Lordello)

  • הציגו ארומה מרוכז עם אדמה רטובה, עץ, קינמון, אגוזי מלך, קלויים. חך גוף, קטיפתי, טאנינים בשלים, בינוני אלגנטי ומאוזנת. מהנה. התחושה היא חיים ארוכים.

היבואן המגנום הביא ליינני ברזיל רפאל Tirado של Laberinto יין הצ'יליאני (בתמונה השמאלית) וMeinard בלום גם הצ'יליאנית Lagar דה Bezana (בתמונה למעלה מימין). העיר הראשונה בם בקרה הייתה ויקטוריה, ולאחר מכן תהיה ריו וסאו פאולו.

בארוחת ערב שנערך על ידי Bristro Ville du Vin בPraia do Canto, ייננים קיבלו מעצבי דעת קהל לטעימת היינות שבי Laberinto סוביניון בלאן האפר Barlovento 2011, הציגו נואר Laberinto פינו 2,010 Lagar דה Bezana קברנה סוביניון 2,008 Lagar דה Bezana סחף וGrand Reserva 2,007 Lagar דה Bezana המהדורה המוגבלת 2007 היינות לוו במנות מיוחדות שהוכנו על ידי שף עגבניות כקרפצ'יו תמנון, סטייק טרטר ורגל של קונפי יין עם טלה פונגי ריזוטו. הרמוניזציה של המנות עם היינות הלבנים ואדומים הייתה מושלמת!, "השני." לבסוף, קינוח מיוחד הוגש: שוקולד פאנה קוטה.

היזם והבעלים של היבוא, רפאל Zanette (בתמונה למעלה במרכז), נכחו גם הוא באירוע וקלוי עם אורחים. היינות זמינים בחנות Ville du Vin עכשיו.

עקוב הדירוג האישי שלי להלן:

ממוקם בהרי האנדים מראש, 600 מטרים, חוף אגם Colbun, פרויקט זה פנטסטי רפאל Tirado, אחד מהייננים הצ'יליאנים המפורסמים והמכובדים ביותר, הוא רק 18 דונם ומגוון רחב של פרסים ובהכרה. שם Laberinto מתאר את הכרמים של רפאל, שנשתלו בעקומות וכיוונים שונים כדי לנצל את המגוון של קרקעות ולהגדיל את החשיפה. עם שענבים ויינות מגיעים במבנה ובמורכבות.

Laberinto סוביניון בלאן אפר Barlovento 2011-12.5% ​​-R 94.00 $ - ST (93) זו אחת הטובה ביותר, או טוב יותר, בצ'ילה סוביניון בלאן שטעמתי עד כה. כבר הוכיח את המסיק 2007, שיובא על ידי הבית של פורטו, עדיין יש לי כמה בקבוקים וחיים מאוד דה סילבה. 2011 94 הנקודות הנוכחיות הבציר הובילו (Descorchados 2012), הראו את אותם מאפיינים, אך עם חומציות מודגשת יותר על ידי גיל. צהוב ירקרק חזותי, ריחות של שזיפים חזיר, דשא אור ושומר. החך הוא רענן, נקי והדרים עם כמה מינרלים ומרקם יוצא דופן לסוביניון בלאן.

תמנון קרפצ'יו x סוביניון בלאן

נואר המבוך פינו 2010 - ST (90) - 13.5% - R $ 120.00 - זה פינו הייתה הפעם הראשונה שטעמתי. אודם חזותי ברור, האף מסקרן המופיע הערה של עשן, שרף, מעט נזק לפרי מופיע. עם זאת החיך הראה את זה בא. חומציות גדולה, שהניבו הרבה רעננות, פרי נקי ורענן. איזון טוב ופה נעים סופי.

