meklētājprogrammas optimizācija iesniegt mājas lapā e-pastu nosūcējs

Arhīvs par "Brālības 'Kategorija

No mazumtirdzniecības specializācija nav iet atpakaļ. Pierādījums tam ir bažas, un dinamiku, ar kuru lielveikalu Carone pārvalda daudzveidību un kvalitāti vīna etiķetēm piedāvā saviem klientiem.

Ne tikai jau ir plašs saraksts ar iekšzemes un ārvalstu zīmoliem (daudz sevis importa), atrast viņu plauktos, Carone ieguldīt diversifikāciju. Attiecīgi, Vanderlei Mārtiņš, tīkla vadītājs, vadīja degustāciju, kas ieviesti jauni Francijas etiķetes, visu importēto The Brotherhood.

Piedaloties žurnālistu nozarē, klienti un sabiedriskās domas veidotāji, pasākuma mērķis ir iepazīstināt vīna etiķetes jau portfelī lielveikalā Ļaujiet viņiem.:

Lai sāktu degustācija vīna degustācija divas šampaniešu J. Telmont no Grande Réserve Brut un Brut Rosé. Divi īpašus produktus, zemas ražošanas, ar cenām lielveikalā gondola R $ 178,00, kas zemākas nekā tieši importētājam. Šampanietis nav kļūdu kādā no divām iespējām atvērt viegli smaids.

Pirmais vīns Château Haut Montand 2009-13,% pamata Bordo, kas ar 90% Merlot un 10% Cabernet Sauvignon. Ikvienam, kurš vēlas zināt, un baidās no Francijas vīniem šī ir laba izvēle, labus augļus, mīksta, jo tās augsto koncentrāciju, Merlot, lūdzu aukslējas ar visiem pierādījumiem. Un labākais no visiem, tas maksā tikai 38,00 dolārus. Izmaksu x ieguvumu.

Jumped uz otro Francijas sarkans, viens top Bordeaux - Château Matalin 2009-14%, 34% Merlot, 33% Cabernet Sauvignon, 33% Cabernet Franc. Piezīmes šokolādes, vaniļas un fona ziņkārīgs dūmiem. Izmaksas 54.00.

Tiem, kuri domā, ka Tannat vīnogu ir sākotnēji no Urugvajas, jūs esat nepareizi. Tannat, vēsturiski bija tikai pieaudzis dienvidrietumu Francijā Madiran AOC un tagad ir viens no spilgtākajiem vīnogu Urugvajā, kur tas tiek uzskatīts par "valsts vīnogu". Tas tiek izmantots arī kā nogriešana vairākās citās valstīs.

Vīns garšoja bija Chateau Laffitte Teston reflektivitātes du Terroir 2008 -13.9%, 80% Tannat, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Cabernet Franc. Ir viegli vīns ir stingri tanīni un augu piezīmes. Bet tas dažiem laucinieciskums un tā jālīdzsvaro ar dzīvīgu skābumu un līdzsvarotu ar jūsu kam alkohola, kā rezultātā ir lieliska iespēja ēdienu pikantu gaļas bāzes. Izmaksas R $ 54,00.

Šobrīd labākais no nakts. Es domāju, ja mums būtu vairāk laika, vēdināšana šo lielisko Saint Emilion Grand Cru Chateau Cantenac Name 200 8-13%, 70% Merlot, 30% Cabernet Sauvignon, varētu attīstīties laika tās aromātu un garšu. Tomēr parādīja, ka atnāca, stabils un delikāts, tajā pašā laikā, daudz plūmju ar sīrupu, vaniļas un ādas piezīmes. Skābums sniedzot jauku atbalstu. Vīns meditācijai. Triks ir sēdēt uz vismaz 1 stundu pirms sacīkstēm. Tā kā viss ir labāks, ir dārgāka, tas maksā US $ 154,00. Vērts ik penss.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Importētājs Da brālība veicina, no pirmdiena, 24 septembris, ar degustāciju itāļu vīnus "Veneto", kas Ville du Vin Victoria. Izvērtējot dzērienu, nams piedāvā radīt īpašas vakariņas, ar izvēlni paredzēti tikai par godu. Starp preparātiem, it īpaši Risotto Borguignon (liellopa gaļas medaljons kubiņos, kubi no bekona, sarkanvīna, garšaugi de Provance, svaiga timiāna, sīpolus un sēnes bērnu paris). Pasākumā var piedalīties ar izmaksām vienai personai 150,00 LVL. Burvīgs veikals, apmeklē politiķu un vietējo personībām, atrodas Rua Aleixo Neto, 1702, veikals 04, Praia do Canto (27) 3314-4070. Tā ir lieliska iespēja paplašināt savas zināšanas, vai vienkārši dzīvot dzīvi!

