Search Engine Optimization svetainė pateikia Email Extractor

Archive for the 'Brolijos' Kategorija

Mažmeninė patirtis ne grįžta. Liudytojo susirūpinimą ir dinamiškumą su Carone prekybos centruose valdo įvairovę ir kokybę vyno etikečių, kurios siūlo savo klientams.

Ne tik jau platus sąrašas vidaus ir užsienio markių (daug savo importo) nustatė savo lentynose, Carone investuoti į įvairinimą. Šia prasme, Vanderlei Martins vadybininkas tinklo, vadovavo degustacija kad pristatytos naujos Prancūzijos etiketes, visi importuojami brolija.

Su pramonės žurnalistų, klientus ir įtakingų dalyvavimo renginys skirtas pristatyti vyno etiketes, kuriomis jau dalis prekybos centruose portfelio tegul .:

Norėdami pradėti degustacija vyno paragavo du Degtinė J. de TELMONT Brut Grande Reserve Brut ir Rose. Du specialūs produktai, žemos gamybą, kainas prekybos centruose gondolomis R $ 178,00, ty mažiau nei tiesioginis importuotojas. Šampanas neturi nors iš dviejų variantų atvira šypsena paprastus klaidą.

Pirmasis buvo raudona Château Haut Montana 2009-13,%, pagrindinė Bordo, pagamintas su 90% Merlot ir 10% Cabernet Sauvignon. Tiems, kurie nori žinoti ir bijo Prancūzijos vynų tai geras pasirinkimas, gerų vaisių, švelnus, dėl jo didelės koncentracijos Merlot, prašome visų įrodymai gomurį. Ir geriausias iš visų, kainuoja tik 38.00 realijas. Geras sąnaudų ir naudos santykis.

Mes šoktelėjo antrą prancūzų raudona, Top Bordo - Château Matalin 2009-14%, 34% Merlot, 33% Cabernet Sauvignon, 33% Cabernet Franc. Pastabos šokolado, vanilės ir smalsu fone dūmai. Tai kainuoja 54,00.

Tiems, kurie galvoja, kad Tannat vynuogių yra kilęs iš Urugvajaus, jūs klystate. Tannat, istoriškai buvo auginami tik pietvakarių Prancūzijoje Madiran AOC ir dabar yra viena iš labiausiai garsių vynuogių Urugvajus, kuri yra laikoma "nacionalinių vynuogių". Taip pat yra naudojamas kaip kelių kitų šalių cutoff.

Vyno paragavo "Chateau Laffitte Teston buvo Reflet du Terroir 2008 -13,9%, 80% Tannat, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Cabernet Franc. Tai nėra lengva vyno turėti tvirtų taninų ir augalinės pastabas. Bet tai tikra paprastumas ir atsverti gyva, subalansuoto rūgštingumo su savo turinčio alkoholio, todėl puiki galimybė daugiau prieskoniais patiekalų mėsos pagrindu. Tai kainuoja R $ 54,00.

Dabar geriausias naktį. Manau, kad jei mes turėjome daugiau laiko vėdinimas šį puikų Saint Emilion Grand Cru Château Cantenac vardą 200 8- 13%, 70% Merlot, 30% Cabernet Sauvignon, išsivystys per savo aromatą ir skonį. Tačiau paaiškėjo, kad atėjo, tvirtą ir dar subtilus, daug slyvų sirupe, vanilės ir odos pastabose. Rūgštingumas suteikiant gražią paramą. Vyno meditacijai. Apgaulė yra sėdėti mažiausiai 1 valandą prieš varžybas. Kaip visa tai yra geriausia yra brangesni, kad kainuoja R $ 154,00. Verta kiekvieno penso.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook

Brolija importuotojo skatina, pirmadienį, rugsėjo 24 su Italijos vynų degustacija "Veneto" į Ville du Vin Viktorija. Po įvertinti gėrimą, namai siūlo pateikti specialų vakarienė su parengtu tik proga meniu. Tarp preparatų, ypač Risotto Borguignon (nugarinės medalionai kubeliais, kumpio kubeliais, raudonasis vynas, žolės Provance, švieži čiobreliai, kūdikių svogūnai ir grybai Paryžiuje). Renginys yra atviras esant R $ 150,00 vienam asmeniui kaina. Žavinga parduotuvė, lankydavosi politikų ir vietos asmenybių, yra Rua Aleixo Neto, 1702, parduotuvė 04, Praia do Canto (27), 3314-4070. Tai puiki galimybė plėsti savo žinias, arba tiesiog gyventi gyvenimą!

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook

Didelis privalumas dalyvauja suderintų vakarienė reklamuoja parduotuvėse, importuotojų, rūsiai yra galimybė turime susitikti akimirką įvairių vynų ir stilių. Šie nuotykiai mes galime pasirinkti vieną jums labiausiai patinka ir kas tinka mūsų kišenėje.

Praėjusią naktį turėjau vienas iš tų patirtimi su įrodymu 5 vynų Italijos vyno Lionello MARCHESI, renginių, kuriuos remia importuoti brolija vyno parduotuvėje Miestas du Vin čia valstybės kapitalo. Yra vyno, Rosso "di Montalcino 2008 Coldi Vienintelis nustebino paskambinę visą didžiojo sudėtingumo ir subtilumo dėmesį, vyksta per visus, įskaitant Brunello.

Rosso "di Montalcino (" raudona Montalcino ") yra raudonojo Italijos vyno, pagaminto iš Montalcino, sienelėmis tvirtovė pietus nuo Chianti srities miesto tipo. Regiono dirvožemis yra vidutiniškai smėlio, daug kalkių, apsupta ugnikalnių dirvose. Klimatas yra Viduržemio jūros paprastai, su metiniu vidurkiu 700 mm lietaus.

Pagaminta iš to paties vynuogių (Sangiovese) auginamos toje pačioje gamybos vietovėje, Rosso "di Montalcino," Baby "versija Brunello di Montalcino, yra pigiau vyno ir paruoštas gerti, tik vienerius metus brandinant statinėse , Skirtingai nuo savo pirmagimio, Brunello, labiau koncentruotas ir tanino vynas, reikia senėjimo, kai daroma tradiciniu būdu ir naudos iš kelių valandų aeravimo prieš patiekiant. Ai rodo, kodėl Rosso pabrėžti renginio.

Asmeniniai Įvertinimas: ST (93+) - "Rosso di Montalcino Coldi Vienintelis 2008 - Italija - Toskana - 100% Sangiovese Grosso - 14% - R $ 125,00 - Kur rasti, čia .

  • Nors vėl pristato rusvos išvaizdą su skaidrumo, blizga ir storio ir lėtai ašarų. Nosis užburia aromatinė intensyvumą, figų, citrusinių vaisių šiek tiek, saldus prieskoniai, daug skrudinimas, žemiškas mineralinio liesti ir medienos apdirbimo mašinos (vanilės). Gomurys yra vidutinio kūno geros rūgštingumą ir apvalių taninų susirinkusi optimalią pusiausvyrą. Poskonis yra vaisių ir prieskonių su gera atkaklumo, todėl į pabaigą labai gražus.
  • Poravimas: makaronai su mėsos padažu, saliamis ir kitų rūkyti, ir pusiau džiovinti sūriu ir išgydyti.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook

"Žiūrėk, gyvenimas yra realus. Ir Nesuklyskite, jūs negalite turėti vieną. Du vienodi, kuris yra geras, niekas man pasakyti, kas neturi skonio labai gerai išbandytą su praėjusiais notaro liudijimo dangaus ir pasirašė po: Dievas! ir notariškai. "Vinicius de Moraes

Laimėk pirmą kartą gavo vieną iš didžiausių entuziastų pasaulio vyno José Alberto Zuccardi, paprastas žmogus, gerai takų, kuris perteikia teigiamą energiją ir kur jis eina. Vyndarys gerai apie gyvenimą!