סטייק טרטר x פינו נואר

ההיסטוריה של היקב Lagar דה Bezana, החלה ב90s כאשר מיזמי ריקרדו Benzanilla יזם לתוך העולם של כרמים ויינות. בחר קרקע הממוקמת בCachapoal אלטו, למרגלות ההרים האנדים, 87 קילומטר דרומית לסנטיאגו. האקלים המתון ושינויי הטמפרטורה בין היום ולילה, יינות מיוחדים מקורן, טרואר הייחודי. ההולנדי שהגיע לצ'ילה עם 15 שנות Meinard בלום, לפני כשנה היינן של היקב. זה היה ביקורו הראשון בברזיל.

קברנה 2,008-85% מיל Bezana קברנה סוביניון ו 15% סירה - 14.4% - ST (88) - R $ 62.00 - 2,007-63% קברנה סירה ו47% Lagar דה Bezana Aluvión גרנד ריזרב - 14.5 % - ST (90) - R $ 105.00 - Lagar דה Bezana המהדורה המוגבלת 2007 - ST (90 +) - 100% סירה - 14.5% - R $ 145.00.

  • על היינות של היקב Lagar דה Bezana, מצא דומה מאוד. האף שרף, עם הערות של פירות שחורים בסירופ, תמצית ודי חריף. כל עם 14.5%. כאשר מאפיינים אלה מצביעים על האוורור ראשון לפחות של 1 שעה, לחסל הרבה של האלכוהול. שנית, מבקש בהרמוניה עם מנות חלקלקות, עם מספיק עסיסיות. גורם נוסף מעניין וחיובי הוא אריכות הימים, לכאורה, של יינות אלה. בהתחשב כי האלכוהול הוא מרכיב חיוני בהתפתחות של יין, בתוספת טאנינים והחומציות, recomento, למרות שכבר להיות בגיל מתקדם כבר, מרתף זמן טוב, מחומם !!! הוא הגיוני.

שוק טלה עם האדומים x פונגי ריזוטו יין קונפי של Lagar דה Bezana, מושלם, כפי שאמרתי לעיל, צריך מנות חלקלקות ... חחח!

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

מוקף במסתורין, יין Caballo לוקו אינו מביא בקציר והתווית שלו או הענבים. הוא למעשה קיצוץ של כמה ענבים ובצירים, שהחלו לשמש ב90s בפיקודו של ג 'ורג Coderch, "Caballo לוקו", שהשאיל את שמו ליין.

בשלב זה היו כמה חביות של זני Cabenet סוביניון, קברנה פרנק, מלבק ומרלו בצירים 1990 1993, אבל בסכומים מופחתים, מספיקים לקו זניים. אז היקב החליט ליצור למעלה, לוקו Caballo.

בשנת 1994, מחצית מהחבית הייתה בשימוש לCaballo לוקו מספר 1, את החצי השני היה מעורב ומניח בצד למספר 2, וכן הלאה. כל יבול 50% מהקודמים מוסיף הנוכחיים.

מס '12 שטעם הוא 50% מהמסיק 2007 ו50% מגידולים בין 1990 2006-.

דירוג אישי: ST (93+)
-
צ'ילה - Maipo Valley, Colchagua וקוריקו - 14.6% - קברנה סוביניון, Carmenère, מלבק ומרלו - 18 חודשים בחבית - יבואן ראבין
-
R $ 260.00

  • הוכיח # 9 ואהבתי מאוד, אבל נראה שזה אפילו טוב יותר. אודם חזותי אינטנסיבי, ניחוחות עזים של פירות כמו דובדבן, מנגו, שזיפים בסירופ, עור, וקרמל נפלא. החיך הראה גוף טוב, טאנינים מרוכזים, משיי, חומציות טובה, מאוזן היטב, עם עץ היטב מבנה שאינו חופף הפירות. ארוך למדי. אין ספק vinhaço!

