Пошукова оптимізація представити сайт Email Extractor

Архів для "вертикальний" Категорія

У суботу ввечері я був присутній на вертикальну дегустацію зі смачною чилійської винної Дон Мельчор, гігантські топ Конча-Торо, недавно відкрився ресторан Грот гриль (поруч розмова), Прая Canto, в компанії своїх старих друзів Аня Мануель, Маркос Фонсека і їх дружини, з завжди.

Конча-Торо вважається другим найпотужнішим вино бренд у світі, символ чилійського вина, з 16 нагородами «Винзавод року» і відображається в найпрестижніших галузевих виданнях, з високими балами в Wine Spectator і Wine Advocate ,

Ми мали можливість спробувати марочні вина 2000, 2002 і 2004 його найзнаменитіших винних напоїв, а з Енріке Тірадо як винороб. На мій погляд, два врожаї виділялися: 2000 і 2004, більш відвертий і збалансований.

Дон Мельчор 2000 | 13,6% спирту | 100% Каберне Совіньон | 14 місяців в бочках з французького дуба, 70% першого використання і 30% другої використання.

  • Незважаючи на свій вік, був цілий і живий. Аромат чарівний, як я люблю. Фрукти вже зі сцени, залишивши третинні замітки взяти на себе коробку сигар і смоли. М'яке піднебіння, кислотності середовища і хороше сталість. Сліпо бути хорошим підприємство Бордо. Я думаю, що не розвивається. Примітка: 92/100

Дон Мельчор 2002 | 14% спирту | 96% Каберне Совіньон і 4% Каберне Фран | 14 місяців в бочках з французького дуба 70% першого використання, а 30% вторинного використання.

  • Найбільш важко урожай оцінити. Аромат закриті, але з хорошою рота. Структурована, потужний, але не настільки, щоб зачарувати. Може опинитися в майбутньому. Примітка: 88/100

Дон Мельчор 2004 | 14,5% алкоголю | 94% Каберне Совіньон і 6% Каберне Фран | 14 місяців в бочках з французького дуба 70% першого використання, а 30% вторинного використання.

  • Відмінно на піку моди. Аромат інтенсивний, з цитрусовими нотами (вишня), чорні і спецій. Смак структурований, елегантний і потужний. Підтвердження ніс нотатки. Дуже збалансований. Примітка: 94/100

Можливість проявити себе в момент чотири Альмавіва EPU культур є привілеєм, навіть більше зернових культур проводиться в перших двох, 2000 і 2001, а два останніх продажу на ринку, 2008 і 2009. Дегустація, який почався з двох аргентинських вин з Bodega у Cava Weinert 1980 і 1983, який повторив його відмінну якість вдруге в миску. Ідея проведення цього безпрецедентного по вертикалі, що народився від розмови з великим Родріго Mazzei в вині і Подорож по блогах , в якому ми завершили швидко, покласти в чашку, три дні потому, з наявністю деяких друзів, Rogério Baracho, Dulcino Tozi і Андре Андрес в моєму будинку (Балкон живого життя).

Друге вино з Альмавіва, ЄПС, що на їхній мові означає "номер два" виробляється переважно Каберне Совіньон, Карменер, в районі Пуенте-Альто, Maipo долині, центральному районі Чилі. Вино виготовляється з винограду нових виноградників, 10 років, що знаходяться в різних місцях, в Андах, в місці, де клімат дуже схожий на Медок, Бордо, Франція. За словами гіда Descorchados 2012, відмінність від першої друга використання поза Каберне Совіньон і Карменер, Мерло включені і Каберне Фран.

Майпо Valley, Пуенте-Альто, була визнана протягом більше двадцяти років, щоб мати кращі умови для розвитку Каберне Совіньон, які були обрані 85 га, що відрізняється тим, кам'янисті, де зима холодна і дощова, а літо відзначені тепла вночі і протягом дня свіжий.

Більш доступна в кишеню і, на мій погляд, краще, більш приємним, ніж перший, вершина. Цьогорічний врожай продається в Бразилії Віртуальний магазин Wine.com.br , за ціною 190,00, менше половини першого. Його середня річна видобуток становить 24 тисяч пляшок.

Я з великим трудом в отриманні достовірної інформації про СКП. Я пропоную вино розробити конкретний сайт, допоможе багато чого, що ви хочете передати правильну інформацію. Наприклад, імпортер сайті говорить в старих виноградників винограду, і Descorchados, говорить у виноградних виноградників нових ... .mescla винограду і так далі.

Із зернових культур розглянутих 2000, 2001 і 2008 і 2009 років (перший і останній)

Альмавіва EPU Сафра 2000 - (спочатку виробляється) - Каберне Совіньон, Карменер - 14% - ST (92)

  • Візуальний гранат середньої інтенсивності, чіткий і яскравий. На носі фрукти переважають евкаліпти замітки, ментол, бальзамічний, гуава і спеції фонд. Смак показав, прохолодний, середньої, збалансований між кислотністю і вмістом алкоголю, м'якими танинами хорошої якості. Післясмак підтверджує ніс, і фінал з довгим і приємним.

Альмавіва EPU Сафра 2001 - Каберне Совіньон, Карменер - 14% - ST (97)

  • Візуальний рубін середньої інтенсивності, чіткий і яскравий. Ніс спав протягом майже двох годин, а потім відкрив і показав ті ж характеристики, що і 2000 евкаліпта, ментолу, бальзамічний, гуави, але з меншою інтенсивністю. Маслянистий смак, товстий, тонкий, дерево дуже добре зроблена. Збалансовані м'які таніни, соковитий кислотність. Нектар богів !!!

Альмавіва EPU Сафра 2008 - Каберне Совіньон, Карменер - 14% - ST (91+)

  • Тепер характеристики багато чого змінити в ароматів більше не з'являються на ноти, знайдених в вин 2000 і 2001, і так, дуже карамель, ваніль, червоний і чорний плід. Смак підтверджує фрукти, гарне тіло, жиру, добре поміщається дерева, збалансований і дуже довго.

Альмавіва EPU врожаю 2009 року - Каберне Совіньон, Карменер - 14,5% - ST (92)

  • Ще один сезон, і знову помітив різниці в стилі. На відміну від попередніх, 2009 старовинні має переважне аромат червоних фруктів, свіжою, чистою, з дерев'яними втручання менш характер. Смак показав виділені в прохолодному, хороший кислотності, підтвердив червоних фруктів, вишні та смородини. Концентрація алкоголю і дубильні речовини вище, але м'якість продовжує, показуючи великий талант. Вино готове, але для любителів зразок мене з удосконаленим вина, це нічого не варто бути терплячим.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь сторінку блога живого життя на Facebook

В рамках святкування 1-й рік блогу жити життям вирішив відкрити вертикалі Erasmus, прекрасний чилійське вино з регіону Мауле, що містить всі посіви, вироблені сьогодні. Вина були в моєму підвалі чекав цього моменту. Я запросив близьких друзів, які вносять внесок у функціонування блогу, даючи пропозицію, поставивши вина для тестування і заохочення. Я хотів би подякувати всім тим, хто там не було, що в перший рік блогу дав найбільшу міцність, відвідавши, коментування та відправки ідеї. Це вертикаль тост всім вам.

Вибрали ресторан Шуа, який має відмінну структуру, даючи всіляку підтримку для дегустації, як це, що вимагали багато чашок і постійне і уважне обслуговування. Все пройшло настільки приємним, що полегшує доказ красивих вин.

Організація меню виступив побратима Welington Андраде, який має великий досвід у дегустації, як це.

Щоб відкрити вин був поданий Лабіринт 2007 вино, вийшов Descorchados путівник по кращих Совіньон Блан 2010 з 94 очками, проект Рафаеля Tirado, який розмістить окремо.

Erasmus 2001 - Чилі - Maule - 60% Каберне Совіньон, 10% Каберне Фран і 30% Мерло - ST (91) - 190.00

Це було основним моментом вечора, здійснюється з візуальними трохи еволюціонували, складні аромати від кедра, ягід, випалу та легкої тютюну. Смак показав, особливість, яка виділялася серед всіх сільськогосподарських культур, відмінна кислотність, інтегрована з алкоголем, розвинулися дубильні речовини і хороше сталість.

Erasmus 2002 - Чилі - Maule - 60% Каберне Совіньон, 10% Каберне Фран і 30% Мерло - 14,4% -ST (88) - 160.00

Візуальний непроникною темряві, унікальний аромат на панелі, що показує емаль, лак і кедр. У роті був потужний, збалансований, дуже хороший і довго наполегливість кислотність.

Erasmus 2003 - Чилі - Maule - 60% Каберне Совіньон, 10% Каберне Фран і 30% Мерло - 13,6% - ST (86) - 120.00

Візуальний рубіново-червоний, закрито аромат по-перше, відкриття після квітковим ароматом і легким час анісу. У роті солодкі таніни, збалансований, хорошою кислотністю і середнього наполегливість.

Erasmus 2004 - Чилі - Maule - 60% Каберне Совіньон, 10% Каберне Фран і 30% Мерло - 14,1% - ST (92) - 99.00

Це не було консенсусу сподобався деякі інші не, в моєму випадку мені дуже сподобалося, я знайшов дуже складні аромати у відмові від мінералу. Смак був товстим, приємним, потужним і прекрасна компанія страв.

Erasmus 2005 - Чилі - Maule - 60% Каберне Совіньон, 10% Каберне Фран і 30% Мерло - 14,1% - ST (90+) - 99.00

Дуже приємно, рубіново-червоний візуальний, аромати червоних фруктів і спецій, красивим тілом, елегантний, бархатистими танинами, хорошою кислотністю і довгим післясмаком, розвиватиметься дуже добре.

Erasmus 2006 - Чилі - Maule - 60% Каберне Совіньон, 10% Каберне Фран і 30% Мерло - ST (91+) - 99,00

Логічно основний, найбільш високої якості розробок, вважалося Найкраще поєднання Чилі, а якщо не вистачає також визнаний другим кращим вином в Латинській Америці, 2010. Путівник Descorchados рубіново-червоний, молочні ароматизатори та червоні фрукти, вустами м'який і красивий, хороша кислотність, не ясно, алкоголь, підводячи підсумки всіма якостями великого вина з повним майбутнє.

Повністю гастрономічне вино .......

Східний салат з креветок - Лабіринт SB 2007

Галушки м'яса Рагу винний соус і зелень

Різотто 7 зерна

Кубок крило ангелів

Планета Moscato-ді-Ното - горгонзола

Спасибі вам усім

які були зі мною в перший рік !!!