Sėdi: Gilson Pimentel (Ravin / ES), Ricardo "Ferrari" (Four direktorius), Alberto Zuccardi Julio Lemos (Papaguth Restoranas). Stovi: Silvestre (Dienoraštis Gyvenimas Life)

Įkurta daugiau nei 49 metų, Zuccardi Winery yra pagrindinis gamintojas Argentinos vynų. Priekiniai José Alberto be baimės ir į jo aistra darbui buvo skirta gaminti aukštos kokybės vynus, todėl savo "verslą" pažįstama gerbiamas visame pasaulyje vyno. 2000 buvo inicijavimą naujų projektų, kurie buvo palaipsniui pridedant prie naujos kartos šeimos metais. Sebastianas, vyriausias iš trijų sūnų Jose Alberto, lenkia vynuogynų, tapo agronomas ir vynininkystės atsakingas už vyno.

Norėdami pateikti kai kurie iš jų etikečių, Zuccardi gavo specializuota spauda ir atsipalaidavęs pietūs 20 Rgp į Papaguth restorane, kurio specializacija yra regioninė virtuvė Espirito Santo pripažįstamas už savo virtuvės kokybę, remiantis jūros gėrybių ir žuvies, kurią parengė Chef Júlio Lemos.

Pažvelkite vaizdo lentelės padeda daug, tiesa?

Serija ("" kilęs iš Argentinos) ir Q (kuri ateina iš kokybės)

Vynai paragauti ši diena buvo: Zuccardi Serie Torrontes ST (86) R $ 89,90, subtilus vynas, švieži, ypač tos intensyvaus gėlių nėra (daugiau elegantiškas, mažiau Nusibodę) ir prinokusių vaisių balta, klasifikuojamų Zuccardi K ST "Chardonnay (90) R $ 110,00, sviestinis baltas su elegancija, pastabas medumi ir migdolais (labai gerai dalykas), Zuccardi Serie ST Bonarda (84) R $ 89,00, labai vaisinis, dar tvirti taninai, gyvas rūgštingumas, su dideliu burnos ir vidutinis atkaklumo pabaigoje. Taip pat prisijungti prie šio prieš Malamado Viognier ST naujiena (87), R $ 79,00, pirmasis Argentinos balta prisotintas. It features geltona aukso išvaizdą, aromatą primenantis abrikosų, medaus ir riešutų. Gomurys yra lengvas, gaivus, mažai Tłustość, vidutinio rūgštingumo, patvirtinantis, abrikosų ir medaus pastabas, baigiant vidutinis atkaklumo. Užfiksuota suderinimas būtų riešutų pyragas. Žiūrėti vaizdo įrašą .

Be vynų, mes turėjome galimybę paragauti tris alyvuogių aliejų, pagamintų iš vyno, Frantoio, nuo Tuscany, Italy įvairovė. Ji buvo įvesta Argentina XX amžiaus pradžioje ir buvo paplitęs nuo 1930 su nacionalinio alyvuogių auginimo auga. Labai žalia su pastabomis šviežiai nupjautos šviežios žolės. Skonis iš šviežių alyvuogių, lydi saldus ir šiek tiek pikantiškas skonis. Manzanilla yra kilęs iš Andalūzijos, Ispanijos. Ji buvo įvesta Argentinoje apie 1940 turi būti naudojama kaip polenizadora veislės Arauco nes jos žydėjimo, o tai atsitinka. Stiprus buvimas žolių su vaisių pastabomis. Vaisių priminti maloniai kartaus obuolių žievelės šiek tiek aštrus ir šviežios apdaila. Arauco, veislės tikrai Argentina. Jis buvo sukurtas iš alyvmedžių užsakytų Ispanijos Karalių XVIII amžiuje likvidavimo, siekiant išvengti konkurencijos su Europos gamybai. Nupjautos žolės aromatą. Vaisių, būdingas kartumas ir aštrus pabaigoje, suteikiant jai kilnus ašarą labai išraiškingas ir laukinių tuo pačiu metu.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook

Importuoti Capixaba
Brolija skatino savo būstinėje vakar, liepos 30 (pirmadienis), skonio su 12 vynų. Renginys buvo siekiama oficialiai pradėti Čilės vynų linija
François Lurton Hacienda Araucano , visi įsakė sommleier Cléber Alves, aprašant apie importuotoją ir aukščiau pateiktame vaizdo vyno mažai.