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Liela priekšrocība apmeklē vakariņas saskaņots veicināta veikalos, importētājiem, vīna darītavas, ir iespēja mums tikties brīdi vairāki vīnu un stilus. Šie piedzīvojumi var izvēlēties vienu jums patīk vislabāk, un ka mūsu kabatā der.

Pēdējā nakts man bija vēl viena no pieredzes ar pierādījumu par 5 vīniem no Itālijas Lionello MARCHESI, pasākums veicina brālība Da importē vīna veikals Ville du Vin šeit galvaspilsētā Espirito Santo. Tur vīna, Rosso di Montalcino 2008 Coldi Vienīgais pārsteigts zvanot uzmanību visu lielo sarežģītību un viltība, kas iet pār visiem, ieskaitot Brunello.

Rosso di Montalcino ("Tinto de Montalcino"), ir veids sarkanvīna Itālijas vīna, kas ražots pilsētā Montalcino, viena sienu cietoksnis dienvidiem no Chianti reģionā. Jomā augsne ir mēreni smilšaina, kaļķaina, ko ieskauj vulkāna. Klimats ir tipiski Vidusjūras, ar gada vidējo rādītāju 700 mm lietus.

Izgatavots no tās pašas vīnogu (Sangiovese), kas izaudzētas tajā pašā ražošanas apgabalā, Rosso di Montalcino, versija "bērns" ir Brunello di Montalcino ir lētāks vīnu un gatavs dzert, tikai ar vienu gadu nogatavina mucās . Atšķirībā no viņa pirmdzimto, Brunello, vīna daudz koncentrētāks un tanīnu, kas prasa novecošanās kad izdarīts tradicionālā veidā un ieguvumus no vairākām stundām aerāciju pirms pasniegšanas. Ai parāda, kāpēc izcelt no notikuma Rosso.

Personal Novērtējums: ST (93 +) - Coldi Sole Rosso di Montalcino 2008 - Itālija - Toskāna - 100% Sangiovese Grosso - 14% - R $ 125,00 - Kur atrast šeit .

  • Lai gan atkal, rada vizuālu pārskatāmību brūnganu, spīdīgu un bieza un lēni asarām. Deguns apbur ar aromātisku intensitātes, vīģu, kādu citrusu, saldo garšvielas, daudz cepetim, pieskārienu zemei ​​minerālvielas un koka (vaniļa). Aukslējas liecina, vidēja ķermeņa ar labu skābuma un apaļas miecvielas, pulcējās liels līdzsvarā. Pēcgarša ir no augļiem un garšvielām ar labu noturību, kā rezultātā uz beigām diezgan jauki.
  • Pārus: makaroni ar gaļu, desas un citi kūpinātas, un izārstēt, un daļēji kaltēta sierus.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

"Paskaties, dzīve ir nopietni. Un nedrīkst aizmirst, nav. Divi pats, kas ir labs, neviens man pateikt, kas nav garša ļoti labi pierādīts, ar sertifikātu, ko izsniegusi notāra no debesīm, un parakstīja zem: Dievs! un notariāli "Vinicius de Moraes.

Viktorija pirmo reizi saņēma vienu no lielākajām vīna entuziasti visā pasaulē, José Alberto Zuccardi, vienkāršs cilvēks ar smalku trauki, kas pārvadā pozitīvu enerģiju, kur viņš dodas. Vīndaris ar dzīvi!

Sēž: Gilson Pimentel (Ravin / ES), Ricardo Ferrari (vadītājs Ravin), Alberto Zuccardi un Julio Lemos (Restorāns Papaguth). Pastāvīgā: Silvestre (Living Life Blog)

Dibināta vairāk nekā 49 gadus, Zuccardi vīna darītava ir lielākais ražotājs Argentīnas vīnu. Priekšā ir nebaidās, ka José Alberto un ņem viņa aizraušanās ar darbu tika veltīta, lai ražotu augstākās kvalitātes vīnu, apvienojot savu "biznesu", jo ģimenes vīna darītavā ievērots visā pasaulē. 2000.gadā bija gads, kad sākta jauno projektu, kas ir pakāpeniski pievienojot jaunajām paaudzēm ģimenē. Sebastian, vecākais no trim bērniem José Alberto ir priekšā vīna dārziem, kļuva agronoms un vīndaris atbild par vīna darītavas.

Uzrādīt dažus no etiķetēm, Zuccardi saņēma specializētu presi, lai relaksējošu pusdienām 20 Aug restorānā Papaguth, kas specializējas reģionālo virtuvi Capixaba, ir atzīts par kvalitāti savu virtuvi, kuras pamatā ir zivis un jūras veltes, ko sagatavojusi Chef Júlio Lemos.

Paskaties izskatu galda, palīdz daudz, vai ne?

Sērija ("" nāk no Argentīnas) un Q (kas nāk kvalitāte)

Šie vīni garšoja, ka diena bija: Zuccardi Serie A Torrontes ST (86), Ls 89,90, vīna delikāts, svaigas, jo īpaši, ja nav šo intensīvu ziedu (vairāk elegants, mazāk cloying), un pienācis baltu augļiem, saskaņā ar Zuccardi Q Chardonnay ST (90), US $ 110,00 sviestu balta ar elegantu, piezīmes medus un mandeles (ļoti smalka lieta), Zuccardi Serie Bonarda ST (84), US $ 89,00, ļoti sulīgs, joprojām firma miecvielas, dzīva skābuma, pēcgarša ar intensīvu un vidējiem noturību. Arī savieno šo tikšanos jaunums Malamado Viognier ST (87), US $ 79,00, pirmā nocietinātā baltā Argentīnas. Dāvanas vizuālu dzeltens zelts, aromātus kas atgādina aprikožu medu un riekstiem. Aukslējas ir viegla, svaiga, zems greasiness, mērens skābums, apstiprinot piezīmes aprikožu un medus, apdares vidēja noturību. Saskaņošana norādīja būtu pekanriekstu pīrāgs. Noskatieties video .

Papildus vīnu mums bija iespēja nobaudīt trīs eļļas, vīna darītavas; Frantoio, šķirnes no Toskānā, Itālijā. Tika ieviests Argentīnā, kas ir agrīnā divdesmitajā gadsimtā un bija izplatīta no 1930, ar pieaugumu par valsts olīvu. Ļoti zaļa ar notīm svaigiem garšaugiem svaigi samazināt. Garša svaigu olīvas, kopā ar saldu un nedaudz pikanta garša. Manzanilla radās Andalūzijā, Spānijā. Argentīna tika ieviests apmēram 1940 izmantošanai par polenizadora dažādiem Arauco jo to ziedēšanas notiek, bet pēdējā. Spēcīgā klātbūtne garšaugus ar augļu garšu. Atgādinot augļu ābolu mizas patīkami Bitter End ar nedaudz pikantu un svaigu. Arauco, patiesi unikāla šķirnes Argentīna. Tā tika izstrādāta no izskaušanai koku norīkojis Kings Spānijas astoņpadsmitajā gadsimtā, lai izvairītos no konkurences ar Eiropas ražošanu. Aromāts pļauta zāle. Augļu aromātu un pikantu raksturīgo rūgtumu beigās, kas dod rip cēls mežonis, un ļoti izteiksmīga, tajā pašā laikā.