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

היבואן Capixaba
האחים קידמו במטה שלה אתמול, 30 ביולי (יום שני), טעימות עם 12 יינות. האירוע נועד ההשקה הרשמית של יינות צ'יליאניים מקוון
araucano פרנסואה Lurton Hacienda, כל בפיקודו של sommleier Cleber אלבס, מתאר קצת על היבואן והיקב בסרטון לעיל.

היקב זה עתה קיבל את האישור "יינות biodynamic", שהוא לא יותר מאשר ערך הקרקע והצמח בבית הגידול הטבעי שלה, באמצעות השימוש בתרכובות מינרלים והכנות של צמחים, בעלי חיים ו( חלק אורגני) ב זמנים מדויקים, תוך התחשבות בהשפעות והמחזורים האסטרלי של הטבע (חלק דינמי).

משפחת Lurton יש יין בעורקיו: שני אבות, אחים, שנוצר ירידה של כ -15 מגדלים, ייננים, négociants, בקיצור: דור שלם מוקדש ליין. ז'אק ופרנסואה, בני אנדרה Lurton, אגדה בעיר בורדו. תמיד רעיונות מהפכניים לסטנדרטים השמרניים הצרפתיים, ניסוי עם ענבים לא שיגרתי לאזורים חדשים, קידום השימוש בScrewcap, לעשות שימוש בעיצוב נועז מעורבב עם תרבות המקומית כדי לקדם את היינות שלהם. התחיל את הקריירה שלהם כיועצים, עובד מסביב לעולם כעפו ייננים. הניסיון הבינלאומי שלו ואנשי הקשר צברו אותם רעיון מעניין על גאוגרפיה יין של מדינות שונות, שהחל בהדרגה להחזיק ייצור שלהם. הם החליטו לייצר יינות באיכות, אבל במחיר סביר, תוך שימוש באזורים משניים במגמת העלייה במדינות כמו צ'ילה, ארגנטינה וספרד, כמו גם הקמת שותפויות עם היצרנים באורוגוואי, אוסטרליה ופורטוגל.

תמונה אשראי לעיל: Arismario אוליביירה

טיפוס הכיתה כדי להעריך יינות: Standing; סידני סנטיאגו, אנדרה אנדרס, לאונרדו Conick (בעלים), אני, טום (מסעדת הגאי) וחבר שלו יושב .; פרד, חוליו למוס (Papaghut), Elvecio FAE (מנהל ExpoVinhos נצחון), לראש הממשלה, סומלייה סוניה איילו, Cleber אלבס ורפאל דיאס (שטח DOC).

היינות בכוס הפתיעו, בעיקר הציג עלות תועלת מצוינת עם מחירים הנעים 29.00-329.00. גולת הכותרת לדעתי הייתה עם היינות הזולים ביותר, שכן היקר ביותר הייתה מחויב להיות טוב. 4 מתוך 12 יינות לסווג כ" טוב וזול ".

Kawin יין הלבן סוביניון בלאן 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - עמק המרכזי (קזבלנקה עמק, קוריקו וLolol) - 12.5% ​​- 29.00 R $
- ST (88)
- "טוב וזול"

לילה תועלת x העלות הטוב ביותר, SB זה הראה את הקערה הטיפוסית של ניחוחות פרי טרופיים ועשבוני קל. החיך הוא פירות, חומציות קלה ומאוזנת ומרעננת. יין קל לשתייה ולהבין את ההצעה שלך. קנייה מעולה.

יין לבן - סוביניון בלאן araucano 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - Lolol עמק - Colchagua עמק - 12.5% ​​- R $ 69.00 - ST (86)

כי 5% אחרים שSB תוסס בחבית, היו ביישנים יותר על האף, פחות נלהב מהראשון. החיך הוא יותר מאפייני שמנת, פחות פירות, מינרלים, איזון טוב, חומציות טובה וסיומת נעימה.

שרדונה araucano GRAN יין הלבן 2007 - צ'ילה - 100% שרדונה - Colchagua עמק - 14% - R $ 129.00 - ST (88)

שרדונה הראתה טעימות כי "קסם", מבט זהב צהוב, ניחוחות ברורים, בהירים, מאוד אינטנסיביים, מזכירות חמאת פופקורן, דבש, משמשים, וניל. הטעם וחומציות שמנמונת, פירות, טובה, אבל חטא במאזן, יש לי העץ יכולים פחות תשומת לב, הסתיר קצת פירות. עניין של טעם אישי.

Kawin היין האדום קברנה סוביניון 2010 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - עמק מרכזי - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

יין המשרת את ההצעה שלך, אור, פירות, ללא העמדת פנים נוספות, בחירה מצוינת למסיבה.

קברנה סוביניון RESERVE יין araucano 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 14% - 49.00 R $
- ST (88)
- "טוב וזול"

CS כבר להזמנת מופעי מורכבות גדולות יותר, ניחוחות של פלפל שחור טחון טרי, פירות שחורים ואדומים. החיך הראה טאנינים מוצקים, גוף טוב, פירות וחומציות נאותה. אופציה נהדרת עבור ברביקיו.

עתודת araucano יין 2,010 Carmenere - צ'ילה - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13.5% - 49.00 R $
- ST (87)
- "טוב וזול"

Carmenere גם שימח אותי, הערות אופייניות של פלפל, תבלינים ופירות אדומים. החיך הוא גוף פירות, טוב, חומציות טובה והתמדה טובה.

araucano מילואים פינו יואר יין 2010 - צ'ילה - 100% פינו נואר - עמק מרכזי - 13.5% - R $ 69.00 - ST (88)

תות בשלים מאוד, דומדמניות שחורות ודובדבנים. חיך טרי, אור בעל גוף, קל לשתייה ומהנה.

HuMo היין BLANCO 2,008
- צ'ילה - 95% פינו נואר ו -5% סירה - Lolol עמק - 15.5% - R $ 109.00 - ST (90)

יותר מאופק על האף, אבל עם טעימה מאוד, שמנת, פירות, עץ ממוקם היטב, מאוזן וסיומת ארוכה בפה.

araucano יין RESERVE סירה 2011 - צ'ילה - 100% סירה - Valle de Colchagua - 14.5% - 65.00 R $
- ST (88) - "טוב וזול"

יין נחמד מאוד, עגול מאוד, docinha מוכן, פירות, "יין נשי." אמיתי

היין קלו דה LOLOL 2009 - צ'ילה - 38% Carmenere, קברנה 28% - סוביניון, 20% סירה, 14% קברנה פרנק - Lolol עמק - 18 חודשים בחביות של שימוש שני - 14.5% - 109.00 R $ - ST (90 +)

היה לי בית משפט זה הערות של אניס, פרחים ופירות אדומים. יש חך גוף טוב, טאנינים עדינים, חומציות טובה וסופו של דבר התמדה טוב.

GRAN סוביניון יין האדום קברנה araucano 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות (70% חדשים, 30% שימוש שני) - 14.5% - R $ 149.00 - ST (90 + )

הערה הראשונה על האף הייתה זיתים שחורות ade, שהתפוגגו פתיחה הרבה פירות, שזיף, גויאבה ורקע הווניל. החיך הוא חומציות צפופה, טובה, יצירת רעננות נעימה, פירות, אור מינרלים, עם סיומת נעימה.

יין אלקה CARMENERE 2009 - צ'ילה - 100 Caemenére% - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות עץ אלון - 15% - R $ 329.00 - ST (92+)

עם כל מחויבות להיות טובות, אלקה, TOP של היקב, שהוצג הערות השופעות על האף, קפה קלוי, קופסא סיגרים, עץ, פירות אדומים ווניל. החיך מאשר את האיכות ואת ההערות של האף, מאוד שמנת, פירות, מאוזן, הזקוק לכמה שנים בבקבוק כדי להראות את מורכבות גדולות יותר. יין יפה!

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק