Search Engine Optimization pateikti svetainės Email Extractor

Archive for the 'Sauvignon Blanc' Kategorija

Tekstas pradžių paskelbtas skiltyje Gyvenimas Gyvenimą | C2 + Pleasure & Co | leidinys žinios

Nors Brazilijoje oras žaisti lengvesnis skonis ir gaivus vynų, kaip baltas, dar yra šiek tiek laiko atsparumas vertiname juos. Tai mūsų mėgstamiausias gėrimas yra geras, ypač raudonos, mes žinome. Tačiau tai neturėtų būti, kad pranešėte baltymus panaikinti pagrindimas. Tai gerai, kad prisiminti apie "prancūzų paradoksą" (reiškinys, kad intrigų mokslininkus, kurioje prancūzų, net valgyti maisto produktų, kuriuose yra daug riebalų, turi mažai mirtingumas nuo išeminės širdies ligos) yra iš šalies, kuri gamina ir vartoja daug baltųjų vynų. Kas nori dar pretekstas pasiduoti baltųjų vynų malonumo, yra tokia: mokslininkai Milano universiteto, sakė medžiagos balta sumažinti ligų, tokių kaip artritas ir osteoporozė polinkį.

Platus įvairių skonių baltųjų vynų ir pakartotinai. Šiandien mes įmantrus su Sauvignon Blanc vynuogių, kilęs iš Bordo, Prancūzijoje, kur paprastai maišomas su Semillon, tiek sausų vynų, kaip desertiniai vynai, Sauternes ir Barsac į. Bet tai buvo Luaros slėnis (Moonlight), centrinėje regione, kur vynuogių geriausiai atliekamas pavadinimo Pouilly-Fume. Visoje upės Loire, Sancerre yra dar vienas svarbus pavadinimas Sauvignon Blanc, suteikiant taip gerai, kaip vynų. Abiem skundų vynai turi mineralų, gana šviežių funkcijas.

Ar šiuo metu auginamos Naujojo pasaulio regionų, tokių kaip Brazilija, Čilė, Kalifornija, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, pasiekti puikių rezultatų, pateiktos laikantis kultivavimo, dirvos ir klimato sąlygų, įvairių užrašų ant gomurio metodus. Apskritai, eksponuoti žalsvai geltona spalva, aukšto rūgštingumo ir vaisių aromatą (persikų, pasifloros, ir kiti Caja). Taip pat galima suprasti, žoliniai, mineralinių ir citrusinių pastabų. Paprastai sukelia vynai turi būti suvartotas jaunas, kaip jis neprogresuoja gerai.

Laikas suderinti baltymai yra labiau universalus ir derinti su įvairesnių maisto produktų. Nors raudonųjų vynų taninai yra apsunkina "kovoti" su receptų serijos, kuri yra ne tas atvejis su baltymus. Be salotos, jūros gėrybės, baltymai gerai su šparagais, kinų, japonų, tajų virtuvės, karpačio arba tartratui žuvis, plius Peru ceviches. Jie puikiai su ožkos sūriu.

Chronos rezervų 2012 - Kuriko Maipo m - Čilė - R $ 49,00 - DOC erdvė

 • Su vynuogių iš Kuriko ir Maipo slėnio virš 500 metrų aukštyje virš jūros lygio, tai sb pabrėžia aromato citrusų ir žolių, su gaiviu skoniu ir gera patvarumą.

Vikaras pasirinkimas Sauvignon Blanc 2012 - Marlborough - Naujoji Zelandija - 95,00 £ - Grand Cru

 • Sauvignon Blanc yra didelė įvairovė ir Naujojoje Zelandijoje. Ši kopija yra lengvas ir gaivus, su žolinių pastabos, žaliojo obuolio ir gėlių. Neįmanoma nepatinka.

Vila Francioni Sauvignon Blanc 2012 - São Joaquim (SC) - Brazilija - R $ 103,00 - Ravin.com.br

 • Gaivus ir subalansuotas, su vaisių aromatu, ypač ananasų, obuolių, pastabos citrusų, maišytais su šviesos prisilietimu iki galo baltos gėlės. Puikus startas vasaros pietūs.

Bueno Bellavista Derliaus Sauvignon Blanc 2012 - kampanija Gaucha - Brazilija - R $ 45,00 - Gerai prekybos centrui

 • Sauvignon Blanc rado puikų partnerį į Gaucho kampanijos terroir. Atkaklus šviežumo ir mineralinių aspektus. Stebina.