Winery ką tik gavo "biodinaminius vynų" sertifikatas, kuris yra ne kas kita, dirvožemio dėkingi ir savo natūralių buveinių augalų, per preparatų ir junginių augalinės, gyvūninės ir mineralinės (biologinė dalis) naudoti tikslūs laikai, atsižvelgiant į astralinį įtakos ir gamtos ciklai (dinaminis dalis).

Šeima turi Lurton vyno venas: du tėvus, brolius, generuoja apie 15 vynuogių augintojais, vyndariai, négociants, trumpai tariant nusileidimas: visą skirta vyno kartos. Jacques François Lurton sūnūs André, kad Bordo legendos. Visada buvo revoliucinės idėjos Prancūzijos konservatorius standartus, eksperimentuoti su netradicinių vynuogių naujiems regionams, pasisako už Screwcap naudoti, pradėti drąsus dizainas rankų mišri regioninė kultūra skatinti savo vynus. Jie pradėjo savo karjerą kaip konsultantai, darbo visame pasaulyje kaip plaukiojantys vyndariai. Jo tarptautinė patirtis uždirbo jiems kontaktus ir įdomią mintį apie vyno geografija daugelyje šalių, kur pamažu pradėjo suvokti savo produkciją. Jie nusprendė gaminti kokybiškus vynus, tačiau prieinamos, naudojant antrines regionus ant tokiose šalyse kaip Čilė, Argentina ir Ispanija auga, taip pat kurti partnerystes su gamintojais, Urugvajaus, Australijoje ir Portugalijoje.

Nuotraukų kreditas aukščiau: Arismario Oliveira

Laipiojimo grupė įvertinti vynai: Standing; Sidnėjus Santjagas André Andres Leonardo Conick (savininkas), aš, Tomas (Pilotas restoranas) ir jo draugas Foje .; Fredas Julio Lemos (Papaghut), Elvecio FAE (direktorius ExpoVinhos Viktorija), "Premier" someljė Sonia Aiello, Cléber Alves, Rafael Dias (DOC kosmosas).

Kurias stiklo vynai nustebino, daugiausia pateikė puikią ekonominės naudos su kainos svyruoja 29,00-329,00. Mano nuomone akcentas gavo pigiausius vynus, kaip brangiausias turėjo pareigą būti gera. Iš 12 vynų 4 klasifikuoti kaip "geras ir pigus.

Baltasis vynas Kawin Sauvignon Blanc 2011 - Čilė - 100% Sauvignon Blanc - Centrinė slėnis (slėnio Kasablanka, Curicó ir lolol) - 12,5% - R $ 29,00
- ST (88)
- "Geras ir pigus"

Geriausias sąnaudų ir naudos naktį, tai SB parodė, tipiškas aromatą tropinių vaisių puodelio ir šiek tiek žoliniai. Gomurys yra lengvas, vaisių, subalansuotas rūgštingumas ir gaivus. Lengva gerti vyno ir suprasti savo pasiūlymą. Didžiosios pirkti.

Baltasis vynas - Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Čilė - 100% Sauvignon Blanc - slėnis lolol - Colchagua slėnis - 12,5% - R $ 69,00 - ST (86)

Tai kita SU 5% fermentuojama statinėse, parodė VVG nosies, mažiau vešlus nei pirmasis. Gomurys yra riebus, mažiau vaisių, daugiau mineralinių savybės, geras balansas, geras rūgštingumas, maloni apdaila.

Baltasis vynas GRAN araucano CHARDONNAY 2007 - Čilė - 100% Chardonnay - Colchagua slėnis - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay "parodė, kad" skonio žavesio "vizualinį geltonu auksu, skaidrus, šviesus, labai intensyvus aromatas, primindamas sviesto pūsti, medaus, abrikosų, vanilės. Skonis ir apkūnus, vaisių, geras rūgštingumas, bet nusidėjo likutį, medienos gali turėti mažiau dėmesio, ji paslėpė šiek tiek vaisių. Iš asmeninio skonio reikalas.

Raudonasis vynas Kawin Cabernet Sauvignon 2010 - Čilė - 100% Cabernet Sauvignon - Centrinė slėnis - 13% - R $ 29,00 - ST (86)

Vyno tarnauja savo pasiūlymą, šviesa, vaisių, be daug įtempimo, puikus pasirinkimas šaliai.

Araucano Raudonas vynas REZERVAS Cabernet Sauvignon 2009 - Čilė - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua slėnis - 14% - R $ 49,00
- ST (88)
- "Geras ir pigus"

CS rezervai jau rodo didesnį sudėtingumą, pipirų aromatas šviežiai maltų, juodųjų ir raudonųjų vaisių. Gomurys parodė tvirtą taninai, gera kūną, vaisių ir tinkamą rūgštingumą. Didelis pasirinkimas griliu.

Araucano Raudonas vynas REZERVAS Carmenere 2010 - Čilė - 100% Carmenere - Colchagua slėnis - 13,5% - R $ 49,00
- ST (87)
- "Geras ir pigus"

Carmenere taip pat patiko man, tipiškas pastabas pipirų, prieskonių ir uogų. Gomurys yra vaisinis, geras kūnas, geras rūgštingumas ir gera atkaklumo.

Araucano Raudonasis vynas Pinot Noir REZERVAS 2010 - Čilė - 100% Pinot Noir - Centrinė slėnis - 13,5% - R $ 69,00 - ST (88)

Labai prinokusių braškių, serbentų ir vyšnių. Šviežia gomurys, šviesos darbingi, lengva gerti ir patikti.

Raudonasis vynas HUMO BLANCO 2008
- Čilė - 95% Pinot Noir ir 5% Syrah - slėnis lolol - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Daugiau suvaržytas nosies, bet su skaniu burną, kreminės, vaisių, medienos labai gerai tinka, subalansuota ir ilgai apdaila.

Araucano Raudonas vynas REZERVAS Syrah 2011 - Čilė - 100% Syrah - Colchagua slėnis - 14,5% - R $ 65,00
- ST (88) - "geras ir pigus"

Vyno labai gražus, labai apvali, įrengtas, Docinha vaisiai, tiesa "moteriškas vyno."

Raudonasis vynas CLOSE DE lolol 2009 - Čilė - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - slėnis lolol - 18 mėn statinėse naudoti antrosios - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90+)

Tai teismas turėjo anyžių pastabas, gėlių ir raudonos vaisių. Gomurys turi gerą kūno, smulkių taninai, geras rūgštingumas ir gerą nuolatinį apdaila.

Raudonas vynas Cabernet Sauvignon GRAN araucano 2009 - Čilė - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua slėnis - 18 mėnesių statinėse (70% naujas, 30% antros naudojimas) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90+ )

Pirmoji pastaba nosies buvo ADE juoda alyvuogių, kuris išsklaido atidarymo daug vaisių, slyvų, gvajavos ir vaniliniu fone. Gomurys yra tankus, geras rūgštingumas, sukurti patogią šviežumą, vaisių, mineralinis šviesos, su maloniu apdaila.

Raudonas vynas ALKA Carmenere 2009 - Čilė - 100% Caemenére - Colchagua slėnis - 18 mėnesių ąžuolo statinėse - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

Su visais įsipareigojimas, kad bus geras, Alkos, iš vyno TOP pristatė sodrus pažymi ant nosies, skrudinta kava, cigarų dėžutė, kietmedžio, raudona vaisių ir vanilės. Gomurys patvirtina kokybę ir nosies pažymi, labai riebus, vaisių, subalansuotas, kuriems keletą metų butelį parodyti didesnį sudėtingumą. Gražus vyno!

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Twitter Gyvenimas

Mėgaukitės dienoraščio puslapį Svetainė gyvenimas Facebook