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook

Importētājs Capixaba
Brālība organizē tās galvenajā pārvaldē vakar, July 30 (pirmdiena), degustācija ar 12 vīniem. Pasākumu mērķis oficiālās atklāšanas līnijas Čīles vīnu
François Lurton Hacienda Araucano , visu komandēja sommleier Cléber Alves, aprakstot mazliet par importētāju un vīna darītava video iepriekš.

Vīna darītava ir tikko saņēmis apliecinājumu "biodinamiskos vīni", kas ir nekas vairāk kā novērtēšanas augsnes un augu savā dabiskajā vidē, izmantojot preparātu un savienojumiem augu, dzīvnieku un minerālu (bioloģiskā daļa) precīzi laiki, ņemot vērā astrālo ietekmēm un velosipēdi dabas (dinamiskā daļa).

Lurton ģimene ir vīnu viņa vēnās: diviem tēviem, brāļiem un māsām, pēcnācēju saražoja aptuveni 15 audzētājiem, vīndariem, Negociants, īsi sakot: paaudzes veltīta vīnam. Jacques un Francois dēli, André Lurton, leģenda Bordo. Vienmēr bija revolucionāras idejas Francijas konservatīvo standartiem, eksperimentēt ar netradicionālām vīnogām jaunos reģionos, veicinot izmantot screwcap, izmanto drosmīgu dizainu sajauc ar vietējo kultūru, lai veicinātu savu vīnu. Sāka savu karjeru kā konsultanti, kas strādā visā pasaulē, kā peld vīndari. Viņa starptautiskā pieredze un kontakti uzkrāt viņiem interesantu priekšstatu par ģeogrāfiju vīnu no dažādām valstīm, kur viņi sāka pakāpeniski realizēt savu produkciju. Viņi nolēma ražot vīnu kvalitāti, bet atļauties, izmantojot sekundāros reģionus pieaugumu valstīs, piemēram, Čīlē, Argentīnā un Spānijā, kā arī veidojot partnerības ar ražotājiem, Urugvajā, Austrālijā un Portugālē.

Kredīts foto augstāk: Arismario Oliveira

Klases kāpšana novērtēt vīnu: stāvoklim; Sidney Santiago, André Andrés, Leonardo Conick (īpašnieks), es, Toms (restorāns Cox) un viņa draugs sēdošiem, Fred, Julio Lemos (Papaghut) Elvecio FAE (režisors ExpoVinhos uzvaru. ), Premier Vīnziņu Sonia Aiello, Cleber Alves un Rafael Dias (DOC telpa).

Ar ko stikla vīni pārsteigts, pārsvarā nāca klajā ar lielisku izmaksu un ieguvumu, ar cenām, sākot 29,00-329,00. Manuprāt izcelt bija ar lētāku vīnu, jo visdārgākais bija pienākums būt labs. 4 no 12 vīnu klasificē kā "labi un lēti".

Kawin Baltvīns Sauvignon Blanc 2011 - Čīle - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Casablanca Valley, Curico un lolol) - 12,5% - R $ 29,00
- ST (88)
- "Labi un lēti"

Labākais izmaksu x benefice, tas SB, parādīja stikla aromātus tropu augļu un nelielu lakstaugu. Sabalansēta gaisma, augļu, līdzsvarotu skābumu un atsvaidzinošu. Vīna viegli dzert un saprast savu priekšlikumu. Liels iegādāties.

Baltvīns - Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Čīle - 100% Sauvignon Blanc - lolol ieleja - Colchagua ieleja - 12,5% - R $ 69,00 - ST (86)

Tas cita SB, ka 5% ir raudzēti mucā, bija kautrīgs uz deguna, tik pārbagāts nekā pirmā. Sabalansēta krēmīga, mazāk augļu, vairāk minerālu īpašības, labs līdzsvars, labs skābums, ar patīkamu apdari.

Baltvīns GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Čīle - 100% Chardonnay - Colchagua ieleja - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay parādīja, ka "šarmu" degustācija, vizuālo dzeltens zelts, skaidrus, spilgtus, ļoti intensīvu aromātu, atgādinot sviesta popkorns, medus, aprikozes, vaniļas. Garša un briest, sulīgs, labs skābums, bet grēkoja līdzsvarā, koksne, iespējams, ir mazāk svarīga, slēpa nedaudz augļus. Personīgās gaumes jautājums.

Kawin Sarkanvīns Cabernet Sauvignon 2010 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R $ 29,00 - ST (86)

Vīns apkalpo savu priekšlikumu, maiga, augļu, bez daudz pretenzija, lieliska izvēle puse.

Vīns Araucano REZERVE Cabernet Sauvignon 2009 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua ieleja - 14% - R $ 49,00
- ST (88)
- "Labi un lēti"

CS patur jau izrādīt lielāku sarežģītību, aromāti melno piparu svaigi malti melnie augļus un sarkanā krāsā. Aukslējas parādīja firma miecvielas, labu ķermeni, augļu skābumu un pareizu. Lieliska iespēja uz grila.

Vīns Araucano REZERVE 2010 Carmenere - Čīle - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13,5% - R $ 49,00
- ST (87)
- "Labi un lēti"

Carmenere gandarīta arī man, atzīmē tipisks piparus, garšvielas un sarkanie augļi. Sabalansēta sulīgs, labs ķermenis, labu skābuma un labu noturību.

Vīns Araucano REZERVE Pinot Noir 2010 - Čīle - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R $ 69,00 - ST (88)

Ļoti nogatavojušies zemeņu, upeņu un ķiršu. Nogaršojiet svaigu, gaismas ķermeni, viegli dzert un patīkami.

Vīns Humo BLANCO 2008
- Čīle - 95% Pinot Noir un 5% Syrah - lolol ieleja - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Vairāk atturīgi uz deguna, bet ar muti gardu, krēmveida, augļu, koksnes ļoti labi novietots, labi sabalansētu un ilgu apdari.

Vīns Araucano REZERVE Syrah 2011 - Čīle - 100% Syrah - Colchagua ieleja - 14,5% - R $ 65,00
- ST (88) - "labi un lēti"

Ļoti jauka vīns, ļoti apaļa, gatavs, docinha augļi, īsta "girly vīns."

Vīns Clos De lolol 2009 - Čīle - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - lolol ieleja - 18 mēnešus otrās lietošanas mucās - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90 +)

Šī tiesa bija piezīmes anīsa, ziedu un sarkano augļu. Aukslējas ir labs ķermeņa, smalkas miecvielas, labu skābumu un labu noturības beigas.

Vīns GRAN Araucano Cabernet Sauvignon 2009 - Čīle - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua ieleja - 18 mēnešus mucās (70% jaunu, 30% otrajā izmantošanu) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90 + )

Pirmā piezīme par deguna bija atbilstošs melno olīvu, kas izkliedē sākuma daudz augļu, plūmju, gvajaves un vaniļas fonu. Sabalansēta blīvs, labs skābums, radot patīkamu svaigumu, sulīgs, nedaudz minerālu, ar patīkamu apdari.

Vīns ALKA Carmenere 2009 - Čīle - 100% Caemenére - Colchagua ieleja - 18 mēnešus ozolkoka mucās - 15% - R $ 329,00 - ST (92 +)

Ar visu pienākumu būt labs, Alka, TOP vīna darītavas, kas iesniegts pārbagāts piezīmes uz deguna, grauzdēta kafija, cigāru kastē, masīvkoka, sarkano augļu un vaniļas. Aukslējas apliecina kvalitāti un no deguna piezīmes, ļoti krēmveida, sulīgs, līdzsvarotu, nepieciešams dažus gadus, pudeles, lai parādītu lielāku sarežģītību. Skaisti vīnu!

Izpildiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Blog dzīvo dzīvi par Facebook