Henri Bourgeois Pouilly Fume lt Travertinas 2011 - Loire - Prancūzija -R $ 131,00 - Grand Cru

 • Pouilly-Fume yra iš Luaros slėnio netoli Sancerre vyno, Prancūzijos centras, pagamintas vien tik su Sauvignon Blanc, yra sodrios ir šiek tiek aušintuvas. Verta žinoti.

Château de Rougerie Balta 2011 - Entre-Deux-Mers - Prancūzija - £ 75.00 - wine.com.br

 • Sauvignon Blanc gaminamas petit pilyje su pakankamai vaisių ir ilgai šviežumo.

Tekstas pradžių paskelbtas skiltyje Gyvenimas Life | Nešiojamieji Pleasure & Co | leidinys biuleteniai

Vyno degustacijos yra paprastai susijusios su šalčiausią metų laiku. Bet tai nesustabdo gėrimas patiko vasarą. Vietoj daugiau sodrios, įveskite sceną, šviesos ir gaivus vynai: putojantis, baltas, rožinis ir raudonųjų vynų nekertant medžio.

Rūsiuose siūlau jums pasirinkti etikečių naujų derliaus. Tai bus rūgštesnis, todėl didesnis šviežumas. Nepamirškite taip pat patikrinti alkoholio kiekį. Mažesnis (13% yra idealus), sumažinti šilumos pojūtis. Apskritai, vasaros vynai yra lengviau gerti ir pigiau.

Taigi jūs turite didesnį suvokimą aromatų ir skonių, temperatūra yra esminis veiksnys. Jei vynas yra ragavęs labai šalta, ir atšaukė savo aromatą, todėl daugiau akivaizdu, kartumo ir taninų, kad raudonųjų atveju. Jei jis yra patiekiamas karštas, alkoholis tampa labiau pastebimas. Tuo metu, ledo kibiras, yra labai svarbus aksesuaras.

Putojantis (Paslaugų temperatūra 6-8 C)

Nepaisant šampanas pasaulyje garsus ir gerbiamas, nacionaliniu putojantis taip pat pasižymi stebina šviežumą.

Balta (paslaugos temperatūra 10 ° iki 12 ° C)

Indijos Čilės Sauvignon Blanc, Chardonnay Brazilijos, Vinho Verde, Portugalija, Argentinos Torrontes ', prancūzų muscadet, šviesos ir gaivus. Atsižvelgiant į tai, rūgštingumą kaip aukštesnės kokybės baltas vynas, visada pasirinkti naujų pasėlių.

Rosé (paslaugos temperatūra tarp 10 ir 12 C)

Ar parengtas su vynuogėmis ir vynu su žieve trumpai, tik matuoti spalvą į gėrimą. Rezultatas yra subtilus vynai, pavyzdžiui, baltos spalvos, aromatingas, bet su daugiau struktūros dėl gomurio, todėl jie galėtų sekti labiau struktūrizuotus patiekalų.

Raudona šviesa (paslaugos temperatūra 14 C)

Šviesos raudonos, geras rūgštingumas ir mažai taninų apkrova yra tinkamiausia. Ex: Pinot Noir, Gamay, Tempranillo Bonarda pat yra geras pasirinkimas.

Adolfo Krepšiai Brut - Brazilija - £ 33 - doc Space

 • Visual ryškios šviesiai geltonos, vidutinės ir mažos burbuliukai su gera patvarumą. Aromatai primenantis Sargas duona, vaisių ir gėlių. Gomurys rodo vidutinio creaminess, gerų vaisių, šviežios, intensyvus ir subalansuotas rūgštingumas.

Castellroig Cava Brut teismas - Ispanija - £ 74 - Grand Cru

 • Puikus ispanų putojantis vynas, pagamintas su vynuogių Macabeo, Parellada, Xarel·lo supjaustyti. Citrusų kvapas su obuoliais, kriaušėmis ir kai kepinti ir mineralinių. Sausas ir struktūrinis gomurio, puikus rūgštingumas ir creaminess.

Kunigaikštis Lauko Balta 2012 - Ispanija - £ 30 - doc erdvė

 • Parengta su Viura (80%) ir Sauvignon Blanc (20%), vynuogės pristato vaizdinę šiaudų geltona su žaliais atspalvių. Amora šviežių vaisių, pavyzdžiui, obuolių ir persikų. Gomurys yra vaisinio ir subalansuota rūgštingumą ir gerai integruota.

Dovanos Pinot Noir 2012 - Brazilija - R $ 42,90 - Gerai Parduotuvė

 • Išrinktas žurnalo anglų Decanter kaip vieną iš šešių geriausių Brazilijos vynų, tai Pinot Noir rodo didelę kainą ir papildomų typicality daug su natomis, prinokusių raudonųjų vaisių ir kai kurių gėlių niuansų. Minkštojo gomurio, švieži ir apvalios. Lengva vyno gerti ir malonus.

Dengta iš Fidalgo Rose 2012 - Portugalija - £ 35 - Carone

 • Ši etiketė, labai gyrė lenktynėse parodė vaizdo vyšnių gyvas, intensyvus aromatas, vaisių, serbentų prisimenant. Tęsinys džiugina burnoje. Atkreipė dėmesį per dideliu rūgštingumu ir šviežumo.

Palmira Sauvignon Blanc 2012 - Čilė - £ 29 - Zanatta

 • Malonus aromatas, su citrusinių vaisių. Apeliacinius skundus dėl žolinės nėra. Švelnus skonis, minkšta tekstūra ir geros rūgštingumo. Norėdami paragauti be didelių pretenzijų. Vyno už kiekvieną dieną.

Palmira Chardonnay 2012 - Čilė - £ 29 - Zanatta

 • Šviežia, linksmas, funkcijos užrašus baltojo vaisių, kriaušių, persikų, citrusinių vaisių ir mineralų šviesos. Švelnus gomurio su subalansuota rūgštingumo ir dabarties. Kitas vynas turi būti imtasi siekiant į paplūdimį ar baseiną.

Susana Balbo Torrontes crios 2012 - Argentina - £ 46 - www.wine.com.br

 • Nepavyko praleisti Argentinos Torrontes. Šviežias aromatas, su tipiškų gėlių natomis rožių ir ličių. Gomurys yra lengvas ir gaivus su minkštos tekstūros, labai rūgštingumo. Elegantiškas ir geras išsilaikymas.

Magnum importuotojas pareiškė, kad Brazilija vyndariai Rafael Tirado Čilės vyno Laberinto (nuotraukoje toli kairėje) ir Meinard BLOEM pat Čilės Lagar de Bezana (parodyta paveikslėlyje aukščiau dešinėje). Pirmasis aplankytas miestas buvo Viktorija, ir tada bus Rio ir San Paulas.

Vakarienės metu turimos Bristro Ville du Vin Praia do Canto, vyndariai gavo nuomonės formuotojus ir ragaujant, jeigu vynai Laberinto Sauvignon Blanc pelenai Barlovento 2011 buvo pristatyta Laberinto Pinot Noir 2010 Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008 Lagar de Bezana sąnašos ir "Grand Reserva 2007 Lagar de Bezana Limited Edition 2007 vynai lydėjo specialių patiekalų Chef Tomato kaip aštuonkojų karpačio, kepsnys tartare ir kojų vyno confit su rizoto FUNGHI ėriukų. Iš kurių baltųjų ir raudonųjų vynų patiekalų derinimas buvo puikus! "Antrasis aš." Galiausiai, ypatingas desertas buvo įteiktas: Panna Cotta Šokoladas.

Verslininkas ir savininkas importuojančios, Rafaelis ZANETTE (parodyta paveikslėlyje aukščiau centras), taip pat dalyvavo šiame renginyje ir kepintos su svečiais. Vynai yra dabar prieinama Ville du Vin parduotuvėje.

Sekite mano asmeninį reitingą žemiau:

Įsikūręs ant iš anksto Anduose, 600 metrų, ežero kranto Colbun, tai fantastinis projektas Rafaelis Tirado, vienas iš labiausiai žinomų ir gerbiamų Čilės vyndariai, yra tik 18 ha ir apdovanojimų ir pripažinimo diapazonas. Vardas Laberinto pavaizduotas Raphael, kurie buvo pasodinti kreivių ir skirtingomis kryptimis pasinaudoti dirvožemių įvairovę ir padidinti ekspoziciją vynuogynus. Su tuo vynuogių ir vynų būna struktūrą ir sudėtingumą.

Laberinto Sauvignon Blanc pelenai Barlovento 2.011-12,5% -R $ 94,00 - ST (93) Tai yra vienas iš geriausių, AR GERIAU, Čilės Sauvignon Blanc Aš paragavo iki šiol. Jau buvo įrodyta 2007 derliaus, kuris buvo importuotas Porto House, Aš vis dar turiu kelis butelius ir yra labai daug gyvas da Silva. Dabartinės 2011 vintage 94 taškai LED (Descorchados 2012), parodė tokias pačias savybes, bet su didesniu rūgštingumo pagal amžių. Vizualių žalsvai geltonos spalvos, kvepia šernas slyvų, šviesiai žolės ir pankolio. Gomurys yra šviežias, švarus ir citrusinių su kai mineralinių ir neįprastu tekstūros už Sauvignon Blanc.

Aštuonkojai karpačio x Sauvignon Blanc

Labirintas Pinot Noir 2010 - ST (90) - 13.5% - R $ 120,00 - Tai Pinot buvo pirmas kartas, kai aš paragavo. Atrodo Vizualių rubinas aišku, intriguojanti nosies atsiranda daug dūmų, dervos dėmesį, šiek tiek kenkia vaisių. Tačiau gomurio parodė, kad atėjo. Didelis rūgštingumas, sukėlę daug šviežumą, vaisių švarus ir šviežias. Geras balansas ir galutinė malonus burnos.

Kepsnys TARTARE x Pinot Noir

Iš vyno gamyklai Lagar de Bezana istorija prasidėjo 90-aisiais, kai verslininkas Ricardo Benzanilla įmones į vynuogynų ir vyno pasaulyje. Pasirinkite žemę, esančią Alto Cachapoal, tuo Andai, 87 km į pietus nuo Santjago pėsčiomis. Švelnus klimatas ir temperatūros kitimas tarp dienos ir nakties, specialūs vynai kilę, unikalią Terroir. Olandas, kuris išvyko į Čilę su 15 metų Meinard BLOEM, prieš metus Winery yra vyndarys. Tai buvo jo pirmasis vizitas į Braziliją.

Malūnas Bezana Cabernet Sauvignon 2008-85% Cabernet ir 15% Syrah - 14.4% - ST (88) - R $ 62,00 - Lagar de Bezana Aluvión Grand Reserve 2007-63% Syrah ir 47% Cabernet - 14,5 % - ST (90) - R $ 105,00 - Lagar de Bezana Limited Edition 2007 - ST (90 +) - 100% Syrah - 14,5% - R $ 145,00.

 • Viskas iš daryklai Lagar de Bezana vynų, rasti labai panašūs. Dervingų nosis, su pastabomis juodųjų vaisių sirupe, ekstrakto ir gana alkoholio. Viskas su 14,5%. Kai šios savybės rodo, bent jau pirmą aeracija 1 valandą, kad būtų pašalinti daug alkoholio. Antra, siekiama suderinti su Riebi patiekalų, su pakankamai sultingumo. Kitas įdomus ir teigiamas veiksnys yra akivaizdus ilgaamžiškumas šių vynų. Atsižvelgiant į tai, kad alkoholis yra esminė į vyno evoliuciją, plius taninai ir rūgštingumo, recomento, nepaisant jau būdamas jau senyvo amžiaus, geras laikas rūsys, šildomas !!! yra logiška.

Kojų ėriukų su confit vyno risotto FUNGHI x raudonos nuo Lagar de Bezana, tobula, kaip minėjau anksčiau, reikia Riebi patiekalų ... lol!

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook


Garažas savininkas ir lyderis judėjimo pramintas Robertas Parkeris kaip "Bad Boy" Saint Emilion, Jean Luc Thunevin yra vienas iš labiausiai gerbiamų vyndarių Bordo. Jų vynas yra nuosekliai pripažintas tarptautinių kritikų. Jo simbolis, Château de Valandraud , ginčijama oenophiles visame pasaulyje, aš turėjo galimybę paragauti. Chateau buvo paaukštintas į Premier Grand Cru Classe B, dabar 2012.

Met neseniai savo puodelio baltojo vyno, N. 02 Blanc de Valandraud 2007 Dauguma kultūrų, supjaustyti naudojama 50% Sauvignon Blanc ir 50% Semillon. Jei jums įdomu, kodėl jūs niekada matė šį vyną, jūs ne vieni. Gamyba yra labai mažas. Paprastai tik 3000 į 4000 buteliai yra gaminami.

Asmeninė Reitingas: - Prancūzija - Bordo - ST (92) 50% Sauvignon Blanc ir 50% Semillon - R $ 243,00 - importas Namas Porto

Vizualių šiaudų geltonumo, vaisių skonių (citrinos, persiko, kriaušės), šviesa migdolų ir mineralinių užrašai. Gomurys yra švelnus, plonas, šiek tiek riebus, gerai rūgštingumas, vidutinio kūno, su labai harmoningai poskonis, subalansuota su persikais ir mineralų poskonis. Jo barelį senėjimo 12 mėnesių rodo, kad medienos nesikišo, remti. Pagarba balta, kad bus gerai vystytis, įgyti sudėtingumą.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook

Importuotojas Capixaba
Brolija skatinamas būstinėje vakar, liepos 30 (pirmadienis), degustacijas 12 vynų. Renginys buvo siekiama oficialiai pradėti Čilės vynų internete
François Lurton Hacienda ARAUCANO , visi įsakė sommleier Cleber Alves, aprašant apie importuotoją ir daryklai vaizdo aukščiau mažai.

Daryklai ką tik gavo sertifikatą "biodinaminių vynų", kuri yra nieko daugiau, nei žemės vertės ir jos natūralių buveinių augalų, per mineralinių junginių ir preparatų augalų, gyvūnų ir (organinės dalies) naudojimo Tikslios datos, atsižvelgiant į astralinis įtakas ir ciklų pobūdžio (dinaminis dalis).

Lurton šeima turi vynas savo gyslose: du tėvai, broliai, generuoja apie 15 jauniklių, vyndariai, Negociants nusileidimas, trumpai tariant: visą karta, skirta vyno. Jacques François, sūnūs André Lurton, kad Bordo legendos. Visada turėjo revoliucinę idėjų Prancūzijos konservatyvių standartus, eksperimentuoti su netradicinių vynuogių naujiems regionams, skatinant Screwcap naudoti, pasinaudoti paryškinti dizaino sumaišyti su vietine kultūra skatinti savo vynus. Pradėtas savo karjerą kaip konsultantai, dirbantys visame pasaulyje kaip plaukiojantys vyndariai. Jo tarptautinė patirtis ir kontaktai susirinko jiems įdomią mintį apie vyno geografija įvairių šalių, kurie palaipsniui pradėjo eiti savo produkciją. Jie nusprendė gaminti vynų kokybės, bet už prieinamą kainą, naudojant antrines regionus ant tokiose šalyse kaip Čilė, Argentina ir Ispanija auga, taip pat kurti partnerystes su gamintojais Urugvajaus, Australijos ir Portugalijoje.

Kredito nuotrauka viršuje: Arismario Oliveira

Klasė laipiojimo įvertinti vynai: Standing; Sidnėjus Santjagas André Andres Leonardo Conick (savininkas), aš, Tomas (Pilotų restoranas) ir jo draugas Foje .; Fredas, Julio Lemos (Papaghut), Elvecio FAE (direktorius ExpoVinhos Pergalė), "Premier" someljė Sonia Aiello, Cleber Alves Rafael Dias (DOC tarpas).

Įvedus stiklo vynai nustebino, daugiausia pateikė puikią ekonominės naudos su kainos svyruoja 29,00-329,00. Mano nuomone akcentas buvo su pigiausių vynų, nes brangiausias turėjo pareigą būti gera. 4 iš 12 vynų klasifikuoti kaip "geras ir pigus.

Kawin Baltas vynas Sauvignon Blanc 2011 - Čilė - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Casablanca Valley, Kuriko ir Lolol) - 12,5% - R $ 29,00
- ST (88)
- "Geras ir pigus"

Geriausia kaina x Benefice, tai SB parodė, kad tipiškas dubenėlį tropinių vaisių aromatais ir šiek tiek žoliniai. Gomurys yra lengvas, vaisių, subalansuotas rūgštingumas ir gaivus. Lengva vyno gerti ir suprasti savo pasiūlymą. Puikus pirkinys.

Baltąjį vyną - Sauvignon Blanc ARAUCANO 2011 - Čilė - 100% Sauvignon Blanc - Lolol slėnis - Colchagua slėnis - 12,5% - R $ 69,00 - ST (86)

Tas kitas 5%, kad SB yra fermentuojama barelį, buvo daugiau drovūs ant nosies, mažiau vešlus, nei pirmasis. Gomurys yra kreminės, mažiau vaisių, daugiau mineralinių savybės, geras balansas, geras rūgštingumas ir malonus apdaila.

Baltasis vynas GRAN ARAUCANO Chardonnay 2007 - Čilė - 100% Chardonnay - Colchagua slėnis - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay parodė, kad "žavesio" degustacija, geltona aukso išvaizdą, skaidrus, šviesus, labai intensyvus aromatas, primenantis pūsti sviesto, medaus, abrikosų, vanilės. Skonis ir apkūnus, vaisių, geras rūgštingumas, tačiau nusidėjo likučio, mediena gali turėti mažiau dėmesio, pasislėpė šiek tiek vaisių. Iš asmeninio skonio reikalas.

Kawin Raudonas vynas Cabernet Sauvignon 2010 - Čilė - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

Vyno tarnauja savo pasiūlymą, šviesos, vaisių, be tolesnio apsimetinėti, puikus pasirinkimas šaliai.

Vyno REZERVAS Cabernet Sauvignon ARAUCANO 2009 - Čilė - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua slėnis - 14% - R $ 49,00
- ST (88)
- "Geras ir pigus"

CS jau užsakymo transliuojama daugiau sudėtingumą, aromatas juodųjų pipirų šviežiai maltų, juodos ir raudonos vaisių. Paletė parodė tvirtus taninai, geras korpusas, vaisių ir tinkamą rūgštingumą. Didelis pasirinkimas griliu.

Vyno ARAUCANO REZERVAS 2010 Carmenere - Čilė - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13,5% - R $ 49,00
- ST (87)
- "Geras ir pigus"

Carmenere taip pat man patiko, tipinius užrašus pipirų, prieskonių ir raudonųjų vaisių. Gomurys yra vaisių, geras korpusas, geras rūgštingumą ir gerą išsilaikymą.

Vyno Pinot Noir REZERVAS ARAUCANO 2010 - Čilė - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R $ 69,00 - ST (88)

Labai prinokusių braškių, juodųjų serbentų ir vyšnių. Šviežia gomurio, šviesos darbingi, lengva gerti ir malonus.

Vyno humo BLANCO 2008
- Čilė - 95% Pinot Noir ir 5% Syrah - Lolol slėnis - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Daugiau suvaržytas ant nosies, bet skanus, riebus, vaisių, medžio labai gerai pasirengusi, subalansuotas ir ilgai apdaila burna.

Vyno ARAUCANO REZERVAS Syrah 2011 - Čilė - 100% Syrah - Valle de Colchagua - 14,5% - R $ 65,00
- ST (88) - "geras ir pigus"

Labai gražus vyno, labai apvalus, įrengtas, vaisių docinha, tikra "mergaitiška vyno."

Vyno CLOSE DE lolol 2009 - Čilė - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - Lolol slėnis - 18 mėnesių statinėse naudoti antrosios - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90 +)

Tai teismas turėjo užrašus anyžių, gėlių ir raudonųjų vaisių. Gomurys turi gerą kūną, smulkių taninai, geras rūgštingumą ir gerą patvarumo pabaigą.

Raudonasis vynas Cabernet Sauvignon GRAN ARAUCANO 2009 - Čilė - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua slėnis - 18 mėnesių statinėse (70% naujas, 30% antros naudojimas) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90 + )

Pirmoji pastaba ant nosies buvo ade juoda alyvuogių, kuris išsklaido atidarymo daug vaisių, slyvų, gvajavos ir vanilės fone. Gomurys yra tankus, gerai rūgštingumas, sukurti patogią, vaisių, šviesos mineralinio šviežumo, su maloniu apdaila.

Vyno ALKA Carmenere 2009 - Čilė - 100% Caemenére - Colchagua slėnis - 18 mėnesių ąžuolo statinėse - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

Su bet koks įsipareigojimas, kad bus geras, Alka, iš vyno gamyklai TOP pristatė vešlus užrašus ant nosies, skrudintos maltos kavos, cigarų dėžutė, kietmedžio, raudona vaisių ir vanilės. Gomurys patvirtina kokybę ir nosies, labai riebus, sodrus, subalansuotas užrašus, kuriems kelerius metus butelį parodyti didesnį sudėtingumą. Gražus vyno!

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook